Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

All About Dogs

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby čība » 04 Feb 2013, 14:06

Ezis wrote:Kur ir tā vieta, kur mums viss ir publiski pieejams?
Ok, gatavie dokumenti ir federācijas mājas lapā. Bet vai kaut kur iespējams izlasīt arī pēdējos lēmumus? Nezinu, kā precīzi tos sauc :sarkstosa: , bet kas parasti ir federācijā pie sienas piesprausti?
Pēkšņi radās pastiprināta interese - būt lietas kursā par pēdējām izmaiņām :viltigs:


Jautā savam klubam, kluba vadībai visi lēmumi ir un klubs ir atbildīgs par savu biedru (ne)informēšanu. LKF informē savus biedrus - klubus. Tālāk klubiem ir jāinformē savi biedri.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Ezis » 04 Feb 2013, 14:10

čība
Es jau nejautāju par tik arhejisku formātu :D Skaidrs, ka aizejot turpu, visu var drošvien dabūt.
Es, naivā, cerēju - moš tas ir kaut kur elektroniski :neparliecinats:
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby čība » 04 Feb 2013, 14:14

Ezis wrote:čība
Es jau nejautāju par tik arhejisku formātu :D Skaidrs, ka aizejot turpu, visu var drošvien dabūt.
Es, naivā, cerēju - moš tas ir kaut kur elektroniski :neparliecinats:


Nu mums kluba vadība lēmumus izsūta uz e-pastiem... Tiesa, tā nav sena prakse, jauna - bet laba. Domāju, ka Jums sava vadība arī jāpiežmiedz :tikainesaki:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby vuks55 » 04 Feb 2013, 14:57

Nu es ar to publiski pieejamo biju domājusi mūsu - Latvijas vācu aitu suņu klubu un tā mājas lapu. Mums tiešām pilnīgi visi metieni stāv kluba mājas lapā iekšā un nav nekas vēl pagrīdē ar sadzimis. :tikainesaki: Diemžēl tiem, kam nekas nav publiski, jau nepiesienas parasti, ķidā mūs.
vuks55
Puppy
Puppy
 
Posts: 119
Joined: 29 Feb 2012, 17:31

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Ezis » 04 Feb 2013, 20:06

vuks
Par aktuālajiem metieniem mūsu kluba mājas lapā arī ir. Es vairāk domāju visus tos lēmumus un ko nu vēl tur mēdz pieņemt :tikainesaki:
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby čība » 04 Feb 2013, 20:34

Ezis wrote:vuks
Par aktuālajiem metieniem mūsu kluba mājas lapā arī ir. Es vairāk domāju visus tos lēmumus un ko nu vēl tur mēdz pieņemt :tikainesaki:


Bet klubs var ievietot savā lapā arī lēmumus. Nesaprotu, kur problēma :huh: Katra kluba vadības uzdevums ir informēt savus biedrus par šiem lēmumiem. Kā tas tiek darīts un vai tas tiek darīts - atkarīgs arī no biedriem.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Ezis » 05 Feb 2013, 00:20

čība
Skaidroju vēlreiz un lēnāk. Mani interesē LKF lēmumi. Nedomāju, ka būtu liela jēga katram klubam piebāzt savas mājaslapas ar visu to gūzmu. Pietiktu, ja to varētu redzēt kaut kur vienkopus.
Es nerunāju, par aktuālajām izmaiņām, kur pamatdokumentā ir nomainīta izmainītā rindiņa - tas tiek darīts (piem. ciltsdarbu reglamentā pēdējās izmaiņas par tiem 10 mēnešiem). Es runāju par lēmumiem.
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby čība » 05 Feb 2013, 08:03

Ezis wrote:čība
Skaidroju vēlreiz un lēnāk. Mani interesē LKF lēmumi. Nedomāju, ka būtu liela jēga katram klubam piebāzt savas mājaslapas ar visu to gūzmu. Pietiktu, ja to varētu redzēt kaut kur vienkopus.
Es nerunāju, par aktuālajām izmaiņām, kur pamatdokumentā ir nomainīta izmainītā rindiņa - tas tiek darīts (piem. ciltsdarbu reglamentā pēdējās izmaiņas par tiem 10 mēnešiem). Es runāju par lēmumiem.


Es atkal neredzu jēgu izlikt informāciju publiski, ņemot vērā, ka ir dažas citas organizācijas, kuras ar to spekulē. Visu kā LKF biedrs es varu uzzināt, bet vai tam ir jābūt pieejamam katram, piemēram, Favorīta biedram? Nedomāju viss.
Un neredzu iemeslu, kāpēc LKFam būtu jāinformē klubu biedri, tas ir klubu uzdevums. Kaut par to ciltsdarbu, kluba vadība izmaiņas mums izsūtīja tajā pat dienā, kad tās tika pieņemtas. Tā vietā, lai pukstētu par to, ka dokumentus nekur nevaru atrast un cik tas ir slikti, pajautāju kluba vadībai - kā tad ir, vai nav nekur pieejami. Esot. Dogs.lv foruma sadaļā, kura paredzēta tikai LKF klubu biedriem 8-)

Bet par izmaiņām ciltsdarba reglamentā, piemēram, mani vadība informēja personīgi izsūtot e-pastu. Kluba uzdevums ir informēt savus biedrus, nevis LKF.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Demiana » 05 Feb 2013, 08:28

čība wrote:Tā vietā, lai pukstētu par to, ka dokumentus nekur nevaru atrast un cik tas ir slikti, pajautāju kluba vadībai - kā tad ir, vai nav nekur pieejami. Esot. Dogs.lv foruma sadaļā, kura paredzēta tikai LKF klubu biedriem 8-)

Un tajā sadaļā vienīgā informācija kas ik pa laikam atjaunojas ir patelas un displāziju testu rezultāti :asaras:
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby čība » 05 Feb 2013, 08:44

Demiana wrote:
čība wrote:Tā vietā, lai pukstētu par to, ka dokumentus nekur nevaru atrast un cik tas ir slikti, pajautāju kluba vadībai - kā tad ir, vai nav nekur pieejami. Esot. Dogs.lv foruma sadaļā, kura paredzēta tikai LKF klubu biedriem 8-)

Un tajā sadaļā vienīgā informācija kas ik pa laikam atjaunojas ir patelas un displāziju testu rezultāti :asaras:


Pati tur neesmu reģistrējusies, tā man teica, ka tur ir dokumentu sadaļa, kas pieejama reģistrētiem lietotājiem.

Es kā sava kluba biedrs esmu apmierināta ar informācijas plūsmu - par lēmumiem mani vadība informē.
Ņemiet pie dziesmas klubu valdi, lai veic savus pienākumus.

Es neuzskatu, ka sēžu protokoli vispār būtu jāpublisko - tie ir biedru zināšanai, nevis visu zināšanai.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby sanita » 12 Feb 2013, 22:17

čība wrote:
Demiana wrote:
čība wrote:Tā vietā, lai pukstētu par to, ka dokumentus nekur nevaru atrast un cik tas ir slikti, pajautāju kluba vadībai - kā tad ir, vai nav nekur pieejami. Esot. Dogs.lv foruma sadaļā, kura paredzēta tikai LKF klubu biedriem 8-)

Un tajā sadaļā vienīgā informācija kas ik pa laikam atjaunojas ir patelas un displāziju testu rezultāti :asaras:


Pati tur neesmu reģistrējusies, tā man teica, ka tur ir dokumentu sadaļa, kas pieejama reģistrētiem lietotājiem.

Es kā sava kluba biedrs esmu apmierināta ar informācijas plūsmu - par lēmumiem mani vadība informē.
Ņemiet pie dziesmas klubu valdi, lai veic savus pienākumus.

Es neuzskatu, ka sēžu protokoli vispār būtu jāpublisko - tie ir biedru zināšanai, nevis visu zināšanai.


Nepiekrītu, jo bieži vien pie mums notiek tā, ka par tevi pieņem lēmumu neuzskatot par vajadzīgu tevi informēt un uzaicināt. Tas tā kā viens no variāntiem un tikai aplinkus tu kaut ko uzzini un pēc tam ļoti daudz laika patērē lai saņemtu elementāru atbildi par pieņemtiem lēmumiem. Pie tam biedri ir visā Latvijā un ir daudz informācijas kas līdz viņiem nenonāk un kāds manā vietā nolemj kura informācija man ir vajadzīga un kura nē. Un vēl, Latvijā likums sāk darboties no tā publiskošanas brīža ( palabojiet mani, ja kas nav tā un nav neviena kas nav publiski pieejams), bet ar ko atšķiras mūsu organizācija demokrātiskā valsti? Lēmumi būtu puse no bēdas, bet tas , ka mums joprojām nav pieejami oficiāli izstāžu rezultāti ( oficiālā lapā) , veselības pārbaudes, eksāmenu rezultāti - tas ir traģiski, jo veidot savu vaislas darbu tik sliktā informācijas plūsmā ir ļoti grūti, jo biežak mums ir vairāk informācijas par ārzemju suņiem, nekā par pašu vietējiem.
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby čība » 13 Feb 2013, 10:03

sanita wrote:Lēmumi būtu puse no bēdas, bet tas , ka mums joprojām nav pieejami oficiāli izstāžu rezultāti ( oficiālā lapā) , veselības pārbaudes, eksāmenu rezultāti - tas ir traģiski, jo veidot savu vaislas darbu tik sliktā informācijas plūsmā ir ļoti grūti, jo biežak mums ir vairāk informācijas par ārzemju suņiem, nekā par pašu vietējiem.


Nu jā, es kaut kā tos lēmumus tik sāpīgi neuztveru, jo man visus atsūta un atsūta operatīvi, nevaru sūdzēties. Un, ja godīgi man nešķiet, ka, piemēram, Favorītam un citām LKF problēmās ieinteresētām personām vajadzētu būt tā vienkārši pieejamiem datiem par LKF lēmumiem, it īpaši par tiem, kas attiecas uz LKF biedriem. Nevajag būt idiotiem un nolikt sevi par vieglu mērķi.
Jā, vajadzētu diskutēt, kā lai šo informāciju saņem LKF biedri. Bet es neesmu par publiskošanu. Iespējams sistēma, kur var saņemt datus ievadot savu vārdu, uzvārdu un biedra kartes numuru. Bet - tā ir sistēma, kas maksa naudu un kādam ir ar to visu jānodarbojas.

Bet par izstādēm, sacensībām, eksāmeniem gan piekrītu - tā ir pavisam cita lieta. Un vajadzētu būt pieejamam, bet runa ir par datu bāzi - kas par to maksās un kurš to uzturēs. Kā savākt aktuālos datus - nedomāju, ka tā ir problēma. CACIB rezultāti vienmēr ir, un katrs klubs arī tomēr varētu noorganizēt, ka ringu rezultāti tiek apkopoti. Par eksāmeniem un sacensībām vēl vieglāk, jo to ir mazāk.Bet vajag kādu, kurš to darīs.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby sanita » 13 Feb 2013, 20:41

čība wrote:Nu jā, es kaut kā tos lēmumus tik sāpīgi neuztveru, jo man visus atsūta un atsūta operatīvi, nevaru sūdzēties. Un, ja godīgi man nešķiet, ka, piemēram, Favorītam un citām LKF problēmās ieinteresētām personām vajadzētu būt tā vienkārši pieejamiem datiem par LKF lēmumiem, it īpaši par tiem, kas attiecas uz LKF biedriem. Nevajag būt idiotiem un nolikt sevi par vieglu mērķi.
Jā, vajadzētu diskutēt, kā lai šo informāciju saņem LKF biedri. Bet es neesmu par publiskošanu. Iespējams sistēma, kur var saņemt datus ievadot savu vārdu, uzvārdu un biedra kartes numuru. Bet - tā ir sistēma, kas maksa naudu un kādam ir ar to visu jānodarbojas.

Bet par izstādēm, sacensībām, eksāmeniem gan piekrītu - tā ir pavisam cita lieta. Un vajadzētu būt pieejamam, bet runa ir par datu bāzi - kas par to maksās un kurš to uzturēs. Kā savākt aktuālos datus - nedomāju, ka tā ir problēma. CACIB rezultāti vienmēr ir, un katrs klubs arī tomēr varētu noorganizēt, ka ringu rezultāti tiek apkopoti. Par eksāmeniem un sacensībām vēl vieglāk, jo to ir mazāk.Bet vajag kādu, kurš to darīs.


Tur jau ir tā lielākā problēma, ka kamēr tevi neskar tikmēr nav sāpīgi. Un ļoti izdevīgi tiem, kas tos lēmumus pieņem, jo katru pa vienam sist ir vieglāk.

Nevajag būt idiotiem un nolikt sevi par vieglu mērķi.
Šo te nesapratu, varat nedaudz paskaidrot, kas ar to ir domāts.

Mān ir absolūti vienaldzīgi Favorīta un citu disidentu klubu viedokļi un domas, un ja vadība strādā godīgi un likuma ietvaros, kapēc būtu jauztraucās par to, ka lēmumi ir publiski pieejami? Es ļoti bieži lasu ,piemēram, Igaunijas un Krievijas federācijas lēmumus, FCI lēmumi un izmainas ir publiskas, ar ko mēs esam sliktāki?
Un par datu bāzi. Ja nekļudos, jau ilgus gadus par to diskutē un runā , bet nekas netiek darīts. varbūt ka kādam tas ir ļoti izdevīgi? Efektīvu darba organizāciju, vieglu, caurspīdīgu, saprotamu katram ir jāveido tieši LKF vadībai, bet ne mums par to būtu jālauž galvu. Mēs uzdodam uzdevumu viņiem , kas ir jauzlabo, un viņiem ir jādomā, kā to izpildīt. Viņi ir ievēlētas personas un ja viņi ir piekrituši strādāt sabiedrības labā, tad lai izpilda mūsu prasības ( bet ne pretēji). Ja netiec galā ar uzdevumu dodi citam vietu, kas to darīs. Taj skaitā par metienu dokumentu nodošanu. Visās civilizētās valstīs tas notiek datorizēti: pārošanas akti tiek sūtīti atbildīgai personai kur ir ierakstīti visi nepieciešamie dati un pamatojoties uz šo dokumentu tiek izsniegti dokumenti kucēniem, nevajag vākt un kopēt katru papīrīti . Kāda problēma? kapēc citas milzīgas federācijas ar to tiek galā, bet mūsu mazā lauciņā mēs nevaram tādu kārtību ievest?
man vēl ir viens nopietns jautājums. Kas zin, kam ir jāsūt Eksporta ciltsrakstus saimniekam?
Last edited by sanita on 14 Feb 2013, 12:26, edited 1 time in total.
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Ezis » 13 Feb 2013, 22:44

sanita
Par ļoti daudz ko es Tev piekrītu, bet negribu te ieslīgt garos rakstos...
Varbūt viss būtu vienkāršāk, ja mums nebūtu šī te 2pakāpju sistēma. Kad LKFs mierīgi mūs pasūta tālāk uz klubu, bet kluba valde jau nu kā kurā klubā - cita dara kaut ko savu biedru labā, cita plakšķina acis un tikai lasa komandas no augšas(labi labi, ir arī kaut kur pa vidu).

Par eksporta ciltsrakstiem. Vienmēr visiem saviem metieniem esmu izņēmusi visus c.r pati un pēc tam arī sūtījusi. Tie 2-3 lati par pasta izdevumiem, uz visām izmaksām, ir pilnīgs sīkums.
Dzirdēju gan baumas, ka arī šis mainīšoties. Ka turpmāk jaunie saimnieki paši iešot uz klubu pēc c.r. Tad nu ar ārzemniekiem te varētu rasties papildus jautrība ^^
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby sanita » 13 Feb 2013, 23:39

Ezis wrote:sanita
Par ļoti daudz ko es Tev piekrītu, bet negribu te ieslīgt garos rakstos...
Varbūt viss būtu vienkāršāk, ja mums nebūtu šī te 2pakāpju sistēma. Kad LKFs mierīgi mūs pasūta tālāk uz klubu, bet kluba valde jau nu kā kurā klubā - cita dara kaut ko savu biedru labā, cita plakšķina acis un tikai lasa komandas no augšas(labi labi, ir arī kaut kur pa vidu).

Par eksporta ciltsrakstiem. Vienmēr visiem saviem metieniem esmu izņēmusi visus c.r pati un pēc tam arī sūtījusi. Tie 2-3 lati par pasta izdevumiem, uz visām izmaksām, ir pilnīgs sīkums.
Dzirdēju gan baumas, ka arī šis mainīšoties. Ka turpmāk jaunie saimnieki paši iešot uz klubu pēc c.r. Tad nu ar ārzemniekiem te varētu rasties papildus jautrība ^^


Par 2 sistēmu eksistenci ir runāts un apspriests ļoti daudz un atgriezties pie tā nav jēgas, jo tagad jau ir par vēlu, kļūda bija sākotnēji, kad mākslīgi ši sistēma tika izveidota. Drīz jau 20 gadus ,kā ir ši sadale un nekas nemainīsies un nevajag, man škiet, ka mums jābūt augstākiem par šo problēmu un ir jānodārbojās ar daudz interesantākām un svarīgākām lietām bez ķezām un apspriešanas kurš ir labāks. No visām pusēm mēs!!!!!! Un savādāk nav un nevar būt, ja ir tāda pārliecība tad no kā ir jābaidās un jāslēpjās?

Un lūk teksts Dzirdēju gan baumas...
Atkal, kāpēc baumas? Murgs..... ja būtu pieejams lēmums visiem, ka no tāda datuma ir tas tas un tas, in pieņem tādu apsvēruma dēļ , tad visiem ir skaidrs, ka būs tā. Var būt, ka lēmums var būt kļudains ( nekad neaizmirsīšu murgainu lēmumu par izstāžu ierobežošanu laika apstākļu dēļ!) un ja kāds norādīs uz to, ka tas nav pareizs, iespējams kārtības būs vairāk, jo tagad ilgiem gadiem tev ir jāpierāda ka ir lietas nepareizas un neērtas, bet birokrātija un iespēja sodīt cilvēkus ir milzīga!

Tie 2-3 lati par pasta izdevumiem, uz visām izmaksām, ir pilnīgs sīkums.

Tā arī domā visi ( es arī tā domāju līdz vienam konkrētam brīdim, kad sapratu, ka samaksāju par pakalpojumu , bet man dokumentu nedod, neskakoties uz to, ka ir pārkāptas manas patērātāja tiesības, ka es pakalpojumu esmu apmaksājusi un tas ir ierakstīts čekā un es nedzīvoju blakus sētā atbraucu no Liepājas, kas man tos tēriņus apmaksās?) , ka tas jau ir tīrs sīkums un kapēc lai nemaksātu cilvēks no savas kabatas, kapēc jāmaksā viņiem? Cik naudas mēs ieekonomejam organizācijai? Kapēc? Bet ja padomā. Ciltsraksti pider konkretam īpašniekam un viņa sunim. LKFam ir atbildība izsniegt tos tieši īpašniekam, bet ne audzētājam, jo īpašuma tiesības ar kucēna pārdošanu audzētājs ir zaudējs. Vai tā nav? Iedomājaties situāciju ka Jūsu pase tiek izdota Jūsu mātei? Uz kāda pamata?
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Korland Rein » 14 Feb 2013, 08:42

sanita, heh, tie atsavināšanas līgumiņi ieviesti, lai LKFa klubiņi neciestu turpmākus masveida biedru zaudējumus! :-) Cik tad nu vairs palicis to biedru pa visiem LV klubiem? :jautri: Tāds niecīgs cipariņš. :koslene:
A tā, kucēna saimnieks - viens no 3 atnāks pakaļ pats sava suņa CLR uz klubu, tur viņu "apstrādās" cik mēs jauki un feini būsim, nāciet pie mums, mēs Jums šo un to - konsultācijas un tt. Cilvēks, lai no viņa atšūtos, ņem un uz gadu b/n samaksā, lai saņemtu sava suņa CLR. Un tad klubs par viņu vnk aizmirst.....kā tas 99% gadījumos notiek. 8-)
A ko biedrs ir...tālāk lai audzētājs ar viņu strādā, ja viņam to vajag.

Jo tālāk, jo trakāk.....par pedejo sarkano uzrakstu dogs.lv pirmajā lapā vsp vairs smeikli nenāk.

Mana kuce, mani kucēni, mani līdzekļi, mans darbs....nē, tev neko neizsniegsim, sākot jau ar pārošanas aktu, tad ar atsavināšanas līgumiem un visbeidzot ar CLR, ja vien tu nepabeigsi LKFa labturības kursus pa 20.00LVL :akes: Vai citas grūtības pakāpes testu nenāksi nokārtot par tiem pašiem 20.00 LVL. :meitenedejo:
Cirks aizbrauca....klauni palika.... :dzimene: tikai klauni vairs neuzjautrina, :koslene: bet gluži pretēji - apbēdina. ;(
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby vuks55 » 14 Feb 2013, 09:05

Tā gan mazliet nebūs.. tieši otrādāk...
Līdz šim kluba pārstāvis izņēma metiena c/r un tiešām varēja apstrādāt kucēna īpašnieku, lai stājas klubā. :alinji:
Tagad varēs izņemt pa tiešo LKFā pats kucēna īpašnieks, vai audzētājs un mums tā iespēja parunāt ar kucēna īpašnieku un iestādināt klubā pazudīs.
Viss atkarīgs no audzētāja būs, bet ne visi grib, lai kucēni kur parādās, it īpaši, ja kucēnam kādi trūkumi. Bet cilvēks varbūt labprāt darbotos un ne tikai izstādēs.
Bet tā šo grib ieviest tāpēc, ka tiešām ne visi audzētāji ar kucēnu īpašniekiem paraksta kluba izsniegtos atsavināšanas līgumus un informē par aktēšanā minētiem trūkumiem uz to brīdi, it īpaši ja kucēns neies uz izstādēm. Tagad izsniegs, tik uzrādot šo atsavināšanas līgumu. Jā, varbūt godprātīgam audzētājam liekas, ka kontrolē par daudz, bet diemžēl ne visi ir apzinīgi.
vuks55
Puppy
Puppy
 
Posts: 119
Joined: 29 Feb 2012, 17:31

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby čība » 14 Feb 2013, 09:25

vuks55 wrote:Tā gan mazliet nebūs.. tieši otrādāk...
Līdz šim kluba pārstāvis izņēma metiena c/r un tiešām varēja apstrādāt kucēna īpašnieku, lai stājas klubā. :alinji:
Tagad varēs izņemt pa tiešo LKFā pats kucēna īpašnieks, vai audzētājs un mums tā iespēja parunāt ar kucēna īpašnieku un iestādināt klubā pazudīs.
Viss atkarīgs no audzētāja būs, bet ne visi grib, lai kucēni kur parādās, it īpaši, ja kucēnam kādi trūkumi. Bet cilvēks varbūt labprāt darbotos un ne tikai izstādēs.
Bet tā šo grib ieviest tāpēc, ka tiešām ne visi audzētāji ar kucēnu īpašniekiem paraksta kluba izsniegtos atsavināšanas līgumus un informē par aktēšanā minētiem trūkumiem uz to brīdi, it īpaši ja kucēns neies uz izstādēm. Tagad izsniegs, tik uzrādot šo atsavināšanas līgumu. Jā, varbūt godprātīgam audzētājam liekas, ka kontrolē par daudz, bet diemžēl ne visi ir apzinīgi.


Vuk, kā reiz pagājušajā ceturtdienā LKFa dzirdeju ko galīgi pretēju - c/r audzetājs nevarēs ņemt nekādā gadījumā. Jaunais saimnieks varēs tos izņemt LKF vai arī tos nosūtīs reģionālajam klubam. :tikainesaki:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby Korland Rein » 14 Feb 2013, 09:26

Vai...kā tad tā? :sajucis: Atgriežamies pie vecās labās kārtības.
Un kāpēc tad tagad viņš to nevar darīt pa tiešo? Vsp jau apmaksājis tos visus CLR ir audzētājs, bet viņam dos tikai caur kluba kinologu, bet cilvēkiem, tā teikt - no malas, pa tiešo, uzrādot atsavināšanas līgumu?
Vai es arī kaut ko ne tā saprotu?

čība, tu vēl nezini, ka audzetājam ir TIKAI PIENĀKUMI???? Un nekādu tiesību ka tikai tās, ka viņam viss ir jāapmaksā!

Man, piemēram, nekad nav patikusi sistēma, ka naudu par CLR ir jānodod kluba kinologam. A viņš pazaudēja un neviens gailis pakaļ nedzied...ej un pierādi, ka vsp devi! 17 gadus esam LKFa klubu biedri, bet to, ka arī par CLR var veikt apmaksu uz LKFa kontu, neviens nekad skaļi nav pateicis vai ar sarkanu uzrakstījis dogs.lv lapā...kāpēc? A es zinu atbildi..... :jiihaa:
Man vnm ir vieglāk bijis veikt apmaksu pašai elektroniski un pievienot MU kopiju metiena dokumentiem. Paldies NARDICUM, ka pateica, ka esot arī tāda "extra".
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Iespēja izteikties par LKF darbu pirms kopsapulces

Postby vuks55 » 14 Feb 2013, 09:33

Nu es sapratu, ka audzētājs varēs, ja uzrādīs parakstītu atsavināšanas aktu ( tas ir kopā ar pircēju praktiski).
Tagad es kā kluba pārstāvis izņemu visus un vai nu nosūtu audzētājam, vai gaidu kucēnu īpašniekus klubā.
vuks55
Puppy
Puppy
 
Posts: 119
Joined: 29 Feb 2012, 17:31

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 3 guests