Suns - varonis!

All About Dogs

Re: Suns - varonis!

Postby OrlandoSeaHorse » 10 Mar 2010, 11:29

Noteikti kaķenei palīdzēja arī tas, ka viņai virsū bija slapja sega - gaisa mazāk (par ko varbūt arī sāka protestet, ko sadzirdēja suns), bet neizcepās.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns - varonis!

Postby Konsuella » 15 Mar 2010, 10:14

Demix wrote:Mjā...gadījums/negadījums visumā pamācošs!Moka patiešām ļoti gudra sune,ne katrs suns tā noreaģētu.Es bieži lasu dažādos avotos līdzīgas lietas un mani vienmēr māca šaubas,vai tas var būt,līdz brīdim,kad Džedis mani ar vīru izglāba no ugunsgrēka naktī pirtī ,sāka lekt uz durvīm,telpa jau bija pilna ar dūmiem,neko nevarēja redzēt,domāju,ka vēl kādas 5-10minūtes un mēs nosmaktu dūmos,vienkārši nepamostos!!!
Biruta,kā jūtas kaķene?Drusku jau karstumu tomēr dabūja,cik tajās minūtēs varēja būt temperatūra,pie veta bijāt???


Paldies, šķiet, ka ar Simbuci viss būs labi. Pie vetārsta netikām, jo nākošajā dienā abas ar Moku devāmies Mokas kāzu ceļojumā pie CUBO uz Slovēniju... :braucam: :sirsninas2:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Suns - varonis!

Postby Sandra » 15 Mar 2010, 11:40

Apbrīnoju Mokas prāta spējas! Lūk, cilvēki - ir jāieklausās savos mīluļos, jo nekas nav bez iemesla!
Simba arī izturīga kaķene - ja jau tās dažas minūtes izturēja.
Es domāju, ka katram tagad būs iemesls uzpasēt savus mīluļus vēl vairāk un padomāt trīsreiz pirms kaut ko dari, kaut vai tā pati ikdienišķā mājsaimniecība.
Konsuella, viss ir labs, kas labi beidzas. Neizsakāms prieks, ka ieklausījies Mokas sakāmajā.
Teikšu godīgi, šis nav pirmais gadījums, par kuru nācies lasīt. Vienreiz žurnālā lasīju, ka kaķis veļas mašīnā izmazgājies... Par laimi, arī tam kaķītim viss beidzies labi.
P.S.
Mana kaķene, Pēda, pati tagad drēbju kaudzē lien iekšā, tad ložņā zem segas. Tāda nu tiem minkāniem daba.
Un vēl aizvakar mūsu mazā (5mēn) kaķenīte bija ielīdusi veļas mašīnā. Redzēju kā Mike no tās izlec ārā. Veļas mašīna, par laimi, gan bija izslēgta un tukša.
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Suns - varonis!

Postby Konsuella » 15 Mar 2010, 15:30

Sandra wrote:Apbrīnoju Mokas prāta spējas! Lūk, cilvēki - ir jāieklausās savos mīluļos, jo nekas nav bez iemesla!
Simba arī izturīga kaķene - ja jau tās dažas minūtes izturēja.
Es domāju, ka katram tagad būs iemesls uzpasēt savus mīluļus vēl vairāk un padomāt trīsreiz pirms kaut ko dari, kaut vai tā pati ikdienišķā mājsaimniecība.
Konsuella, viss ir labs, kas labi beidzas. Neizsakāms prieks, ka ieklausījies Mokas sakāmajā.
Teikšu godīgi, šis nav pirmais gadījums, par kuru nācies lasīt. Vienreiz žurnālā lasīju, ka kaķis veļas mašīnā izmazgājies... Par laimi, arī tam kaķītim viss beidzies labi.
P.S.
Mana kaķene, Pēda, pati tagad drēbju kaudzē lien iekšā, tad ložņā zem segas. Tāda nu tiem minkāniem daba.
Un vēl aizvakar mūsu mazā (5mēn) kaķenīte bija ielīdusi veļas mašīnā. Redzēju kā Mike no tās izlec ārā. Veļas mašīna, par laimi, gan bija izslēgta un tukša.


Jā, arī par ridžbekiem standartā ir teikts, ka ridžbeks bez iemesla nerej, bet, ja rej, tad kaut kas ne tā....šis bija viens no gadījumiem.
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Suns - varonis!

Postby Danute » 16 Mar 2010, 19:48

Rīt Tautas Balsī būs sižets par Moku un izglābto kaķenīti. :kucens:
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Suns - varonis!

Postby Konsuella » 17 Mar 2010, 08:31

Danute wrote:Rīt Tautas Balsī būs sižets par Moku un izglābto kaķenīti. :kucens:


Jā, TV mēģināja restaurēt notikušo...sižetā SIMBUCI aizstāja Taira, jo SIMBAI psiholoģiska trauma, grūti bija pierunāt pat uzkāpt uz segas.....mēs necentāmies viņu piespiest, lai pasargātu kaķenīti no jaunas psiholoģiskās traumas. Taču, arī man izrādās nebija viegli to visu atcerēties, tāpēc nedaudz vairāk emocijas kā vajadzētu... :jaa: IEKLAUSATIES SAVOS MĪLUĻOS, LAI SAPRASTU KO VIŅŠ VĒLAS PATEIKT!
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Suns - varonis!

Postby Ieva B » 17 Mar 2010, 14:58

Noteikti jāieslēdz paskatīties uz galveno varoni! :roze:
User avatar
Ieva B
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1023
Images: 19
Joined: 13 Jan 2010, 16:18
Location: http://shinkabeads.jimdo.com

Re: Suns - varonis!

Postby Ieva B » 17 Mar 2010, 19:46

Tikko noskatījos sižetu par Mokas varoņdarbu- aizkustinoši :aizlaimes:
Moka un Simba pelnījušas gardumus tagad ilgi, ilgi :labipadarits:
User avatar
Ieva B
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1023
Images: 19
Joined: 13 Jan 2010, 16:18
Location: http://shinkabeads.jimdo.com

Re: Suns - varonis!

Postby Danute » 17 Mar 2010, 19:52

Un kaķītei Tairai par dubliera lomu arī. :1:
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Suns - varonis!

Postby energy » 17 Mar 2010, 20:18

Aizkustinošs stāsts, kurš cerams visiem kaķu īpašniekiem liks vairāk uzmanības pievērst saviem mīluļiem un pārliecināties - vai tie nav kaut kur ielīduši.

P.S. Tās visas rozetes ir Mokas nopelnītas vai arī kādi citi mīluļi ir palīdzējuši? :1:
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Suns - varonis!

Postby Spindzele » 17 Mar 2010, 20:19

Es arī skatījos un pašās beigās, kad Jūs apraudājāties un Moka Jums laizīja seju, es goda vārds knapi savaldīju asaras... :aizlaimes: Tiešām aizkustinoši!
Image
User avatar
Spindzele
Puppy
Puppy
 
Posts: 294
Joined: 13 Jan 2010, 12:54

Re: Suns - varonis!

Postby Sinty » 18 Mar 2010, 08:07

Bet man pat neizdevās savaldīt asaras... :sarkstosa: Nu tiešām ļoti aizkustinoši.
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Suns - varonis!

Postby Konsuella » 18 Mar 2010, 08:57

energy wrote:Aizkustinošs stāsts, kurš cerams visiem kaķu īpašniekiem liks vairāk uzmanības pievērst saviem mīluļiem un pārliecināties - vai tie nav kaut kur ielīduši.

P.S. Tās visas rozetes ir Mokas nopelnītas vai arī kādi citi mīluļi ir palīdzējuši? :1:


Jā, man personīgi mācība visam atlikušajam mūžam...nedomāju, ka būs tik smagi atceroties notikušo, tāpēc emocijas nedaudz vairāk kā vajadzētu, bet ko darīt, tāds jau nu man tas raksturs...
Jā, tās rozetes un kausi ir visi Mokas.
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Suns - varonis!

Postby Konsuella » 18 Mar 2010, 08:59

Spindzele wrote:Es arī skatījos un pašās beigās, kad Jūs apraudājāties un Moka Jums laizīja seju, es goda vārds knapi savaldīju asaras... :aizlaimes: Tiešām aizkustinoši!


Paldies, jā Moka māk pažēlot, kad es raudu, i kabatas lakatiņu nevajag, jo Moka ar savu garo mēli visas asaras nolaiza vienā rāvienā :apcelta:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Suns - varonis!

Postby ajame » 19 Mar 2010, 14:43

Apbrīnojams suns!!! Tev ir paveicies, ka tev ir tāds mīlulis! Desa Mokai no manis :davinuziedus:
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Suns - varonis!

Postby Konsuella » 19 Mar 2010, 16:01

ajame wrote:Apbrīnojams suns!!! Tev ir paveicies, ka tev ir tāds mīlulis! Desa Mokai no manis :davinuziedus:


Paldies, Mokai tika aknas ar spinātiem un brauciens pie puiša. :sirsninas2:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests