Iespējamās mahinācijas ciltsdarbā un izstādēs.

All About Dogs

Re: Iespējamās mahinācijas ciltsdarbā un izstādēs.

Postby sanita » 07 Jan 2013, 22:36

Creme de la Creme wrote:Es gan nesaprotu kāpēc suņu audzēšana nedrīkst būt arī peļņas avots? Man savukārt ir nesaprotams kā piem. audzētājs kuram ir minētie 10 metieni gadā, atrod vēl laiku lai kaut kur strādātu. Man jau ir grūti ar 2 metieniem (turklāt tie parasti ir vienā laikā). Es esmu priecīga ka darbs man 10 min. braucienā un es varu atkriet pa dienas vidu. Un ka nav jāstrādā no 8.00 līdz 20.00. Tad gan par kucēniem būtu jāaizmirst!
Nav nozīmes vai tev 1 vai 20 suņi, vai 1 vai 10 metieni. Var 1 metienu izaudzēt netīrīmā, mēslos, blusās, nebarotus. Var 10 metienus izaudzēt extra labos apstākļos.
Suņu audzēšana ir ļoti liels un atbildīgs DARBS!

Neticēsiet, man ar. Vienīgais, ka vaislas darbs ir ļoti specifisks bizness, kur ir parāk daudz nezināmo un pārāk daudz nosacījumu un nepakļaujās standarta sapratnei par biznesu. Piemēram , man joprojam nav skaidrs, kapec ir tāds uzskats, ja suns ir pusaudzis, tad jau viņu ir jadavin laimīgam gribētājam, bet tas, ka suņi ir ieguldītas investīcijas un ir jau konkrēti redzamas perspektīvas, tas netiek ņemts vērā. Ārzemēs cilvēki ļoti cien citu darbu un vēlās pusaudžus un audzētus suņus, jo nav jāriskē, lai jau viņš maksā dārgāk. Man bija vienu reizi atbraukuši pircēji un, kad mēs nevienojamies par nosacījumiem, pateica, kā es to varu darīt pārdot draugu!!!!!! :apstulbis: Katram darbības veidam ir galējibas un mēs runājām nez kapēc tikai par sliktām. Krieviski ir izteiciens " Жить не по закону, а по понятиям" . Tāds dzīves princips ir pie mums. Vajag izveidot tādu vidi caurspīdīgu, saprotamu un loģisku,ar likumu ievērošanu ne tikai runajot par dzīvnieku labturību, bet par cilvēka tiesību nepārākāpšanu ( īpašuma, par informācijas nodošanu trešajām personām un t.t.), lai katrs sākot nodarboties ar šo lietu skaidri zinātu, man ir jādara tas tas un tas, un ja būs atkāpes tad man būs par to tas tas un tas un bez emocionālām piebildēm un izņēmumiem - vienlīdzība visiem likuma prikša, ticiet man viss būs ok. Tu taču nemaksāsi un nepierunāsi fotoradaru nefiksēt pārkāpumu, to tu vari izdarīt tikai policistam un kur būs korrupcija un mānīšana vairāk? Vajag sasniegt lai minimalizētu emocionālu saspringumu risinot jautājumus. Pie tam nedrīkst aizmirsts pašu svarīgāko, ka mēs esam sabiedriskās organizācijas biedri un esam vienlīdzīgi, nevienam nav ļauta pazemot un aizvainot otru cilvēku tikai tapēc, ka tev nepatīk, ka viņš ir veiksmīgāks vai otrādi, vai tavi uzskati un viedoklis atšķirās. Absolūta nav.
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Iespējamās mahinācijas ciltsdarbā un izstādēs.

Postby sanita » 07 Jan 2013, 22:46

Korland Rein wrote:
gabra wrote: bet ir arī valstis, kur divistabu dzīvoklī ir audzētava ar n-tajiem suņiem ( vairāk kā 20)

Jā, tālu nav jāmeklē, Latvija arī ir tā valsts! :jautri: UN rodas jautājums: kāpēc to zin, bet nekontrolē....kur tad paliek tā iztirzātā labturība?! Kāda jēga, ka šim cilvēkam ir apliecība par labturības kursu beigšanu, lai saņemtu pārošanas aktu un CLR kucēniem, bet viss pārējais nevienu vairs neinteresē. :asaras: Daudzsološi!

Man, skatoties Animals Planet, ļoti bieži rodas šādi jautajumi. Kā var būt, ka valstī, kurā ir tik augsts dzīvnieku aizsardzības likumdošanas līmenis, darbojās tādas struktūras, par kurām mums paliek tikai sapņot, visu laiku atrodās cilvēki kuriem ir iespēja nodarboties ar tādām lietām, ko tur rāda.
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron