Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

All About Dogs

Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby wolf-eyes » 09 Jan 2013, 17:18

Šodien biju tirgū. Laiks tāds- līdz mīnus vienam grādam, varbūt mazliet aukstāks.
Ārā starp paviljoniem dzirdu suņa gaudas. Uzreiz sāku meklēt, no kurienes nāk skaņas.
Skatos- apmēram metru garā saitē piesiets kucēns, kādi 4-5 mēneši vecs, īsu spalvu, gulēja vienkārši uz auksta seguma, kas nu tur ir zem tām letēm ārā. Trīcēja, dīdījās un izskatījās, ka piesiets uz visu dienu, kamēr tā tante tur tirgo savu preci(Un viņa ik pa laikam sunim uzbrēca). Bet tā izskatījās. Tikpat labi varēja būt simts citi varianti, kādēļ suns tur atrodas, un varbūt īstenībā tās bija/būtu bijušas dažas minūtes, varbūt kāds palūdza pieskatīt -zināt jau nevarēju.
Sāku domāt...tā robeža ir tik slidena. Kad ir jāiejaucas un kad nav? Bieži redzu bezpajumtniekus ar suņiem, pret kuriem viņi izturas slikti- sit, rausta, liek gulēt aukstumā, ir redzētas pat kuces ar kucēniem.
Es tā aizdomājos gan par filozofisko un teorētisko šī jautājuma pusi, gan arī par praktisko, proti, kādos gadījumos tad tiešām kāds rīkosies un kādos, zvanu es vai nezvanu, neviens neliksies ne zinis.
Un slidenus likumus interpretējot cilvēki paši kļūst slideni.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby Linda B. » 09 Jan 2013, 18:10

Es būtu pajautājusi,kas tas par kucēnu.Ja teiktu,ka viņas,mēģinātu parunāt,lai noskaidrotu situāciju tuvāk.Ja tiešām suns tur piesiets uz vius dienu,tad zvanītu policijai,jo tā jau ir labturības noteikumu pārkāpšana-suni tik agrā vecumā siet nedrīkst un tas tiek turēts viņam nepiemērotos apstākļos.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby wolf-eyes » 09 Jan 2013, 19:39

Linda B. wrote:Es būtu pajautājusi,kas tas par kucēnu.Ja teiktu,ka viņas,mēģinātu parunāt,lai noskaidrotu situāciju tuvāk.Ja tiešām suns tur piesiets uz vius dienu,tad zvanītu policijai,jo tā jau ir labturības noteikumu pārkāpšana-suni tik agrā vecumā siet nedrīkst un tas tiek turēts viņam nepiemērotos apstākļos.

Rīt arī būšu tirgū. Ja atkal tur būs tas suns, tad rīkošos tā, kā iesaki.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby peecis » 10 Jan 2013, 13:03

man gan nav skaidrs, kāpēc uzreiz netiek pajautāts klāt esošam cilvēkam, bet tiek zīlēts forumā?

lai gan jā, mūsdienās, ja traucē kaimiņu mūzika, labais tonis ir saukt policiju, nevis pieiet pie kaimiņiem un palūgt pagriezt klusāk, jo mērķis taču ir kādu sodīt, nevis novērst traucēkli/pārkāpumu. :D
tā vietā, lai, iespējams, nekavējoties uzlabotu kucēna apstākļus, tiek prātots kam sūdzēties :)
varbūt cilvēks nemaz nezina kurā brīdī sunim kļūst auksti?
man arī par to ir tikai aptuvena nojausma, zinu, ka ja cilā ķepas, ir auksti, savukārt ja trīc, tad jau esot pavisam slikti, lai gan man šķiet, ka tie mazie kaķa izmēra suņi (nezinu kā nepārprotamāk norādīt to izmēru) trīc visu laiku :D . ausis varot taustīt, tām nevajagot būt aukstām. aukstajās dienās aptaustu arī ķepu spilventiņus, parasti ir silti.

komunikācija interneta vidē ir gājusi tik tālu, ka paziņam vairs neuzsauc "sveiks Jāni!", bet nākamajā dienā raksta foruma sadaļā "es tevi redzēju" :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby Kriste » 10 Jan 2013, 13:32

peecis wrote:man gan nav skaidrs, kāpēc uzreiz netiek pajautāts klāt esošam cilvēkam, bet tiek zīlēts forumā?


Viss ir vienkārši - TAS latvietim nav raksturīgi. Pirmkārt, tāpēc, ja esi jau mēģinājis tā n-tās reizes rīkoties, bet pretī tikai "dabū" pa galvu, tad vienā reizē to vairs tieši darīt negribās. Mentalitāte pārāk ziemeļnieciska.
Bet mēģināt vajag, vismaz varbūt būs skaidrāka cilvēka attieksme.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby ash » 10 Jan 2013, 14:16

off topic:
iet pie kaimiņa ar lūgumu lai pagriež klusāk mūziku galīgi neatmaksājas.
pēdējo reizi kad man ienāca prātā izdarīt šādu muļķību saņēmu rupju uzbraucienu - klusāk negriezīšot, jo mēs redziet arī kaimiņiem traucējam ar saviem trokšņiem - pļaujam zāli (mums benzīna pļāvējs, viņiem elektriskais) un mūsu suns rej (mūsu suns aprej tikai kaimiņus - laikam nevar viņus ciest tāpat kā mēs, savukārt viņu suns aprej katru garāmgājēju un kvankšķ vienā laidā) :D

tā teikt - ja gribi lai tevi nolamā par neko, tad droši tik ej un aizrādi kādam par mūziku, nepareizu suņu audzināšanu vai smēķēšanu nevietā! :kanepe:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby peecis » 10 Jan 2013, 15:09

nez, par smēķēšanu esmu aizrādījis un 95% gadījumu nekavējoties ir panākts vēlamais rezultāts, tāpat esmu lūdzis ļaužiem braukt mierīgāk dzīvojamā zonā un vienmēr esmu saņēmis pieklājīgu atbildi.

man zāles pļaušana un suņu riešana brīvdienu rītos kaitinātu daudz vairāk kā ballītes vakaros un pilnīgi noteikti ietu pie kaimiņiem par to runāt :)

ja kaimiņi gribētu, varētu sacerēt aptuveni šādu stāstu:
pirms pāris mēnešiem paņēma suni, pieaugušu, droši vien kaut kur nozaga. suns bija veselīgs, apaļīgs, mierīgs, šobrīd suns ir izkāmējis, skraida apkārt pa pagalmu, caurām dienām skumjš sēž pie vārtiņiem. bija izmucis, atnāca, nabadziņš noteikti sen nebija barots, visu mūsu doto pārtiku uzreiz apēda, paskatījām pagalmā - kātad, ārā -8 grādi, bet sunim tik ūdens bļodā un tas pats sasalis. kaimiņi paši vasarā gandrīz katru vakaru dzer (visi motobraucēji taču ir pļēguri, ko citu var darīt ārā vakaros?), braukā caurām naktīm motocikliem (droši vien dzērumā!), nabaga suns dzīvo tādos apstākļos. vakar pat redzēju pie veikala - ārā mīnusi, bet suns metru garā auklā piesiets pie veikala guļ!

:aptracis:

ne par šo konkrēto gadījumu, kur bija piesiets kucēns, bet vispār MK 266. noteikumi nosaka:
15. Suņa īpašnieks vai turētājs sabiedriskās vietās var īslaicīgi atstāt suni vienu, ja suns ir piesiets pavadā, kas nav garāka par metru, un ja tas netraucē personu un transportlīdzekļu kustību un neapdraud cilvēku vai dzīvnieku drošību.

tāpēc vaimanas par metru garu auklu ir nevietā.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby Dita » 10 Jan 2013, 15:49

Ash
Ir , ir tie benzīna pļavēji sodība pilsētā , īpaši ja ir bērni 1-5 gadi , kuriem IR jāguļ pusdienlaiks ... :flirts: Iedomājies , ir tikko izdevies to bērnu nolauzt gulēt , vasara , logs drusku vaļā , bērns čuč un tad notiek TAS - aiz sētas tiek ierubīts benzīna pļāvējs ... :ludzu: Āāa , bērns augšā , miegs nevienā acī ,. vakarā nav savācams , jo ir kašķīgs , jo nav gulējis pusdienlaiku ... :histerija:
Zāle , protams ,ir jāpļauj , bet kāpēc tieši tad ?! ;(
User avatar
Dita
Baby
Baby
 
Posts: 58
Images: 1
Joined: 03 Apr 2012, 09:44

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby peecis » 10 Jan 2013, 16:12

Dita wrote:Ash
Ir , ir tie benzīna pļavēji sodība pilsētā , īpaši ja ir bērni 1-5 gadi , kuriem IR jāguļ pusdienlaiks ... :flirts: Iedomājies , ir tikko izdevies to bērnu nolauzt gulēt , vasara , logs drusku vaļā , bērns čuč un tad notiek TAS - aiz sētas tiek ierubīts benzīna pļāvējs ... :ludzu: Āāa , bērns augšā , miegs nevienā acī ,. vakarā nav savācams , jo ir kašķīgs , jo nav gulējis pusdienlaiku ... :histerija:
Zāle , protams ,ir jāpļauj , bet kāpēc tieši tad ?! ;(

nu lūk, tieši tāpēc ir jāiet un jārunājas. ja zināms, ka no 13:00 līdz 15:00 kaimiņiem bērni guļ, vairumā gadījumu var trokšņainos darbus darīt citā laikā. diemžēl Latvijā pieņemts vienkārši uzkrāt dusmas, sagaidīt, kad ir kāds sodāms pārkāpums un tad izsaukt policiju :)

labi, ka man ar kaimiņiem paveicies, neviens nav īpaši tuvu, neviens man netraucē un arī par mani nav sūdzējušies, tfu tfu tfū, tik neliels kašķis bijis par viņu pusē novietotu auto.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby Dita » 10 Jan 2013, 16:25

Tas par bērniem ... :pukudupsis:
Tagad par suņiem ...
Man kaimiņos dzīvo tante ...kurai ir pašai savs suns ...man arī ir suns , pietiekami zolīdā vecumā , 12 gads jau iet , liela auguma . MANAM sunim regulāri tiek doti kauli , kas rada aizcietējumus ar visām no tā izrietošām sekām ( klizma utt...) Tā ir vardarbība pret manu suni , vai nav ? Ir runāts , ir rakstīts , ir nokopēti vetārsta čeki ( un padraudēts , ka nākamreiz maksās viņa ) un aizliegums barot ar kauliem un iedots ...Nelīdz ... :histerija: Tantei ap 80 ... Nezinu , kurš izturēs ilgāk - tante vai mans suns ... :paukojas:
Turēt suni piesietu - nav man pieņemams risinājums ... :akes:
User avatar
Dita
Baby
Baby
 
Posts: 58
Images: 1
Joined: 03 Apr 2012, 09:44

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby peecis » 10 Jan 2013, 16:35

pieļauju, ka tantei ir cits viedoklis - ļauna esi Tu, kas nedod sunim ēst, viņa tieši pabaro Tavu sunīti :D
vismaz es ko tādu sev adresētu esmu dzirdējis... :neparliecinats:
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby Dita » 10 Jan 2013, 16:42

Nu , ja , nu ja ... ka es ... :pilnmeness: tā ļaunā ...
Tantes teksts " pirmo reizi mūžā dzirdu , ka sunim nevar dot kaulus - VIŅŠ TAK GRIB ..." :dejosuns: lūdzu , lai dod tad savam sunim ... :tikainesaki: , bet ...rezultātu nav .
P.S. Mans suns ir jau pārdzīvojis tantes 3 ..., laikam tāpēc , ka es esmu ļauna ... :viltigs:
User avatar
Dita
Baby
Baby
 
Posts: 58
Images: 1
Joined: 03 Apr 2012, 09:44

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby wolf-eyes » 10 Jan 2013, 17:31

peecis wrote:man gan nav skaidrs, kāpēc uzreiz netiek pajautāts klāt esošam cilvēkam, bet tiek zīlēts forumā?


Jā, varbūt tiešām "notizlojos", bet tajā brīdī galvā bija tāda doma- kāda jēga kaut ko jautāt pašam saimniekam vai pieskatītājam, ja viņš tāpat var samelot.. ja es jautātu, vai tas suns ir jūsu, tas pat būtu uz meliem uzvedinošs jautājums, jo varēja viegli pašprukt atbilde-nē. Tad man vajadzētu jautāt, kam tas suns pieder vai kā citādi..
Man nebija daudz laika un patiesībā tikai pēc tam sākās pārdomas par šo tēmu, un tādēļ arī tapa ieraksts forumā.
Vismaz nākotnē zināšu, kā rīkoties.
Jo parasti tiešām kaut kā nejaucos iekšā tādās situācijās. Varbūt tiešām kaut kāda latvieša pasivitāte.
Varbūt visu uztveru pārāk sarežģīti, pārāk liela tālredzība vairs nav nekāda tālredzība..nav jēgas prognozēt, ko otrs atbildēs, cik tas būs jēdzīgi, bet vienkārši pajautāt.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby Linda B. » 10 Jan 2013, 17:55

wolf-eyes wrote:
peecis wrote:man gan nav skaidrs, kāpēc uzreiz netiek pajautāts klāt esošam cilvēkam, bet tiek zīlēts forumā?


Jā, varbūt tiešām "notizlojos", bet tajā brīdī galvā bija tāda doma- kāda jēga kaut ko jautāt pašam saimniekam vai pieskatītājam, ja viņš tāpat var samelot.. ja es jautātu, vai tas suns ir jūsu, tas pat būtu uz meliem uzvedinošs jautājums, jo varēja viegli pašprukt atbilde-nē. Tad man vajadzētu jautāt, kam tas suns pieder vai kā citādi..
Man nebija daudz laika un patiesībā tikai pēc tam sākās pārdomas par šo tēmu, un tādēļ arī tapa ieraksts forumā.
Vismaz nākotnē zināšu, kā rīkoties.
Jo parasti tiešām kaut kā nejaucos iekšā tādās situācijās. Varbūt tiešām kaut kāda latvieša pasivitāte.
Varbūt visu uztveru pārāk sarežģīti, pārāk liela tālredzība vairs nav nekāda tālredzība..nav jēgas prognozēt, ko otrs atbildēs, cik tas būs jēdzīgi, bet vienkārši pajautāt.

Lai novērstu melus var tēlot,ka tu domā,ka suni pārdod-tas taču atrodas tirgū!Man kādreiz cilvēki ir nākuši klāt uz tirgus,kad esmu piegājusi pie teēva dārzeņu kioskiņa un ilgāk tur klačojos ar pārdevēju,un jautājuši par cik es tos suņus tirgoju.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby wolf-eyes » 10 Jan 2013, 18:38

Linda B. wrote:Lai novērstu melus var tēlot,ka tu domā,ka suni pārdod-tas taču atrodas tirgū!Man kādreiz cilvēki ir nākuši klāt uz tirgus,kad esmu piegājusi pie teēva dārzeņu kioskiņa un ilgāk tur klačojos ar pārdevēju,un jautājuši par cik es tos suņus tirgoju.

Jā, laba ideja.
Bet šodien tur suņuka vairs nebija.
Līdz ar to tiešām, jādzīvo tagadnē, jārīkojas tūlīt, nevis jādomā, kā kaut kad nākotnē rīkosies..
Vienkārši jābūt gatavam.
Vienu reizi gan es bezpajumtniekam aizrādīju, ka viņš sita suni, un viņš gandrīz iesita arī man ar savu nūju, sāka brēkt kaut ko un vicināties.
Toreiz gan laikam vajadzēja zvanīt policijai ... vai arī kam? Nabaga suns. Vienīgi tas cilvēks ātri nozuda drūzmā.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby undd » 10 Jan 2013, 20:55

Dita wrote:Zāle , protams ,ir jāpļauj , bet kāpēc tieši tad ?! ;(


peecis wrote:ja zināms, ka no 13:00 līdz 15:00 kaimiņiem bērni guļ, vairumā gadījumu var trokšņainos darbus darīt citā laikā.


Viss it kā cilvēcīgi ir saprotams un gan jau droš ar kaimiņiem viskautko var sarunāt, bet principā tā var atrast simts un vienu iemeslu, kāpēc es nedrīkstētu atļautā skaļumā trokšņot visa atļautā trokšņošanas laikā, kādam bērni guļ no 13:00 - 15:00, cits varbūt sīci jau 12:00 liek gulēt, kādam režīms vēl savādāks un bērnu viņš gulēt noliek 16:00, kādam ir nakts darbs, tas visu dienu guļ, kādam regulāri ir migrēna, kāds saslimis, kādam bijusi smaga diena un tas jau 20:00 ir aizdevies gulēt, pa nakti es trokšņot nedrīkstu, tad nu man jāapskrien visi kaimiņi, lai pajautātu, vai tieši tajā brīdī, kad esmu nolēmusi trokšņot, kādu tas netraucēs un vai es to drīkstu. Un varbūt šis laika posms ir vienīgais mans brīvais brīdis (pieņemsim darba grafiks tāds, vai slodze tā sakrīt), kad varu to zāli beidzot nopļaut.
Jā, zāles pļaušanas troksnis kaitina, kad vēl RNP nebija iegādājies traktoriņu, zāle teritorijā tika pļauta ar trimmeri, un tā kā pļāvējam noteikti darbs bija jāizdara nevis ātri un tulīt, bet konkrētā laika periodā, šis arī īpaši nesteidzās, zālainā terotorija mums te apkārt pietiekami liela, ar trimeri tā srazu visu nenopļausi un troksnis bija praktiski kā no paša rīta tā līdz vakaram. Dzīvoju daudzdzīvokļu mājā un regulāri kādā dzīvoklī notiek remonti, kā viens beidz, tā otrs sāk un tā pa riņķi. Apkārt ir arī daudz privātmāju ar suņiem, tie vairāk vai mazāk arī rej, kurš vairāk, kurš mazāk, kurš caurām diennaktīm. Pretī mājai ir bērnudārzs, domājams nav jāstāsta, cik tas ir skaļi, bet johaidī, man ir atvaļinājums un es gribu pagulēt! Nu ko man tagad apskriet visas malas, jo man redziet vajag klusumu? Tā kā Rīgā esmu dzimusi, augusi un dzīvoju, kaut kā ar trokšņiem esmu saradusi, protams, urbis kaimiņu sienā sestdienā 9:00 ir vairāk kā kaitinoši, bet mēs nevaram prasīt, lai visi viens otram pieskaņojas, tad nekad neviens darbs netiks izdarīts, jo vienmēr atradīsies kāds, kuram uz to brīdi kaut kas traucēs un vajadzēs klusumu, dažiem klusumu vajag nepārtraukti. Traki, ja ir tā, ka katrs troksnis traucē, tad ir jāmeklē māja kādā vientuļā nomalē, jo nevienam nebūtu jājūtas vainīgam par to, ka jāpļauj zāle un pusrajonam tas tādu vai citādāku iemeslu dēļ traucē,runāju gan es par attaisnotiem trokšņiem atļautā laikā, nevis diskotēkām cauru nakti kaimiņdzīvoklī, paldiesdievam, man TE tā nenotiek
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby Dita » 10 Jan 2013, 21:31

Vienvārdsakot - aprunāties var un vajag ( palūgt varbūt arī ) , bet tas nevienam nav obligāti jāievēro ... Tāpēc lielas jēgas runām nav . :kanepe:
User avatar
Dita
Baby
Baby
 
Posts: 58
Images: 1
Joined: 03 Apr 2012, 09:44

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby Linda B. » 10 Jan 2013, 21:58

Krietni kaitinošāk par zāles bļaušanu(nu tak endara to katru dienu) ir kaimiņu 4(!!!) suņi,no kuriem viens ir haskijveidīgs,kuri rituāliski ap 4 naktī mēd sākt nelabā balsī gaudot,kaimiņu ķēdes kuce,kurai šad tad kaut kas uznāk un viņa sāk ritmiski bet ļoti spalgi riet un spēj to darīt vairākas stundas no vietas un enviens no saimniekiem pat nedomā to apklusināt un nekas,ka viņa to dara 6os no rīta,vai vienkārši jocīgie kaimiņi,kas visu laiku dedzina kaut kādas gumijas un plēves dienas viskarstākajā pusē,kad gribētos atvērt logu,bet to nevar izdarīt,jo tiklīdz to atver šķiet,ka tajos dūmos nosmaksi.Katrā ziņā nevienā brīdī zāles pļāvēji,motrozāģi un urbji nebūs patīkama skaņa,bet kaut kad kaimiņiem tas ir jādara.
Bet tas tā,galīgs offtopiks.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby undd » 10 Jan 2013, 22:11

Man pretī privātmājā ir 3 suņi, kuri kā no pavasara tā līdz vēlam rudenim dzīvo ārā, nav pie ķēdes, kursē pa pagalmu, bet rej nepārtraukti, dienā uz cilvēkiem, naktī aiz gara laika, nonstopā var riet arī vairākas stundas pēc kārtas visu cauru nakti, ja godīgi, zinot to, kādas tik lietas cilvēki nesastrādā emociju uzplūdā, itīpaši, kad ir nokaitināti, brīnos, kā suņi nav noindēti, jo tā tas notiek jau entos gadus pēc kārtas. Laikam jau visi pieraduši tāpat kā es, brīnos tik par saimnieku attieksmi, man būtu kauns, ja mans suns šādi trokšņotu.
Bet par sistemātisku gumijas utml izstrādājumu dedzināšanu es gan laikam aizietu aprunāties ar kaimiņiem, ja nelīdzētu, noteikti risinātu to oficiālā ceļā, jo kaut vai tikai tāpēc, ka tas ir kaitīgi ne tikai pašiem dedzinātājiem, bet arī apkārtējiem + to darīt apdzīvotā vietā vienkārši nedrīkst. Man jau tā vasarā ir bezgaiss dzīvoklī un ja vēl logu nedrīkstētu turēt vaļā, tas noteikti pārspļautu i urbjus, i suņu rejas, i kaimiņu pianistu :D
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby Dita » 10 Jan 2013, 22:38

Bet ko darīt ar tanti , kas beidz nost manu suni ar kauliem ? Nelīdz runas , nelīdz draudi , suni ķēdē neturēšu ...Sūdzēties , ka viņa apdraud manu suni barojot ... uzskatīs mani par ķertu un tāpat neviens neko izdarīt nevarēs... :soks:
Tā , ka visiem mums jāpacieš gan kaimiņi , gan viņu suņi un vienam otrs ... :aptracis:
User avatar
Dita
Baby
Baby
 
Posts: 58
Images: 1
Joined: 03 Apr 2012, 09:44

Next

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests