Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

All About Dogs

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby undd » 10 Jan 2013, 22:53

Dita, ja godīgi, neapskaužu, tur pat īsti nav adekvātu risinājumu. Man gan ir idejas, kā to varētu risināt, bet tas pavisam noteikti nav likumīgi un pastāv iespēja tikt apsūdzētam par huligānismu :D
Nevajag nemaz kaimiņus, es šādi cīnos ar vecākiem, kuri baro i suni, i kaķus ar viskautko, paldiesdievam, vismaz izdevies ir kaut kā pārliecināt, ka putnu stobrkaulus un citu lopu ribu/stobrkaulus nedrīkst dot, bet pastēt/-desmaizes sunim un kaķiem viskasi katru dienu iet uz urrā, bez tam es jau esmu tā briesmone, kura tur dzīvnieciņus badā, lai pati graužot vienus vienīgus sausiņus caurām dienām un ja reiz zooveikala pārdevēja saka, ka whiskas rullē, kā gan es spēju ar to konkurēt :sajucis:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby ash » 10 Jan 2013, 22:55

kaimiņu būšana...
kad manam bērns bija 4 mēn - apm 1.5 gadus vecs - tad šim kaimiņam bija dziļi vienaldzīga bērnu fizioliģiskā nepieciešamība pret pusdienlaika gulēšanu un kaimiņu nevēlēšanos klausīties suņa riešanā ļoooti bieži. tas viss skaļas, neciešamas un nekvalitatīvi skanošas krievu mūzikas pavadījumā.
tagad pašam mazmeita, un tagad mēs tie sliktie ar savu zāles pļāvēju (1x nedēļā) un suni, kurš rej tikai uz šiem pašiem kaimiņiem.
secinājumi?

tak vienkārši tādi esam - neiecietīgi no visām pusēm ;)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Ar kuru brīdi var klasificēt vardarbību pret suni

Postby Dita » 10 Jan 2013, 23:08

Dita, ja godīgi, neapskaužu, tur pat īsti nav adekvātu risinājumu. Man gan ir idejas, kā to varētu risināt, bet tas pavisam noteikti nav likumīgi un pastāv iespēja tikt apsūdzētam par huligānismu :D

Jā , jā , man arī ir tās idejas , bet ...tās tiešām nav īsti jaukas un paliks tikai idejas ... :)
Pēc viena brīža epizodes laikam gan par vardarbību nevarētu runāt , ja tas kucēns tirgū tur sēdētu katru dienu īsā saitē , tad gan ... :huh:
User avatar
Dita
Baby
Baby
 
Posts: 58
Images: 1
Joined: 03 Apr 2012, 09:44

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests