Atdzesēta .. hmm, "šķidruma" sūtīšana.

All About Dogs

Re: Atdzesēta .. hmm, "šķidruma" sūtīšana.

Postby Kriste » 13 Feb 2013, 13:30

Nu tad tikai atliek turēt cieši visus īkšķus! :starkism: :starkism: :starkism: :starkism: :starkisp: :starkisp: :starkisp: :starkisp: :starkisp:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Atdzesēta .. hmm, "šķidruma" sūtīšana.

Postby Ezis » 31 Mar 2013, 16:23

Robins
Paldies par atskaiti, noteikti noderēs.
Jautājums - apmēram pie kāda progesterona līmeņa tad kavalierim bija jāiziet no mājas? Ja pareizi sapratu, tad klīnikā viņš varēja nonākt tajā pašā dienā un manta pie jums - nākamajā dienā. Gribu sākt rēķināt :D
Un vēl - ar klīniku par pasākumu vienojāties jau kaut kā mega laicīgi vai pieteicāties apmēram kā uz parastu vizīti, kādu dienu iepriekš? Un kuru dr. MBH ieteiktu?
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Atdzesēta .. hmm, "šķidruma" sūtīšana.

Postby Robins » 02 Apr 2013, 10:46

Pirmkārt laikam man jāsāk ar piezīmi, ka mans pasākums acīmredzami nav izdevies - tāpēc, varbūt galīgi nevajag darīt tā kā es, bet tieši pretēji. Bet varbūt vaina ir pavisam kur citur... kas to lai tagad zina. :(

Man nianse bija tāda, ka suns varēja nokļūt klīnikā nākošajā dienā, bet galvenais - tas būtu manas beibes pirmais metiens. Tāpēc es tā līdz galam nezināju, vai vispār tur kas var sanākt, un arī īsto dienu pat nenojautu.
progesterona līmeņi (nmol/L) pa dienām sākot no 1.meklēšanās dienas:
10. 0,6
15. 5,4
16. 5,3
17. 14,1

Šajā brīdī es devu ziņu kavalierim, ka jābrauc. Man bija svarīgi zināt, ka progesterons jebkad paceļās virs 12, jo tas nozīmē ka estrus ir sācies un ovulācija vispār notiek. Tātad viņš bija klīnikā 18. dienā, sūtījumu klīnikā saņēmām 19. dienā. Tad taisījām vēl vienu progesterona testu, lai saprastu, kad sēklot.
19. 33,4
33 nozīmē, ka olšūnas ir nogatavojušās un auglība optimāla, dabiskā veidā tas nozīmētu pārot uzreiz un pēc 2 dienām, ar atdzesētu var pieskaitīt +1 dienu, jo īsāka dzīvotspēja, arī atkārtotai sēklošanai īsti nozīmes nav (ja ir liels tilpums, var protams mēģināt atsildīt tikai daļu - tad droši vien būtu vērts to darīt pie progesterona 32+ un pēc 2 dienām).
20. sēklošana

MBH šito lietu, cik zinu, dara tikai Dr. Bokvalde, laiku ar viņu protams iepriekš sarunājām (informējām arī par progesterona rezultātiem) , neko īpaši iepriekš tas nav vajadzīgs, jo process ir diezgan ātrs. Ja ir vēlme to darīt intrauterāli, ar endoskopa palīdzību, tad gan droši vien vajag savlaicīgi laikus saskaņot (narkozē, dārgi).
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests