Draud uzrīdīt suņus

All About Dogs

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby OrlandoSeaHorse » 27 Feb 2013, 16:08

Eklēriņš wrote:OSH, es tāpat darīju, bet šaize tomēr gadījās :D Nē, nē, tā kārumu soma ar rāvīti un tik milzīga, ka man tā galīgi neder, līdz ar to kā maisiņu pārnēsājamais rīks būs tieši ok un kārumus tur neviens nekad nav licis un neliks ar, man tak bīgli, ne dogi :jautri: pusi vistas nav jānēsā līdzi.

Aha, man ar gadījās, pie kam 2x pēc kārtas, kamēr sapratu, kur tas triks: pārāk centīgi ciet sienot, pati saplēsu.
Man ir "suņu pastaigu soma" - principā normāla rokassomiņa ar garu pleca siksnu, ko var ērti pār pleciem šķērsām pārlikt, ka nemaz nav par somu jārūpējas. Tur ir tukšie maisiņi, mazs gardumu maciņš, atslēgas, telefons, lukturītis, kabatlakati, ziemā cimdi. Lai pirms navjāmeklē, kas būtu līdzi vajadzīgs, paķer tik somiņu un viss ir. Vienīgi telefonu jāatceras arī uz darbu līdzi paņemt.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby Dita » 28 Feb 2013, 13:54

Nu , jā , mans suns arī vienu mopsi izkompostrēja , kas galvu viņa sētā mēģināja iebāzt ... :rej:
Un noliec tik pie privātmājas ārpus žoga miskasti - savus mēslus tur vairs nevarēs salikt - būs pilna vienā naktī ar citu labumiem ... a jāmaksā man ... :medos:
User avatar
Dita
Baby
Baby
 
Posts: 58
Images: 1
Joined: 03 Apr 2012, 09:44

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby Bpa4 » 01 Mar 2013, 08:23

Eklēriņš wrote:Es ļoti atvainojos, ka iejaucos žoga diskusijā, bet man tāds jautājums: kad jūs staigajat pa privātmāju rajoniem, kur jūs liekat savu suņu atstatās dāvaniņas? :jaut: Kad dzīvoju Rīgā, lai arī maz, tomēr bija pieejamas miskastes, bet privātmāju rajonos tādu nav vispār. :neparliecinats:
:kanepe: :kanepe:
Eklēriņ, sapieru lāpstiņa. Ļoti ērti var piekārt pie siksnas vai mugursomā ielikt. Nepieciešamības gadījumā var kādam iešķelt...
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby Bpa4 » 01 Mar 2013, 08:25

OrlandoSeaHorse wrote:
Eklēriņš wrote:OSH, es tāpat darīju, bet šaize tomēr gadījās :D Nē, nē, tā kārumu soma ar rāvīti un tik milzīga, ka man tā galīgi neder, līdz ar to kā maisiņu pārnēsājamais rīks būs tieši ok un kārumus tur neviens nekad nav licis un neliks ar, man tak bīgli, ne dogi :jautri: pusi vistas nav jānēsā līdzi.

Aha, man ar gadījās, pie kam 2x pēc kārtas, kamēr sapratu, kur tas triks: pārāk centīgi ciet sienot, pati saplēsu.
Man ir "suņu pastaigu soma" - principā normāla rokassomiņa ar garu pleca siksnu, ko var ērti pār pleciem šķērsām pārlikt, ka nemaz nav par somu jārūpējas. Tur ir tukšie maisiņi, mazs gardumu maciņš, atslēgas, telefons, lukturītis, kabatlakati, ziemā cimdi. Lai pirms navjāmeklē, kas būtu līdzi vajadzīgs, paķer tik somiņu un viss ir. Vienīgi telefonu jāatceras arī uz darbu līdzi paņemt.

un kāpēc nav minēti iepriekš minētie labumi, tiešām zābakos esi iebāzusi?
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby OrlandoSeaHorse » 01 Mar 2013, 12:16

Tev īpaša interese? 8-) Kopš pārvācāmies uz citu rajonu - labumi garāžā uz nagliņas karājas. Bet veikalā ir vēl.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby peecis » 01 Mar 2013, 12:50

Pirms šīs tēmas lasīšanas biju pārliecināts, ka ja mans suns no iekšpuses rej uz pie sētas pienākušu suni, tad tā ir tikai un vienīgi mana problēma. Ja gribi dzīvot pilsētā, pieciet neērtības un audzini savu suni. Divas reizes mēnesī nav arī milzu problēma savākt vēja atpūstos snikeru papīrus vai rukšu nomestās cigarešu paciņas, suņu kakas gan zālītē neesmu manījis.

Nebiju iedomājies, ka ejot pastaigā ir slikts stils ļaut sunim skraidīt gar sētu. Ikdienas maršrutā ir divas tādas sētas, viens suns skrien sētai pa vienu pusi, otrs pa otru, daudziem sētas iekšpusē iemīta normāla taka, iepriekš neko sliktu tur nesaskatīju. Ja pie sētas tajā brīdī ir cilvēki, nokomandēju blakus un viss.

Par kakām privātmāju rajonos - manējais parasti visu nodara kādā tālākā vietā, kur, manuprāt, tas kakucis nevienam netraucē. Ja nodara ceļa malā, aizsviežu to dziļi krūmos.

Mežotnes ielā no vienas sētas reiz izleca kollijam līdzīgs suns un sīki iekoda manējam dibenā, manējais pēcāk ilgu laiku tajā ielas daļā gāja pa otru pusi, bet tad atkal kollijs izleca, šamējie laikam "sadalīja rajonu" manējā atkal iet tur normāli :D Šādu, pāri sētai lecošu suņu dēļ labāk eju pastaigā bez pavadas, lai manējais vismaz var sevi aizstāvēt. Atvainojiet, bet domāju, ka suns sevi pret citu suni aizstāv labāk, kā es viņu pret citu suni, tāpēc neuzskatu par lietderīgu tēlot varoni un mēģināt kailām rokām cīnīties pret nezināmu suni. Ja kašķis notiek 2 m attālumā no manis, tātad otrs suns no manis kā no cilvēka nebaidās.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby peecis » 01 Mar 2013, 13:24

Btw, šis man atgādina mājas meža vidū, gar kurām iet ceļš, bet saimnieki iedomājušies, ka visi motobraucēji brauc kaitināt viņu suņus, bet džipisti noskata laupījumu :D

Ir gājis augstos toņos, līdz par ieroču vicināšanai un, vienā gadījumā, tai sekojošai tiesai (varenais saimnieks/vicinātājs, ja pareizi atceros, dabūja nosacītu brīvības atņemšanu).

Tas ir pilnīgi normāli, ja pa tavu nenorobežoto īpašumu (nav ne nožogojuma, ne norādes) staigā citi. Nav normāli mēslot, kurināt ugunskurus, būvēt teltis atsaucoties uz tauvas joslu, utt, bet staigāt (vai braukt pa ceļu) ir atļauts.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby čība » 01 Mar 2013, 14:29

peecis wrote:Tas ir pilnīgi normāli, ja pa tavu nenorobežoto īpašumu (nav ne nožogojuma, ne norādes) staigā citi. Nav normāli mēslot, kurināt ugunskurus, būvēt teltis atsaucoties uz tauvas joslu, utt, bet staigāt (vai braukt pa ceļu) ir atļauts.


Ja vadās pēc principa - kas nav aizliegts, tas ir atļauts - tad jā.
Un latvieši tā arī dara, tāpec par normālu sabiedrību kopumā mums sapņot vel tālu.

Runājot par to pasu CTA, kuru arī atbalsti. MK noteikumi nosaka, ka brīvi palaists suns nedrīkst traucēt citiem. Un arī nebrīvi staigājošs suns nedrīkst traucēt citiem. Protams, dažiem traucē suņa esamība pēc būtības, bet lielākoties - traucēs tas, ka suns rej, ka suns nočurā košumkrūmus (vispār to var uzskatīt par sveša īpašuma apzinātu bojāšanu), ka suņa saimnieks aiz suņa nesavāc, vai ka suņa saimnieks neciena citus suņu saimniekus.

Tas ir tā pat kā lapu dedzināšana rudenī - normāli kaimiņi dedzina lapas tad, kad vējšs pūš prom no citiem kaimiņiem (ja tas iespējams protams), normāli kaimiņi nepļauj zāli tad, kad blakus kaimiņiem ir viesības utt. Savstarpējā cieņa, kas nav ierakstīta nekādos likumos un noteikumos.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby peecis » 01 Mar 2013, 15:46

čība wrote:
peecis wrote:Tas ir pilnīgi normāli, ja pa tavu nenorobežoto īpašumu (nav ne nožogojuma, ne norādes) staigā citi. Nav normāli mēslot, kurināt ugunskurus, būvēt teltis atsaucoties uz tauvas joslu, utt, bet staigāt (vai braukt pa ceļu) ir atļauts.


Ja vadās pēc principa - kas nav aizliegts, tas ir atļauts - tad jā.
Un latvieši tā arī dara, tāpec par normālu sabiedrību kopumā mums sapņot vel tālu.

Runājot par to pasu CTA, kuru arī atbalsti. MK noteikumi nosaka, ka brīvi palaists suns nedrīkst traucēt citiem. Un arī nebrīvi staigājošs suns nedrīkst traucēt citiem. Protams, dažiem traucē suņa esamība pēc būtības, bet lielākoties - traucēs tas, ka suns rej, ka suns nočurā košumkrūmus (vispār to var uzskatīt par sveša īpašuma apzinātu bojāšanu), ka suņa saimnieks aiz suņa nesavāc, vai ka suņa saimnieks neciena citus suņu saimniekus.

Tas ir tā pat kā lapu dedzināšana rudenī - normāli kaimiņi dedzina lapas tad, kad vējšs pūš prom no citiem kaimiņiem (ja tas iespējams protams), normāli kaimiņi nepļauj zāli tad, kad blakus kaimiņiem ir viesības utt. Savstarpējā cieņa, kas nav ierakstīta nekādos likumos un noteikumos.

Ja "normāla sabiedrība" Tavuprāt ir ASV, tad savādāk, tomēr citur Eiropā (ārpus Austrumeiropas) tiešām tur, kur nav speciālo aizliegumu (norāžu vai noteikumu) drīkst un var iet/braukt/nakšņot. Esmu nakšņojis teltī dažādākajās vietās un nekad nav bijušas problēmas, ja no vienīgi vienreiz nakšņojot bez telts Amsterdamā policija no rīta uzmodināja un pateica, ka šeit esot bīstami nakšņot :D Šāda promdzīšana no sava ceļa/ielas/lauka ir redzēta tikai Latvija un Lietuvā.
Kādā sakarā šeit tiek pieminēta CTA (civiltiesiskās atbildības apdrošināšana)? Vērsīsies pie apdrošinātāja par apčurātiem košumkrūmiem? :D

Pamēģiniet pastaigāt kājām bez suņa pa savrupmāju rajoniem - daudzi suņi tāpat ries. Zinu, esmu vakaros skraidījis. Tagad ko? Man, lai nekaitinātu suņus, pa tām ielām nebraukt ar velo, neiet kājām, lai tik nabaga sunīšus nekaitinātu? Neiesim ar suņiem tuvu sētai, nenovietosim auto tuvu sētai, neiesim ar bērniem gar sētu, lai tik kādam sunītim nesatrauktu? :D
Mans suns, mana atbildība (kuru labprāt apdrošinātu), manas problēmas. Garāmgājēju pienākums ir nemest zemē atkritumus un nebāzt caur sētu pirkstus.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby čība » 01 Mar 2013, 16:00

peecis wrote:
Pamēģiniet pastaigāt kājām bez suņa pa savrupmāju rajoniem - daudzi suņi tāpat ries. Zinu, esmu vakaros skraidījis. Tagad ko? Man, lai nekaitinātu suņus, pa tām ielām nebraukt ar velo, neiet kājām, lai tik nabaga sunīšus nekaitinātu? Neiesim ar suņiem tuvu sētai, nenovietosim auto tuvu sētai, neiesim ar bērniem gar sētu, lai tik kādam sunītim nesatrauktu? :D
Mans suns, mana atbildība (kuru labprāt apdrošinātu), manas problēmas. Garāmgājēju pienākums ir nemest zemē atkritumus un nebāzt caur sētu pirkstus.


Pats jau atbildēji. Vienkāršs garāmgājējs ir vienkāršs garāmgājējs un jā, tad suņu bļaustīšanās ir neaudzinātība. Mani suņi nerej ne uz kaimiņiem, ne garāmgājējiem. Ja vien garāmgājēji nelien manos krūmos. Bet, ja tas pats garāmgājējs bāž pirkstus caur sētu, vai suns - degunu, asti, vienalga - tas vairs nav vienkāršs garāmgājējs un neredzu iemeslu, kāpēc man būtu jāuztraucas par to, ka mans suns rej uz acīmredzot idiotu... Starp citu, privātai teritorijai ir "tauvas josla" - zālīti pie manas sētas pašvaldība nepļauj, tas jādara man. A sētu līdz ceļa malai kaut kā celt nedrīkst, cik zinu.

CTA ir civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Un CTA ir runa par jebkādu kaitējumu, nevis, ka tavs suns kādu ir sakodis.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby Sisija » 02 Mar 2013, 14:06

čība wrote:Vienkāršs garāmgājējs ir vienkāršs garāmgājējs un jā, tad suņu bļaustīšanās ir neaudzinātība. Mani suņi nerej ne uz kaimiņiem, ne garāmgājējiem. Ja vien garāmgājēji nelien manos krūmos. Bet, ja tas pats garāmgājējs bāž pirkstus caur sētu, vai suns - degunu, asti, vienalga - tas vairs nav vienkāršs garāmgājējs un neredzu iemeslu, kāpēc man būtu jāuztraucas par to, ka mans suns rej uz acīmredzot idiotu...

čība, man prieks par Tavu labi audzināto un absolūsti neagresīvo suni un arī par to, ka dzīvo tādā privātmāju rajonā kur citi arī ir tādi paši.
Diemžēl man nav laikam laimējies ... Abas ieprieksējās ziemas, kad bija sasnidzis daudz sniega, man nebija cita varianta kā staigāt ar Laxmi privātmāju rajonā. Staigājam mēs daudz un pārvietojamies ļoti ātrā solī, tas mūsu "piespiedu" maršruta posms, kad bijām spiestas iet garām privātmājām, laika ziņā ilga aptuveni 40 min., un tā divas reizes dienā. Praktiski visos pagalmos ir vismaz viens suns. Un rej, bet bieži arī ārdās, 99% no tiem... Gan tie kuri piesieti ķēdē, gan tie kuri brīvi skraida pa pagalmu. Lielākā daļa tā dara ne tikai kad eju ar suni, bet arī tad, kad vienkārši, NORMĀLI garāmgājēji paiet garām.
Jā un vēl, mans suns neostās ne gar žogu, ne košumkrūmiem, Laxmi vispār ignorē suņus aiz žogiem, esmu iemācījusi viņai nepievērst tiem uzmanību un arī pašai neriet, kad esam kaut kur ciemos un viņa skraida pagalmā.
Tajā pašā laikā kāpēc man ir katreiz "jāraustās" kad kāds no šiem, savas teritorijas sargiem, mēģina pārlekt pāri žogam vai kā citādi tik aiz žoga, zobus atņirdzis.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby Linda B. » 02 Mar 2013, 14:18

ČībaVienkāršs garāmgājējs ir vienkāršs garāmgājējs un jā, tad suņu bļaustīšanās ir neaudzinātība.

Vai šķirnes īpatnība.Neuzskatu,ka mani takši būtu neaudzināti tāpēc,ka ir skaļi un mēdz riet tā pat vien un izmanto izdevību reizēm pariet uz garāmgājējiem,jo acīmredzot viņiem tas šķiet interesanti.Un staigājot pa privātmāju rajonu nav ne viena paša suņa,kas nerietu,neatkarīgi no šķirnes un tā ir viņiem vai nav izieta suņu skola.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby čība » 02 Mar 2013, 18:25

Linda B. wrote:
ČībaVienkāršs garāmgājējs ir vienkāršs garāmgājējs un jā, tad suņu bļaustīšanās ir neaudzinātība.

Vai šķirnes īpatnība.Neuzskatu,ka mani takši būtu neaudzināti tāpēc,ka ir skaļi un mēdz riet tā pat vien un izmanto izdevību reizēm pariet uz garāmgājējiem,jo acīmredzot viņiem tas šķiet interesanti.Un staigājot pa privātmāju rajonu nav ne viena paša suņa,kas nerietu,neatkarīgi no šķirnes un tā ir viņiem vai nav izieta suņu skola.

Izieta skola neko nenozime. To nemaca skola. Es sajuktu prata, ja mani suni reagetu uz katru garamgajeju. Pietiek, ka to dara kaiminu suni. Skaidrs, ka tas prasija loti dauz darba un laika- panakt lai suni ne tikai nerej uz garamgajejiem, bet ari nekvanksk lidzi apkartnes suniem. Bet rezultats ir ta darba verts. Vismaz zinu, ja rej mani suni, tad jaiet vien skatities, kas notiek, jo bez iemesla mani nerej.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby Ligita555 » 02 Mar 2013, 19:24

Mums te bieži pārmet pār sētu aizsietu maisiņu ar nesaprotamiem kauliem :aizsvilstas: Tagad pirms laižu suņus laukā ,apstaigāju gar sētu ,visādus brīnumus var atrast ,pat zivs ķeskas(KURĀS MANA SUNENE IZVĀRTĪJĀS) :aizsvilstas: ,nesen bija pārmesti zābaki kerzaviki :akes: ,nerunājot jau nemaz par alus pudelēm ,kuras tagad metot pāri saplīst :aizsvilstas: Nezinu ko tie cilvēki domā :neparliecinats: nu ja ,suņu daudz ,noteikti badā ,arī pašiem nav ko kājās aut ,pudelītes var nodot ,būs mums nabadziņiem kāda kapeiciņa :kanepe:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby Linda B. » 02 Mar 2013, 19:38

čība wrote:
Linda B. wrote:
ČībaVienkāršs garāmgājējs ir vienkāršs garāmgājējs un jā, tad suņu bļaustīšanās ir neaudzinātība.

Vai šķirnes īpatnība.Neuzskatu,ka mani takši būtu neaudzināti tāpēc,ka ir skaļi un mēdz riet tā pat vien un izmanto izdevību reizēm pariet uz garāmgājējiem,jo acīmredzot viņiem tas šķiet interesanti.Un staigājot pa privātmāju rajonu nav ne viena paša suņa,kas nerietu,neatkarīgi no šķirnes un tā ir viņiem vai nav izieta suņu skola.

Izieta skola neko nenozime. To nemaca skola. Es sajuktu prata, ja mani suni reagetu uz katru garamgajeju. Pietiek, ka to dara kaiminu suni. Skaidrs, ka tas prasija loti dauz darba un laika- panakt lai suni ne tikai nerej uz garamgajejiem, bet ari nekvanksk lidzi apkartnes suniem. Bet rezultats ir ta darba verts. Vismaz zinu, ja rej mani suni, tad jaiet vien skatities, kas notiek, jo bez iemesla mani nerej.

Ir suņi,kuriem to iemācīt ir vieglāk,kuri nav rējēji pēc dabas.Taksis ir vankšķētājs un ej tu viņam un iestāsti,lai nerej.5 gadus Nellijai mācu,ka dzīvoklī riet nedrīkst,zin vismaz komandu "klusu" vai brīžos,kad ar savu pēkšņo "vau-vauuuuuu",pārbiedē tā,ka salecies stāvus vienalga vai sēdeji vai gulēji,tad saprot arī "muti ciet!",taču iemācīt,ka vispār nevajag sākt riet,ne tikai apklust,kad to liek darīt,nav izdevies un nešķiet,ka kādreiz izdosies.Varētu jau būt,ka rietu vispār bez apstājas,ja nebūtu mācīts,ka istabā nedrīkst riet.Taču ārī ļoti bieži jau izskrien paceļoties uz pakaļkājām un paziņojot,ka viņa ir iznākusi ārā.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby Linda B. » 02 Mar 2013, 19:42

Ligita555 wrote:Mums te bieži pārmet pār sētu aizsietu maisiņu ar nesaprotamiem kauliem :aizsvilstas: Tagad pirms laižu suņus laukā ,apstaigāju gar sētu ,visādus brīnumus var atrast ,pat zivs ķeskas(KURĀS MANA SUNENE IZVĀRTĪJĀS) :aizsvilstas: ,nesen bija pārmesti zābaki kerzaviki :akes: ,nerunājot jau nemaz par alus pudelēm ,kuras tagad metot pāri saplīst :aizsvilstas: Nezinu ko tie cilvēki domā :neparliecinats: nu ja ,suņu daudz ,noteikti badā ,arī pašiem nav ko kājās aut ,pudelītes var nodot ,būs mums nabadziņiem kāda kapeiciņa :kanepe:

Iecavā kādreiz bija večuks,kas skrēja pakaļ cilvēkiem,kas izveduši pastaigā suni un bāzās virsū ar cīsiņiem :D Ja uz jautājumu "vai drīkst pacienāt sunīti?" atbildēja ar nē,tad sāka tos cīsiņus mest sunim pa gabalu.Reizēm pastaigājās ar kaut kādu putru,atnāca uz vietu,kur parasti cilvēki laida suņus izskrieties un izgāzta to uz ceļa.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby čība » 02 Mar 2013, 19:58

Linda B. Protams, ka ir skirnes, kuram nav daba daudz riet un ir rejeji pec butibas. Riesana bija viens no aspektiem pec ka izvelrjos skirni. Bet ari VAS mums lieki nerej, kaut si skirne tiek uzskatita par vanksketajiem.
Bet, ja saimnieki lauj savam sunim riet 24/7 tad es nebrinos, ka pari setai tiek mesta inde...

Ir vienalga vai suns pats nerej vai apklusina saimnieks, bet klusi suni neapsaubami patik apkartejiem. Un tas tak ir tas, ko mes gribam - lai sabiedribai patiktu musu suni.6
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Draud uzrīdīt suņus

Postby taksis.lv » 03 Mar 2013, 23:17

Rīt - 4.03. būs sižets BEZ TABU - ķipa suns - pārliecies pār žogu "terorizējot" garāmgājējus (nesapratu - vai jau kāds sakosts, vai gandrīz)... Tiks skaidrots - kurš tad tur īsti ir tas vainīgais - suns vai garāmgājēji... :pagalvu:
"Pasaulē Tu esi tikai cilvēks, bet ir KĀDS, kuram Tu esi visa pasaule..."
http://www.taksis.lv
http://www.skiperastudija.lv - Dzīvespriecīgas fotogrāfijas Tev un Tavam mīlulim!
User avatar
taksis.lv
Junior
Junior
 
Posts: 865
Joined: 19 Jan 2011, 11:40
Location: Jelgavas novads

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests