"Aizgāja" pēkšņi, 6,7 gadu vecumā

All About Dogs

"Aizgāja" pēkšņi, 6,7 gadu vecumā

Postby guga+ » 16 Sep 2013, 03:56

Pirms nedēļas pēkšņi "aizgāja" mans stafu puika Ēriks. Pēc pastaigas pārkāpa pār kāpņu telpas slieksni un saļima. Dakteris teica, ka pie vainas bijusi sirds, sekciju netaisījām (varbūt vajadzēja, lai zinātu droši).

Domāju, kā tas varēja notikt, ja iepriekš it kā nekas par to neliecināja.
Tāda tukšuma sajūta, visādi sīkumi ik uz soļa atgādina par draugu, gribas viņu paglaudīt, samīļot, piedevām mokos ar vainas apziņu - galvenokārt par to, ka, iespējams, to varēja novērst, arī par to, ka pēdējā laikā mīlulis nesaņēma tik daudz uzmanības, cik viņš bija pelnījis, jo mājās nupat bija ienācis zīdainis (solīju mīlulim, ka pēc kāda brīža varēšu viņam veltīt daudz vairāk uzmanības, ka tikai pats sākums tāds grūts), piedevām iepriekšējā dienā nebiju mājās. Kaķis, kuru sunciks uzaudzināja, arī meklē savu draugu. Nezinu, kā lai ar to visu tieku galā.

Ko es ar to visu vēlējos teikt - ja mīluļa dzīves laikā rodas kaut mazākās aizdomas (varbūt tomēr īslaicīgā rīstīšanās un sēkšana, kas parādījās jaunībā, pēdējā laikā gan ļoti reti, nebija vērā neņemams sīkums, kā man tika teikts), ka kaut kas ar veselību varētu būt ne tā, taisiet analīzes utt., nepaļaujieties uz daktera vai kādas citas suņiem pietuvinātas personas teikto, ka tas ne par ko nopietnu neliecina. Varbūt atgādināt arī to, ka mīliet un izrādiet mīlestību sev tuvajiem šodien, jo nevar zināt, ko nesīs rītdiena.
Last edited by guga+ on 17 Sep 2013, 12:42, edited 1 time in total.
guga+
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 15 Sep 2013, 23:19

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: "Aizgāja" pēkšņi, 6,7 gadu vecumā

Postby Creme de la Creme » 16 Sep 2013, 07:07

Izsaku līdzjūtību...Diemžēl mēs neesmam spējīgi ietekmēt TO. Aiziet jauni cilvēki...aiziet jauni suņi...Katram ir atvēlēts savs laiks...
Nevajag sevi nosodīt. Ja Jūs tik ļoti pārdzīvojat, tas nozīmē ka Jūs mīlējāt savu sunci!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: "Aizgāja" pēkšņi, 6,7 gadu vecumā

Postby Solo » 16 Sep 2013, 22:04

Atvainojos, ka nav garumziimes.
Ne vienmeer visu var ietekmeet vai pat panaakt ar naudu, ja reiz ir bijis lemts aiziet, tad ar to jaasarod. Manam tikai pusotru gadu vecajam taksiitim peeksni palika slikti, visaadas kaites. Mociijamies 2 trakas nedellas, vedaam pie vislabaakajiem aarstiem, dziivojaamies pa kliinikaam,atdevaam peedeejo naudu,lai tikai vinnu glaabtu, bet neviens nespeeja noteikt diagnozi, tikai deva un deva zaales,taisija analiizes, padsmit rentgenus utt. Es moraali mocijos taas 2 nedeljas,naktis neguleeju,suns ar mocijaas saapees. Beigaas vinns kliinikaa nomira tieshi pirms es aizbraucu pie vinna. Tas izraadijaas milzu audzeejs kruushkurvii. Tas suns man noziimeja visu, bet vinnu nevareeja glaabt nekaadiigi. Ir pagaajis pusotrs meenesis,bet joprojaam nespeeju piedot dziivei par to, ka atnnema man manu rausiiti. :svece:
Solo
Baby
Baby
 
Posts: 38
Images: 1
Joined: 28 Jun 2012, 20:22

Re: "Aizgāja" pēkšņi, 6,7 gadu vecumā

Postby guga+ » 17 Sep 2013, 12:41

Paldies, Creme de la Creme!

Solo, jūtu Tev no visas sirds līdz! :svece:
Varu iedomāties, cik smagi bija skatīties uz sava mīluļa ciešanām, bet Jūs darījāt visu, kas bija Jūsu spēkos!!!
guga+
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 15 Sep 2013, 23:19


Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests