Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

All About Dogs

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby Fetch » 18 Mar 2014, 20:42

Pilnīgi piekrītu NARDICUM. Ārsti ir īpaši, viņu darbs nav tikai pakalpojums, kaut gan tas tā varētu izskatīties. Bieži tik daudz balstās uz ārsta rīcības. Man šķiet, ka tomēr tur bija ārkārtējais gadījums vai pārpratums - un Annai vienkārši nepaveicās. Labi ka viss beidzās labi! :)
...Beauty without Vanity,
Strength without Insolence,
Courage without Ferosity,
and all the virtues of Man without his Vices...
Fetch
Baby
Baby
 
Posts: 73
Joined: 23 Mar 2010, 20:39
Location: Rīga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby ezhuks » 18 Mar 2014, 20:47

Fetch wrote: Ārsti ir īpaši, viņu darbs nav tikai pakalpojums,

Jā. Viņi neēd, nečurā, nekakā, neelpo, nemazgājas, nesmird, vienmēr ir laipni, iejūtīgi, smaidīgi, atsaucīgi, izpalīdzīgi, nekad neatsaka, jo viņiem nav ģimenes, nav bērnu, nav vecāku, nav mājdzīvnieku. JO viņi ir ĀRSTI!!!! MISIJA - ĀRSTS! Āmen!

Vēlreiz - Annas situācija - nejēdzīga. Skumji, ka tā sanāca, prieks, ka labi beidzās. BET ārsts ARĪ IR cilvēks! Cilvēks ēd, čurā, kakā, elpo, mazgājas, smird, ne vienmēr ir laipns, iejūtīgs, smaidīgs, atsaucīgs, izpalīdzīgs, mēdz atteikt, viņam ir ģimene, mēdz būt bērni un pat vecāki, daudziem ir mājdzīvnieki, kuriem arī gadās veselības problēmas un tad cilvēks-ārsts met visu malā un steidzas glābt SAVU mīluli.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby ezhuks » 18 Mar 2014, 20:50

Izskaidrojiet man - ar ko ārsts ir īpašs?
Kāpēc ārstam ir jāspēj nostrādāt 10+ stundas un pēc tam vēl?
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby Vita » 18 Mar 2014, 23:45

Situācijas ir daudz un dažādas. Lai mūsu mīluļiem laba veselība!
Tikai tāds neliels jautājums paliek atklāts - vai telefoni vairs mūslaikos nav pieejami?
Jebkurā akūtā situācijā vienmēr iepriekš zvanu. Ja nav ārsta, tad kāda jēga braukt? Ja ir - tad līdz mūsu atbraukšanai viss jau ir sagatavots un mūs gaida koncentrējušies darbam.
Tik vienkārši - piezvanīt.
Tad arī nebūs pārpratumu.
:roze:
User avatar
Vita
Puppy
Puppy
 
Posts: 211
Joined: 25 Feb 2010, 14:35

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby NARDICUM » 19 Mar 2014, 08:05

ezhuks
Es patiešām nezinu, kur Tu strādā :sarkstosa: , bet ir dažādas profesijas, un tādu, kur ir jāceļas un jāiet, nav daudz.
Un pārsvarā tās ir tādas profesijas, kur no Tavas rīcības ir atkarīga kāda dzīvība. Jau minēju- ārsts, ugunsdzēsējs, policists, droši vien, ja tā labi padomā, var izdomāt vēl kādas 2-3, bet ne vairāk. Pirms izvēlies profesiju, par to ir jāpadomā. Mana meita mācījās Stradiņos par ārstu, mācījās labi, pat paaugstinātā stipendija bija, bet tad saprata, ka nevarēs uzņemties atbildību un aizgāja. Un viņa tāda nebija viena! Ja jau esi izmācījies un saproti, ka nevari praktizēt, ir pietiekoši daudz vietu, kur vari strādāt ar savu izglītību nesaskaroties ar praksi- ej PVD papīrus rakstīt, piemēram, tur darba laiks normēts! Man ir daudz draugu starp vetārstiem, tici man, zinu gan tādas, kas dienu pirms bērniņa piedzimšanas bija klīnikā, gan dienu pēc izrakstīšanās no dzemdību mājas ar zīdaini ķengursomā vizītēs brauca! Starp manām LABĀM draudzenēm tādas zinu divas, abām ir 3 bērni, un nekas- gan bērni dzīvi un veseli, gan klienti. :) Un , droši vien, viņas nav vienīgās, vienkārši tās ir manas labas draudzenes, par kurām es zinu vairāk,nekā vidusmēra klients.
Arī cilvēku ārstiem katrai specialitātei ir sava specifika. Maz ticams, ka fizioterapeitu cels pa nakti augšā un dzīs uz darbu, bet, piemēram, ķirurgu vai ginekologu- mierīgi! Tā viņiem ir ikdiena un ar to ir jārēķinās, kad izvēlies profesiju!
Vita
Pareizi jau ir, bet šoka stāvoklī cilvēks par telefonu bieži aizmirst! Labi, ka mums ir izveidots 112 dienests, jo cilvēki bieži vien nejēdz, kur zvana, labi vēl, ja pažarnieku vietā sauc policiju, daži vispār zvana mammai! Tāda nu ir stresa psiholoģija. :)
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby perro » 19 Mar 2014, 08:16

Nepiekrītu, Vita! Jā, varbūt būtu bijis prātīgāk piezvanīt, bet... Ja man vajag palīdzību pēc darba laika, mana rīcība būtu tieši tāda pati - ņemt suni un, lieki nekavējoties, skriet uz tuvāko diennakts klīniku, jo tā ir DIENNAKTS KLĪNIKA!

Te nav runa par labiem vai sliktiem vetārstiem, cenām, par pārpratumu, vājām komunikācijas prasmēm vai ko citu - Annas problēma ir tā, ka viņa meklēja palīdzību un to nesaņēma. Respektīvi - klīnika nespēja piedāvāt viņai pakalpojumu, ko tā ir iekļāvusi savu pakalpojumu sarakstā. Tā ir klīnikas atbildība.

Cilvēki parasti neved savus mīluļus nakts vidū uz klīniku zobakmeni papulēt, veikt gadskārtējo vakcināciju vai apgriezt nadziņus. Ved, lai saņemtu neatliekamu palīdzību, un parasti smagos gadījumos. Ja nakts laikā klīnikā strādā viens ārsts, tad 'sastrēguma" gadījumos (vairāk par vienu smagu klientu) pakalpojumu jau pēc būtības nevar nodrošināt. Ja, piemēram, sunim ir aizdomas uz zarnu samešanos, vai to notriekusi mašīna, 40 minūšu gaidīšana klīnikā var beigties letāli.

Man tuvākā diennakts klīnika ir Kavet un man diemžēl ir ne reizi vien nācies izmantot viņu pakalpojumus nakts laikā. Var pačīkstēt par cenām, var pasūkstīties par viena vai otra dežurējošā vetārsta kvalifikāciju, bet visos gadījumos - VISOS - man nebija jāgaida ilgāk par PIECĀM minūtēm. Es aizbraucu pēc neatliekamas palīdzības, un to arī nekavējoties saņēmu.

Ja nesaņemtu, es taktiski neklusētu un nečīkstētu portālos - iesūdzētu tiesā, piedzītu mantisku kompensāciju un vēl visos iespējamos medijos traci saceltu, ja klīnikas darba organizācijas dēļ es nevarētu saņemt pakalpojumu, ko šī klīnika piedāvā.
User avatar
perro
Puppy
Puppy
 
Posts: 165
Images: 98
Joined: 12 Jun 2013, 22:17

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby Creme de la Creme » 19 Mar 2014, 09:15

perro :par:
Ir starpība vai es uzbāžos ārstam viņa brīvajā laikā (pēc darba laika beigām), vai aizbraucu uz diennakts klīniku. Te jau vairāk ir runa par attieksmi! Nu labi, viena daktere aizbrauca mājās. Pieņamsim ka viņa bija beigusi maiņu un bija jāstreidzās uz mājām pie slima bērna. Bet klīnikā taču bija jābūt citam ārstam. Kāpēc tad tas lika saimniekam ar suni stāvēt uz ielas aiz aizvērtām durvīm? Pieņemsim ka viņiem tur iekšā jau bija cits mirstošs dzīvnieks kas bija steidzami jāglābj. Bet vai tāpēc citi ir jāignorē?
ezhuk - zini, ja man uz rokām būtu mirstošs dzīvnieks, es nespētu aizdomāties līdz tam, ka dakteris nav ēdis vai čurājis. Tas ir normāli ka saimnieks tādā mirklī var būt neadekvāts.
Tas būtu tāpat kā piezvanīt uz VUGD un saņemt atbildi - mums tagad pusdienaslaiks, paēdīsim un tad aizbrauksim dzēst to jūsu māju. Ugunsdzēsēji arī ir cilvēki, viņiem arī vajag iet uz toleti un ēst. Diemžēl katrai profesijai ir savi ''+'' un savi ''-'' un ir profesijas kurās to ''-'' ir vairāk un daudz ko nākas ziedot. Un gadās ka mediķis, kas strādā uz ātrās palīdzības, pa visu dienu nav paspējis pat tēju padzert. Bet ja nevari ar to samierināties, tad tā profesija nav tava, tad ir jāmeklē cits darbs.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby Sisija » 19 Mar 2014, 09:44

NARDICUM ,perro,Creme de la Creme :par:
visi mēs esam cilvēki, bet izvēloties profesiju, ir jārēķinās ar tās + un -. Patiesībā piebilsts nav ko, cilvēka attieksme nosaka visu.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby Stafiki » 19 Mar 2014, 12:15

У нас в Латвии вообще бардак с ветеринарией в целом.Цены заоблочные,выши цен в Литве и Эстонии,если нам приходится возить собак на ренген в Литву,где это в 2 раза дешевли,так о чем еще говорить????????? У нас все привыкли заломать цены,и сидеть ни чего не делать...Знают что собачники за своих собак выложат все ..если случилась беда. Лекарста дорогии ,приходится заказывать в других странах.Хороших врачей можно пересчитать на пальцах.Дай бог всем нашим питомцем здоровья!
User avatar
Stafiki
Puppy
Puppy
 
Posts: 172
Joined: 20 Feb 2010, 19:36

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby NARDICUM » 19 Mar 2014, 12:51

ezhuks
Vēl gribu piebilst, ka, ja daktere būtu pateikusi: nāciet iekšā, es tūlīt aiziešu pačurāt, un pēc tam apskatīšu jūsu suni, nevienam nebūtu pretenzijas.
Es medīju kopā ar vīrieti, kurš nav izvēlējies kaut kādu īpašu profesiju, bet ir izvēlējies darba vietu- viņš strādā ātrajos par šoferi, un bieži iznāk tā, ka izsaukums ir tuvu maiņas beigām un ir jābrauc! Kā būtu, ja atbildētu: man pēc pusstundas maiņa beidzas, es jau sutku esmu pie stūres, gaidiet, pēc pusstundas atnāks maiņa un pēc stundas varēs braukt?
Stafiki
Viens mans kucēns dzīvja Vācijā, un kad saimniece atbrauca uz Latviju pie vecākiem kopā ar suni, un suns šeit saslima, viņa bija šokā par Latvijas cenām! Vēl tāds sīkums- pie acīmredzamas kuņģa sagriešanās (nu nav jābūt vetārstam, lai konstatētu kuņģa sagriešanos!) sunim tika uzstādīta nepareiza diagnoze un viņš tika ārstēts no saindēšanās, kamēr nomira!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby Stafiki » 19 Mar 2014, 13:48

NARDICUM wrote:ezhuks
Vēl gribu piebilst, ka, ja daktere būtu pateikusi: nāciet iekšā, es tūlīt aiziešu pačurāt, un pēc tam apskatīšu jūsu suni, nevienam nebūtu pretenzijas.
Es medīju kopā ar vīrieti, kurš nav izvēlējies kaut kādu īpašu profesiju, bet ir izvēlējies darba vietu- viņš strādā ātrajos par šoferi, un bieži iznāk tā, ka izsaukums ir tuvu maiņas beigām un ir jābrauc! Kā būtu, ja atbildētu: man pēc pusstundas maiņa beidzas, es jau sutku esmu pie stūres, gaidiet, pēc pusstundas atnāks maiņa un pēc stundas varēs braukt?
Stafiki
Viens mans kucēns dzīvja Vācijā, un kad saimniece atbrauca uz Latviju pie vecākiem kopā ar suni, un suns šeit saslima, viņa bija šokā par Latvijas cenām! Vēl tāds sīkums- pie acīmredzamas kuņģa sagriešanās (nu nav jābūt vetārstam, lai konstatētu kuņģa sagriešanos!) sunim tika uzstādīta nepareiza diagnoze un viņš tika ārstēts no saindēšanās, kamēr nomira!


Все верно Жанна ты написала,и насчет наших врачей и о их отношению к своим поциентам и о расценках о них.Я сама живу 180км от Риги,но когда заболела сильно одна моя обака,не думая в машину и в Ригу,думала что сдесь мне помогут скорей ,сдесь же аппаратура сдесь же спецы!! ;( и что я получила в замен????? на мои выложенные денежки и БОЛЬШУЮ СУММУ?!!!!!!!!!!!! Тоже неправильный и тяжелый диагноз....из за кооторого чуть не потеряла собаку.....Потом все эти ренгены отправила в Россию знакомым ветам,которые были в шоке от качества ренгена..и еще о его получения..Я выличила собаку ,и там подавно не было того диагноза что поставила очень дорогая клиника в Риге.....Потом я переделала ренген у нас в человеческой больнице ,сделал вет и я ему благодарна..,а праильный диагноз поставили мои знакомые веты в России..как говоррится лечили по интеренету...
User avatar
Stafiki
Puppy
Puppy
 
Posts: 172
Joined: 20 Feb 2010, 19:36

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby ievish » 19 Mar 2014, 14:09

Gan LV, gan jebkurā citā valstī ir gan labi vetārsti, gan slikti. Gan Eiropā, gan Latvijā,Lietuvā un Igaunijā un arī Krievijā. Jebkurā valstī var būt nepareiza diagnoze. Kā paveicas. Tā diemžēl notiek. Un ne tikai veterinārijā, bet arī cilvēku ārstēšanā...
Protams, ka situācija ar vetārstiem varētu būt labāka, ir kur augt, bet viss nav TIK melni , kā varētu šķist.

Par cenām - ar ko salīdzina. Ja ar Eiropu - zemas. Ja ar Lietuvu vai Krieviju - augstas.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby Stafiki » 19 Mar 2014, 14:43

ievish wrote:Gan LV, gan jebkurā citā valstī ir gan labi vetārsti, gan slikti. Gan Eiropā, gan Latvijā,Lietuvā un Igaunijā un arī Krievijā. Jebkurā valstī var būt nepareiza diagnoze. Kā paveicas. Tā diemžēl notiek. Un ne tikai veterinārijā, bet arī cilvēku ārstēšanā...
Protams, ka situācija ar vetārstiem varētu būt labāka, ir kur augt, bet viss nav TIK melni , kā varētu šķist.

Par cenām - ar ko salīdzina. Ja ar Eiropu - zemas. Ja ar Lietuvu vai Krieviju - augstas.


Что нас сравнивать с Европой???????? Какие у нас зарплаты и какие там????????????!!!!!!!!!!!!Так что говорить что низкии расценки..я бы не сказала....В Германии ренген на дисплазию стоит 68 евро!!!!!!!!!!!Знакомые возили в Германию делали операцию собаке..Обошлось не больше чем у нас со всей дорогой ,а вот качества наамного выше.В Эстонии тоже цены приемлемы..хотя и там уровень зарплат на много выши наших...
Насчет диагнозов....в той самой Европе...я думаю..хозяин подал бы в суд за тотже неправильный диагноз или личение...и получил бы компенсацию,и моральный ущерб...Чего у нас не когда не получиш...А у нас даже потом не удосужились извенится..Когда я им позванила и сказала ..о их лечении...Вот так.
User avatar
Stafiki
Puppy
Puppy
 
Posts: 172
Joined: 20 Feb 2010, 19:36

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby perro » 19 Mar 2014, 14:54

Man jaunu šķiet, ka te nav tik daudz runa par labiem vai sliktiem vetārstiem, par kvalifikāciju un cenām, te ir vairāk runas par klīnikas darba organizāciju kā tādu.

Kāpēc pacientu nelaiž iekšā?
Anna ir emocionāla sieviete, bet labi ģērbta un gana izskatīga, lai nevarētu aizbildināties, ka izskatījās pēc bomža vai narkomāna, kas laužas klīnikā! :D
Kāpēc klīnikā ir tikai viens ārsts? Kā jau teicu, tur pat ezītim (ne ežukam, lūdzu nejaukt! :D) skaidrs, ka krīzes situācijā viens ārsts nevar tikt galā, vajadzīgs vismaz asistents! Pat ja ir tikai viens smags, operējams klients. Esmu bijusi klāt vairāku savu suņu operācijās, esmu arī asistējusi - nu nevar viens ārsts normāli tikt galā komplicētās situācijās.

Ja klīnika nespēj nakts laikā nodrošināt darbu, tad tas "DIENNAKTS" ir jāņem nost! Diennakts klīnika tāpēc arī ir diennakts, ka tajā - par attiecīgi augstāku samaksu - jebkurā diennakts laikā nodrošina pilna spektra veterināro palīdzību.

Veterinārija ir privāts bizness ar attiecīgām cenām, bet pretī es gribu saņemt servisu. Pasakiet man, kā VIENS ārsts uzcels uz galda manu 65 kg smago mazulīti krietna ponija izmērā? Tur vajag divus, turklāt spēcīgus cēlājus. Ja klīnika šādi "ekonomē", tad ir jābrīnās, ka vispār kāds ir bijis gatavs šādos apstākļos strādāt. Un nebrīnos, ka otrs pasaka, ka neko nezin, ka maiņa beigusies, un tieciet galā, kā gribiet.

Anna, lūdzu nosauciet klīnikas vārdu! Jo tagad atliek tikai minēt, kurā no trim Rīgas klīnikām jūs tik "jauki" uzņēma! Laiki mainās, cilvēki un bizness tāpat, tāpēc tautai ir jāzina savi "varoņi"!
User avatar
perro
Puppy
Puppy
 
Posts: 165
Images: 98
Joined: 12 Jun 2013, 22:17

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby ezhuks » 19 Mar 2014, 16:48

Nu, nosauks klīniku. Nosauks ārsta vārdu. Labi. Mēs (jūs vai vēl kāds) nobalsosim ar saviem maciņiem un uz TO klīniku neiesim ne normālās, ne ekstremālās situācijās. Paliks vēl divas klīnikas. Ģertrūdes ielu atsrēķinam. Paliek viena. Ups, a tur arī ir savi vēži un savas problēmas. Viss. Veiksmīgi būsim visas diennakts klīnikas nolikvidējuši. I nafig. Ja nav tā kā gribam MĒS, lai nav vispār! Un palīdzību nesaņems neviens. Arī tas, kurš bija paguvis pirms Annas ieslēgties klīnikā.
Happy end! Visi laimīgi! Urrā!

BTW, kad man naktī 12os bija neskaidra situācija, zvanīju uz Canderiem. Arī diennakts. Tā arī pateica - braukt varat, bet ārsta naF.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby ezhuks » 19 Mar 2014, 16:55

Sikir baška! Lai ripo galvas! Visi slikti! Viss slikti! Eiropa! Eiropa! Lielas algas! Super serviss! Po krutomu! DaFai visi uz turieni!
Kad mans suns, 1998.gada jūnijā, pēc Pasaules izstādes Helsinkos, civilizētajos somu pakalnos, klintīs, pamatīgi sagrieza ķepu uz saplēstiem stikliem, palīdzību varēju saņemt TIKAI VIENĀ klīnikā - universitātes. Nekādi super speciālisti, nekāds super serviss - brīvdiena! Studentiņi. Makarējās pa sagrieztās ķepas caurumu ar saviem kociņiem. asinis turpināja plūst. Es ar salvetēm grābu viņas čupiņā. Vo serviss! DaFai visi uz turieni! Viss tur pa kruto! Rēķinu gan izrakstīja uz 60 ls. Par parakāšanos un apsiešanu.
Somijā, civilizētajā Eiropā ar super-puper-duper algām, brīvdienā neviens nestrādā! Arī pēc DARBA LAIKA beigām nē. Pa pazīšanos kādu izsauksi. I samaksāsi lielo tarifu. A tā - ne mana problēma. Tavējā. Un Anna izsauca SAVĒJO ārstu. Turpat vien esam, kur jevropa.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby ievish » 19 Mar 2014, 17:04

ezhuks wrote:Sikir baška! Lai ripo galvas! Visi slikti! Viss slikti! Eiropa! Eiropa! Lielas algas! Super serviss! Po krutomu! DaFai visi uz turieni!


Līdzīgas domas ienāca prātā...

Turklāt apšaubu apgalvojumu, ka Eiropā kopumā vetpakalpojumi ir lētāki kā Latvijā... Redzēti piemēri liek domāt, ko citu.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby perro » 19 Mar 2014, 17:31

ezhuks wrote:BTW, kad man naktī 12os bija neskaidra situācija, zvanīju uz Canderiem. Arī diennakts. Tā arī pateica - braukt varat, bet ārsta naF.


ezhuk, tev neliekas, ka te ir tāda kā neliela pretruna? Ir diennakts klīnika, bet ārsta ta nafff? Vai tas ir, tavuprāt, ir normāli? Ja ir diennakts aptieka, tad arī naktī tur ir farmaceits, vai ne? Kur, tavuprāt, ir atšķirība? Tāpat - komerciāls uzņēmums vien ir.
Mana audzētāja ir vets Somijā. Nupat paprasīju - katram rajonam ir klīnikas, kas strādā brīvdienās/svētku dienās/naktīs. Cenas ir augstākas, bet serviss ir nodrošināts.

Ievish, jā, ir lietas, kas Rietumeiropā jau maksā lētāk, diemžēl. Varu salīdzināt mūsu un Spānijas cenas - aptuveni tas pats. UK gan viss krietni dārgāks bet tur savukārt cilvēki pērk apdrošināšanu mājdzīvniekiem, kas pa lielam nosedz pat vakcinācijas izmaksas. Kartā ziņā - pret mūsu algām mūsu vet pqakalpojumi ir dārgi, īpaši Rīgā, bet ne jau par to aizsākās diskusija. Ja ir diennakts klīnika bez ārsta, tad tas ir tāpat kā man sevi nodēvēt par balerīnu. Gribēšana un varēšana ir divas dažādas lietas, vai ne? Tikai ar to atšķirību, ka ja es sevi par balerīnu dēvēšu, nevienam kaitējums neradīsies, tad dēvēt klīniku par diennakts, ja nakts laikā tur nav pieejams ārsts ir, ja ne noziedzīgi, tad klientus maldinoši gan, un tur nu notiekti ir darbs patērētāju aizsargātājiem.
User avatar
perro
Puppy
Puppy
 
Posts: 165
Images: 98
Joined: 12 Jun 2013, 22:17

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby Robins » 19 Mar 2014, 18:31

ezhuks wrote:
BTW, kad man naktī 12os bija neskaidra situācija, zvanīju uz Canderiem. Arī diennakts. Tā arī pateica - braukt varat, bet ārsta naF.


Candera iela laikam gluži diennakts klīnika neskaitās. Viņu formulējums gan tāds neskaidrs...

Darba laiks: P-P: 9:00-21:00
Se.,Sv.: 9:00-16:00
neatliekamā palīdzība - visu diennakti.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby Eskimo » 19 Mar 2014, 18:43

UK vetpakalpojumi patiesi ir dārgi, bet ir dežūrējošas nakts klīnikas, jā, cenas naktī augstaakas, bet vai ta nav visur? Esmu naktii zvanijusi turp, par laimi nebija jaabrauc, jo izradijas, ka nav nekads emergency, bet vets laipni visu izskaidroja,nomierinaaja. :)
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests

cron