kam latvijā ir alerģija pret pitbuliem?

All About Dogs

Re: kam latvijā ir alerģija pret pitbuliem?

Postby Creme de la Creme » 28 Aug 2014, 08:49

ibika wrote:
[quote="Creme de la Creme" Ja pitbulam piem. būs izcilas sargsuņa spējas, vai tad viņam nebūs labs ''game''? Es šito nespēju saprast...[/quote]

Nē, nebūs, jo ievish jau pareizi parteica, ka jebkāda agresija pret cilvēku ir nepieļaujama. Katrai šķirnei ir noteiktas savas darba pārbaudes tā veidošanas procesā. Par piemēru, ja VAS būs labs mednieks, nedomāju, ka VASisti to uzskatīs par labu darba suni, vai ja jagdterjers pēkšņi sāks medībās sargāt teritoriju no citiem medniekiem nevis dzīs zvērus. Katrai šķirnei ir savs "pielietojums". Tā nu ir sanācis, ka pārbaudīt pitbulterjera darba spējas var tikai ringā, bet tā kā vairums valstīs tas ir pretlikumīgi, tad arī runāt par pitbulterjera darba īpašībām (gameness) mēs nevaram.
Toties tie, kam patīk aktīvi un enerģiski suņi var ņemt darba līnijas suni (nejaukt ar darba suni) un prasmīgās rokās tas var kļūt par lielisku sporta suni (jebkādas sportiskas aktivitātes agiliti, weightpull, kanisterapija utt).[/quote]


Nu re, tagad pat man viss kļuva skaidrs!
Paldies Ievish, ar ''gameness'' man uzreiz tapa skaidrāka ''bilde''. Bet tāpat šis apzīmējums attiecināms uz daudzām šķirnēm...tikai, kā jau tika minēts, katram savas darba funkcijas.
Suņu cīņas aizliegtas. No kurienes tad var nākt ''darba suņi'' :kanepe: Retorisks jautājums...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: kam latvijā ir alerģija pret pitbuliem?

Postby magnola » 28 Aug 2014, 08:55

nu man jau liekas, ka mēs te runājam par vienu un to pašu, tik katrs to sauc savādāk... :kanepe: un tiešām terjers, paliek terjers, viņam ir jābūt drosmīgam, azartiskam, neatlaidīgam, tāpēc man viņi patīk! Īpaši tas lielais azarts un degsme!
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: kam latvijā ir alerģija pret pitbuliem?

Postby ibika » 28 Aug 2014, 09:03

[quote="Creme de la Creme" Suņu cīņas aizliegtas. No kurienes tad var nākt ''darba suņi'' :kanepe: Retorisks jautājums....[/quote]


Nu mēs dzīvojam plašā pasaulē, un ne visur ir vienāda izpratne. Balkānu valstīs ir pietiekoši daudz audzētavu, kurās ir darba suņi, tā pat ASV un Krievija, Ķīna. Mēs vairs nedzīvojam aiz "dzelzs priekškara"', šodien suni var atvest no jebkuras pasaules malas.
ibika
Puppy
Puppy
 
Posts: 123
Joined: 13 Jan 2010, 12:54

Re: kam latvijā ir alerģija pret pitbuliem?

Postby magnola » 28 Aug 2014, 09:07

Starp citu, vai alabajiem arī nepārbauda īpašības, palaižot tos pacīnīties? Vismaz esmu redzējusi tādus video.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: kam latvijā ir alerģija pret pitbuliem?

Postby ievish » 28 Aug 2014, 09:15

magnola wrote:Starp citu, vai alabajiem arī nepārbauda īpašības, palaižot tos pacīnīties? Vismaz esmu redzējusi tādus video.


Civilzētā pasaulē nevajadzētu būt. Krievijā gan jau visu ko dara.

NARDICUM, varbūt varat nokomentēt, kādas darba spēju pārbaudes ir alabajiem?
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: kam latvijā ir alerģija pret pitbuliem?

Postby Creme de la Creme » 28 Aug 2014, 09:18

magnola wrote:nu man jau liekas, ka mēs te runājam par vienu un to pašu, tik katrs to sauc savādāk... :kanepe: un tiešām terjers, paliek terjers, viņam ir jābūt drosmīgam, azartiskam, neatlaidīgam, tāpēc man viņi patīk! Īpaši tas lielais azarts un degsme!

:par:
Ne velti man ir ''takšterjeri'' :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: kam latvijā ir alerģija pret pitbuliem?

Postby magnola » 28 Aug 2014, 09:25

Creme de la Creme wrote:
magnola wrote:nu man jau liekas, ka mēs te runājam par vienu un to pašu, tik katrs to sauc savādāk... :kanepe: un tiešām terjers, paliek terjers, viņam ir jābūt drosmīgam, azartiskam, neatlaidīgam, tāpēc man viņi patīk! Īpaši tas lielais azarts un degsme!

:par:
Ne velti man ir ''takšterjeri'' :kanepe:

:aptracis:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: kam latvijā ir alerģija pret pitbuliem?

Postby Enstein » 28 Aug 2014, 10:41

Creme de la Creme wrote: Ja suns būs flegmatisks, diez varēs teikt ka viņam ir labs ''game''. Un es kaut kā tā biju domājusi (vairbūt vienkārši nemāku pareici izteikt domu) :sarkstosa:
Ja pitbulam piem. būs izcilas sargsuņa spējas, vai tad viņam nebūs labs ''game''? Es šito nespēju saprast...

В том то и дело-от темперамента гейм не зависит. Собака может быть робкая и нежная-но в ринге покажет гейм. А может быть азартным холериком-а в ринге откажется от боя. Агрессивных к людям питов в основном убирали-на это много причин-если в ринге пит среагирует на человека-он сразу считается проигравшим, готовить такую собаку тоже проблематично. но бывали и исключения
User avatar
Enstein
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 31 Dec 2013, 11:30

Re: kam latvijā ir alerģija pret pitbuliem?

Postby Demiana » 08 Sep 2014, 10:45

Sekoju līdzi draugos.lv Amstaff Team Latvia, FB - https://www.facebook.com/PITSTAFS
Pēc fotogrāfijām spriežot tiek rīkoti sportiski pasākumi. Septembrī ir iznācis pirmais žurnāls, solās būt ikmēneša izdevums: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=841555679212359&set=a.457941560907108.109399.100000738041141&type=1&theater
nezinu gan kur viņu var iegādāties, bet cilvēki darbojas un diezgan veiksmīgi.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: kam latvijā ir alerģija pret pitbuliem?

Postby magnola » 08 Sep 2014, 11:43

Ir, ir visādi sportiski pasākumi, kopbildēšanās utt. , mēs ar šad tad piedalāmies. Un pitbuls , manuprāt, ir ļoti universāls sunis, var darīt jebko un ar tādu azartu, ja viņa enerģija tiek novirzīta pareizajā virzienā. :pastaiga:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests