Patversmes suns

All About Dogs

Re: Patversmes suns

Postby ingo » 09 Mar 2015, 08:57

Amalija wrote:Es esmu lasījusi, ka šo spēli var spēlēt tikai ar suni, kas klausa pavēlei "fu" (laid vaļā). Cik esmu novērojusi, ja kaut vienu reizi ļauj sunim uzvarēt, viņam sakāpj galvā panākumi un viņš var sākt uzskatīt, ka hierarhijā ir pavirzījies uz augšu. Ar dominēt gribošu suni es spēlēju tikai tad, ja zinu, ka varu uzvarēt. Bija gadījums, kad bijām ciemos pie VAS jaukteņa (kas visiem ģimenē ir uzkalpojies) un suns ar draugu spēlēja vilkšanas spēli. Kādas 15 minūtes līdz pilnīgam spēku izsīkumam, kad suns zaudēja, viņam bija milzīgs respekts pret draugu, visu dienu skrēja pakaļ un bezmaz atzina par jauno saimnieku...


FU mums ir komanda īpašiem gadījumiem, lai suns zin, ka tad tiešām tas nav labi, ko pašlaik dara. Mantiņām ir "dod". Ar vilku špicu regulāri spēlējam vilkšanu, reizēm uzvaru es, reizēm suns :kanepe: tas nenozīmē, ka viņa mani galīgi ignorē un neklausa. Šobrīd japāņu špiciņu mēģinu pierunāt spēlēties azartiskāk, jo viņa labāk uzreiz atdod mantiņu. Bet tas galīgi nenozīmē to, ka tāpēc viņa uzreiz būtu daudz paklausīgāka par vilku špicu. Mums tā ir rotaļa sunim ar saimnieku, kas palīdz uzturēt kontaktu :)
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter
Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron