suņi un kaķi

All About Dogs

suņi un kaķi

Postby adolfs66 » 22 Oct 2014, 15:22

kāpēc suns savam kaķim neko nedara, bet citus kaķus nevar ciest, šis jautājums mani nodarbina jau gadus 10
adolfs66
 

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: suņi un kaķi

Postby ingucel » 22 Oct 2014, 18:18

Varbūt tāpēc, ka savējais nebēg? Tas tik tāds minējums. Pašai kaķi nav, bet esmu novērojusi, ka maniem suņiem interesē tikai tie kaķi kas bēg.
ingucel
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Images: 0
Joined: 31 Jan 2012, 16:01

Re: suņi un kaķi

Postby Sisija » 22 Oct 2014, 18:53

Nevienam no maniem suņiem neinteresē sveši kaķi, ar savu ļoti labprāt spēlējas. Uz ielas pilnīgi vienaldzīgi var paiet garām 10cm attālumā, bez jebkādām emocijām (parasti gan, ja redzu kaķi, tā neriskēju, ne jau tāpēc, ka baidos par savu suņu reakciju, bet gan tāpēc, ka nezinu kā var noreaģēt kaķis). Tā izturēties esmu mācījusi visus savus suņus un 30 gadu laikā pārsteigumu no suņu puses nav bijis. Jāsaka ka arī visi rajona kaķi nebaidās no maniem suņiem. Pirms vairākiem gadiem, kad man vēl bija iepriekšējā suņu meitene, pirms vakara pastaigas abas kopā gājām pabarot pagalma kaķeni, bija ļoti auksts un daudz sniega. Kaķene acīmrezot bija iedomājusies, ka ēst viņai atnes suns, jo vienmēr priecīga skrēja sunei klāt un murrādama pieglaudās :kanepe:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: suņi un kaķi

Postby maksis » 22 Oct 2014, 22:01

ingucel wrote:Varbūt tāpēc, ka savējais nebēg?

Nē. Vismaz maniem šis nav arguments. Pirmkārt, pašu kaķi pa pagalmu var nēsāties, cik vien ātri vēlas, tai skaitā, dauzoties ar suņiem. Bet svešs kaķis, pat, ja tikai pienāk otrpus sētas, izraisa gluži citu reakciju. Ir gadījies, ka suņi ārdās, aprejot kaķi otrpus sētai, kas pienācis pārbaudīt, kādi ērmi te dzīvo, bet pašu kaķis tai pašā laikā sēž pāris metrus suņiem aiz muguras un vēro notiekošo.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: suņi un kaķi

Postby DanaMary » 23 Oct 2014, 07:49

Man kaut kā liekās, ka tieši tapēc:
adolfs66 wrote:kāpēc suns SAVAM kaķim neko nedara, bet CITUS kaķus nevar ciest

Ir taču suņi,kas ar savējiem suņiem, ar ko kopā uzauguši vai vienārši dzīvo kopā vai ir pazīstami spēlējas, vai vismaz ignorē, bet svešos suņus dzen prom, nespēlējas utml. :)
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: suņi un kaķi

Postby julika » 23 Oct 2014, 10:28

Cita smarža?
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: suņi un kaķi

Postby magnola » 24 Oct 2014, 12:05

Savs kaķis, tāpat kā visi pārējie ģimenes locekļi un zvēri ir SAVS bars, tapēc arī neaiztiek.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: suņi un kaķi

Postby Creme de la Creme » 24 Oct 2014, 13:08

Manējiem jebkurš (arī savējais) kaķis ir medījums :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: suņi un kaķi

Postby goldfinch » 29 Dec 2014, 12:38

Man simāmietis ļoti labi satiek arī ar kaimiņu bernieti, abi spēlējas, pat labāk nekā ar manu straujo goldenmeiteni. Otrais (sānu) kaimiņš - šoko labradors ir neitrāls, un kaķis dzīvojas arī pa viņu sētu. Arī gala kaiņiņu pagalms ir apgūts, tur gan ir cits kaķis, bet manējais ir pabijis arī viņu mājā un izspēlējies ar bērniem. Mani suņi svešus kaķus dzen prom. Kaimiņu bernietis ir īsts brīnums, ško labris iespējams aiz vecuma ir paslinks dzenāt siāmieti, jo iepriekšējais raibulis pat nedomāja spert kāju viņu teritorijās.
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: suņi un kaķi

Postby Linda B. » 29 Dec 2014, 21:43

Jo savs ir savs,bet sveš ir sveš.Tieši tik vienkārši.Uz maniem gan šis nestrādā,mūsu kaķis,ja tiek satikts,tā pat tiek patrenkāts,tiesa,ja noķer neko nedara,apstulbušas stāv un skatās,jo kaķis jau pie tiem suņiem pieradis un nebaidās.Ko darītu ar svešu kaķi īsti nezinu,nav arī vēlmes pārbaudīt.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava


Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron