Vai Jūsu apkārtnē ir normāli aprīkots suņu pastaigu laukums?

All About Dogs

Vai Jūsu apkārtnē ir normāli aprīkots suņu pastaigu laukums?

Postby Jolantina » 13 Nov 2015, 14:58

Man pajautāja kolēģis, kur gatavo ieteikumus vienai pašvaldībai. Tā kā tā man sena sāpe, nolēmu painteresēties plašāk, kāda labā pieredze - ja nu tiešām tā pašvaldība izdara.

Diemžēl pati zinu tikai Rīgā, Eksporta ielā to mazo nieka laukumiņu... (ko jūs par to laukumu domājat?)
bet varbūt ir kādā citā pilsētā/vietā? Iežogots/neiežogots treniņu laukums, vienkārši kāds konkrēts meža stūris, kur droši drīkst iet ar suņiem, un kur ir takas, miskastes...soliņi? Varbūt bilde ir kāda?

piedodiet, ceru, ka nepārkāpju kādus aptauju noteikumus šeit.
Jolantina
Junior
Junior
 
Posts: 160
Joined: 04 Feb 2010, 10:38

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vai Jūsu apkārtnē ir normāli aprīkots suņu pastaigu laukums?

Postby Māra » 13 Nov 2015, 17:53

Izmantojam Mežaparku un Biķernieku mežu - tur suņus drīkst laist no pavadas un ir arī miskastes aktīvākos taku krustojumos.
Kamēr dzīvojām Āgenskalnā un bija tikai viens suns, nevis divi, izmantojām arī Uzvaras parku, lai gan tur no pavadas laist vaļā nedrīkst, atradām klusāko/tukšāko laiku (vasarā gan vēl, kad gaišs un viss labi pārredzams) un arī tur pamētājām bumbu sunim.

Eksporta ielas laukums ļoti apmierina, ir gana garš, kur sunim ieskrieties un pat paskriet, vēl ņemot vērā, ka tas ir centrs un nekur citur tādas iespējas tur nav, ir nojume saimniekiem, miskastes. Soliņi mazliet apgrauzti, bet nav ko sēdēt, jātusē ar suņiem tač un jāvaktē ar. Reizēm kādi no treniņrīkiem ir saulauzti un kāds asāks stūris vai nagla uz āru, bet tad to mēģinām izlabot, lai suņi nevar savainoties, kopumā esam ar šo vietu ļoti apmierināti, paties. Ā, tur vieni vārtiņi veras uz ielas pusi - tas kādam viltīgākam sunim var nākt par ļaunu, ja atver un izskrien uz ielas, bet nu jāvaktē, jāvaktē.

Ā, un vēl agrāk izmantojām AB dambi, gandrīz pašā galā, apkārt ūdens. Arī oficiāli pēc pašvaldības noteikumiem tur suni laist no pavadas nedrīkst, bet izvērtējot situāciju, ļoti jauka vieta, kur sunim paālēties ar saimnieku.

Vēl RĪgas teritorija skaitās Vecāķi un Mangaļsala - tur arī lieliska vieta suņiem izskrieties, sevišķi nesezonā, kad vēsāks un tur mazāk cilvēku.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Veteran
Veteran
 
Posts: 2581
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Vai Jūsu apkārtnē ir normāli aprīkots suņu pastaigu laukums?

Postby Jolantina » 13 Nov 2015, 21:00

Māra, liels paldies!
Jolantina
Junior
Junior
 
Posts: 160
Joined: 04 Feb 2010, 10:38


Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests