Gribam iet ārā

All About Dogs

Gribam iet ārā

Postby lauryvally » 02 Apr 2016, 12:19

Pirms gandrīz pusotra mēneša paņēmām 2 mēnešus vecu kucēnu - chihuahua un džeka rasela terjera jauktenīti, iepriekšējie saimnieki teica, ka nav vakcinēts, nu labi, domājām, ka tuvākajā laikā to izdarīsim, taču tie teica, ka nevajagot steigties, jānogaida mēnesi. Tas jau likās tā aizdomīgi, un nu jau 3 dienā šīs aizdomas pārtapa realitātē, kucēnam palika slikti, vēma, neko needa, aizvedām uz klīniku, vakarā diagnoze- parvo vīruss, 5% , ka izdzīvos, mēs noraudājušies ceram, ka viss būs labi, tomēr veiksme bija mūsu pusē un sunītis izveseļojās.
Nu jau ir pagājis vairāk kā mēnesis un tikai pirms 4 dienām saņēmām pirmo komplekso poti, šobrīd viņam ir 3 mēneši un 10 dienas. Sunītis ļoti aktïvs un cik nu iespëjams, cenšamies viņam nodrošināt aktivitātes mājas apstākļos, taču ar katru dienu ir redzams, ka vajag vairāk izskrieties. Kad potējām, teica, ka ārā varēsim iet tikai pēc nākošās potes, kas nozīmēta pēc mēneša.
Laikapstākļi ar katru dienu paliek arvien labāki, un radās doma, varbūt varam viņu aizvest uz jūru, lai izskrienas. Tādēļ nācu šeit, lai lūgtu padomu, vai tas būtu pietiekami droši, vai arī labāk nogaidīt to mēnesi, nevedot ārā? Šis man ir pirmais sunītis, tādēļ neesmu vēl tik pieredzējusi šajos jautājumos. :)
lauryvally
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 02 Apr 2016, 12:00

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests