LIELA problēma ar kucēnu

All About Dogs

LIELA problēma ar kucēnu

Postby Milis » 16 Nov 2016, 23:00

Adoptējām kucēnu no patversmes - bez šķirnes. Bet izskatās,ka viens no vecākiem bijis labradors. Kucēnam ir 2mēneši. Visu iepriekšējo laiku dzīvoja pie audžumammas, kura mācījās pa kinoloģi.
Ir iedzivojies mājās, saņem milzu mīlestību, bet nevaram atstāt vienu mājās pat uz neilgu laiku .
Kad dodamies prom nu jau tikai atstājam viņu virtuvē , kur visu iznesam ārā ,ko var izdemolēt,jo jau ir sabojājis Tv, sagrauzis kastes, krēslus sapluinījis. + viņš ēd savas fekālijas,ja uzreiz tās nepamanam un nenovācam no pampera. Šodien viņš mūs pārsteidza pamatīgi- uz 5 stundām atstājām viņu vienu virtuvē- atgriežoties skats bija unikāls- viss piekakāts,apēsts un pats izvārtījies kakās, durvis netīras,leduskapis netīrs ar fekalijām un visa virtuve kakās izsmērētās. Ir pilnīgs izmisums,jo kā izejam no mājas viņš rej un smilkst un tas notiek visu laiku kamēr esam projām,jo esot pie mājas mēs dzirdam kā viņš 5.stāvā raud.
Šobrid viņu āra vēl vest nevaram,jo gaidam 2.poti.
Varbūt ir kādam bijusi lidzīga situācija ? Kāds varbūt var palīdzēt ar ieteikumiem par'' kaku izpriecām '',virtuves izdemolēšanu un ar smilkstēšanu ,kad atstājam vienu?
Milis
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 16 Nov 2016, 22:46

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby MartaK » 17 Nov 2016, 09:37

Demolētājkucēniem ļoti labi palīdz suņu būris. Pati vakar iegādajos, mums gan ar demolēšanu nav problēmu, jo suni mūsu prombūtnes laikā ir iespēja ievietot telpā, kurā nav nekā cita,kā viņas gulta un milzum daudz mantu un graužamkociņu, būris mums būs nepieciešams atpūtai izstādēs, baidījos,ka kucēns (mums šodien 4 mēneši paliek) iebildīs pret būri, bet nē, uzreiz akceptēja. Tā kā tas ir variants mazam negantniekam! Drošība sunim un mierīga sirds saimniekam!Image


Par kaku priekiem gan man nav viedokļa,jo par laimi ar tādu ķēpu nav nācies saskarties.
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby Alpina » 17 Nov 2016, 18:34

:par: par būri (būra plusus un mīnusus te ik pa laikam apspriež, pirmais, kas nāk prātā Mio blogā, bet ir arī citur)
Arī manās mājās būris regulāri tiek lietots, tad uz kādu laiku aizmirsts un atkal lietots :) Šobrīd būri apsaimnieko - kad esmu mājās, uz izķeršanu divi suņi un kaķis, bet manā prombūtnē tajā tiek atstāts jaunākais no suņiem. Kucēnu jau no pirmās dienas radināju pie būra - ērts palīgs wc jautājumos, mājas iedzīves drošībai un suņa paša (lai iekarstot spēlēs neaizraujas par daudz).

Es tomēr iesaku negaidīt otru poti, bet jau pamazām radināt pie nokārtošanās ārā. Nezinu gan kādā vidē un apstākļos dzīvojat, bet es dzīvoju laukos un kucēnu nekādā karantīnā neturēju, tik vien kā izvairījos no vietām, kur pastāvēja kaut neliela varbūtība sastapt nepotētu dzīvnieku. Man gan vēl bonusā ir priekšrocība, ka pārsvarā esmu mājās, bet kopumā pie mūsu režīma, kucēns ļoti ātri iemācījās prasīties laukā :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby Linda B. » 17 Nov 2016, 19:29

Jums nav nekādas problēmas, jums ir pilnīgi normāls kucēns. Lai nedemolētu mājokli - būris vai kucēnu manēža.

Bet par to kakāšanu - man izklausās, ka jums viņš kakā par daudz. Man pēc 12 stundu prombūtnes šitā nebija pēc 5 kucēniem un viņi vēl veiksmīgi bija pamanījušies tikt pie caurejas. Ko jūs viņam ēst dodat? 5 stundu laikā tur normāli būtu jābūt tikai vienai kakai, attiecīgi viss nosmērēts nevarētu būt nekādi, bet ja pabarojāt pirms izejat un sagaidījāt kaku, tad normāli būt, ka šo 5 stundu laikā vispār vairs nekakātu.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby MartaK » 17 Nov 2016, 23:31

Linda B. wrote:Jums nav nekādas problēmas, jums ir pilnīgi normāls kucēns. Lai nedemolētu mājokli - būris vai kucēnu manēža.

Bet par to kakāšanu - man izklausās, ka jums viņš kakā par daudz. Man pēc 12 stundu prombūtnes šitā nebija pēc 5 kucēniem un viņi vēl veiksmīgi bija pamanījušies tikt pie caurejas. Ko jūs viņam ēst dodat? 5 stundu laikā tur normāli būtu jābūt tikai vienai kakai, attiecīgi viss nosmērēts nevarētu būt nekādi, bet ja pabarojāt pirms izejat un sagaidījāt kaku, tad normāli būt, ka šo 5 stundu laikā vispār vairs nekakātu.



Mana Paula kakā 3 reizes pēc kārtas,katru reizi :aknee: Nezinu,cik viņai tur nodalījumu, bet ar vienu reizi nekad netiek caur,ja viņa smuki neietu uz paladziņa, tad mums arī varetu būt baigā šmuce. Takšiem ta lieta noteikti nav tik traģiska,jo atšķiras kucenu izmēri.
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby Linda B. » 18 Nov 2016, 11:47

Tu zini... stāsts iz šī metiena. Saldētavā beidzās gaļa, ko varētu dot kucēniem (nu tur palika tikai jēra plaušas, sirdis, mēles, kas ir par treknu, no tā dabu skrejamo, visādi cīpslaini liellopa atgriezumi, kazu kakli un visādi citi štrunti, kas kucēniem neder), uzsēdināju šos uz sausās barības un konserviem. Lai Dievs nogrābstās - nekad vairs šito šausmīgo kļūdu! Ja baro šādi - es pilnīgi ticu, ka viens kucēns var 5 stundu laikā savos mēslos ietērpt pats sevi un visu pasauli. Viņi kakāja nenormālos daudzumos, čupas, tik milzīgas, ka nesaproti, kā tik mazā zvēriņā var būt tik daudz mēslu iekšā un tā kā nepietiktu ar to, tad tās čupas mēdza uzreiz būt divas un viņi tā kakāja 5x dienā, kaut es baroju viņus tikai 3-4x reizes. Un es neizteikšos par drausmīgo smagu. Atgriezos pie normālās barošanas - gaļa, kāds kauliņš - kucēni kakā 2x, nu varbūt 3x dienā un čupiņas ir maziņas, adekvātas kakātaja izmēram un NESMIRD pa visu istabu. Te nav runa par kakātaja izmēriem, ja sunim der konkrētā barība, tad viņš tik daudz nekakā! Ja ir šitādas šausmas, ka visa virtuve tiek ietērpta fēču kažociņā, tad sunim vienkārši ir pilnīgi garām tas, ko viņš ēd! Un tas attiecas arī uz 3 čupām uzreiz.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby karalislauva » 21 Nov 2016, 03:54

MartaK, tu pirki būri izmērā uzreiz pieaugušam sunim? Mums drīzumā notiks būra iegāda plānotajam lidojumam (jau 6 mēneši viņai, bet labāk vēlāk nekā nekad), tikai vēl nezinu, kā ar izmēru.

Ja par tēmu, Milis, es arī neiesaku gaidīt visas potes. Tā arī darīju ar savējo - pirms bija pabeigts viss pošu kurss, vedu nokārtoties ārā, izvairījos no kontakta ar nepazīstamiem suņiem un pastaigas par citu suņu izkārnījumu pilnu vietu, neļāvu ostīt citu suņu kakas. Pateicoties tam, viņa prasās ārā un vairs nenokārtojas mājās jau no 4 mēnešu vecuma, kā arī kalpoja par ļotu labu socializāciju ar apkārtējo vidi un trokšņiem.

Piekrītu Linda B. par nepareizas barības izvēli kucēnam, kā arī te varētu Māra kaut ko pastāstīt par stresa sakakāšanos, kad suns tiek atstāts viens. Jo - jūs aizejat, jūsu sunim tas ir stress.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby MartaK » 21 Nov 2016, 07:10

karalislauva wrote:MartaK, tu pirki būri izmērā uzreiz pieaugušam sunim? Mums drīzumā notiks būra iegāda plānotajam lidojumam (jau 6 mēneši viņai, bet labāk vēlāk nekā nekad), tikai vēl nezinu, kā ar izmēru.


Jā, es uzreiz ņēmu tādu,kas derēs arī lielai! Ja mums vajadzētu turēšanai prombūtnes laikā,nevis tikai izstādēm, meklētu kādu pavisam milzīgu, šajā varēs piecelties kājās un gulēt.
Last edited by MartaK on 21 Nov 2016, 14:46, edited 1 time in total.
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby karalislauva » 21 Nov 2016, 13:56

MartaK Skaidrs, paldies. Un kā tu vadījies pēc pieaugušo izmēra, pēc vispārējā dalmāciešu standarta? Atvainojos par muļķīgu jautājumu, bet negribas nopirkt ne par lielu, ne mazu. Mums lidojumiem, izstādēm (ja tādās sanāks piedalīties) paredzēts. Turēšanai prombūtnes laikā mūsu klimatā viņai noteikti būs par karstu un vispār guļot daudz maina vietas un pozas.
PS. Dalmācieši man vienmēr simpatizējuši. :)
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby MartaK » 21 Nov 2016, 14:05

karalislauva wrote:MartaK Skaidrs, paldies. Un kā tu vadījies pēc pieaugušo izmēra, pēc vispārējā dalmāciešu standarta? Atvainojos par muļķīgu jautājumu, bet negribas nopirkt ne par lielu, ne mazu. Mums lidojumiem, izstādēm (ja tādās sanāks piedalīties) paredzēts. Turēšanai prombūtnes laikā mūsu klimatā viņai noteikti būs par karstu un vispār guļot daudz maina vietas un pozas.
PS. Dalmācieši man vienmēr simpatizējuši. :)



Es pati no izmēriem maz saprotu, pirku lietotu, no liela Vācu aitu suņpuikas, kuram būris der,bet viņš to vairs neizmanto. Ja manai meitenei nav ziloņa gēni,tad pieaugušai viņai vajadzētu būt mazākai par to puiku.
Neesmu speciālists,bet man liekās,ka par lielu būris sunim būt nevar, labāk lielāks,kā par mazu.
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby ash » 21 Nov 2016, 18:21

MartaK wrote:
Neesmu speciālists,bet man liekās,ka par lielu būris sunim būt nevar, labāk lielāks,kā par mazu.


Ja būris tiek izmantots "toletes mācībai", tad iesaka izvēlēties tādu, kur pietiek vieta tikai gultiņai. ja būris ir lielāks, tad kucēns nokārtojas arī būrī, loģiski, ka tad arī midziņa paliek slapja un netīra un mērķis iemācīt kucēnu paciesties nav sasniegts, un ja būrī ir jūtama čuru smaka, tad loģiski ka nākamajā reizē tur atkal var čurāt. protams šī uzskata izcelsme ir ārzemju forumi, tur vairāk kā viena būra iegāde visticamāk nav finansiāli tik jūtama kā LV. (un protams nevar aizmirst par kucēnu fizioloģiju - 2 mēnešus vecs kucēns nevarēs paciesties tik ilgi kā 4-5 mēnešus vecs kucēns)
es ieteiktu pirkt tik lielu būri, kāds ir piemērots konkrētās šķirnes sunim pieaugušā vecumā, taču paladziņus, kur nokārtoties nelikt. es liku vecus dvieļus, ko maniakāli mainīju un mazgāju katru dienu, līdz laikam kad kucēns iemācījās paciesties.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby MartaK » 21 Nov 2016, 18:25

ash wrote:
MartaK wrote:
Neesmu speciālists,bet man liekās,ka par lielu būris sunim būt nevar, labāk lielāks,kā par mazu.


Ja būris tiek izmantots "toletes mācībai", tad iesaka izvēlēties tādu, kur pietiek vieta tikai gultiņai.


To mierīgi var risināt izveidojot "gultiņu" pa visu būri. Mums būrī stāv liela, mīksta sega.
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby ash » 21 Nov 2016, 18:48

MartaK wrote:To mierīgi var risināt izveidojot "gultiņu" pa visu būri. Mums būrī stāv liela, mīksta sega.


ja gultiņa ir gana liela, tad kucēns guļ vienā stūrī un čurā otrā. un protams katram jau tie apstākļi ir savādāki, bet es biju noskrējusies ar paklājamā materiāla regulāru mazgāšanu un gādāšanu, lai ātri izžūst, lai ir ko nomainīt. :akes: :akes: mūsu kucēnam nebija problēmu ātri saprast, ka būrī čurāt nav forši, taču katru reizi, kad pārrados mājās viņa no priekiem apčurājās, tādējādi man katru dienu bija 2-3 sedziņas/dvieļi ko izmazgāt, lai būrī nebūtu čuru smaka (pirmajos mēnešos braucu mājās 2-3 reizes darbadienu laikā, lai izlaistu kucēnu nokārtoties un paskraidīt).
Nudien esmu laimīga, ka šis posms ir aiz muguras. :aptracis:

jebkurā gadījumā - iesaku nelikt kucēnam būrī, manēžā, istabā paklājiņus uz kuriem nokārtoties, jo tas sunim tikai traucē saprast ka visas darīšanas ir jānokārto ārā. tad labāk novākt paklājus uz pāris mēnešiem. ;)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby karalislauva » 21 Nov 2016, 18:56

MartaK wrote:
To mierīgi var risināt izveidojot "gultiņu" pa visu būri. Mums būrī stāv liela, mīksta sega.

Ja kucēns būs iemācījies nejauši pačurāt uz mīksta seguma (sega, paklājs), tad arī būrī ieklāto var uzskatīt par tualeti.
Mēs ilgi nelaidām savu dīvānos un gultās, un auto bez paladziņa, jo pietika ar divām reizēm, lai pačurātu uz vannas istabas paklājiņa, uz Memory Foam matrača (reti riebīgs matracis, ja runa ir par urīna traipu un smakas likvidēšanu.. :D) un vienreiz uz auto sēdekļa. Kā arī visi paklāja tika slēpti līdz viņas 5.5 mēnešu vecumam. Tagad beidzot tikusi pie savas sedziņas, bet tāpat tur vienreiz pačurāja (jo es pārāk ilgi čammājos no rīta). Viņai bija iespēja čurāt jebkur uz grīdas, bet izvēlējās pačurāt uz savas segas. :D Ko es ar to gribu teikt - ja ieradums izveidojies, piesardzību vēl ilgi būs jāievēro. Protams, visi suņi nav vienādi, šī ir tikai mana pieredze.
Un jā, par to būra lielumu piekrītu Ash, tāpēc negribu nopirkt par lielu.

Ash, tu runā par emocionālo (aiz prieka) čurāšanu. Cik ilgi tavai tāds periods ir bijis un vai/kā tikāt ar to galā? Vari arī manā tērzētavā/privāti rakstīt, lai nepiespamotu (atkal :sarkstosa: ) citu tēmu. :kanepe:
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby Džesija » 23 Nov 2016, 13:55

Milis wrote:Adoptējām kucēnu no patversmes - bez šķirnes. Bet izskatās,ka viens no vecākiem bijis labradors. Kucēnam ir 2mēneši. Visu iepriekšējo laiku dzīvoja pie audžumammas, kura mācījās pa kinoloģi.
Ir iedzivojies mājās, saņem milzu mīlestību [/b]


Man uzreiz pēc posta ir skaidrs, par ko iet runa, jo arī mēs paņēmām kucēnu no šī paša metiena, arī cīnamies ar mazo mežoni. Saprotams, ka kucēns ir kucēns, bet nu iet ļoti traki.. Esam konsultējušies ar 3 dažādiem kinologiem un neviena ieteikumi nekādīgi nav līdzējuši. Diezgan pamatīgs izmisums un nesaprašana, ko iesākt, ja pat profesionāļi nespēj nekādīgi palīdzēt... :(
Džesija
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 23 Nov 2016, 13:33

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby ingucel » 24 Nov 2016, 10:01

Linda B. wrote: 5 stundu laikā tur normāli būtu jābūt tikai vienai kakai, attiecīgi viss nosmērēts nevarētu būt nekādi, bet ja pabarojāt pirms izejat un sagaidījāt kaku, tad normāli būt, ka šo 5 stundu laikā vispār vairs nekakātu.

Vai 4 kakas pa nakti arī skaitās daudz? Man labradors 3,5 mēn. Vakarā 19.00 pēdējo reizi baroju, ārā pēdējā reize 22.00. Ap 1 naktī pirmā kaka un tad vēl nakts garumā seko kādas 3! Nesaprotu vai mainīt barību vai kā. Tagad ēd Josera kids. Bet ir naktis, kad māja tīra- ne kakas, ne čuras! Kucēns pie manis 2 nedēļas. Iepriekš pie audzētājas dzīvoja nelielā telpā, kur arī kārtoja dabiskās vajadzības(pieradis kārtoties iekšā). Domāju, ka kucēns pieradis čurāt/kakāt "kad nāk tad nāk". Pirmo nedēļu māja pludoja!
ingucel
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Images: 0
Joined: 31 Jan 2012, 16:01

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby Zeva2 » 26 Nov 2016, 07:12

Mums mājās arī ir būris ,pēc reizes ka mans mazulis nodīrāja svaigi līmētās tapestes.Būri pieņēma ļoti ātri.laikā kad esam mājās izmanto kā vietu (un arī lielais suns tur iet gulēt .kad ejam prom mazais būrī ,Man mierīgi un suns nedara blēņas :)
Par kaku ēšanu ,mans arī ēda (gan svešasun kaļa) sākām dot vitamīnus un pārstāja (bet varbūt arī izauga no tā vecuma:) )
Zeva2
Baby
Baby
 
Posts: 99
Images: 1
Joined: 25 Feb 2011, 10:59

Re: LIELA problēma ar kucēnu

Postby Linda B. » 26 Nov 2016, 10:42

ingucel wrote:
Linda B. wrote: 5 stundu laikā tur normāli būtu jābūt tikai vienai kakai, attiecīgi viss nosmērēts nevarētu būt nekādi, bet ja pabarojāt pirms izejat un sagaidījāt kaku, tad normāli būt, ka šo 5 stundu laikā vispār vairs nekakātu.

Vai 4 kakas pa nakti arī skaitās daudz? Man labradors 3,5 mēn. Vakarā 19.00 pēdējo reizi baroju, ārā pēdējā reize 22.00. Ap 1 naktī pirmā kaka un tad vēl nakts garumā seko kādas 3! Nesaprotu vai mainīt barību vai kā. Tagad ēd Josera kids. Bet ir naktis, kad māja tīra- ne kakas, ne čuras! Kucēns pie manis 2 nedēļas. Iepriekš pie audzētājas dzīvoja nelielā telpā, kur arī kārtoja dabiskās vajadzības(pieradis kārtoties iekšā). Domāju, ka kucēns pieradis čurāt/kakāt "kad nāk tad nāk". Pirmo nedēļu māja pludoja!

Noteikti, ka daudz! Ļoti! Man 5 kucēni 4 čupas pa nakti nekad neatstāj. Parasti pakakā drīz pēc ēšanas, tās savācu un no rīta visbiežāk nav nekā, reizēm gadās, ka viena vai 2 kakas tomēr ir. Joseru es sauktu par tādu, nu.... ja nekā nav, var arī šo, bet vispār tur ir ļoti daudz pildvielu, kas visticamāk arī rezultējas tajā nedabiskajā čupu skaitā. Suns kukurūzu nepārstrādā! Tā vēderā vienkārši uzbriest un tiek izkakāta. Es ieteiktu pamēģināt bezgraudu paikas. Mans metiens šobrīd ēd jaukti gaļa, kauli + Carnilove puppy, mani apmierina. Barotu vispār tikai dabīgi, bet pēdējo reizi, kad šo zidarīju, kucēniem bija problēmas saprast, ka sausā būtu jaēd. Visu dienu varēja stāvēt bļodā, bet neviens tai vispār klāt neskārās, turpināja tikai lēkāt riņķī un gaidīt, kad tad gaļu beidzot dos. Tā kā, lai cik ļoti man nepatiktu barošana ar komerciālo barību, man diemžēl, kā audzētājam, nav citu variantu, jo negribās jau arī, lai kucēns jaunajās mājās sevi badina, jo bija arī tādas, kur kategoriski pateica, ka baros tikai ar sauso (skumji), kaut arī bija tādi, kas pateicoties tam, ka kucēns sevi badā mērdē, pārgāja uz dabīgo barošanu.
Tas, ka kucēns tik mazā vecumā čurā iekšā ir normāli, nav reāli veselu metienu apmācīt kārtoties ārā 3.5 mēnešu vecumā, reti kurš cilvēks, kuram ir tikai viens kucēns, šajā vecumā ir spējis to izdarīt, kur nu vēl audzētājs ar 5+ kucēniem. Manējie gan daudz maz kārtojas uz paladziņa, citādi tiešām pludo. Draugs bija aizmirsis noklāt tīro paladziņu, veco aizvācis, bet vietā neko nenolika. ŠAUSMAS! Tad tiešām čurā, kur pagadās, bet ja ir, tad daudz maz cenšas uz tā arī trāpīt, reizēm gan netrāpa, protams, stāv ar priekškājām uz paladziņa, bet laiž tieši blakus. Tāpēc nabagi tika izraidīti no guļamistabas, kur nogulēja labu mēnesi. Nočurā kaut kur ne tur, paši iekāpj un izstaigā to čuru pa visu istabu
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava


Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests