Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

All About Dogs

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby ash » 28 Feb 2017, 15:36

skumjākais šajā stāstā ir tas, ka šoreiz kucēnu pārdevēji ir pārliecināti, ka pārdod kvalitatīvus, veselus suņus ar lielisku raksturu. tipiska rīcība - mēs ticam tam, kas mums ir izdevīgāk. un ar šo pārliecību viņi šādus suņus pārdod. es nenoliedzu, ka šie suņi ir skaisti, man pašai tīri labi patīk (vienīgi nav skaidrs, kāpēc viņiem tiek kupētas ausis??). bet kas viņiem galvā darās - to neviens nevar pateikt. bez tam - sakrustotas ir divas patiešām ļoti nopietnas šķirnes.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Magdalena » 28 Feb 2017, 15:54

Henriete, ash, pateicos, skaidrāks kļuva! :roze:
Image

Image
User avatar
Magdalena
Baby
Baby
 
Posts: 54
Images: 2
Joined: 02 May 2016, 15:52

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Māra » 26 Mar 2017, 15:45

Ciltsrakstos teikts "nav izmantojams ciltsdarbā"? Aiziet, taisam kucēnus!! Mammai, protams, c/r nav obligāti. Jo veselība un temperamets taču pirmajā vietā. Ā, pag....

:aizsvilstas:

"5 gadus jauns tīršķirnes rotveilera puika meklē tīršķirnes rotveilera draudzeni. Suns ir veselīgs, ar normālu svaru, ar veiktām visām nepieciešamajām potēm utml. , savai šķirnei salīdzinoši liels, bez veselības problēmām.
Citsdokumentos ieraksts - nav piemērots ciltsdarbam ir izskaidrojams ar to, ka šim rotveileram viens no sēkliniekiem atrodas vēderā, bet otrs normāli - ārpusē.
Citādi suns ir auglīgs un ir spējīgs dot veselīgus pēcnācējus bez pārmantotas šīs sēklinieku īpatnības. Sunīti var droši apskatīties, iepriekš sarunājot, ko varu teikt, šis rotveilers pēc izskata ir patiešām skaists un pēc lieluma ļoti iespaidīgs, ko bildēs nevar redzēt pilnībā, tāpēc iesaku par to pārliecināties klātienē.
No rotveilera meitenes (nav obligāti jābūt ar dokumentiem) metiena vēlos saņemt vienu kucēnu un neko vairāk."

https://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/rottweiler/hbhek.html
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby fedelta » 26 Mar 2017, 17:02

Māra wrote:Ciltsrakstos teikts "nav izmantojams ciltsdarbā"? Aiziet, taisam kucēnus!! Mammai, protams, c/r nav obligāti. Jo veselība un temperamets taču pirmajā vietā. Ā, pag....

:aizsvilstas:

"5 gadus jauns tīršķirnes rotveilera puika meklē tīršķirnes rotveilera draudzeni. Suns ir veselīgs, ar normālu svaru, ar veiktām visām nepieciešamajām potēm utml. , savai šķirnei salīdzinoši liels, bez veselības problēmām.
Citsdokumentos ieraksts - nav piemērots ciltsdarbam ir izskaidrojams ar to, ka šim rotveileram viens no sēkliniekiem atrodas vēderā, bet otrs normāli - ārpusē.
Citādi suns ir auglīgs un ir spējīgs dot veselīgus pēcnācējus bez pārmantotas šīs sēklinieku īpatnības. Sunīti var droši apskatīties, iepriekš sarunājot, ko varu teikt, šis rotveilers pēc izskata ir patiešām skaists un pēc lieluma ļoti iespaidīgs, ko bildēs nevar redzēt pilnībā, tāpēc iesaku par to pārliecināties klātienē.
No rotveilera meitenes (nav obligāti jābūt ar dokumentiem) metiena vēlos saņemt vienu kucēnu un neko vairāk."

https://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/rottweiler/hbhek.html



Pēc lasītā calis.lv info ir nodots suņa audzētājai ;)
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Korils » 26 Mar 2017, 18:24

Pēc šiem stāstiem tiešām ir šaubas par tāda veida dzīvnieciņu pieņemšanu.
Korils
 

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Māra » 26 Mar 2017, 18:43

fedelta wrote:Pēc lasītā calis.lv info ir nodots suņa audzētājai ;)

Aha, es no viņas arī uzzināju, nolēmu padalīties šeit.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Māra » 26 Mar 2017, 18:45

Korils wrote:Pēc šiem stāstiem tiešām ir šaubas par tāda veida dzīvnieciņu pieņemšanu.

Kāda veida dzīvnieciņu? Cilvēkdzīvnieciņu? Es noteikti piekrītu, ka pēc visa, ko nākas lasīt, ir grūti pieņemt cilvēkus kā saprātīgas būtnes.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby lauva » 26 Mar 2017, 21:47

njā,ja no rotveileriem saprašana ir, tad var priecāties par CR, kuri tam sunim ir labi,plus jau vēl no atpazīstamas audzētavas. Tik suņa saimnieki neciena audzētāja darbu, bet gan jau viņi paši to visu noskaidros.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Alpina » 05 Apr 2017, 20:54

Unikāli. vienkārši satriecoši mahagonija krāsas suņi. Bordo Doga un šokolādes Dobermaņa krustojums. #BORDODOBERMANS#DOGDO BERS#BRŪNAISSUNS# Palikuši 2 metiena lielākie brālīši, jo gatavojām viņus vest uz Stoholmu. cilvēks pārdomāja. Kucēni čipoti, visas potes, eiropas pases. Raksturojums - gudri, enerģiski, lojāli ģimenei, bet bezgalīgi mīļi. nu riktīgs SKUBIDOO :-) Lielie mani suņi jau iemācījuši sargāt teritoriju un māju un protams jau māk prasīties uz pastaigu nokārtoties laukā. Šis mums 4. metiens un 44 skaisti suņi. Latvijā un ārpuss LV jau pamanīti. Vairāki vetārsti saka ka ir ieespēja veidot stabilu jaunu šķirni Eiropā. Vairāk bildes gan mazajiem gan lielajiem personīgi. Varu dot kontaktus atsauksmēm gan no jauno saimnieku ģimenēm gan kinelogiem kuri strādā ar suņiem. Pēdējā bildē radzami mamma un tētis kucēniem un arī diviem lielajiem pirmā metiena suņiem bildēs.


https://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/d ... iidjd.html

Varam likt likmes - cik drīz šajā ģimenē parādīsies cita kuce [itkā] sterilizētās 44 kucēnu mātes vietā
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby lauva » 06 Apr 2017, 14:18

nē, viss cool, cērt tik jaunu šķirni augšā, suņi smuki, nevar noliegt. Bet ja to dari, tad dari labi. Testē suņus un kucēnus uz visiem iespējamiem x faktoriem, strādā ar profiem,kuri var palīdzēt un izskaidrot kas un kā viena kuce nav šķirnes pamatlicēja.

neesmu sajūsmā par krancīšu ražošanu, bet labi, vismaz ir potēti un čipoti. man tikai žēl tās kuces,kurai tie 44 kucēni bija.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Korland Rein » 07 Apr 2017, 08:51

Mani satrauc cits: šis sludinājums nu jau ir regulārs + kupēti kucēni, kur skatās visas atbildīgās iestādes??????
Atkārtošos - MK noteikumi un LV likumi ir tikai tiem, kas ir likumpaklausīgi, pārējie nesodīti un bez sirdsapziņas pārmetumiem tik štancē nākamos patversmju iedzīvotājus vai pie ķēdes sēdētājus!!!! :lamajas:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby NARDICUM » 08 Apr 2017, 05:15

Korland Rein
Aina, ja Tevi uztrauc kupētie kucēni, uzraksti PVD. Viņiem mājas lapā ir speciāla forma, ko aizpilda un nosūta.
Vienu reizi pamēģināju, gan citā jautājumā- noreaģēja, pārbaudīja, sniedza man atbildi. Biju patīkami pārsteigta par inspektora darbu!
Reāli inspektoriem nav laika sēdēt ss.lv un pārbaudīt visus sludinājumus, puse no kuriem ir ar zagtām bildēm. Domāju, ka, ja paziņos, noteikti reaģēs. Man teica, ka vienmēr reaģē.
Tikai ziņot vajag par reāliem pārkāpumiem, lai nesanāk tā, kā te bija kādus gadus atpakaļ, kad mūsu labākās vidusāziešu audzētavas īpašniece, nomocījusies fotografēt skrienošu kucēnu, viņu piesēja, un te bija 3 stāvu *iršana, ka nabags ķēdē dzīvo! Piekrītu- stulba rīcība, neveiksmīgs risinājums, neforša bilde, bet tur reāli ir gaļas liellopi n-tos hektāros un neierobežota brīvība, neviens kucēns ķēdē nesēž. Uz šitādiem signāliem PVD brauc un brauc , tērē nodokļu maksātāju naudu un inspektoru laiku un vairs nespēj pārbaudīt reālas situācijas, kur būtu jābrauc.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Magdalena » 08 Apr 2017, 17:07

NARDICUM wrote:Reāli inspektoriem nav laika sēdēt ss.lv un pārbaudīt visus sludinājumus, puse no kuriem ir ar zagtām bildēm.

Es laikam esmu naiva, bet vai tiešām ir tā, ka tik liela sludinājumu daļa - puse - ir safabricēta ar nepatiesām bildēm?

Korland Rein wrote:Mani satrauc cits: šis sludinājums nu jau ir regulārs + kupēti kucēni, kur skatās visas atbildīgās iestādes??????

Hm, ja kucēnus kupē, tad laikam vispirms ir jāsamaksā sods, un tikai tad var mierīgi dzīvot tālāk, kā arī vest [šķirnes] suņus uz izstādēm? Man kāds kaukāziešu audzētājs stāstīja, ka kupētos suņus nevarot vest uz izstādēm, izņēmuma kārtā jāsamelo, ka ausis bijušas saplēstas un tāpēc kupētas. Taču Ķīpsalā (šogad pavasarī tur biju pirmo reizi) redzēju daudz kupētu suņu (piem., dobermaņus), un diezin vai visiem kāds pirms tam ausis vai astes plēsis.
Image

Image
User avatar
Magdalena
Baby
Baby
 
Posts: 54
Images: 2
Joined: 02 May 2016, 15:52

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby aaairam » 09 Apr 2017, 11:18

Simbis meklē draudzeni, mamma Džeka rasela, tētis jauktenis un sanāca ļoti skaists un gudrs puika. Visi pagalma bērni ieraugot viņu skrien viņu samīļot un dažkārt iedodu paspēlēties, tā kā raksturā ideāls sunīts, draudzīgs un galvenais skaists, tāpēc gribās šķirni turpināt un meklēju viņam draudzeni, lai vienu kucīti varētu paņemt un šo interesanto "hiperaktīvās lapsas" šķirni turpināt. Vēl bildes varu atsūtīt whatsapā, kā arī video kur viņš māk visdažādākās komandas: sēdēt, gulēt, apgriezties guļus, riņķot pa apli, iedot ķepiņu, piecelties uz divām un pastaigāt, uz divām kājām riņķot pa apli un lekt pāri kociņam, kā arī ļoti mīl peldēties. Atrodamies Pārdaugavā.

https://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/j ... ebide.html


:jaut: :jaut: :jaut: tā kā raksturā ideāls sunīts, draudzīgs un galvenais skaists, tāpēc gribās šķirni turpināt un meklēju viņam draudzeni, lai vienu kucīti varētu paņemt un šo interesanto "hiperaktīvās lapsas" šķirni turpināt :jaut: :jaut: :jaut:
Image

Image
aaairam
Puppy
Puppy
 
Posts: 111
Images: 44
Joined: 25 Nov 2014, 23:42

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Māra » 09 Apr 2017, 11:30

Acīmredzot, spēja dot ķepu un apgriezties pēc komandas, ir iemesls turpināt ŠĶIRNI! :kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Spigana » 09 Apr 2017, 12:17

Beidz, Māra, Tu tak neko nesaproti, galvenais, ka SMUKS! Un bērni skrien klāt.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Māra » 09 Apr 2017, 12:29

Spigana wrote:Beidz, Māra, Tu tak neko nesaproti, galvenais, ka SMUKS! Un bērni skrien klāt.

Ui, to ka esmu glupa, dzirdu regulāri, kad zinātāji noskaidro, ka man ir divi kobeļi! Pilnīgi dumja! Tāda nauda, kucēni, suņu sekss(vieņiem tacu arī gribās!!). Pusi pasaules palaižu garām. Un NAUDU. Un manējie prot komandu "zaķis". Tūtā aizlaists potenciāls!
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby lauva » 10 Apr 2017, 11:15

Māra wrote:
Spigana wrote:Beidz, Māra, Tu tak neko nesaproti, galvenais, ka SMUKS! Un bērni skrien klāt.

Ui, to ka esmu glupa, dzirdu regulāri, kad zinātāji noskaidro, ka man ir divi kobeļi! Pilnīgi dumja! Tāda nauda, kucēni, suņu sekss(vieņiem tacu arī gribās!!). Pusi pasaules palaižu garām. Un NAUDU. Un manējie prot komandu "zaķis". Tūtā aizlaists potenciāls!


tu dumja? a ko es? atļāvos suni izkastrēt!!! šito grēku. un ja viņš grib un tagad nevar, tad es esmu vienkārši briesmone.

par tām bildēm - ļoti daudz cilvēku izmanto ne savas bildes, citreiz ir gudri un ūdenszīmi nogriež nost, citreiz ne, citreiz viņiem liekas,ka viņu suns ir x šķirne, atrod google bildi un tik tirgo nost.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby lauva » 10 Apr 2017, 11:16

te vairāk stāsts par to,ka suns ir izklaide, līdz vairāk negribas, līdz redzi,ka 'ak jā, bija, laikam, jāapmāca...'

Sveiki. rakstām sakarā ar to, ka vēlamies atrast savam 5 gadus vecam rotveilerim Farelam jaunus saimniekus. Suns ir tīrasiņu rotveilers. Farels ir gan čipots, gan potēts. Viņam nepatīk kaķi, suņi (izņemot kuces) un ir aizdomas, ka arī mazi bērni. Tākā mums kops ziemassvētkiem ģimenē ir divi zīdaiņi, nevēlamies riskēt ar bērnu dzīvībām. Suns uz svešiem cilvēkiem rej, bet nekož. Izskatās nikns suns, bet īstenība ir ļoti mīļš. Farelam patīk ja ar viņu spēlējas pieauguši cilvēki. Vēlamies atrast kārtīgus saimniekus mūsu ģimenes mīlulim, kaut arī grūti bija pieņemt šo lēmumu. Lūdzams uz e-pastu netraucēt.

https://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/r ... cndon.html
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Henriete » 10 Apr 2017, 11:29

lauva wrote:te vairāk stāsts par to,ka suns ir izklaide, līdz vairāk negribas, līdz redzi,ka 'ak jā, bija, laikam, jāapmāca...'

Sveiki. rakstām sakarā ar to, ka vēlamies atrast savam 5 gadus vecam rotveilerim Farelam jaunus saimniekus. Suns ir tīrasiņu rotveilers. Farels ir gan čipots, gan potēts. Viņam nepatīk kaķi, suņi (izņemot kuces) un ir aizdomas, ka arī mazi bērni. Tākā mums kops ziemassvētkiem ģimenē ir divi zīdaiņi, nevēlamies riskēt ar bērnu dzīvībām. Suns uz svešiem cilvēkiem rej, bet nekož. Izskatās nikns suns, bet īstenība ir ļoti mīļš. Farelam patīk ja ar viņu spēlējas pieauguši cilvēki. Vēlamies atrast kārtīgus saimniekus mūsu ģimenes mīlulim, kaut arī grūti bija pieņemt šo lēmumu. Lūdzams uz e-pastu netraucēt.

https://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/r ... cndon.html


+ izskatoties nikns, bet īstenībā nav... :huh:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests