Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

All About Dogs

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Alishe » 26 Feb 2010, 00:57

ingaanna wrote:
Alishe wrote:kā intereses pēc? lai tikai paskatītos vai kāds pieteiksies kucēniem vai nē?

Tieši tā!!!


un ko tālāk izdomāja? ja pieteiksies cilvēki, tad "ceps" tos kucēnus augšā?

par vetiem es nu nemaz nebrīnos. nesen man ar viens prasīja vai manējā ar c/r. es saku, ka jā. šis tāds: oo nu tad jau jums tas pavisam svarīgi. es teicu, ka protams, jo skatījos konkrētu šķirni, nevis pēc ģīmja izvēlējos. šis: nu jā bet citreiz jau var neņemt ar tiem c/r. man acis kā globusi :soks: un tik pateicu, ja grib par šo tēmu normāli spriest, lai vairāk palasa un citreiz negvelž šitādus s***s
Mans suns - mana dzīve
User avatar
Alishe
Baby
Baby
 
Posts: 75
Joined: 13 Jan 2010, 19:02
Location: Rīga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Laura » 26 Feb 2010, 01:00

Kāpēc man nav bijusi saskarsme ar tādiem vetiem? Ja es ieeju ar suni pie daktera un dakteris neatpazīst šķirni, tad es eju prom! (Bija tādi gadījumi, pat divi)
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby ingaanna » 26 Feb 2010, 01:10

Alishe wrote:un ko tālāk izdomāja? ja pieteiksies cilvēki, tad "ceps" tos kucēnus augšā?

Mini trīs reizes! Un pie tam es ar saviem CR kucēniem tieku pieminēts, kā :velnins: kas grib krīzes laikos iedzīvoties! Jo viņi lūk esot labie - piedāvā lētāk! Tas jau nekas, ka ne viens ne otrs vecāks nav izgājis veselība pārbaudes! Kur nu! Vets tač teica, ka esot OK! Un neviens arī nezin, vai šie suņi maz atbilst šķirnes standartam kaut cik :neparliecinats:
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Laura » 26 Feb 2010, 01:15

Labi, pazvanīju es pirms dažām dienām uz vienu sludinājumu par minišnaucerīti (kā senos laikos) par 80 Ls... Un sapratu, ka nekas nav maināms. Kā bija, tā ir palicis. Daži cilvēki ir nelabojami.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Alishe » 26 Feb 2010, 01:30

ingaanna wrote: Mini trīs reizes! Un pie tam es ar saviem CR kucēniem tieku pieminēts, kā :velnins: kas grib krīzes laikos iedzīvoties! Jo viņi lūk esot labie - piedāvā lētāk! Tas jau nekas, ka ne viens ne otrs vecāks nav izgājis veselība pārbaudes! Kur nu! Vets tač teica, ka esot OK! Un neviens arī nezin, vai šie suņi maz atbilst šķirnes standartam kaut cik :neparliecinats:


nēnu pareizi, kam tad ticēs, vetam, vai "trakajai" ar suņiem, kuriem ir tie šausmīgi briesmīgie ciltsraksti :kanepe: es ar šitādiem līdzīgiem esmu cīnījusies, oj, nav tik daudz pirkstu, lai saskaitītu cik reizes. un? kādiem 10% beigās aiziet. bet pārējie ir tādi, ka tu vari tur zili lillā nobļauties, bet viņi tik mals savu un beigās vēl pateiks, ka tu esi pēdējais idiots, jo atzīsti godīgu suņu audzēšanu un viņi palīdz sabiedrībai tikt pie lētiem suņiem. es no sākuma nevarēju saprast - nu kā tas ir, ka cilvēks nesaprot? pat tad, ja viņam gan pa labam, gan ar bļaušanu un lamāšanos to visu izskaidro. bet tad, kad mēs pat vairāki cilvēki tātad skaidrojam un tad nekādas izmaiņas, tad es sapratu, ka ir tas nepārejošais idiotisms un tad tur ir kā pret sienu.

bet te jau arī lielā mērā pa biksēm vajag vetam, jo pareizi, ka ticēs, tak viņš sunīti sadakterēja un tad ieteica, kā labāk kucēnus taisīt. kā tu tādam neticēsi...
Mans suns - mana dzīve
User avatar
Alishe
Baby
Baby
 
Posts: 75
Joined: 13 Jan 2010, 19:02
Location: Rīga

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby ingaanna » 26 Feb 2010, 01:42

Alishe un vēl vets baidīja ar šaušalīgajām izstādēm, uz kurām būšot jāiet, ja grib kucēnus ar CR! Un kad es stāstīju, ka patiesībā priekš ciltsdarba pietiek ar pāris "teicami" , kas pie tik kruta suņa, kā viņi man stāsta ir divas izstādes gadā, cilvēki bija stipri izbrīnijušies!
Man pēc sarunas ar šī sludinājuma autoriem ļoti gribas sadot :lamajas: tam visgudrajam vetam!
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby energy » 26 Feb 2010, 07:45

Īstenībā Jūs esat ideālisti, ka ņematies, zvanāt uz šādiem sludinājumiem utt. Diez vai kaut kas mainīsies. Jūs varat vienīgi kādu pircēju pārliecināt mainīt domas un pirkt īstu suni, nevis tos biznesmeņus, kas ar šo savu "ciltsdarbu" nodarbojas. Viņiem tas viss ir po... ;(
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby OrlandoSeaHorse » 26 Feb 2010, 13:20

energy wrote:Īstenībā Jūs esat ideālisti, ka ņematies, zvanāt uz šādiem sludinājumiem utt. Diez vai kaut kas mainīsies. Jūs varat vienīgi kādu pircēju pārliecināt mainīt domas un pirkt īstu suni, nevis tos biznesmeņus, kas ar šo savu "ciltsdarbu" nodarbojas. Viņiem tas viss ir po... ;(
Nu, bet var taču gadīties, ka tas cilvēks tomēr ir 1 no tiem 10%, kurš nezināja, bet ir spējīgs saprast! Te jau īpaši liekas, ka cilvēkiem tas vets bijis vienīgais info avots, pats pa ausu galam kaut kur kaut ko saklausījies.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Kriste » 26 Feb 2010, 13:51

Manuprāt, dezinformāzijas līmenis mūsu valstī ir katastrofālā līmenī. Ja es nebūtu cilvēks, kam visu patīk izokšķerēt netā un nebūtu savā laikā uzodusi dogu forumu, iespējams arī pati būtu palikusi tādā līmenī, pret kuru te visi cīnās... Es ar savām zināšanām regulāri ieklausos cilvēkos-suņu īpašniekos, kas savas zināšanas arī ir ieguvuši ķēdes reakcijā no nezinoša cilvēka mutes otra nezinoša cilvēka ausīs... Un tas līmenis tiešām ir ļoti ļoti zems... Bet kurš viņš ņems to izglītojošo info? Ja vien viņš neiestājās LKF, un neizglītojas ar šīs organizācijas cilvēku palīdzību (ne tikai kursus domāju, bet arī citu zinošu cilvēku viedokļus), viņš arī paliek tādā līmenī... Un pie tam, ja viņš satiek tikai nezinošus cilvēkus un dzīvo savā pasaulē, bet pēkšņi viņa dzīvē ielaužas cilvēks, kas saka, ka dārgie kucēni ir dārgi, jo tas liecina par pilnīgi citu kvalitāti, es domāju, ka viņš tiešām labi padomās, vai pievērsties šādai jaunai ticībai. Jo tāda jau ir cilvēku daba.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby murkata » 26 Feb 2010, 14:38

man šķiet, ka galvenā probļēma ir cilvēku nevēlēšanās kaut ko mācīties, izzināt. banālais slinkums.
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby BaibaB » 26 Feb 2010, 15:04

man liekas, ka daudzi cilvēki uzskata, ka tas, ko viņi zin (iedomājas zinām), ir absolūtā patiesība: kucei vismaz reizi mūžā jādzemdē; kastrācija ir priekš kaķiem; izstādes ir priekš trakajiem pilsētniekiem; maksāt lielas naudas par suņiem ar c/r ir pilnīga naudas šķiešana, es taču varu tādu pašu sunīti nopirkt par 5 lētāku maksu; priekš kam suni potēt un pilināt pret ērcēm, ja mana omīte Ulmaņlaikos ne suni potēja, nekā; ja manā bērnībā suni baroja ar auzu putru, tad arī es savu suni tā varu barot; man vajag sargu, tāpēc es viņu lieku pie ķēdes un iepūtiet man; kāpēc gan es laukos nevarētu savu kaukāzieti laist paskriet savā vaļā - viņš taču nekož, bet ja arī iekož, viņš taču sargā māju un mantu.... un šitā vēl 100 viduslaiku līmeņa mītu.
cilvēki vienkārši domā, ka viņi visu zin un viņiem pat prātā neienāk, ka varētu būt cita, jaunāka, precīzāka informācija, un ka ir vieta, kur to var sameklēt.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby brex » 26 Feb 2010, 16:31

Vot sis ir krona izteiciens - uz laukiem omite darija ta!!! un neko - visi dzivi!!

Un tad es sitadiem saku - un klepu ari arsteja ar pienu+govs mesli, Tu ari tagad ta dari?? Un tad es esmu launa un vispar traka!! un labak ar mani par suniem nerunat (it seviksi sada stila - nopirku vienu kaukazieti bez papiriem par Ls 50, tagad nopirksu puiku un bus kuceni, tirgosu tapat par Ls 50 - es esot kluvusi agresiva :lamajas: )
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Kriste » 26 Feb 2010, 16:36

brex wrote:
Un tad es sitadiem saku - un klepu ari arsteja ar pienu+govs mesli, Tu ari tagad ta dari??


Ir jau ir vēl cilvēki, kas šitā dara! :hih: Kaut kur vēl nesen lasīju un biju :soks: Tā kā nav jābrīnās, ka uz suņiem arī nekas nemainās!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Laura » 26 Feb 2010, 17:40

Ar siltu pienu un pīļu mēsliem esot efektīvāk! :pilnmeness:
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Sandra » 26 Feb 2010, 18:00

Šis skaistais suņa puika meklē jaunus saimniekus, ar kuriem varētu sportot un kurš pārzinātu šķirni, sunim arī izstādes nav svešas ;) Suns saprātīgs, patīk sportot, vilkt, skriet utt :) Nākamie saimnieki, tiks rūpīgi izmeklēti un suns tiks atdots pret Acana Puppie 18 kg sausās barības maisu
http://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/si ... edelf.html
Skumji - savu draugu nomainīt pret kucēnu. Vismaz tā spriežu pēc samaksas veida. :neparliecinats:
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Laura » 26 Feb 2010, 18:22

Droši vien pie jaunās mašīnas nepiestāv! Vismaz tāds liktenis vienu baltu sunīti pirms dažiem gadiem piemeklēja...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby link » 26 Feb 2010, 18:35

Sandra wrote:Šis skaistais suņa puika meklē jaunus saimniekus, ar kuriem varētu sportot un kurš pārzinātu šķirni, sunim arī izstādes nav svešas ;) Suns saprātīgs, patīk sportot, vilkt, skriet utt :) Nākamie saimnieki, tiks rūpīgi izmeklēti un suns tiks atdots pret Acana Puppie 18 kg sausās barības maisu
http://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/si ... edelf.html
Skumji - savu draugu nomainīt pret kucēnu. Vismaz tā spriežu pēc samaksas veida. :neparliecinats:


Ta nav. Vairak info ir Siberian Husky sadala.
link
 

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Sandra » 26 Feb 2010, 18:58

Ļoti, ļoti atvainojos. Man pieņēmums nav patiess.
Patiesība ir šāda:
Saimnieki atteicas(vai nu brauc prom, vai kas), suns ir pie audzetajas. Audzetava ir kuceni(varbut husky, varbut cita skirne), tapec ari baribas maiss tiek prasits.
Un tomēr, žēl, ka ņem suņukus un vēlāk atsakās kādu apstākļu dēļ. Haskiji īsti nepieķeras saimniekiem, un tomēr..
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby Ieva B » 26 Feb 2010, 20:29

http://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/pug/bippl.html
Neizskatās, ka sunītim būtu 6 mēneši un kā šitā var vienkārši atdot
User avatar
Ieva B
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1023
Images: 19
Joined: 13 Jan 2010, 16:18
Location: http://shinkabeads.jimdo.com

Re: Ko tas varētu nozīmēt, jeb atkal ss.lv....

Postby obrija » 26 Feb 2010, 20:42

Sandra wrote:Šis skaistais suņa puika meklē jaunus saimniekus, ar kuriem varētu sportot un kurš pārzinātu šķirni, sunim arī izstādes nav svešas ;) Suns saprātīgs, patīk sportot, vilkt, skriet utt :) Nākamie saimnieki, tiks rūpīgi izmeklēti un suns tiks atdots pret Acana Puppie 18 kg sausās barības maisu
http://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/si ... edelf.html
Skumji - savu draugu nomainīt pret kucēnu. Vismaz tā spriežu pēc samaksas veida. :neparliecinats:

Nemaina suni pret neko jaunu un kucēnu ne tik, barības maiss aizies labdarības ziedojumā un sunītis rīt jau brauks uz Alūksnes rajonu, pie cilvēkiem kas ir pilnīgi dabas bērni un viss pilnīgi dabīgs, transporta vietā vasarā zirgi, ziemā suņu pajūgs :ripo:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron