Apmācību kārumi

Dog Sports

Re: Apmācību kārumi

Postby Maija_Dakota » 17 Nov 2011, 14:38

dresetajs wrote:Tēmā par Obedience ir šī pirmdienas video ar manu suni, 7.5 mēn vecu kucēnu

:samilejies: superīgi
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Apmācību kārumi

Postby dresetajs » 17 Nov 2011, 16:40

ash wrote:***

es laikam esmu jociigs cilveeks - tik tieshaam nesaprotu - nu kaada starpiiba, vai tas suns pienak un apseezhas man iepretii, apm. pusmetru no kaajas, vai cieshi blakus kaajai un tieshi saaniski. :) liidz ar to es nespeeju trenkat to dziivnieku, lai vinjsh izpilda to tehniku pareizi. nu ja jau man pashai tas nav svariigi, es to neprasu ari no vinja.
***


Starpība liela, un galvēnais sunim vieglāk- tiesi uz to uzsvēru tiem, kas pie manis mācās :) Protams saimnieks pats nolems ko viņš grib apmācības rezultātā, bet pirmkārt par suni jādma, bet ne par sevis- ka viņam labāk, ērtak. Bet to Jūsu instruktoram jāpaskaidro Jums...
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Apmācību kārumi

Postby dresetajs » 17 Nov 2011, 16:43

Maija_Dakota, paldies! Superīgi protams ka nav- vēl tikai mācās un neprecizitāšu daudz :) Bet jūsu 3 bulkas tiešam jau var superīgi paraugdemonstrējumi rīkot 8-) 3 paklausīgas bulkas vienlaicīgi - tas jau super! :jaa:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Apmācību kārumi

Postby Suņamamma » 17 Nov 2011, 19:51

Apkopojot ieteikumus ķēros pie darba. Gribējās tā, lai kārums garšotu sunim, pārāk nesmērētu rokas un būtu arī dabīgs.

Eksperiments Nr.1

Vistu kuņģu kārumi ar smirduļu un desas garšu

Apvārīju vistu kuņģus 700gr, nolēju ūdeni

Image

Pusei kuņģu ar smalko rīvi uzrīvēju virsū smirduli-plaušu (nelielu gabalu), otrai pusei uzrīvēju desu (apm 2 ēdamkarotes).
Tad sapratu, ka garšu rīvēt virsū vajadzēja tad, kad kuņģi ir jau sagriezti. Sagriezu gabalos un sajaucu.

Image

Uzliku uz plāts cepampapīru, sagrieztos gabaliņus, liku iepriekš sasildītā krāsnī uz 180 grādiem

Image

Pēc aptuveni 7 minūtēm gabaliņi izskatījās no ārpuses apžuvuši, sausi

Image

Atstāju vaļējā krāsnī mazliet atdzist, tad saliku burkās, vākus uzskrūvēju, kad kārumi bija pilnībā atdzisuši, ieliku ledusskapī.
Kuņģi ar smirduļu garšu iznāca ļoti labi - smarža intensīva, mājas nodarbībās sunei ļoti patika.
Ar desu - lietoju vārīto desu, smarža nav pārāk stipra cilvēka degunam, sune ēda, bet ne ar tādu entuziasmu kā ar smirduļu garšu. Nākošreiz mēģināšu desu ar stiprāku smaržu, mana sune fano par medniekdesiņām, laikam tās būtu labāk izmantot.
Image
User avatar
Suņamamma
Baby
Baby
 
Posts: 78
Joined: 26 Sep 2011, 17:04
Location: Rīga

Re: Apmācību kārumi

Postby dresetajs » 05 Dec 2011, 19:22

Mācos pagatavot kārumus pēc jauna recepta (sākumā varīts, pēc tam apcepts cepeškrāsnī). Vistu aknas:
Image
Šo gan cilvēki nodarbības laika gandrīz apēda - Alias izpildījumā :kanepe:

Vistu sirdi:
Image
Suns jau nevar sagaidīt kad būs treniņš un viņs vares to beidzot dabūt 8-)

Glābājas ilgāk, ņemt un dot ērtāk, rokas nesmerē, dabīgs, suņiem garšo ļoti :labipadarits:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Previous

Return to Suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests