Suns ringā

Dog Sports

Suns ringā

Postby OSENNIJ BRIZ » 18 Mar 2012, 18:31

Labdien!
Man tāds jautājums tiem,kas pabijuši daudzās izstādēs!
Mans suns ringā apstājas pie eksperta stājā,es nometu pavadiņu un viņš stāv(apraksta laikā vai salīdzināšanā).Mūsu šķirnē tā daru tikai es un somi.Šodien saņemu ziņu no Pēterburgas suņa īpašnieces,ka viņa redzējusi ārzemēs redzējusi,ka par tādu gājienu iedots diskābelis,jo pēc FCI izstāžu reglamenta sunim jābūt ringā pie pavadas!Ja tā,tad kas ir hendlings?Šāds moments taču parāda suņa psihiku un sapratni ar saimnieku!Protams,sunim jāstāv kā iemietam,viņš nedrīkst sākt klaiņot pa ringu!
Ko citi domā?
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns ringā

Postby OSENNIJ BRIZ » 18 Mar 2012, 19:22

Mana suņa audzētāja saniknojās un sazinājās ar vienu tiesnesi(ne Latvijas),kurš atbildēja,ķa tāda punkta reglamentā,kurš aizliegtu ko tādu,nav...
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Suns ringā

Postby Beka » 28 Mar 2012, 20:27

Pirmo reizi ko tādu dzirdu!!! 8-)
Mana trenere teica, ja suns ir nolikts brīvajā stājā, tad tas ir liels plus. Visādā ziņā es savu suni tā lieku, jo tad viņš labāk jūtas, brīvāks, muskuļus nesavelk. :dejosuns:
User avatar
Beka
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Images: 0
Joined: 15 Apr 2011, 00:10
Location: Liepāja

Re: Suns ringā

Postby dresetajs » 28 Mar 2012, 21:18

Brīva stāja nenozīme bez pavadas. Ja nekļūdos bija rakstīts ka suns izstādes laikā un ringā nevar būt bez pavadas- t.i. pavadai jābūt. Hendlera rokā. Par nostieptu gan nekas nav teikts 8-)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Suns ringā

Postby murkata » 29 Mar 2012, 10:11

pati neesmu pētījusi noteikumus, bet arī dzirdēju, ka tas ir aizliegts. tomēr ir cilv;ēki, kas izstādēs palaiž pavadu. vai "netīšām" nomet pat kustībā :)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Suns ringā

Postby Beka » 02 Apr 2012, 15:09

Man neviens neko nav teicis un aizrādījis.
Esmu redzējusi, ka Samojedus tāpat izstāda. Hendlers stāv priekšā sunim, pavadu netur. Un ne tikai šīs škirnes.
Kā arī man trenere teica, ta tāda ir brīvā stāja, kad suni nepietur. Ja jau es viņu turu, tad tā jau vairs nav brīvā stāja.
Es arī negribu strīdēties, jo neesmu nekāds profiņš. Spriekžu tikai pēc tā, ko saka man pazīstami suņinieki un trenere. :pastaiga:

Murkata!
Tu man par to arī neko neesi teikusi! :rej:
User avatar
Beka
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Images: 0
Joined: 15 Apr 2011, 00:10
Location: Liepāja

Re: Suns ringā

Postby Retrīvers » 03 Jun 2012, 12:08

Esmu daudz redzējusi, ka suni liekot brīvajā, nomet pavadu un par to nediskvalificē.

Pati izstādu savējo gan brīvajā, gan lieku pati (Zeltainais Retrīvers), bet brīvajā viņa vienmēr ir pie pavadas.. Savukārt, kad pati lieku, tad noņemu pavadiņu no kakla, uzlieku uz rokas un suņa degunam priekšā ir kārums.

Brīvajā lieku salīdzināšanā, pati nolieku uz aprastu, jo tomēr tas ir ZR.
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis


Return to Suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron