"Pareizā" apmācība!!!

Dog Sports

"Pareizā" apmācība!!!

Postby Korland Rein » 05 Apr 2012, 08:06

Nevaru sevi noturēt no vēlmes ielikt šo video šeit. :aknee: Ja tas būtu Latvijā, es rakstītu: "Lai Latvija zin savus "instruktorus-varoņus"!" :pagalvu: Man atliek tikai aizkulisēs bēdāties, ka tur ir arī KR suns :(
Apskatiet lūdzu, lai zinātu, pie kāda instruktora nav jāved savs suns :launigs: :
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby vipdu » 05 Apr 2012, 10:04

Ārprāts, bet tur jau izskatās, ka saimnieks pats pat nespēj to suni vairs atsaukt kad tas iekrampējas. Man ar tādu suni pēc tam pa ielu būtu šaumīgi bail pārvietoties, a ja nu ieķeras kādam (mazums liekas līdzīgi ģerbts vai kas tāds) es tak nost vairs nedabūtu to suni.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby čība » 05 Apr 2012, 11:06

Kā pēc šī video var redzēt, ka saimnieks nevar atsaukt suni? :neparliecinats: Ja runa ir par rotveileru, kuru rāva nost - tas tāpēc, lai suns uzreiz mestos pakaļ savai rokai. Ir divi varianti - var no suņa to paņemt - caur paklausību, bet, ja grib celt instinktus - tad suni savāc aiz šļeikas, kakla siksnas un guvumu vienkārši izkrata uz aizsper tālāk. Šajā gadījumā suns to praktiski palaida vaļā, tāpēc arī tika rauts nost no tās.
Kamēr figurants strādā - suni neatsauc. Man vienīgi nepatīk cipočka aizsardzības darba laikā un paklausības rinķa dancis, patiesībā no paklausības nav ne smakas...

Bet citādāk - priekš pieredzējuša suņa labs treniņš. Nu priekš ikdienas treniņa pārāk "žostkij", kaut gan, ja suni trenē ne IPO, bet kādam ringam (franču, krievu) - tur spiediens uz suni daudz lielāks. Turklāt man neizskatījās, ka suņi tiktu zvetēti, ka sistu pa "nepareizām" vietām vai darītu to ļoti stipri... Un arī ar jauno kucēnu strādā normāli, ja viņam, protams, atbilstošs raksturs priekš tāda treniņa - savās darbības kucēns izskatījās pārliecinošs, neminstinājās...
Žēl, ka ir mūzika tajā video - nevar dzirdēt kā tas viss notiek.

Nu es nespēju to šausmīgo ieraudzīt... :apstulbis: KR, kas ir tas, ko šeit redzi? Man nav ne tāda pieredze, ne tāda acs - tāpēc labprāt zinātu, ko redz pieredzējuši cilvēki.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby Korland Rein » 05 Apr 2012, 11:27

čība, arī tu mani nošokēji ... :aknee: es nez ...es redzu tikai vienu pareizi lietu: tam, kuru te sauc par "figurantu" roka ir uzvilkta pareizajā rokā. :histerija:
Kā tu, piemēram, izskaidro tās viņa psihiski nestabilās kustības? Kāju kustības? Suņa un rokas raustīšanu? Kādam mērķim tā visa plātīšanās ir, ko sunim dod? Apskaties uz VASu!!!!! Viņš grib strādāt? :jaut: Pavēro kā viņš roku "saķēris" :neparliecinats: Viņa vēlme, ir iekost tam ķēmam kājstarpē, izrauties no saimnieka, iespiest asti kājstarpē un laisties, ko kajas nes no laukuma!!!
Kā rotam liek izpildīt elementārako komandu "sēdi"...???? Man mati stāvus? Ir 101 cita metode!
Es jau te diskutēju par šo video no vakar vakara ar vairākiem. :lasu:
Mans viedoklis: tas ir vājprāts kas tur notiek, tas ir vājprātīgs, kas savu suni uztic šādam kaktu "instruktoram"....Vienu vārdu sakot: SOVJETUNION - suņu bojāšanas "mehānika"!
Un varat man nepiekrist, jo man nav milzīgas pieredzes aizsradzības darbā, bet nēģēri no baltā es kaut kā protu atšķirt!
Ļoti ceru, ka atnāks kādi gudri cilvēki un vēl kaut ko uzrakstīs...un ne par labu šīm te drausmām! Vai arī spēs mani parliecinat un pamatot katru šī figuranta kustību/darbību un tās mēŗķi!
vipdu, peikrītu tev uz visiem 100%!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby vipdu » 05 Apr 2012, 11:57

Es protams te maz ko saprotu, bet no līdzīgiem video vienmēr šie skati beidzas ar to, ka suns kā ar nazi nogriežot beidz aiztikt figurantu, te īsti kaut kas neliekas ok un kaut kas visā šajā darbībā nerada iespaidu ka suņi būtu tik viegli apstādināmi. Bet protams es nemāku tā pamatoti paskaidrot kā Korland Rein. Man tas neizskatās (tikai subjektīvi) pēc sporta, bet pēc kaut kāda pagalma varianta - atnāca viens trakais un kaut ko vicinās lai redzētu vai var sakaitināt suni. Es jau tieši par to ko tu čība mini arī domāju, ka te izskatās viss uz uzbrukumu tendēts, bet ne paklausību, kas man liekas svarīgāka šajā procesā. Tad jau labāk lai slikts uzbrukumā, bet labs paklausībā nekā otrādi.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby Korland Rein » 05 Apr 2012, 12:02

Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby Jewel » 05 Apr 2012, 12:04

:sajucis:

Internetā var atrast rakstus par PD un IPO (salīdzināšanai, kura daļa no rakstos minētā ir redzama video...).

Mans suns mācās PD, man patīk un sunim ar. Es mācos līdzi. Ja tik agresīvi un nekoordinēti strādātu ar manu suni, es neietu, kur nu vēl suni vest... :ieraujpoda:

Manuprāt instruktoram ir jābūt skaidrībai par suņa psiholoģiju, instinktiem, nepieciešamo apmācības veidu, pieeju sunim u.tt. Ja insturktors kaut ko noteiktu dara (strādā) ar suni, tad viņam ir jābūt arī saprašanai, kāpēc un kādu mērķu dēļ, kāds labums sunim, ko gribi panākt...
Izskatās, ka video redzamais instruktors ir saskatījies citus interneta video un mēģina atkārtot pa savam... :paukojas:
User avatar
Jewel
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 13 Jan 2010, 23:47
Location: LV

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby Jewel » 05 Apr 2012, 12:05

vipdu wrote:no līdzīgiem video vienmēr šie skati beidzas ar to, ka suns kā ar nazi nogriežot beidz aiztikt figurantu


:jaa: Aha, izskan komanda un sunim ir jāatlaiž roka.
User avatar
Jewel
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 13 Jan 2010, 23:47
Location: LV

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby Jewel » 05 Apr 2012, 12:07

Korland Rein wrote:A man šis patīk.... :muzika: :muzika: :muzika:


:soks: Bez vārdiem! :kanepe:
User avatar
Jewel
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 13 Jan 2010, 23:47
Location: LV

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby čība » 05 Apr 2012, 12:24

Korland Rein wrote:čība, arī tu mani nošokēji ... :aknee: es nez ...es redzu tikai vienu pareizi lietu: tam, kuru te sauc par "figurantu" roka ir uzvilkta pareizajā rokā. :histerija:
Kā tu, piemēram, izskaidro tās viņa psihiski nestabilās kustības? Kāju kustības? Suņa un rokas raustīšanu? Kādam mērķim tā visa plātīšanās ir, ko sunim dod? Apskaties uz VASu!!!!! Viņš grib strādāt? :jaut: Pavēro kā viņš roku "saķēris" :neparliecinats: Viņa vēlme, ir iekost tam ķēmam kājstarpē, izrauties no saimnieka, iespiest asti kājstarpē un laisties, ko kajas nes no laukuma!!!
Kā rotam liek izpildīt elementārako komandu "sēdi"...???? Man mati stāvus? Ir 101 cita metode!
Es jau te diskutēju par šo video no vakar vakara ar vairākiem. :lasu:
Mans viedoklis: tas ir vājprāts kas tur notiek, tas ir vājprātīgs, kas savu suni uztic šādam kaktu "instruktoram"....Vienu vārdu sakot: SOVJETUNION - suņu bojāšanas "mehānika"!
Un varat man nepiekrist, jo man nav milzīgas pieredzes aizsradzības darbā, bet nēģēri no baltā es kaut kā protu atšķirt!
Ļoti ceru, ka atnāks kādi gudri cilvēki un vēl kaut ko uzrakstīs...un ne par labu šīm te drausmām! Vai arī spēs mani parliecinat un pamatot katru šī figuranta kustību/darbību un tās mēŗķi!
vipdu, peikrītu tev uz visiem 100%!


Par paklausību - piekrītu. To jau rakstīju, ka no paklausības nav ne miņas... To vareja video nelikt. Bet aizsardzība... Nu arī nav super suņi, bet nu darbs kā darbs.

Tas, ko redzu es:
Par pirmo VAS - izskatās, ka suns ir mazliet apjucis un nav radis pie tādas pozīcijas. Pati "roka" tiek raustīta, t.i. rauta un grūsta mutē, lai suns saņemtu to pilnā sakodienā. Ar otru roku tiek imitēts sitiens, ar kāju tā arī nesapratu vai pieskārās (katrā gadījuma to nevar saukt par spērienu) - tas viss tika darīts, lai suns cīnītos. Šis suns vai nu ir nesen sācis darboties, vai nav tik izteiktu instinktu, arī nedrošība.
īsti evaru saprast vai otrs VAS ir tas pats VAS. Lai vai kā arī otrajā epizodē sunim nav pārliecības. Un neredzu, ka tiktu stresaini raustīta roka - tiek vilkta šurpu turpu lai imitētu cīņu, kur vienu brīdi suns uzvar, bet jau nākamajā zaudē. Un ir sitieni ar steku (man pat izskatās ka nepieskārās sunim, tapec žēl, ka nav skaņas). Steks atkal ir lai suns cīnītos.
Rotveileram nākamajā epizodē arī trūkst pārliecības, vismaz man neizskatījās, ka viņš izietu uz "attack" - iekoda, bet ne TĀ. Kāpēc šajā situācijā sitieni - nezinu kāds apsvērums, nezinu kas bija pirms un pēc tam un kāds ir mērķis. Bet nu ka jau teicu, neziskatas, ka suns tiktu zvetēts.
Nākamajā epizodē cenšas iegūt "attack" - saimnieks skrien ar suni, jo sunim nav pārliecības un ar saimnieku ir aizmugure. Atkal pati "roka" netiek raustīta, bet visai plūstoši kustās, ar steku imitē sitienus, lai suns cīnītos. Tas, ka kustina augša - leja, gan manā skatījumā nav pareizi... Tālāk suns tiek norauts no rokas - pastāstīju jau savu viedokli.

Nu par paklausību... par to man trūkst vārdu :apstulbis: To jau es teicu.

Es tiešām nekādu briesmīgu raustīšanu neredzu. Tas, ka figuranta darbs nav perfekts - nu nav. Nav viņš izcils figurants, dažas epizodes man liekas galīgi garām. Es pie tāda neietu. Bet, teikt, ka tas ir briesmīgākais figurants ever un ka tas nu ir tas, pie kā neieteiktu... nu nezinu. Tas, ka viņs nav augstākās klases figurants - ir redzams.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby Korland Rein » 05 Apr 2012, 12:36

Par pirmo VAS - izskatās, ka suns ir mazliet apjucis un nav radis pie tādas pozīcijas.

Tad kāpēc vsp esam nonākuši jau līdz "rokai"?
Ar otru roku tiek imitēts sitiens, ar kāju tā arī nesapratu vai pieskārās (katrā gadījuma to nevar saukt par spērienu) - tas viss tika darīts, lai suns cīnītos. Šis suns vai nu ir nesen sācis darboties, vai nav tik izteiktu instinktu, arī nedrošība.

Tātad pareizi ir to nedrošību sist no suņa ārā ar spērieniem, pātagas vicināšanu un taml?
No pirmā jau konstatējām: suns nedrošs, nepārliecināts, pat roka par ātru iedota, kam vajag sasteigt visu pārējo? Atbilde: agresijai, suņa sabojāšanai
Steks atkal ir lai suns cīnītos.

Cīnītos ar ko? Ar savām bailēm? :o
Rotveileram nākamajā epizodē arī trūkst pārliecības, vismaz man neizskatījās, ka viņš izietu uz "attack" - iekoda, bet ne TĀ.

Tieši tā, pārliecības nav, jo tā nav izveidota pirms sāka strādāt uz roku!Nav izieti visi etapi suņa sagatavošanā līdz brīdim, kad jadara jau tas, ko viņam liek! Toties rotam ir labi instinkti un vins cenšas pats kaut ko darīt.
Kāpēc šajā situācijā sitieni - nezinu kāds apsvērums, nezinu kas bija pirms un pēc tam un kāds ir mērķis. Bet nu ka jau teicu, neziskatas, ka suns tiktu zvetēts.

Nu re, to, par ko tu pārliecināti runā šī posta sakumā, to pašu tu sev jautā šajā teikumā! :apstulbis: Kāpec tā?

Ne jau sišanā vai nesišānā, pieskārienā vai nepieskarienā ir visa šī video komentēšanas sāls!!! Motivācija, mērķi darba taktika, metodika un tt. Tieši tam visam nav loģiska skaidrojuma!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby čība » 05 Apr 2012, 12:55

Korland Rein wrote:Motivācija, mērķi darba taktika, metodika un tt. Tieši tam visam nav loģiska skaidrojuma!


Nu nav tur apakša ideāla metodika, daudz nav izskaidrojams un labāks figurants noteikti strādatu citādak. Tam, ka darbs nav labs - piekrītu. Un suņi arī nav ar ļoti spēcīgiem instinktiem - tapec darbs izskatās vēl sliktāks. Un vispār nesaprotu, kāpēc kaut kas tāds jāliek internetā :kanepe:
Bet nevaru piekrist tam, ka šis darbs ir pelnījis šo " Ja tas būtu Latvijā, es rakstītu: "Lai Latvija zin savus "instruktorus-varoņus"!" "

Kaut kad sunim ir jāpāriet uz roku. Man arī tā pāreja nemaz tik viegli negāja un suns ļoti labprāt vispār paliktu pie lupatas. Bet šeit mana un mana suņa intereses krustojās :D Un sunim nākas strādāt :kanepe:

Es nedomāju, ka VAS gadījuma vainīga bija roka - drīzāk tā pozīcija kā pienāca figurants. Bet, ja cilvēks grib to savu IPO, tad ar suni ir jāstrādā arī, ja sunim nav atbilstošo instinktu - kaut ko jau panākt var. Tikai izpildījums atšķirsies un tādi VAS nekad neuzvarēs Zieger.

KR - a ko suns dara aizsardzībā? Cīnās! Ar savam bailēm ar nepārliecinātību un par to ir apbalvojums, kurš tik viegli nenāk.
Es neredzu neko tādu, kāpēc šis figurants būtu jānosauc par tik sliktu... Protams, tad, kad esi strādājis ar labu figurantu, pie tāda neiesi un pie tāda figuranta ari suņi labus rezultātus nesasniegs. Protams, ja es salīdzinu ar tiem figurantiem, pie kuriem es esmu bijusi... Tad šis izskatās bēdīgi. Bet, ja salīdzina ko es esmu redzējusi (gan dzīvē, gan video) šis nemaz nav tas sliktākais...

P.S. Starp citu - kāda pieredze cilvēkam? Bez pieredzes nekas nenāk... Un dažos brīžos arī figurants izskatās mazliet apjucis.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby Korland Rein » 05 Apr 2012, 13:08

Aaaa, ok, attaisnojums: bez pieredzes... :ninja:
Un vai maz apjucis figurants spēj kaut ko sunim iemācīt? Šis toč nē!
VASam ne jau pozīcija pie vainas - viņš izvairās - vienu, otro, trešo reizi....viņš negrib neko darīt...Iemesli = video viss redzams! Un tad ņem, hrjas un vēl pātagu pavicina un ar kāju paspārda...un suns vsp neko negrib...un kam viņam tas....Suns uz laukumu nāk ar sakostiem zobiem, trīcošu lūpu un biksēm, bet NĒ: tu, maita tāds kodīsi, jo es tev to lieku darīt! Ideāli! :velnins:

a ko suns dara aizsardzībā? Cīnās! Ar savam bailēm ar nepārliecinātību un par to ir apbalvojums, kurš tik viegli nenāk

Sorry....es šo nekomentēsu, jo citādi mani padzīs par foruma noteikumu parkāpumiem...piedod....jautājumu nav...vairs nav... :sarkstosa:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby čība » 05 Apr 2012, 13:11

Korland Rein wrote:Sorry....es šo nekomentēsu, jo citādi mani padzīs par foruma noteikumu parkāpumiem...piedod....jautājumu nav...vairs nav... :sarkstosa:


Es neprasu komentārus - bet tas ir jautājums - par ko suns cīnās?
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby dobermanis » 05 Apr 2012, 13:14

Variet mani ar tomātiem nomētāt, bet es gan neko kriminālu šajā neredzēju ...
User avatar
dobermanis
Baby
Baby
 
Posts: 88
Joined: 15 Apr 2010, 16:08
Location: Latvia/Estonia

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby gilroy » 05 Apr 2012, 13:19

Korland Rein wrote: Ne jau sišanā vai nesišānā, pieskārienā vai nepieskarienā ir visa šī video komentēšanas sāls!!! Motivācija, mērķi darba taktika, metodika un tt. Tieši tam visam nav loģiska skaidrojuma!


Ei, bet vai te nav pavisam vienkāršs izskaidrojums - bizness? Saimnieks grib un saimnieks maksā - kāda tur apmācības metodika, kāds tur etapu nostiprināšanas posms... Man ir kruts suns un es gribu, lai viņš kruti uzbrūk! Tūlīt un uz vietas!

Ir taču dažādi cilvēki, un ir dažādi mērķi - vienam gribas nodarboties, sporta pēc, pareizi un sakarīgi, gan pašam, gan sunim, otram - suni, kurš "kruti" uzbrūk pēc komandas, un turklāt tūlīt. Un ne tikai Krievijā! Cilvēkus nepāraudzināsi. Ja saimniekam vajag tagad un tūlīt... un turklāt vēl to pamato ar gana daudz u.e. - notiek visādi. Bizness paliek bizness.

Jo pat labākais instruktors ir ierobežots - viss, ko var izdarīt, ir atteikt klientam. Un? Atradīs citu, kurš piekritīs.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby Korland Rein » 05 Apr 2012, 13:53

Pareizs un pozitīvs aizsardzības darbs ir tikai uz medību instinktiem! Kāds cīniņš? Ar ko vai kuru? Kā suņa saimnieks var teikt: es gribu un viņš strādās!????? Suns nav gatavs vēl strādāt, viss, kas notiek sasteigtā secībā - rupja kļūda!
Video skaidri redzams: neviens no tiem "kodējiem" nav gatavs iet uz roku! To pasaka suņa kustības, reakcija un viss cits! Viņīem vēl ilgi un pacietīgi ar desām un lupatiņām jaspēlējas un tikai tad, kad ikviens no viņeim būs pārliecināts par savām spējām, varēs ieņemt nākamo etapu apmācībā.

Mīļie darba šķirņu suņu īpašnieki, ja mums ir šāda attieksme pret pašu suni, tad ko mēs brīnamies, ka pa ielām klīst saimnieku suņi - slepkavas un izstādēs garam ejoši kucēni iekožas kādam dibenā vai iekož bērnam?
Cik redzu, tad daudziem ir mērķis aizsardzībai - stabils vai nestabils suns, ka tik kož un nav svarīgi kā un kadu mēŗķu vadīts suns to dara!
Man varētu piemaksāt, bet šāds figurants manam sunim savu "prasmīgo roku" pielikt nedrīkstētu! Tad labāk suns ar "pliku" mājas apmācību.

gilroy, tev taisnība par to biznesu!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby gilroy » 05 Apr 2012, 13:58

Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby čība » 05 Apr 2012, 14:10

Korland Rein wrote:Pareizs un pozitīvs aizsardzības darbs ir tikai uz medību instinktiem!


:huh:
Būs jāiet pie Jums mācīties, jo acīmredzot, ka treneris no Krievijas man (un ne tikai) ir pilnīgas glupības stāstāstījis... :huh:
Vispār izlasot šo, man šķiet, ka arī manam instruktoram laikam vajadzētu pamācīties...
Pēc šī komentāra saprotu, ka visi tie figuranti un instruktori, kas tiek aicināti ir metami zemē. Visiem vienkārši jābrauc mācīties pie Jums - būs tuvam un lētāk :kanepe:


Suņi nav gatavi darbam - tur es nestrīdos. Un tas to video padara sliktāku. Bet atkārtošu - ka tas darbs nav tik briesmīgs, lai būtu pelnījis "Pasaules ļaunākā figuranta" titulu.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: "Pareizā" apmācība!!!

Postby čība » 05 Apr 2012, 14:11

gilroy wrote:KR, ko sakāt par šito?
http://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/st ... jflkj.html


Cik es esmu dzirdējusi, esot tīri sakarīgs kinologs.
Bet atdot suni apmācībā :huh: Nesaprotu tos cilvēkus.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Next

Return to Suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests