Suņu skola

Dog Sports

Re: Suņu skola

Postby EvoX » 10 Oct 2012, 15:21

tas nozīmē,ka Favorīts nav LKF?

nu jau man sāk zust jēga maksāt par suņa dokumentiem. :jaut:
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņu skola

Postby zakjiits_a_bisi » 10 Oct 2012, 15:24

EvoX wrote:tas nozīmē,ka Favorīts nav LKF?


Nē, nav gan ;)
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Suņu skola

Postby EvoX » 10 Oct 2012, 15:26

super,super,super
jūs manā vietā maksātu saimniecei par papīriem un kucēna pasi?

viņa man teica,ka varu iestāties kurā klubā gribu.

tur lielāka neskaidrība,nekā skaidrība. :histerija:
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Re: Suņu skola

Postby Vendeta » 10 Oct 2012, 15:32

jūs manā vietā maksātu saimniecei par papīriem un kucēna pasi?
- nē, jo to visu apmaksā kucēna audzētājs. Tam visam ir jābūt iekļautam kucēna cenā.
Un Favorītam tik tiešām nav nekāda sakara ar LKF, tas ir klubs, kurā nepastāv nekādas prasības un normatīvi - tiek pārots viss pēc kārtas un nauda nokāsta no kucēnu pircējiem - par ciltsrakstiem un par visu ko citu.
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Suņu skola

Postby zakjiits_a_bisi » 10 Oct 2012, 15:35

EvoX wrote:super,super,super
jūs manā vietā maksātu saimniecei par papīriem un kucēna pasi?

viņa man teica,ka varu iestāties kurā klubā gribu.

tur lielāka neskaidrība,nekā skaidrība. :histerija:


Melojusi jau viņa nav, ka var iestāties kurā klubā grib, tikai nav piebildusi, ka vienīgais nevar LKF klubos ;)
Sāksim ar to kādam mērķim tika ņemts suns? Ja tās ir izstādes un potenciāli vaisla, tad var kost tikai savos pirkstos ;) Suns mīļš jums būs jebkurā gadījumā, vienīgais, ka es jau neatstātu bez ievērības faktu, ka faktiski ir nopirkts bezšķirnes suns par ārkārtīgi lielu naudu.... :(
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Suņu skola

Postby čība » 10 Oct 2012, 15:39

ruu wrote:
dobermanis wrote:Baidos, ka nepareizu infu rakstāt, jo "FAVORĪTS" jau sen sen nav LKA, šitās runas par LKA ir jābeidz, jo sen jau situācija ir mainījusies.

Atvainojos par "Favorīta" aizskaršanu. Labprāt uzzinātu, kāda ir situācija pēc izmaiņām :jaa:


Es drīzāk teiktu, ka aizskar LKA ne Favorītu... Jo Favorītam LKA prasības kļuva pārāk stingras... Vismaz man ir tāds redzējums.

EvoX wrote:super,super,super
jūs manā vietā maksātu saimniecei par papīriem un kucēna pasi?

viņa man teica,ka varu iestāties kurā klubā gribu.

tur lielāka neskaidrība,nekā skaidrība. :histerija:


:asaras: Varu iedomāties, cik šāda vienkārša diskusija ir izvērtusies Jums šokējoša...
Nē, es nemaksātu par dokumentiem. Publiskotu informāciju visos iespējamos portālos, kā saka - tautai savi varoņi jāzina. Tas bija audzētāja pienākums paskaidrot, kuros klubos un organizācijās varēsiet iestāties un darboties. Un vispār, ja ir kāds pazīstams jurists, patiesībā mēģinātu paskatīties ko par šādu krāpšanu saka patērētāju tiesību aizsardzības birojs... Nē, nu no vienas puses taisnība ir - var iestaties jebkurā klubā, arī LKF sistēmā - jo biedri ir cilvēki, ne suņi un var iestaties arī cilvēks bez suņa.

Neapskaužama situācija Jums...

Droši vien dzīvotu tālāk kā ir. LKFa klubā, protams, iestāties var. Ja gribiet nodarboties ar apmācību (sacensībām) tad to var darīt. Bet, ja gribiet izstādes - tad jāpaliek tajā pašā Favorītā.

Un jā, bez ievērības šo tiešām neatstātu.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu skola

Postby BaibaB » 10 Oct 2012, 15:52

EvoX wrote:to stāstīja sieviete no kuras tika pirkts kucēns.

tātad
suni pāro reizi mēnesī,ja ne biežāk.
tiekot zvanīts un pa galvu pa kaklu jāskrien,jo kuce meklējoties.
pret puisīti varot slikti izturēties

es, protams, nezinu, kā pārojas suņi Favorītā, bet FCI/LKF sistēmā parasti ir tā, ka, uznākot meklēšanās īstajām dienām, pa galvu pa kaklu skrien kuces saimnieks pie suņa saimnieka. bet nu ok, tā ir nianse.
un ka slikti izturētos pret kobeli, izcilu vaislas eksemplāru, tas man arī liekas vairāk nekā dīvaini. tādus taču uz rokām nesā. un vispār par pārošanos kuces saimnieks noskaita smuku naudiņu, daudzus simtus EUR. un vispār kobeļa saimniekam arī (normālos apstākļos) puslīdz jāskatās, ar ko pārojas viņa suns. :parojas:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Suņu skola

Postby dobermanis » 10 Oct 2012, 16:15

Atvainojos par "Favorīta" aizskaršanu. Labprāt uzzinātu, kāda ir situācija pēc izmaiņām :jaa:


Nav jāatvainojas, jo mans koments bija domāts attiecībā uz to faktu, ka būtībā LKA ir izjucis un nekādas īpašas darbošanās izstāžu un vaislas darbā nenotiek.
Favorīts gan joprojām darbojas un neko labu par to kantori teikt nevaru un negribu.....
User avatar
dobermanis
Baby
Baby
 
Posts: 88
Joined: 15 Apr 2010, 16:08
Location: Latvia/Estonia

Re: Suņu skola

Postby EvoX » 10 Oct 2012, 16:18

tas ir sviests,kur es esmu tikusi.
tiku pie ilgi kārotas dāvanas,maza brūnacaina skaistuļa, bet šitāda ķēpa.

ja ,piemēram,suņa mamma ir favorītā, man iedod ciltsrakstus,(par kuriem es maksāju) un cik zinu,tad tētis ir kaut kāds Baltkrievijas čempions, tad es varu ar mazo iestāties citā klubā,kas ir LKF?
jeb jāiet uz to favorītu vai kādu no tās asociācijas. (baidos sajaukt to burtu kombināciju)

tur jau tā lieta,ka tāda summa samaksāta. :lamajas:
kucēns tika ņemts kā mājas mīlulis,bet ar domu,ka ja jau tik dārgs,tad kādu reizi var sapārot, :parojas: lai pašam prieciņš un man arī :)
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Re: Suņu skola

Postby brex » 10 Oct 2012, 16:28

Jus nevarat iestaties LKF ar Favorita izsniegtiem c/r

ko nozime - kadreiz saparot? normali tiek paroti suni, kas izpilda vaislas prasibas un ir labakie sava skirne, nevis - viss, kas kustas

vai ari - gribas savus EUR 1000 "atsist"? par kludam jamaksa!! nesaprotu, kapec tik lielu naudu samaksajat par sadu kucenu ar kaut kadu Blatkrievijas cempionu tevu - piedodiet, tas ir smiekliegi!!??? vai ari sis kucens ir no tiem, kas tiek iepirkti "partijam" un ievesti Latvija??? ja bija tada iespeja - vareja tak atrast labu labo kucenu!!!

Izklausas skarbi, bet nu Jums bus majas miluilis par EUR 1000, laboju - 1100
Last edited by brex on 10 Oct 2012, 17:54, edited 1 time in total.
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Suņu skola

Postby EvoX » 10 Oct 2012, 16:44

kucēns bija dāvana,viss tika darīts ar labākajiem nolūkiem. :pastaiga:
acīmredzot suņa saimniecei ir prasmes saskalot smadzenes, neesmu tikusies,nezinu.

tā kā man nav nekādas zināšanas par suņu pārošanu,kāpēc arī iestājos šajā forumā un interesējos,lai tās iegūtu un uzzinātu kas un kā.
neplānoju pārot ar visu,kas kustās,bet tikai ar kluba atļauju un darīt visu,kā pienākas.

būtu tikai jauki,ja cienītu manu vēlmi zināt un saprast,nevis mētāties ar skarbiem komentāriem. :neparliecinats:

suni es mīlu,ar vai bez papīriem. vienkārši interesējos,jo samaksājot tādu naudu par suni,labprāt piedalītos arī izstādēs un mācītos visu par un ap šo šķirni.
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Re: Suņu skola

Postby čība » 10 Oct 2012, 16:51

brex wrote:Jus nevarat iestaties LKF ar Favorita izsniegtiem c/r


Var. Es neredzu iemeslu, kāpēc lai nevarētu iestaties, piemēram, "Mans draugs". Un patiesībā arī neredzu iemeslu, kāpēc nevar iestāties kāda citā klubā :huh:

Jā, izstādes, vaisla ies secen, bet pārējais - kāpēc nē? Iegūt zināšanas, pieredzi, paskatīties kā viss notiekās un... kas zina, varbūt tiks lemts par otru suņuku kam vairāk kā tikai mājas mīluļa lomai 8-)

Diemžēl cilvēki suni izvēlas uz ātru roku. Četras kājas, divas ausis, audzetajs saka, ka dokumentii r - tad viss ok. Skarba mācība.

Galvenais, cerēt, ka ar suņuka veselību viss būs kārtībā.

P.S. Magnētiskās vētras, neuztver tos komentārus tik personiski. Man sķiet ļoti apsveicami, ka gribi uzzināt visu kas un kā :estevisamilosu:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu skola

Postby s_solv » 10 Oct 2012, 16:54

s_solv wrote:ja suns atbildīs standartam, var nokārtot 0 ciltsrakstus LKF . bet tad tas vienkārši, lai atzītu par šķirnes suni, un varētu piedalīties izstādēs vai suņu sporta pasākumos kā šķirnes suns. Nekāda pārošana gan tur nesanāk. a kapēc jums obligāti jāpāro?
LKF ir organizācija, kuras sastāvā ir klubi,. LKF pārstāv FCI sistēmu. http://www.dogs.lv

kā jau rakstīju iepriekš... :)
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: Suņu skola

Postby Greylove » 10 Oct 2012, 17:14

Par kādas šķirnes suni ir runa? Jorku?
ka viņa tēvs tiekot pārots reizi mēnesī,ja ne biežāk un pret puisīti varot izturēties riebīgi.
ja tiek beigta pārošana,tad suns pie tā būs pieradis,būs jādod zāles un jātur būrī.
nav gluži tā nākotne,ko gribētu savam pūkainajam Evo.

Vispār jau pārošana nekāda medusmaize nav, un rauties pēc pārošanas tikai tādēļ "lai sunim prieciņš", noteikti nav vērts. Par pārdevējas teikto, jā, kuce pret puisīti "var izturēties riebīgi", var censties viņu sakost, tāpēc kuce ir jātur, un vispār, labāk, lai pārošanā palīdzētu instruktors. Tas, cik bieži suns tiek pārots, ir atkarīgs no kuču saimniekiem. Viens varbūt reizi mēnesī, cits reizi gadā. Reizi mēnesī vispār ir ļoti daudz priekš LV, tie ir 12 metieni gadā. Protams, ja suns izcils, un ārzemju līgavas rindā gaida, tad jā, bet man izklausās pārspīlēti.
Jā, var gadīties, ka sunim pēc pārošanas pamainās uzvedība (noteikti ne uz labo pusi), bet ne jau tā, ka zāles jādod un būrī jātur. Tur saimniece vienk. baidīja. Taču kopumā domāju, ka sunim pašam noteikti ir labāk, ja viņu nepāro, nevis pāro. Gan sunim, gan kucei.
Par pirkuma maksu, labāk nekomentēšu. Vai pirkuma līgums, vai jebkas cits, kas apliecina darījumu (un tā summu) ir? Ja kaut kādi pierādījumi ir, varētu mēģināt vērsties patērētāju tiesību aizsardzības birojā, bet atklāti sakot, šajā gadījumā laikam "ir aitas, ir cirpēji", jo vienīgais, ko jums sameloja ir tas, ka varat stāties jebkurā klubā. Un arī tas, tā "aiz matiem pievelkot", jo stāties jau varat, bet vai ar šo konkrēto suni darboties, tas ir cits jautājums.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Suņu skola

Postby brex » 10 Oct 2012, 17:55

a ko PTAC vajadzetu darit????
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Suņu skola

Postby Greylove » 10 Oct 2012, 18:06

Viņi pastāsta,vai konkrētajā situācijā var ko darīt, ja jā, tad ko.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Suņu skola

Postby brex » 10 Oct 2012, 18:34

pec butibas jau nekas nav noticis - cilveks nopircis suni, cik atpakal skatijos - Favorits ir registrets, var izdodt c/r. tad jau es varetu sudzeties, ka Stockmani pardod salli par Ls 89 :) par ko?? :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Suņu skola

Postby Greylove » 10 Oct 2012, 19:23

brex, es jau nesaku, ka var kaut ko darīt, stipri daudz kas ir atkarīgs no tā, vai ir līgums, un to, kas šajā līgumā rakstīts. (it īpaši, vai tur ir minēts, ka par c/r ir vēl papildus jāmaksā neadekvāti augsta summa), bet šī situācija nav tik viennozīmīga kā šallīte Stokmanī par Ls 89,-
Te pēc būtības cilvēks ir piečakarēts, jautājums, vai to var pierādīt.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Suņu skola

Postby čība » 11 Oct 2012, 08:19

brex wrote:pec butibas jau nekas nav noticis - cilveks nopircis suni, cik atpakal skatijos - Favorits ir registrets, var izdodt c/r. tad jau es varetu sudzeties, ka Stockmani pardod salli par Ls 89 :) par ko?? :)


Es PTAC mineju sakarā, ka audzetāja solīja, ka varēs darboties kurā klubā vēlas - bet patiesība ir mazliet citādāka. T.i. cilvēkam ir melots un apzināti navizskaidroti visi apstākļi.
Diemžēl Latvijā dzīvnieku pirkšana/pārdošana ir galīgi nesakārtota no likuma puses un aizsargāts no valsts praktiski nav neviens...
Šalli var pārdot arī pa 500 LVL, bet, ja pārdevējs sola, ka tā šalle ir Gucci, bet beigās izrādas Cucci - tad PTAC ir ko tur darīt.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu skola

Postby chiba » 11 Oct 2012, 08:44

Njā, neapskaužama situācija.... Īpaši šokējoši tie teksti no saimnieces par pārošanu un to, kas notiek pēc tam. Ļoti skumji, ka cilvēks negribot ir atbalstījis kaut ko tādu... Bet nu suni jau mīlēs tāpat un tas ir galvenais. Katrā ziņā es noteikti nemaksātu vēl kaut kādas papildu naudas par apšaubāmiem c/r. Gana jau tie krāpnieki dabūjuši. Droši vien autores vietā izņemtu 0 c/r no LKF un darbotos tur, par pārošanu aizmirstot.
Un diemžēl domāju, ka PTAC neko nevarēs palīdzēt šādā gadījumā, jo nav jau kur piesieties oficiāli, ja vien nav līgumā atrunāts kaut kas konkrēti :(
User avatar
chiba
Puppy
Puppy
 
Posts: 110
Images: 1
Joined: 02 Aug 2012, 11:50

PreviousNext

Return to Suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests