Suņu skola

Dog Sports

Re: Suņu skola

Postby EvoX » 11 Oct 2012, 09:28

paldies par atbildēm.
vakar bijām uz vizīti pie daktera, nosvērām,apskatījām, bet līdz potei vēl jāpagaida,mazajam esot blusas,tikai nekasās,nezinājām un nebijām pamanījuši :jaut:

toties jau pavisam drīz pote un pirmā pastaiga :pastaiga: :)

ņemšu vērā jūsu ieteikumus, centīšos no saimnieces dabūt līgumu un nemaksāšu par c/r.
ņemšu mazo draugu un došos uz lkf, lai varētu iegūt 0 c/r un piedalīties kā ar šķirnes pārstāvi :dejosuns:
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņu skola

Postby pixy » 11 Oct 2012, 09:44

EvoX wrote: došos uz lkf, lai varētu iegūt 0 c/r un piedalīties kā ar šķirnes pārstāvi
Negribu Tevi turpināt baidīt, bet man liekas arī tas nemaz nav tik vienkārši - kāds varbūt precīzāk uzrakstīs, bet es te atradu vienā citā topikā:
Lai piedalītos izstādēs, ir nepieciešami Reģistra (nulles) ciltsraksti - tos var dabūt, ja šķirnes klubs sniedz pozitīvu atzinumu un ir saņemti 2 vērtējumi no FCI ekspertiem, ka suns atbilst attiecīgajai šķirnei.
Tātad sunim patiešām jāatbilst šķirnes kritērijiem (es 'jau ļoti ceru, ka tavējais atbilst...), ir jādodas uz klubu un jādabū vērtējums. Lai veicas! Un neaizmirsti, ja ar to šķirnīgumu ir galīgi dimbā - ar sportu var nodarboties ikkatrs suns, ir tam ciltsraksti vai nav :rej: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suņu skola

Postby tanaya » 11 Oct 2012, 09:54

Jūsu gadījumā šķirnes klubs būs "Nacionālais Čau Čau un primitīvo suņu šķirņu klubs".
Adrese - Elijas 21, pieņemšanas laiks Ceturtdienās 17:00 – 20:00.

http://www.dogs.lv/index.php?mode=klubs&id=1&depart=529
User avatar
tanaya
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Joined: 19 Feb 2010, 21:52

Re: Suņu skola

Postby EvoX » 11 Oct 2012, 10:15

vakar daktere MBH skatījās un teica,ka svars ir pietiekami mazs šķirnei un,ka kucēns ir labs.
protams,nezinu cik daktere ir kompetenta,bet ceru,ka viss izdosies,vismaz šādā līmenī.
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Re: Suņu skola

Postby čība » 11 Oct 2012, 10:17

EvoX wrote:paldies par atbildēm.
vakar bijām uz vizīti pie daktera, nosvērām,apskatījām, bet līdz potei vēl jāpagaida,mazajam esot blusas,tikai nekasās,nezinājām un nebijām pamanījuši :jaut:

toties jau pavisam drīz pote un pirmā pastaiga :pastaiga: :)

ņemšu vērā jūsu ieteikumus, centīšos no saimnieces dabūt līgumu un nemaksāšu par c/r.
ņemšu mazo draugu un došos uz lkf, lai varētu iegūt 0 c/r un piedalīties kā ar šķirnes pārstāvi :dejosuns:


Ja tos 0 c/r gribas, man sķiet, ka tomēr vajadzēs izņemt no audzētājas Favorīta c/r. Jo kaut kādam pamatojuma dokumentam jābūt...
Vēršaties klubā, ko norādīja - tur būs gana zinoši cilvēki, lai visu paskaidrotu - kas un kā jādara :jaa:

Lai veicas!
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu skola

Postby EvoX » 11 Oct 2012, 11:03

tajā LKA nav kāds sakarīgs klubs,kurā mēģināt iestāties?
došos uz favorītu un centīšos caur viņiem dabūt papīrus,jo mamma ir no turienes.
nav jau ko zaudēt,aizejot.
cenšos saglabāt kaut kādu reālu optimismu :)
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Re: Suņu skola

Postby čība » 11 Oct 2012, 11:07

EvoX

dobermanis wrote:
Nav jāatvainojas, jo mans koments bija domāts attiecībā uz to faktu, ka būtībā LKA ir izjucis un nekādas īpašas darbošanās izstāžu un vaislas darbā nenotiek.
Favorīts gan joprojām darbojas un neko labu par to kantori teikt nevaru un negribu.....
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu skola

Postby OrlandoSeaHorse » 19 Oct 2012, 12:06

ko nozime - kadreiz saparot? normali tiek paroti suni, kas izpilda vaislas prasibas un ir labakie sava skirne, nevis - viss, kas kustas

EvoX wrote:kucēns bija dāvana,viss tika darīts ar labākajiem nolūkiem. :pastaiga:
acīmredzot suņa saimniecei ir prasmes saskalot smadzenes, neesmu tikusies, nezinu.

tā kā man nav nekādas zināšanas par suņu pārošanu, kāpēc arī iestājos šajā forumā un interesējos, lai tās iegūtu un uzzinātu kas un kā.
neplānoju pārot ar visu, kas kustās, bet tikai ar kluba atļauju un darīt visu, kā pienākas.

būtu tikai jauki, ja cienītu manu vēlmi zināt un saprast, nevis mētāties ar skarbiem komentāriem. :neparliecinats:

suni es mīlu,ar vai bez papīriem. vienkārši interesējos, jo samaksājot tādu naudu par suni, labprāt piedalītos arī izstādēs un mācītos visu par un ap šo šķirni.

Man šķiet, ka skarbie komentāri ir par situāciju kā tādu, par kuces saimnieces "biznesu" un ļoti dīvaino pastāstiņu par suņu pārošanu, nevis par jūsu nezināšanu.
Maza nianse par to pašu pārošanu: audzētāji, kas cenšas šķirnes labā, nepāros savu kuci ar tuvāko puiku, pat ja viņš 100 valstu čempions. Tie rūpīgi izvērtēs visus pieejamos un nepieejamos kandidātus, izvēlēsies savai kucei piemērotāko, skries īstajās dienās kaut uz pasaules malu un maksās cik prasa. Loģiski, nepopulārs puika daudz nemaksās, bet ceļš līdz viņam no tā nesaīsināsies. Ir dzirdēts par super suņiem, uz kuriem kuces rindā pierakstās jau gadiem uz priekšu, bet parasti jau nu tā nav, nekomerciālās šķirnēs suns ar visiem tituliem varbūt pāris reizes mūžā dabū pāroties, varbūt tā arī nosēž "vecpuišos" visu mūžu. Nekāds brīnums jau nav, ja šķirnē, piem., pa visu Baltiju metiens ir reizi vairākos gados.
Labi, ka vetārste atzina, ka kucēns ir labs, bet vets jau vērtē viņa veselības stāvokli, nevis atbilstību šķirnei. Pavisam vesels mopsis ne tuvu neizskatīsies pēc pavisam vesela kurta.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suņu skola

Postby Creme de la Creme » 19 Oct 2012, 14:22

Es īsti nezinu - smiet vai raudāt (par tiem ''audzētājas'' vārdiem) :akes:
Esmu vaislas kuču saimniece ar 12 gadu stažu un vaislas suņu saimniece ar 9 gadu stāžu. Kā vieni tā otri jūtās labi. Būros nevienu nespundēju :jautri:
Esmu redzējusi arī suņus, kas tiek pāroti ļoti bieži. Tādi paši kā pārējie. :apstulbis:

Bet ne par to stāsts...

Vispār jau situācija ir vairāk kā nepatīkama. Galvenais - dēļ šādiem audzētājiem arī rodas runas par to, ka kucēnu audzēšana ir viens vienīgs bizness un ka visi ir krāpnieki!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Suņu skola

Postby Andrushka » 22 Oct 2012, 21:25

brex wrote:Jus nevarat iestaties LKF ar Favorita izsniegtiem c/r

ko nozime - kadreiz saparot? normali tiek paroti suni, kas izpilda vaislas prasibas un ir labakie sava skirne, nevis - viss, kas kustas

vai ari - gribas savus EUR 1000 "atsist"? par kludam jamaksa!! nesaprotu, kapec tik lielu naudu samaksajat par sadu kucenu ar kaut kadu Blatkrievijas cempionu tevu - piedodiet, tas ir smiekliegi!!??? vai ari sis kucens ir no tiem, kas tiek iepirkti "partijam" un ievesti Latvija??? ja bija tada iespeja - vareja tak atrast labu labo kucenu!!!

Izklausas skarbi, bet nu Jums bus majas miluilis par EUR 1000, laboju - 1100


+1000

Man vispār smiekli nāk... parasti šķirnes suņi,kuriem izpildītas visas prasības, likumi un nolikumi un t..t, kuru vidējā cena 1000 eiro, Latvijas pircējam ir drausmas, ārprāts un šausmas, bet izrādās, ka jauktenīša iegādei 1000 eiro ir ok :D
Aprīnoju cilvēkus, kuri vispirms izdara, tad sūdzas pa forumiem, un vēl pārot, lai turpinātos špicam līdzīgo suņuku bizness.
Vispār pēdējā laikā LT un EE pircēji palikuši gudrāki, uzreiz prasa, vai kucēni no FCI, bet LV iedzīvotājam ku-kū galvā.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Suņu skola

Postby Anna » 27 Nov 2012, 02:28

Pec kucena pirksanas sis forums tika atrasts uz viens-divi. Kapec nevareja atrast so forumu PIRMS pirksanas???
http://www.handler.tk un GREAT DANES and ENGLISH BULLDOGS http://www.olvig.tk
User avatar
Anna
Puppy
Puppy
 
Posts: 349
Joined: 14 Jan 2010, 10:16

Previous

Return to Suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron