APMĀCĪBA: Asinspēdas suņu apmācība 07-10.08.!

Dog Sports

APMĀCĪBA: Asinspēdas suņu apmācība 07-10.08.!

Postby dzherene » 29 May 2013, 21:12

Ekskluzīva iespēja!
Image
dzherene
Baby
Baby
 
Posts: 99
Joined: 31 Jan 2011, 19:23

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Asinspēdas suņu apmācība!

Postby dzherene » 27 Jun 2013, 08:01

Vēl tikai 2 brīvas vietas suņiem!
dzherene
Baby
Baby
 
Posts: 99
Joined: 31 Jan 2011, 19:23

Re: Asinspēdas suņu apmācība!

Postby Eklēriņš » 10 Aug 2013, 21:00

Milzīgs paldies LDzAB meitenēm Kristīnei un Ilzei par Latvijā pirmo reizi noorganizēto treniņnometni "Apmācība pa asinspēdu".
Teikšu atklāti, sākotnēji domāju, ka iegūšu tikai papildus informāciju, noslīpēšu jau zināmo un pabūšu kopā ar līdzīgi domājošiem, bet rezultātā ieguvu milzum daudz vērtīgas informācijas, pilnīgi citādāku skatījumu un koncepciju apmācībā pa asinspēdu, iepazinu fantastiskus cilvēkus un zināmajos atklāju pilnīgi jaunas un vērtīgas īpašības! Par semināra vadītāju Janne Pagen nevar uzrakstīt īsumā, ar viņu ir jātiekas, jārunā, jāredz kā viņš strādā un tikai tad var saprast kas viņš ir. Žēl, ka tiku tikai uz divām no četrām nometnes dienām.
Esmu reālā sajūsmā! Meitenes, jūs esat SUPER! Ļoti ceru, ka tas ir tikai sākums...

Mūsu lieliskās meitenes: organizatores, aprūpētajas un balstošie pleci - Ilze un Kristīne
Image

Eksperts, instruktors, tiesnesis, Zviedru asisnpēdu suņu kluba darba sekcijas vadītājs Janne Pagen
Image

Mūsu tulks un ļoti, ļoti izturīgs cilvēks - Elizabete
Image

Šis tas no aprīkojuma
Image
Image
Image

Un vismaz daļa no nometnes dalībniekiem :D
Image
Image
Image
Image
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Asinspēdas suņu apmācība!

Postby dzherene » 11 Aug 2013, 13:02

Paldies visiem dalībniekiem!
Šīs dienas bija aizraujošas, šodien patīkams nogurums!
Liels paldies Elizabetei par palīdzību viņa bija lieliska!
Janne ir aprīnojams, ar katru tikšanās reizi es par to pārliecinos vairāk un vairāk!
Tiksimies pavasarī!
dzherene
Baby
Baby
 
Posts: 99
Joined: 31 Jan 2011, 19:23

Re: Asinspēdas suņu apmācība!

Postby Eklēriņš » 12 Aug 2013, 08:36

Kā jau teicu nometnē, bildes taps lēnām un pamazām :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Asinspēdas suņu apmācība!

Postby pierobeža » 12 Aug 2013, 18:05

Mums ļoooooooti viss patika - Janne, dalībnieki - gan 2-kājainie, gan 4-kājainie! Esam ieguvuši kaudzi informācijas, kas noderēs audzinot mazu bavārieti :estevisamilosu: Milzu paldies meitenēm, kas izdomāja, saorganizēja :labipadarits:
Gaidām pavasari :jaa:
pierobeža
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 04 Feb 2013, 13:27

Re: Asinspēdas suņu apmācība!

Postby Eklēriņš » 13 Aug 2013, 20:21

Kucēnu apmācība pa asinspēdu.
Trasīte pavisam īsa, bet vienmēr ar rezultātu :D Un visiem patiešām izdevās!
Ko lai saka, ir visiem pamatīgi mednieku instinkti un nākotnē būs lieliski palīgi medniekiem vai pēdu meklētājiem, ar ko nu kurš kucēna īpašnieks izdomās nodarboties, bet ceru, ka visi izmantos šo mazuļu spējas un talantus :rej:
Image Image
Image Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Asinspēdas suņu apmācība!

Postby Aragorn » 22 Aug 2013, 21:35

Arī es beidzot padalīšos ar savām emocijām un pārdomām par šo pasākumu. :) Pirmkārt, es vēlos pateikt MILZĪGU PALDIES Kristīnei, Ilzei, Armandam, Janam un visiem, visiem, pateicoties kam šis pasākums izdevās! :jaa: Es, cilvēks, kurš ir (bija?) tāls no visām medību "lietām", vienkārši izbaudīju šis 4 dienas kopā ar fantastiskiem cilvēkiem un viņu suņiem. Otrkārt, man bija nereāls prieks, kad man tika pateikts, ka sprogainā Odrija var doties kopā ar mani, par ko ir atsevišķs paldies! :))

Nometnē es mēģināju tulkot visu, ko stāstīja Janne Pagen, kā jau minēja meitenes, satriecošs cilvēks, kurš ļoti ātri kļuva par "savējo"! :) Svarīgi ir tas, ka šī nometne patiešām būtu lietderīga visiem medību suņu īpašniekiem un viņu mīluļiem, ne tikai bavāriešiem. Vienkārši, šoreiz sanāca tā, ka ar suņiem bija ieradušies tikai bavāriešu cilvēki, BET viennozīmīgi arī "retrīveristi" un "bīglisti" uzzinātu ļoti daudz gan par medībām, gan 100% būtu pārsteigti par to, uz ko ir spējīgi viņu suņi. :)

Vēl viens nozīmīgs moments ir tāds, ka nometnē ļoti labi un pārdomāti savienojās teorētiskās lekcijas un praktiskās nodarbības. Lekcijas noritēja ļoti brīvajā un pozitīvajā atmosfērā, dalībnieki uzreiz varēja uzdod Janam jautājumus. Praktiskajās nodarbībās pļavās un mežos katram sunim tika veltīts atsevišķs laiks, lai noietu asinspēdas trasi. Kopā ar suni un viņa saimnieku trasē devās pats Jans, tulks, kā arī 2-3 cilvēki, kuri varēja vērot to, kā darbojas suns. Pēc trases Janne stāstīja par to, kā suns un saimnieks strādāja kopā.

Būtiski ir atzīmēt organizācijas līmeni. Man ļoti reti kad patīk būt tālu prom no mājām uz laiku ilgāku par 2 dienām.. Šoreiz es vienkārši kaifoju.. :dejo: Dzīvojām super omulīgajā mājiņā, ēdām daudz un garšīgi, peldējāmies upē kopā ar suņiem un tiešām baudījām foršus vakarus pēc garām, bet ļoti produktīvajām dienām.. :)

Rezumējot: uz šādu nometni ir jābrauc ne tikai tādēļ, lai uzzinātu kaut ko jaunu par asinspēdas medībām no īsta profesionāļa, bet lai jauki pavadīt laiku, iepazīties ar foršiem cilvēkiem un atpūsties dabā. :aptracis:

Odrija un mazie bavārieši
Image
Image

Ar mīļāko meiteni Greisiņu
Image

Mēs kopā
Image
User avatar
Aragorn
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 26 Aug 2010, 08:02

Re: Asinspēdas suņu apmācība!

Postby murkata » 06 Feb 2014, 11:24

Šogad plānota otrā mācību nometne. par to tuvākajā laikā vairāk zinās stāstīt dzherene.
es tikmēr anonsēšu žurnāla "Medības" marta numuru, kur būs raksts par pērnā gada nometni un informācija par šo gadu.
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Asinspēdas suņu apmācība!

Postby dzherene » 16 Mar 2014, 21:48

Image
Sakarā ar ļoti noderīgo semināru pagājušajā gadā Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrība organizē apmācību pa asinspēdu - turpinājums tiem, kas bija pagājušo gad un jauna informācija tiem, kas vēlas uzzināt ko jaunu!
Dalība gan ar gan bez suņiem, dalībnieku skaits ierobržots!
Seminārs norisināsies Sakā!
dzherene
Baby
Baby
 
Posts: 99
Joined: 31 Jan 2011, 19:23

Re: APMĀCĪBA: Asinspēdas suņu apmācība 07-10.08.!

Postby dzherene » 26 Mar 2014, 14:13

Vietas cilvēkam ar suni ir jau aizpildītas, vēl ir brīvas vietas cilvēkiem bez suņiem, tas ir noderīgi arī tiem, kas gatavojas iegādāties asinspēdas suni vai kam ir kucēns, kurš ir par jaunu piedalīties seminārā, lai zinātu kā suni apmācīt vēlāk!
dzherene
Baby
Baby
 
Posts: 99
Joined: 31 Jan 2011, 19:23

Re: APMĀCĪBA: Asinspēdas suņu apmācība 07-10.08.!

Postby dzherene » 24 Apr 2014, 20:47

Liepājas Dzīvnieku audzētāju biedrība organizē
Nometni - semināru ''Apmācība pa asinspēdu''!
Otrais seminārs Latvijā 30. maijs līdz 1. jūnijs(3 dienas)
Vēl ir brīvas 6 vietas cilvēkiem, kam interesē sava suņa pmācība gan prakstiski, gan teorētiski!

Vēlamies jau teikt lielu paldies Latvijas Kinoloģiskajai Federācijai par atbalstu semināra organizēšanā! Pateicoties LKF atbalstam varam piedāvāt draudzīgākas cenas dalībniekiem!

Pieteikšanās vēl līdz 5. maijam!

Informācija un pieteikšanās:
e-pasts: zhuliana@inbox.lv
tel. +37129678474
Image
dzherene
Baby
Baby
 
Posts: 99
Joined: 31 Jan 2011, 19:23

Re: APMĀCĪBA: Asinspēdas suņu apmācība 07-10.08.!

Postby NARDICUM » 25 Apr 2014, 07:06

Vai varu dabūt informāciju par cenām?
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: APMĀCĪBA: Asinspēdas suņu apmācība 07-10.08.!

Postby murkata » 09 Jun 2014, 10:49

Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR


Return to Suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron