DISKUSIJA: Obedience

Dog Sports

Re: Obedience

Postby anciitS » 22 Jul 2010, 11:18

dresetajs
paldies, jau no brīža, kad vakar atbraucām mājās, sākām ņemt visus ieteikumus vērā. :viltigs: :jaa:
Un Gabija vakar tiešām strādāja super, ja ņem vērā, ka tā bija tikai otrā reize. :esmilu:
Jebkura uzticība tiek kādreiz lauzta, vienīgi suns, kurš patiesi pieķēries savam saimniekam, nekad nenodod šīs jūtas. /Konrāds Lorencs/
User avatar
anciitS
Puppy
Puppy
 
Posts: 178
Joined: 15 Jan 2010, 11:00
Location: Ķekavas novads, Latvia

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Obedience

Postby ewita » 22 Jul 2010, 11:34

dresētājs paldies par labajiem vārdiem! :esmilu:
Puiku karstums beidza nost, jo mēs no mājas izgājām 18:30, kad vēl bija karsts ... tad necerēju,ka pat tik daudz strādāsim :jaa:...mācos ar dabisko izpelnīšanos mājās strādāt(kā runājām :tikainesaki: ) Man patīk Ergo- supersuns :1: ,tā vien liekas,ka viņš zin visas komandas visās valodās :sirsninas2:
sveiciens anciitS, Gabe, un Jules saimniecei - prieks klātienē iepazīties :labipadarits:
Maksi tavs skaistais 1/3 bulka :hih: ar dzintara acīm un rudo degungalu ir pasakains :samilejies:
Image
User avatar
ewita
Puppy
Puppy
 
Posts: 364
Joined: 15 Jan 2010, 12:26
Location: LV

Re: Obedience

Postby Alias » 22 Jul 2010, 12:00

ewita wrote:Jules saimniecei - prieks klātienē iepazīties :labipadarits:

Arī man bija prieks iepazīties! Berimors ir ļoti stilīgs puika :jaa:

Vlada, paldies par nodarbību! :davinuziedus:
Mums ir kucēni!

Akita audzētava AmberYule (FCI)
http://www.akita-inu.lv
Alias
Puppy
Puppy
 
Posts: 483
Joined: 22 Jul 2010, 11:55

Re: Obedience

Postby anciitS » 22 Jul 2010, 12:18

Mums šodien radās problēma :pastaiga: . Ritzs jau itkā saprot, ka, jāskatās uz mani, bet, lai to izdarītu viņš sēžas uz vienas ciskas. Viņš tā nekad nav darījis, tagad sanāk visu laiku koriģēt. :apstulbis:
Jebkura uzticība tiek kādreiz lauzta, vienīgi suns, kurš patiesi pieķēries savam saimniekam, nekad nenodod šīs jūtas. /Konrāds Lorencs/
User avatar
anciitS
Puppy
Puppy
 
Posts: 178
Joined: 15 Jan 2010, 11:00
Location: Ķekavas novads, Latvia

Re: Obedience

Postby elīna » 22 Jul 2010, 13:54

par septembri (un citiem tumšajiem mēnešiem) runājot - varbūt varētu ātrāk sākt? laukumā taču nav apgaismojuma, ne? pie tam mums, ja gabe netiks, būs jābrauc ar sabiedrisko un mani īpaši nevilina pastaigas pa ķengaragu tumsā...
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Obedience

Postby dresetajs » 22 Jul 2010, 13:57

anciitS wrote:Mums šodien radās problēma :pastaiga: . Ritzs jau itkā saprot, ka, jāskatās uz mani, bet, lai to izdarītu viņš sēžas uz vienas ciskas. Viņš tā nekad nav darījis, tagad sanāk visu laiku koriģēt. :apstulbis:


Šobrīd svarīgi kontakts neviss sedēšana, stāvēšana utt. Lai nebojat pamatpozu var to pagaidam neizmantot, strādājot ar kontaktu piem. kad suns sež frontāli. Jāpaskatas uz jums no malas ...
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Obedience

Postby dresetajs » 22 Jul 2010, 14:01

rema wrote:par septembri (un citiem tumšajiem mēnešiem) runājot - varbūt varētu ātrāk sākt? laukumā taču nav apgaismojuma, ne? pie tam mums, ja gabe netiks, būs jābrauc ar sabiedrisko un mani īpaši nevilina pastaigas pa ķengaragu tumsā...


Mēs? Bez gaismas? :svece: 8-) Protams ka ir apgaismojums- akumulators un lampas! Un laiku varam koriģēt- tapat trešdienās laukums rudens-ziemas sezonā aizņemts (agility + IPO vienlaicīgi), būs jāpārnes nodarbības. Bet tas būs vēlāk, kaut kur oktobrī...
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Obedience

Postby elīna » 22 Jul 2010, 14:07

nu tad tur tiešām ir viss - slēgts laukums, barjeras, laba apmācība un apgaismojums!
un būtu labi, ja nodarbības tad tiktu pārceltas uz kādu citu darba dienu, jo mums 6dienās kleistos ir košanās. es gan vakar iedomājos, ka varētu pie vienas braukšanas ļaut sunim turpat arī pakosties, bet tad, man liekas, nekāda paklausība uz tā laukuma vairs nebūtu - Korei figuranti vien acīs grieztos...
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Obedience

Postby Gabe » 22 Jul 2010, 23:24

dresetajs wrote:Vakar nodarbībā man bija liels (šausmīgi patikams!!!) pārsteigums no Gabe- suni it ka nomainīja! Tāda gribēšana sadarboties ar saimnieci un uzmanība, un tikai 1 nedēļas laika iegūtais darbs Image



Paldies, dresetaj! ja godīgi, man pašai bija neliels pārsteigums no Gabijas puses. pati redzēju manāmus uzlabojumus! PALDIES, tev par nodarbībām! mans suns beidzot gribēja iet uz apmācības laukumu, nevis tur tika vilkts ar piespiešanu! un mēs turpināsim cīnīties!

ewita, man arī bija prieks satikt vēl kādu forumieti klātienē!
anciitS, paldies par labajiem vārdiem! un es ceru, ka jums pēc nedēļas arī būs manāms progresiņš! cīnieties! :)
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: Obedience

Postby anciitS » 22 Jul 2010, 23:46

dresetajs skaidrs, tad iziesim tikai uz kontaktu.
ewita mums ar prieks ^^
Gabe cīnīsimies, cīnīsimies. Šķiet, ka vislieliskākais piemērs ir Ergo. Paskatoties uz viņu, ir skaidrs, kāpēc ir vērts cīnīties. :jaa:
Jebkura uzticība tiek kādreiz lauzta, vienīgi suns, kurš patiesi pieķēries savam saimniekam, nekad nenodod šīs jūtas. /Konrāds Lorencs/
User avatar
anciitS
Puppy
Puppy
 
Posts: 178
Joined: 15 Jan 2010, 11:00
Location: Ķekavas novads, Latvia

Re: Obedience

Postby dresetajs » 28 Jul 2010, 09:47

Tā kā šajā forumā bija kaut kas ar bilžu daudzumu, bet stastīt bez bildēm nemaku, tikai links uz atskaiti (krievu valodā) par Obedience semināru Igainujā ar Varvaru Boļšakovu:
Obedience seminārs 25.07., Tallinnā
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Obedience

Postby dresetajs » 29 Jul 2010, 10:30

Obedience starptautiskās sacensību 15.08.2010. dalībnieku skaits:

Iesācēju klasē - 7
Atklātā klasē - 5
Uzvarētāju klasē - 5
Starptautiskā klasē - 4

Reģistrēti sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas :) Bet reģistrācija vēl nav pabeigta 8-)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Obedience

Postby Gabe » 10 Aug 2010, 21:08

dresetajs, rīt nodarbība 20:00 notiek?
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: Obedience

Postby ewita » 10 Aug 2010, 21:18

dresētājs ka jau es teicu jūlijā, augusts man ir eksāmenu laiks, mācos un suņu skolā nebūsim, un pat ja nebūtu jāmācās, tad vienalga šonedēļ nebūtu, jo Berimoram ir noamputēts nags :neparliecinats:
Image
User avatar
ewita
Puppy
Puppy
 
Posts: 364
Joined: 15 Jan 2010, 12:26
Location: LV

Re: Obedience

Postby Gabe » 10 Aug 2010, 21:19

kas Berimoram ar nagu notika? :soks:
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: Obedience

Postby ewita » 11 Aug 2010, 11:14

Gabe wrote:kas Berimoram ar nagu notika? :soks:

Zini kā bullīšiem tas sāpju slieksnis ir zemāks.
Mēs 4 stundas nodzīvojāmies pa Duntes akmeņaino jūrmalu un beigās skatamies,suns klibo. Pārbaudīju visas ķepas, viens nags asiņo. Pats nags balts, vidū asins izplūdums. Aizbraucām uz mājām , ķepa sāka pampt. Visu nakti suns noraudāja, liku spirta kompreses, bet ķepa jau bija uzpampusi līdz pirkstu galiem. Sazvanījām Drapči, viņš konstatēja, ka lūzumu nav. Uztaisīja vispārējo narkozi un nagu nošķērēja nost. Šodien pampums ir nost, dzeram antibiotikas... tas tā īsumā
Last edited by ewita on 11 Aug 2010, 11:45, edited 1 time in total.
Image
User avatar
ewita
Puppy
Puppy
 
Posts: 364
Joined: 15 Jan 2010, 12:26
Location: LV

Re: Obedience

Postby madja » 11 Aug 2010, 11:17

nabaga lādzīgais Berimors, lai ātri veseļojas!
es visus draugus esmu izsmīdinājusi ar stāstiem par Berimora muguras dejām :dejosuns:
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Obedience

Postby ewita » 11 Aug 2010, 11:28

madja wrote:nabaga lādzīgais Berimors, lai ātri veseļojas!
es visus draugus esmu izsmīdinājusi ar stāstiem par Berimora muguras dejām :dejosuns:

:hih: :hih:
mums jau to stāstu daudz... :nadzinji:
zini kāpēc uzreiz pie Drapcēs nebraucām? tāpēc,ka nezinājām vai suns mūs atkal nenes cauri... :tikainesaki: Viņš jau 2x ir piespiedis vīru nest sevi uz 3. stāvu :hih: . stāsts tāds:
ārā lietus, neviens negrib suni čurināt, bet vajag :neparliecinats:
vīrs saņemās, izved... pats nostājas uz lievenīša un suni sūta lietū,suns negribīgi iet uz slapjumu, un tad pēkšņi viņam samezģās priekškājas... :parvertibas: , sāk klibot un nāk atpakaļ... :soks: vīrs nabadziņu uznes 3. stāvā. Es nojautāju kura kāja sāp? Suns bēdīgi- blēdīgo skatu uztaisa... aha...skaids, paņemu bumbiņu un metu. Izrādās visas ķepas strāda'kā nākas, tikai slapjumā iet negribas :hih:
Image
User avatar
ewita
Puppy
Puppy
 
Posts: 364
Joined: 15 Jan 2010, 12:26
Location: LV

Re: Obedience

Postby madja » 11 Aug 2010, 11:39

oo, mums vēl augt un augt :D pagaidām Frīda spēj izstrādāt vien tādus jokus kā - mazgāju traukus, dzirdu, suns pagalmā raud - izskrienu - stāv ķepu gaisā- paņemu papūšu, sabučoju - un suns aizksrien mani vilināt spēlēt bumbu :D
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Obedience

Postby dresetajs » 11 Aug 2010, 12:28

Gabe wrote:dresetajs, rīt nodarbība 20:00 notiek?


Notiek, ka vienmēr.
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

PreviousNext

Return to Suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron