SACENSĪBAS: "Draugu draugu pārgājiens 2014"

Dog Sports

Moderator: dresetajs

SACENSĪBAS: "Draugu draugu pārgājiens 2014"

Postby Demiana » 22 Aug 2014, 14:58

Image


Pagājušajā gadā bija lielisks pasākums - šogad būs vēl jaukāk!

Stāsts ir šāds - Kāds labs draugs mūs aplaimoja ar lielisku dāvanu – lielu daudzumu kaulu. Bet vai spējat iedomāties, kāda ir konkurence mājās, kur dzīvo 10 Sibīrijas haskiji? Kad vairs nav spēka pagrauzt, kauli tiek norakti. Un vislabāk to izdarīt, lai pārējie biedri neatrod. Tā nu Vulfas kundze devās noslēpt kaulu vietā, kur neviens to neatradīs. Bet bēda tāda, ka Vulfai pašai aizmirsās tā vieta. Tāpēc viņa aicina Jūs palīgā.
Ņemiet savus četrkājainos un divkājainos draugus, ģimenes locekļus un nāciet mums palīgā.
Tiekamies 20.septembrī plkst. 11.00 Garkalnes „Lejas Trezoros” (vieta meklējama: http://www.vulfaskundze.lv/kontakti), lai plkst. 11.30 dotos apmēram 7 kilometru pārgājienā, meklējot Vulfas norakto kaulu. Ņemiet līdzi savus četrkājainos draugus, jo viņiem ir daudz labāka oža un kaulus jau viņi saož pa gabalu. Noderēs arī saimnieku asais prāts slēpņa meklēšanai.

Svarīgi!

Visiem dalībniekiem jābūt pie labas veselības. Suņiem jāņem līdzi pase un jābūt atbilstoši vakcinētiem. Kompānijā neņemsim suņus, kas jaunāki par 6 mēnešiem, – tiem šis uzdevums vēl varētu būt par grūtu. Komandas dalībnieku skaits var būt no 1 līdz 5 (1-5 cilvēki un 1-5 suņi); varat iet arī individuāli, bet kopā ar suni J
Dalības maksa: 10 eiro, ko varēs samaksāt uz vietas, saņemot numuru un instrukciju par aptuveno kaula atrašanās vietu. Kā pateicību par palīdzību ikviens dalībnieks saņems piemiņas velti, bet čaklākie (ātrākie) 5 tiks pie dāvanām.
Pieteikuma anketu atradīsiet šeit. Un pēc tam to sūtiet pašai Vulfas kundzei uz e-pastu: vulfas.kundze@gmail.com.
Suņiem trasē aizliegts lietot uzpurņus! Ja gaisa temperatūra ir virs +15 C0, kaula meklēšanas pasākumā obligāti jāņem līdzi ūdens pudele. Dalībnieki trasē dosies vismaz ar divu minūšu intervālu, un jums būs jāiekļaujas noteiktā laika limitā.

Aicinājums ierasties ar groziņiem, lai visi kopā pēc sacensībām varam nosvinēt Jūsu rezultātus. Būs vieta grilēšanai, ugunskurs, iespēja uzvārīt tēju un kafiju. Ieteikums paņemt līdzi savus krēslus, lai nav jāsēž zemē. Ieteicams paņemt mobilos telefonus ar uzlādētām baterijām.

Sīkāka informācija par un ap sacensībām:
Ilze Dombrovska, 26429874, e-pasts: vulfas.kundze@gmail.com
Gundega Pumpure, 26595542, e-pasts: vulfas.kundze@gmail.com
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Veteran
Veteran
 
Posts: 1546
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Return to Suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: Exabot [Bot] and 1 guest

cron