Triki ar suņiem, teatralizētie uzvedumi

Dogs Teaching

Triki ar suņiem, teatralizētie uzvedumi

Postby dresetajs » 28 Jan 2019, 17:52

Var tikai brīnities, kapēc šī suņu apmācība tik maz pieprasīta :neparliecinats: Jo var gan pašiem izklaidēties, gan citus izklaidēt, gan kopā jautri pabadīt laiku.
Image

Image

Image

Image

Vairāk audzēkņus, kā arī video var redzēt šajā albumā: https://www.facebook.com/vladislava.aki ... 708&type=3
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Triki ar suņiem, teatralizētie uzvedumi

Postby dog-fan xxxl » 12 Mar 2019, 20:21

Interesanti vai šim "suņu sporta" veidam ir šķirnes, svara un izmēru ierobežojumi. Tomēr man šķiet, ka man labāk patiktu savu suni dresēt mājās saviem spēkiem kā es to daru tagad, nekā ļaut lai viņu apmāca sveši cilvēki ar specializētiem apmācību kompleksiem. Man uzreiz šķiet, ka suns vairs nav tik mīļš un tuvs.
User avatar
dog-fan xxxl
Baby
Baby
 
Posts: 22
Images: 34
Joined: 12 Mar 2019, 10:01
Location: Kuldīgas novads

Re: Triki ar suņiem, teatralizētie uzvedumi

Postby fedelta » 12 Mar 2019, 21:13

dog-fan xxxl wrote:Interesanti vai šim "suņu sporta" veidam ir šķirnes, svara un izmēru ierobežojumi. Tomēr man šķiet, ka man labāk patiktu savu suni dresēt mājās saviem spēkiem kā es to daru tagad, nekā ļaut lai viņu apmāca sveši cilvēki ar specializētiem apmācību kompleksiem. Man uzreiz šķiet, ka suns vairs nav tik mīļš un tuvs.


Suņu skolās māca saimniekus. Neviens neaizved uz nodarbību un neiet dzert kafiju, kamēr instruktors darbojas ar suni. Instruktors norāda un labo saimnieka kļūdas komunikācijā ar paša suni. Un kas der vienam, neder citam. Nav vienas formulas, pēc kuras tad visiem izaug paraugsuņi.
Ar saviem spēkiem mājās var salaist visu lielās ziepēs, ja nesaprot, ko dara. Pietam, ja suns klausa mājās, tas nenozīmē, ka aizejot uz pilsētas centru, viņš neizvazās saimnieku pa visām puķu dobēm, jo ieraudzījia citu suni vai, piemēram, velosipēdistu.
Grupu nodarbībās suns iegūst lielu daļu socializācijas ar citiem suņiem, cilvēkiem, veikaliem,u.c. uzmanības traucēkļiem. Un to ne visi spēj mājās nodrošināt.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Triki ar suņiem, teatralizētie uzvedumi

Postby dog-fan xxxl » 12 Mar 2019, 21:36

fedelta wrote:
dog-fan xxxl wrote:Interesanti vai šim "suņu sporta" veidam ir šķirnes, svara un izmēru ierobežojumi. Tomēr man šķiet, ka man labāk patiktu savu suni dresēt mājās saviem spēkiem kā es to daru tagad, nekā ļaut lai viņu apmāca sveši cilvēki ar specializētiem apmācību kompleksiem. Man uzreiz šķiet, ka suns vairs nav tik mīļš un tuvs.


Suņu skolās māca saimniekus. Neviens neaizved uz nodarbību un neiet dzert kafiju, kamēr instruktors darbojas ar suni. Instruktors norāda un labo saimnieka kļūdas komunikācijā ar paša suni. Un kas der vienam, neder citam. Nav vienas formulas, pēc kuras tad visiem izaug paraugsuņi.
Ar saviem spēkiem mājās var salaist visu lielās ziepēs, ja nesaprot, ko dara. Pietam, ja suns klausa mājās, tas nenozīmē, ka aizejot uz pilsētas centru, viņš neizvazās saimnieku pa visām puķu dobēm, jo ieraudzījia citu suni vai, piemēram, velosipēdistu.
Grupu nodarbībās suns iegūst lielu daļu socializācijas ar citiem suņiem, cilvēkiem, veikaliem,u.c. uzmanības traucēkļiem. Un to ne visi spēj mājās nodrošināt.

Un tomēr ss.com diezgan bieži ir piedāvājumi pieņemt kucēnu apmācībā uz ~mēnesi. Kur pats saimnieks labākajā gadījumā suni satiek 2 reizes nedēļā.
User avatar
dog-fan xxxl
Baby
Baby
 
Posts: 22
Images: 34
Joined: 12 Mar 2019, 10:01
Location: Kuldīgas novads

Re: Triki ar suņiem, teatralizētie uzvedumi

Postby fedelta » 12 Mar 2019, 21:40

dog-fan xxxl wrote:
fedelta wrote:
dog-fan xxxl wrote:Interesanti vai šim "suņu sporta" veidam ir šķirnes, svara un izmēru ierobežojumi. Tomēr man šķiet, ka man labāk patiktu savu suni dresēt mājās saviem spēkiem kā es to daru tagad, nekā ļaut lai viņu apmāca sveši cilvēki ar specializētiem apmācību kompleksiem. Man uzreiz šķiet, ka suns vairs nav tik mīļš un tuvs.


Suņu skolās māca saimniekus. Neviens neaizved uz nodarbību un neiet dzert kafiju, kamēr instruktors darbojas ar suni. Instruktors norāda un labo saimnieka kļūdas komunikācijā ar paša suni. Un kas der vienam, neder citam. Nav vienas formulas, pēc kuras tad visiem izaug paraugsuņi.
Ar saviem spēkiem mājās var salaist visu lielās ziepēs, ja nesaprot, ko dara. Pietam, ja suns klausa mājās, tas nenozīmē, ka aizejot uz pilsētas centru, viņš neizvazās saimnieku pa visām puķu dobēm, jo ieraudzījia citu suni vai, piemēram, velosipēdistu.
Grupu nodarbībās suns iegūst lielu daļu socializācijas ar citiem suņiem, cilvēkiem, veikaliem,u.c. uzmanības traucēkļiem. Un to ne visi spēj mājās nodrošināt.

Un tomēr ss.com diezgan bieži ir piedāvājumi pieņemt kucēnu apmācībā uz ~mēnesi. Kur pats saimnieks labākajā gadījumā suni satiek 2 reizes nedēļā.



Un šis gadījums arī ir šeit forumā apspriests. Katra paša izvēle. Vienkārši Jūsu jautājums tieši šajā topikā šķiet galīgi nevietā.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Triki ar suņiem, teatralizētie uzvedumi

Postby dog-fan xxxl » 12 Mar 2019, 21:56

Es jau nesaku, ka nams viedoklis ir pareizs. Vienkārši izteicu savas tā brīža domas. Man nav nekas pret normālu suņu skolu kurā mācās gan suns, GAN saimnieks. Nevis kurā ieliek kucēnu, pēc mēneša izņem perfektu suni un pēc tam to bojā jo nenāk apieties.
User avatar
dog-fan xxxl
Baby
Baby
 
Posts: 22
Images: 34
Joined: 12 Mar 2019, 10:01
Location: Kuldīgas novads

Re: Triki ar suņiem, teatralizētie uzvedumi

Postby Alpina » 13 Mar 2019, 18:35

dog-fan xxxl wrote: Un tomēr ss.com diezgan bieži ir piedāvājumi pieņemt kucēnu apmācībā uz ~mēnesi. Kur pats saimnieks labākajā gadījumā suni satiek 2 reizes nedēļā.



Un tomēr tas "diezgan bieži" ir viens un tas pats piedāvājums, max 2-3, bet pārsvarā dominē viens. Tas, ka cilvēks ir neatlaidīgs un visu laiku tur grozās - vien jau neko daudzsološi neizklausās :D Paldies, mans viedoklis ir no tādiem turēties pa gabalu.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Triki ar suņiem, teatralizētie uzvedumi

Postby dog-fan xxxl » 13 Mar 2019, 19:03

Alpina wrote:
dog-fan xxxl wrote: Un tomēr ss.com diezgan bieži ir piedāvājumi pieņemt kucēnu apmācībā uz ~mēnesi. Kur pats saimnieks labākajā gadījumā suni satiek 2 reizes nedēļā.



Un tomēr tas "diezgan bieži" ir viens un tas pats piedāvājums, max 2-3, bet pārsvarā dominē viens. Tas, ka cilvēks ir neatlaidīgs un visu laiku tur grozās - vien jau neko daudzsološi neizklausās :D Paldies, mans viedoklis ir no tādiem turēties pa gabalu.

Arī man šķiet, ka tas nav labākais variants. Tad jau īstais kucēna saimnieks ir trenneris, jo tā uzskata kucēns pats, nevis tas saimnieks, kas papīros rakstīts.
User avatar
dog-fan xxxl
Baby
Baby
 
Posts: 22
Images: 34
Joined: 12 Mar 2019, 10:01
Location: Kuldīgas novads

Re: Triki ar suņiem, teatralizētie uzvedumi

Postby dresetajs » 14 Mar 2019, 17:38

Kāds sakars diskusijai ar triku apmācību?!? :ninja:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Triki ar suņiem, teatralizētie uzvedumi

Postby dresetajs » 09 Apr 2019, 18:28

23.03.2019. Ķīpsalā, starptautiskās izstādes iestvaros notika arī sacensības - suņu frīstails un teātris ar suņiem. Neliels ieskats teātrā ar suņiem, uzvedumi sagatavoti manā vadībā.

Individuālie uzvedumi:
1. vieta - "Dakteris Aikāsāp", V.Akimova un kavaliera karaļa čarlza spaniels Rošs:


2.vieta - "Blondīnes Šveices Alpos", A.Vinogradova un baltais Šveices aitu suns Mira:


3.vieta - "Sportosim kopā", I.Krastiņa un borderkollijs Absolute:


Grupas uzvedumi: 3.vieta - "Sarkangalvīte", ISC:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests