Suņu skola

Dogs Teaching

Suņu skola

Postby murkata » 15 Jan 2010, 10:24

Liepājā ir lieliski instruktori. Mēs ar manu veimārieti ejam pie kāda puiša, kurš savulaik trenējis robežsardzes suņus un ir sasniedzis pasaulē atzītus rezultātus. ja kas, PM :)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņu skola

Postby Gabe » 17 Jan 2010, 19:35

es savu dāmu vedu pie Maijas Silas, Ziepniekkalnā. super instruktore. var aprunāties par sev uztraucošiem jautājumiem. suņiem jauks tusiņš un saimniekiem arī, kurš tomēr ievirzīts suņu apmacībā. ;) varu tikai to labāko teikt.
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: Suņu skola

Postby silverequs » 18 Jan 2010, 16:06

Man ļoti patīk kā māca Pēteris Akimovs, Ķengaraga laukumā. Superīgi nodobinās kontakts ar suni un sunim iemāca acu fokusu, kas lieki noder izstādēs, arī ar galviņu padomāt nevis tikai truli pildīt komandas.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Suņu skola

Postby Zuks » 20 Jan 2010, 09:03

[quote="silverequs"]Man ļoti patīk kā māca Pēteris Akimovs, Ķengaraga laukumā. quote]
Kur ir Ķengaraga laukums???? Mums Ķengarags tā kā vistuvēk sanāk!!! :D
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Suņu skola

Postby silverequs » 20 Jan 2010, 09:06

Dogos ir visforšākā info, kā līdz turienei tikt. (šeit links) http://www.dogs.lv/board/viewtopic.php?f=6&t=13275
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Suņu skola

Postby Zuks » 20 Jan 2010, 09:28

Paldies!!! ;)
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Suņu skola

Postby pape1 » 23 Jan 2010, 10:06

Sveiki! Vai kāds zin kādu labu suņu skolu Daugavpilī? Varbūt kāds pazīst kādu labu kinologu Daugavpilī? Esmu nesen iegādājusies suņuku un gribētu to apmācīt!
Image

Image
pape1
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 13 Jan 2010, 20:21

Re: Suņu skola

Postby čība » 25 Jan 2010, 11:32

Es te arī drīz būšu suņu skolas meklējumos Rīgā.
Esmu dzirdējusi baumas, ka notiek apmācība arī Rīgas centrā. Man jau tas būtu perfekti :roll: Vabūt kāds zina, kurš instruktors māca kaut kur centra rajonā? Der arī speciālais pastaigu laukums pie Dziesmusvētku parka. Interesē, protams, arī atsauksmes.
Ļoti labprāt iepazītos un aizietu pavērot nodarbības :)

Protams, gribētos pie P. Akimova, bet es te tā padomāju, ka tā ir kratīšanās no centra uz Ķengaragu, sastrēgumi... Varbūt ir kāda neslikta alternatīva kaut kur tuvāk :) Vismaz pirmajiem soļiem zinību laukā.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu skola

Postby eldberg » 25 Jan 2010, 12:37

Barbariisha » 25 Jan 2010, 10:35
Man ir jautajums sakara ar sunu skolu.
Kad biju maza mums bija suns un mes vinu vedam uz sunu skolu, bet vinam tikai macija tadas primitivas lietas ka sedet, gulet, sargat un gaidit.
Vai ta ir visas sunu skolas vai ari tiek macits vel kaut kas cits.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Suņu skola

Postby Shanele » 26 Jan 2010, 01:36

Maza izmēra suņiem katru 5dienu no pl.18.30-20.30 t/c "Mols" (Krasta ielā 46) notiek suņu skoliņa.
Iespēja patusēties, iemācīties skaistu stāju un gaitu. cena 3ls
Pieteikšanās un informācija neskaidrību gadījumā pa tālr. 67030309


pārsvarā uz nodarbībām nāk toji, čivas un jorki, bet ik pa laikam atnāk pamācīties arī mopši, takši un citi.
Mēs jau paris mēnešu tur ejam, ļoti patīk, tāpēc aicinām arī citus ;)
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: Suņu skola

Postby Sinty » 26 Jan 2010, 07:55

Mēs ejam pie Viktorijas. Nodarbības notiek Mežciemā 1x nedēļā. Esam ļoti apmierinātas. Pagaidām gan ir pats pats sākums, bet principā tā ir vispārējā palausība. Vispār nepilnu 2 nedēļu laika gan es, gan mazā esam krietni pieņēmušās prātā un ļoti daudz iemācījušās :D
Barbariisha, ir ļoti daudz iespēju un novirzienu, ko sunim mācīties, bet pamatu pamatā jau ir vispārējā paklausība. Pēc tam varat apgūt vēl ko sirds kāro :) (palabojiet, ja ko ne tā pateicu :D )
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Suņu skola

Postby brex » 26 Jan 2010, 10:31

eldberg wrote:Barbariisha » 25 Jan 2010, 10:35
Man ir jautajums sakara ar sunu skolu.
Kad biju maza mums bija suns un mes vinu vedam uz sunu skolu, bet vinam tikai macija tadas primitivas lietas ka sedet, gulet, sargat un gaidit.
Vai ta ir visas sunu skolas vai ari tiek macits vel kaut kas cits.


NU, var jau teikt, ka tas ir primitivas lietas, tacu panakt sim primititivajam lietam 100% izpildi - tur jau ir ta maksla!! :) Pa lielam - visi sak ar so visparejo paklausibu (sedi, guli, stavi, blakus, surp, nedrikst, vieta, utt) - tas ir liels dars, ar kucenu iemacities sis lietas pareizi un vel pildit kairinajumu tuvuma (citi suni un cilveki). Un pec tam jau katrs saimnieks var piemeklet sev un sunim atbisltosakas talakas studijas un nodarbosanas! :) varu teikt, ka mes ar sni pusgadu (apmeram no suna 6 m-12 m) gajam uz sunu skolu un macijamies majas, lai sis primitivas lietas kaut cik apgutu, sakuma vispar suns bija ka balonins snores gala - kadi vek sedet un gulet, ja apkart 10 jauki sunisi, ar ko varetu dauzities!!! Un pameginiet panakt primitivu paklausibu - blakus bez pavadas noiet garam 10 suniem, kas sez blakus saimniekiem ;) un kads ik pa laikam pavelakas uz dauzisanos :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Suņu skola

Postby OrlandoSeaHorse » 26 Jan 2010, 12:00

Cilvēkbērniem skolā pirmajā klasītē arī māca tādas primitīvas lietas, kā lasīt un rakstīt, nevis algebru, ne-eiklīda ģeometriju, atomfiziku, medicīnu....
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suņu skola

Postby pape1 » 26 Jan 2010, 13:46

Sakiet, lūdzu vai internetā var atrast kā pareizi apmācīt papilonu? petnet.lv ir , bet vai tas derēs? Visas tās sagatavošanās izstādēm, kā pareizi kas un kā...
Image

Image
pape1
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 13 Jan 2010, 20:21

Re: Suņu skola

Postby Sinty » 26 Jan 2010, 16:48

pape1 wrote:Sakiet, lūdzu vai internetā var atrast kā pareizi apmācīt papilonu? petnet.lv ir , bet vai tas derēs? Visas tās sagatavošanās izstādēm, kā pareizi kas un kā...


Nedomāju, ka papilonam būtu kas īpaši savādāks kā citiem vajadzīgs... Un vismaz es tomēr esmu par nodarbībām klātienē, jo neviens "petnets" nespēs iemācīt saimniekam to, ko spēs kinolgs...
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Suņu skola

Postby s_solv » 26 Jan 2010, 17:21

pastrideshos. kuceenu skola no petneta man ljoti nodereja. Iemaciju visu peec taas gramatas, taa kaa rakstits pa puktiem katru dienu pa bishkai njemaamies, sadalot pa visu dienu. tagad arii censhos katru dienu paklausibu atkartot utt
ljoti labs manualis vinjiem tur ielikts,
izmantoju arii dazhas komandas kas domatas pieaugushajam sunim. viss skaidri saprotami uzrakstiits. Es tikai nezinu vai tur prieksh izstadeem ir kaut kaadi manualji. Prieksh izstadeem arii butu svetiigi treneties klatienee ar daudz blakus simuliem t.i. citiem sunjiem, cilvekiem.

pie trenera mees agility trenejamies mezhciemaa. ar to paklausibu, ko biju iemacijusi, ljoti labi noder trenejoties agility sportam.

Iet uz sunju skolu tas ir ljoti pareizi un apsveicami!!! bet nedrikst aizmirst, ka janodarbojas ar suni katru dienu, nepietiek tikai 1-2 h nedeljas nogalees sunju skolaa. :)
pec agility pie treneres naak uz paklausiibu, un es taa paveroju, ka ljoti var redzeet kursh arii majaas censhaas atkartot nodarbibaas iemaciito kursh vienkarshi atnaak paris reizes, izbesaas ka nekas nesanaak un vairs nenaak.... vai saak naakt ar 10 meneshu vecu suni, kursh ir izaudzis savaa valjaa (rotveilers) un tagad tikai var ar vinju iet isaa pavadaa un ar uzliktu uzpurni. vai tad tas ir normaali?
shoriit mums arii viens suns uzbruka pagalmaa (labi ka bija uzpurnii) jo saimniece nevareeja notureet, vinjsh izravaas jau pa gabalu, shii tik pakalj kliegdama skrien...
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: Suņu skola

Postby Sinty » 26 Jan 2010, 17:56

s_solv,Tu jau pati pareizi raksti :) Protams, ka var iemācīt pamatkomandas arī pats un principā jau saimnieks pats suni arī māca, bet toties skolā iemācīs pareizi mācīt... nu kaukā tā :mrgreen:
Nu un protams, ka diez vai sanāks ārā pašam atrast baru ar suņiem vai cilvēkus, kas speciāli sitīs plaukstas blakus, kad suns pilda kādu komandu... Un tas jau ir galvenais - lai suns ne tikai saprot tās komandas, bet pilda jebkuros apstākļos...
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Suņu skola

Postby Shanele » 26 Jan 2010, 18:27

pape1 wrote:Sakiet, lūdzu vai internetā var atrast kā pareizi apmācīt papilonu? petnet.lv ir , bet vai tas derēs? Visas tās sagatavošanās izstādēm, kā pareizi kas un kā...

pasmacibas cela protmas var iemacities staju, acu kontaktu un jebkuru komandu ko velies, paklausibu, bet sunim ir jatusejas ar citiem suniem un jaklausa jus pat tad kad apkart ir liels troksnis un daudz dazadas interesantas citu sunu smakas. Ja ir velesanas macities un sagatavoties izstdem iesaku atbraukt uz Molu 5dien uz sunu skololinu, ap 18:30 jatiekas ar trenneri pie Lily pet veikalina
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: Suņu skola

Postby brex » 26 Jan 2010, 21:11

Sinty wrote:
pape1 wrote:Sakiet, lūdzu vai internetā var atrast kā pareizi apmācīt papilonu? petnet.lv ir , bet vai tas derēs? Visas tās sagatavošanās izstādēm, kā pareizi kas un kā...


Nedomāju, ka papilonam būtu kas īpaši savādāks kā citiem vajadzīgs... Un vismaz es tomēr esmu par nodarbībām klātienē, jo neviens "petnets" nespēs iemācīt saimniekam to, ko spēs kinolgs...


papilons gan jau ka neatskiras no citiem sunim :) un tas ir dazadas lietas - sunu skola paratsi sak ar visparejo paklausibu (tas ari pa lielam petnet aprakstits), labs materials, lai saktu macit kucenu, Skola noder tapec, lai suns macitos komandas citos apstaklos pildit, ar citiem kairinajumiem. Izstazu uzvediba - ta jau parasti ir cita skola, kur sunus maca smuki iet pie izstazu pavadas, iet pa apliti kopa ar citiem suniem, laut radit zobus, apcamdit sevi, stavet staja, ilgi stavet staja :) Katra zina - ja ar suni ir paredzets iet uz izstadem, ir lietderigi visiem cieminiem palugt suni izcamdit, laut, lai parada zobus, laut izcamdit, ari stavot uz galdina (gan jau ka papilonius ka mazos sunukus reizem liek uz galdina izstades), ja puika - ari 00 pacamdit, jo tas parasti puikas padara tramigus
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Suņu skola

Postby pape1 » 28 Jan 2010, 14:18

Pagaidām mājās mācu vispārīgas komandas(sēdēt,vieta,gulēt,pie manis,blakus).Uz skoliņu noteikti iesim, lai tik siltāk paliek, jo līdz skoliņai jābrauc ar autobusu 40 min. un tad vēl 15 min. ,jāiet ar kājām :cry: .
Image

Image
pape1
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 13 Jan 2010, 20:21

Next

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests