anti bark ( pretriešanas ) control

Dogs Teaching

anti bark ( pretriešanas ) control

Postby Dehija » 19 Nov 2010, 14:49

Vai kāds zin ko pateikt par šo uzparikti? Vai ir vērts pirkt kādu lēto ar vairākiem regulējamiem stipruma leveļiem, bet kurai nav klāt rācijas? Un vai vispār suns to saprot???
Mēs dzīvojam privātmājā un suns, kad iziet pagalmā šat tad rej ne uz ko. Un tajo brīžos es domāju to pielietot.
Paldies!
Dehija
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 19 Nov 2010, 14:34

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: anti bark ( pretriešanas ) control

Postby ajame » 19 Nov 2010, 14:52

Mums viens tāds stāv iekštelpās. Un mums nepalīdz.. :(
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: anti bark ( pretriešanas ) control

Postby Dehija » 19 Nov 2010, 14:56

kā stāv iekštelpās? Shitas maucās uz kakla
http://cgi.ebay.co.uk/Anti-Bark-Stop-Ba ... 1e5fd1fc66
Dehija
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 19 Nov 2010, 14:34

Re: anti bark ( pretriešanas ) control

Postby obrija » 19 Nov 2010, 18:02

Vispār jau suņi tīri labi saprot, bet pirmais moments var būt graujošs, cik saviem esmu likusi, tad lielajai kucei pirmo reizi nācās noraut, jo auroja kā nenormāla, bet tagad ja uzliek klusē kā partizāne, jaunākajai kaut kā neķēra, bet tā pat ļoti respektē un neizdveš ne skaņas, kaimiņos VA audzē, tak viņai atdeva 2 gadīgu suni atpakaļ, tas gaudoja un rēja visu cauru sutku, kamēr kaimiņiene neizturēja un uzlika to siksnu, kad dabūja pirmo triecienu, gaudoja no šoka 5 minūtes, bet pēc tam arī klusēja kā partizāns, vēlāk suņi jau saprot, jo siksna pirms šoka dod skaņas signalu un daudzi jau no tā vien aizverās :) Bet siksnai ir viens mīnuss, baterija ir 4LR44 6 voltīgā, kuras parastā veikalā nenopirksi, vai nu jāpasūta caur internetu, vai tai pašā ebay. Mana tada siksna aptuveni gadu kalpoja, bet nelietoju regulāri, tikai tad ka suņiem bzdinks uznāk, vēl pāris ir pazudušas lielajās rīklēs un pa daļiņām atrastas :kanepe:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: anti bark ( pretriešanas ) control

Postby ajame » 20 Nov 2010, 01:38

Dehija wrote:kā stāv iekštelpās? Shitas maucās uz kakla
http://cgi.ebay.co.uk/Anti-Bark-Stop-Ba ... 1e5fd1fc66

E biju domājusi tādas http://www.radioseta.lv/lv/piedavajums/ ... lsistemas/ (2vas pēdējās)
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: anti bark ( pretriešanas ) control

Postby Dehija » 20 Nov 2010, 21:28

obrija wrote:Vispār jau suņi tīri labi saprot, bet pirmais moments var būt graujošs, cik saviem esmu likusi, tad lielajai kucei pirmo reizi nācās noraut, jo auroja kā nenormāla, bet tagad ja uzliek klusē kā partizāne, jaunākajai kaut kā neķēra, bet tā pat ļoti respektē un neizdveš ne skaņas, kaimiņos VA audzē, tak viņai atdeva 2 gadīgu suni atpakaļ, tas gaudoja un rēja visu cauru sutku, kamēr kaimiņiene neizturēja un uzlika to siksnu, kad dabūja pirmo triecienu, gaudoja no šoka 5 minūtes, bet pēc tam arī klusēja kā partizāns, vēlāk suņi jau saprot, jo siksna pirms šoka dod skaņas signalu un daudzi jau no tā vien aizverās :) Bet siksnai ir viens mīnuss, baterija ir 4LR44 6 voltīgā, kuras parastā veikalā nenopirksi, vai nu jāpasūta caur internetu, vai tai pašā ebay. Mana tada siksna aptuveni gadu kalpoja, bet nelietoju regulāri, tikai tad ka suņiem bzdinks uznāk, vēl pāris ir pazudušas lielajās rīklēs un pa daļiņām atrastas :kanepe:



Paldies!
Dehija
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 19 Nov 2010, 14:34

Re: anti bark ( pretriešanas ) control

Postby aceofspades » 15 Dec 2010, 11:59

Man tās siksnas ar strāvu liekas pašerpas. Ir jau tādas, kas izsmidzina vnk kaut kādu citronsmaku vai tml., sunim ir nepatīkami, bet vismaz nesit ar strāvu. Pati neesmu lietojusi ne tādas, ne šitādas, bet Vācijā paziņām bija tā, kas smidzina. Viņiem ar strāvu vispār nav populāri, jo ļoti nehumāni.
aceofspades
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 20 May 2010, 12:31

Re: anti bark ( pretriešanas ) control

Postby Laura » 15 Dec 2010, 12:04

Mums bija kaut kāda izsmidzinātājsiksna. Ne velna nepalīdzēja - tas suns iemācījās riet tā, lai siksna neko neizsmidzinātu... Mēģinājām ar nākamo suni, viņam arī izdevās. Tagad nevis rej kā suns, bet īd kā koijots. Ticiet man, vēl daudz riebīgāk izklausās.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: anti bark ( pretriešanas ) control

Postby Korfa » 15 Dec 2010, 12:36

wow, Laura, tev vēl viņa ir? :tikainesaki:
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: anti bark ( pretriešanas ) control

Postby Laura » 15 Dec 2010, 12:50

Nē, vēl nākamais suns viņu apēda. :)
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: anti bark ( pretriešanas ) control

Postby Korfa » 15 Dec 2010, 13:01

vai cik žēl :) nu nekas, varbūt kaut kad sadūšošos iegādāties pati.
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests