divi kucēni mājā...

Dogs Teaching

Re: divi kucēni mājā...

Postby pixy » 20 Jan 2011, 10:49

Paldies, meitenes, par atbalstu, esmu riktīgi priecīga, ka atradu šo forumu, kopā visus jautājumus risināt vieglāk :dejosuns:
Anita :) wrote:Laikam tamdeelj ne reizi dziivee neesmu bijusi patversmee, ka baidos no taa, ka no turienes mieriigu sirdi nevareetu aiziet.

Esmu bijusi, visas reizes tas beidzies ar to, ka vismaz trīs dienas neesmu lietojama.... Un vienu reizi beidzās ar mazu, vecu, vairs nevienam nevajadzīgu toipūdelīti mājā, kurš nodzīvoja vēl 6 gadus, lai gan tika paņemts kā "ļoti vecs, kam sagādāt labas pēdējās dienas" un par 180' mainīja manus priekšstatus par pūdeļiem un maziem suņiem...
P.S. Šodien atkal braucot ar Keli no skolas, pieķēru sevi, ka rūpīgi lūru uz ceļmalām... Par laimi, nekā tur nebija :)
Last edited by pixy on 23 Jan 2011, 19:55, edited 1 time in total.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: divi kucēni mājā...

Postby Anita :) » 20 Jan 2011, 11:08

vai Tev ir savs blogs? varbūt vajag atvērt, citādi lasu un katru reizi, ko gribas ierakstīt, bet padomāju - a tēma ta kāda :)
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: divi kucēni mājā...

Postby pixy » 20 Jan 2011, 17:03

Anita :) wrote:vai Tev ir savs blogs?

Liekas, ka pierunāji :sarkstosa: , jau iepriekš rakstīju, ka man tik daudz suņu stāstu, ka blogs būtu jāatver, beidzot ir patiešām sajūta, ka jāatver... Savādāk es ar vienmēr piespamoju gan kalcinēto biezpienu, gan Barfu, gan divus kucēnus, beigās mani ar kaunu padzīs :pilnmeness: . Saņemšos un ieviesīšu, gaidīšu ciemos :rej:
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests