siksna visu laiku

Dogs Teaching

Re: siksna visu laiku

Postby Eskimo » 09 Jan 2014, 14:52

Magnolas bilde :sarkstosa:
nu pīni varbūt vēl varētu, bet puški gan es savam rotam nekārtu kaklā, nav nekāds tojs.
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: siksna visu laiku

Postby magnola » 10 Jan 2014, 12:28

Eskimo wrote:Magnolas bilde :sarkstosa:
nu pīni varbūt vēl varētu, bet puški gan es savam rotam nekārtu kaklā, nav nekāds tojs.

Eskimo, paldies. Bet vai tad stafordam slikti izskatās, viņa jau ar nav nekāds tojterjers 8-) Man jau šķiet, ka mana caca to novērtēja , viņai patīk, kad atnāk ciemiņi un saka, ka viņa smuki sapucējusies :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: siksna visu laiku

Postby OrlandoSeaHorse » 17 Jan 2014, 22:41

Tā ideja jau ir tieši tāda, ka taisa pats ar savām rokām un domā par savu mīļo zvēru.

Jā, bet kopš tēmas sākuma ir arī citādas ziņas. Nu jau arī pirms krietna laika satiku labi pazīstamu sainmieci ar suni (precīzāk - kuci), kam ar pīnīti bija izgājis pavisam nelabi: pastaigas laikā pīne aizķērusies uz zara un suns nav ticis nost. Mežiņš mazs kā kabatlakats, bet suns sēž klusu un gaida, kad atradīs, neatsaucas. Meklēja visi radi un draugi, ķemmēja mežu, bet atrada pēc krietni ilga laika, sune knapi dzīva, novājējusi, ne ēdusi, ne dzērusi. Kad satikāmies vēl bija tādā stipri anorektiskā paskatā, kamēr atbarojas.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: siksna visu laiku

Postby Ievina » 21 Jan 2014, 07:57

Par to sarkano pīnīti, man taksenītei, bija bet abi ar kaķi nost nodabūja. Pēc tam kaķis dzenāja pa istabu un lēkāsja (itkā tā būtu kaut kads sarkans tārps) ^^
Image
User avatar
Ievina
Baby
Baby
 
Posts: 24
Joined: 31 Dec 2013, 15:44

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron