Suns sācis postīt māju

Dogs Teaching

Re: Suns sācis postīt māju

Postby ash » 30 Nov 2011, 21:07

nu ja manam kaut kas trūkst, tad noteikti arī tās ir plastmasas grīdlīstes. :D šodien atkal viena pazudusi....

pie žoga zemē tiks ierakts siets. ja arī tad izplēsīsies ārā no teritorijas - nu tad būs jādomā par elektrisko ganu. vai lamatām
ar vetu protams parunāšu, bet jau esmu izlēmusi sunim iepirkt lielāku krājumu smirduļus. tas noteikti būs lētāk kā remonts.

tāpēc jautājums - cik tādam jaunulim var dienā tos smirduļus dot? un kuri no visiem smirduļiem ir visilgāk graužami??
pēdējo reizi, kad bija jātstāj mājās viens uz pāris stundām - tika piesiets. pie virtuves skapīša, kurš man nepatīk. ;) bet bij uzvedies godīgi.
esmu savam suncim nosolījusies, ka visi brīvības ierobežojumi ir īslaicīgi un ka tiklīdz būs iespēja vedīšu viņu garās pastaigās.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns sācis postīt māju

Postby just ERGO » 30 Nov 2011, 21:09

manam labrikam visilgāk iet penīši! ;)
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Suns sācis postīt māju

Postby ash » 30 Nov 2011, 21:58

Suņamamma wrote:ash, mieriniet sevi ar domu, ka neeesat viena ar tādām problēmām

šovakar pārnākot no darba mani sagaidīja šāds "burvīgs" skats
Image



tiešām mierina, ka neesmu vienīgā, bet izsaku līdzjūtību par šo pārsteigumu! :rej:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Suns sācis postīt māju

Postby Komatins » 01 Dec 2011, 10:15

Man pret jaunajiem demolētājiem labi līdz parastā malkas pagale, kas aptīta ar striķi- ilgs darba attīt un sagrauzt! :kanepe: tad stenderēm vairs laika nav! :jautri:
Komatins
Junior
Junior
 
Posts: 771
Joined: 13 Jan 2010, 13:20

Re: Suns sācis postīt māju

Postby Demix » 01 Dec 2011, 17:06

ash
Man vienam sunim sāpēja zobs(tas gan bija dikti sen),arī grauza sienas kālīstes,mēģināja mukt prom,vnk kļuva nevaldāms,aizvedām pie veta ar domu - varbūt trūkst kaļķis vai kas cits,izrādījās,ka zobs ieplīsis un sāp un suns nezina kur dēties,zobu izrāva-suns nomierinājās,tas nu tā, tāds gadījums,a ja nu...
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Suns sācis postīt māju

Postby ego » 01 Dec 2011, 19:34

Manējais plosa segas :pilnmeness: Plosīšanas gars viņam sākās jau 5 mēnešos un šī tendence kļūst arvien jaudīgāka :soks:
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Suns sācis postīt māju

Postby OrlandoSeaHorse » 01 Dec 2011, 19:52

Jāpērk izturīgākas segas. Tad tas pat kļūst interesanti - kā 2x2 m segu var pacelt gaisā, ja pats uz tās stāv, saritināt un spēlēties ar viņu. Tātad es segu izklāju pār gultu plakanu. Aidans stāvēdams uz gultas un attiecīgi arī uz segas, saņem segu zobos pa vidu. Tad ar segu zobos lec gaisā, cik augstu var, vismaz tā, lai segas centrs paceltos apmēram 1 m augstumā, tad ļauj visu segas apjomu ar vienu paņēmienu saritnāt zem sevis murskulī, kuru tad var grauzt, zelēt, ķepot, utt.....
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suns sācis postīt māju

Postby ego » 11 Dec 2011, 14:36

Izskatās, ka tās tādas terjeriskas izklaides. Jancis nav vērsts uz graušanu tikai uz plēšanu, dīrāšanu. Protams, iemesls varētu būt "viņa pārkodienā". Gultas pārklājus es šobrīd izvēlos pēc principa- jo vecāks ,jo labāks :)
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Suns sācis postīt māju

Postby murkata » 14 Dec 2011, 10:26

mans kucēns atklāja dīvāna stūri, sāka to plosīt. vienu dienu izvilka ārā polsterējuma stērbeli. es paņēmu ri strēmeli, satinu ar stingru biezu diegu t;ādā kā aportā un tagad dīvānu neviens neaiztiek... :D
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron