Suņu skola

Dogs Teaching

Suņu skola

Postby lietaskoks » 12 Jan 2012, 16:03

Sveicināti! Esam jauniņie! Tādēļ, lūdzam atvainot, ja šāds temats jau ir aplūkots!
3,5 mēn vecs Džeka Rasela jauktenītis ļoti grib augt gudrs un paklausīgs suns.
Mājās daram ko varam, bet gribētu sadraudzēties arī ar kādu profesionālu suņu skolotāju.
Vai varat ieteikt kādu Juglas pusē. Esmu dzirdējusi, ka tamlīdzīgas aktivitātes notiek
Biķerniekos. Vai ir kāda info? Paldies
lietaskoks
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 20 Dec 2011, 00:35

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņu skola

Postby Demiana » 12 Jan 2012, 17:03

ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Suņu skola

Postby frise » 12 Jan 2012, 17:53

Jūs varat griezties suņu centrā BIS Biķernieku ielā 121 (www.bestinshow.lv)
frise
Puppy
Puppy
 
Posts: 257
Joined: 28 Jan 2010, 19:23
Location: Ādaži

Re: Suņu skola

Postby pixy » 12 Jan 2012, 20:07

User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suņu skola

Postby Laumuks » 10 Feb 2012, 23:25

Malziet ar smaidu par savstarpējo sapratni ar mūsu draugiem :
Image

Image
Last edited by Laumuks on 12 Feb 2012, 00:45, edited 2 times in total.
User avatar
Laumuks
Puppy
Puppy
 
Posts: 147
Images: 0
Joined: 08 Oct 2011, 14:51

Re: Suņu skola

Postby OrlandoSeaHorse » 11 Feb 2012, 18:59

Laumuks wrote:Malziet ar smaidu par savstarpējo sapratni ar mūsu draugiem :pastaiga: :

Image
Tā bilde ir tik maza, ka tur neko nevar saskatīt! :asaras:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suņu skola

Postby Pate » 15 Aug 2012, 13:28

Sveiki!

Vai kāds var pateikt/ieteikt veidu (instruktoru), kā sunim iemācīt meklēt narkotikas? Ir tur tāds slidens jautājums par to, kam man tas vajadzīgs un ja kāds varas pārstāvis uzdos mulsinošus jautājums, tad es ar baltu degunu varēšu visu paskaidrot :)

Bet ja nopietni - vai pašmācības ceļā var iemācīt sunim meklēt narkotikas? Viņu uz atbilstošu smaržu/smaku trenēt?
User avatar
Pate
Baby
Baby
 
Posts: 47
Joined: 12 Jul 2012, 17:58
Location: Latvia, Riga

Re: Suņu skola

Postby čība » 15 Aug 2012, 14:20

Pate wrote:Sveiki!

Vai kāds var pateikt/ieteikt veidu (instruktoru), kā sunim iemācīt meklēt narkotikas? Ir tur tāds slidens jautājums par to, kam man tas vajadzīgs un ja kāds varas pārstāvis uzdos mulsinošus jautājums, tad es ar baltu degunu varēšu visu paskaidrot :)

Bet ja nopietni - vai pašmācības ceļā var iemācīt sunim meklēt narkotikas? Viņu uz atbilstošu smaržu/smaku trenēt?


Lai iemācītu suni meklēt narkotikas, vajag narkotikas. Ja Tu strādā dienestā, kas ar to nodarbojas - noteikti ir kāds, kas zina kā iemācīt, ja nē - tad to nevar iemācīt, jo vajag narkotikas un tas jau ir likuma pārkāpums.
Turklāt tam ir īpaši jāatlasa kucēni, ne visi ir derīgi un pat no atlasītajiem daudzi atkrīt...
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu skola

Postby Pate » 15 Aug 2012, 15:21

čība wrote:
Pate wrote:Sveiki!

Vai kāds var pateikt/ieteikt veidu (instruktoru), kā sunim iemācīt meklēt narkotikas? Ir tur tāds slidens jautājums par to, kam man tas vajadzīgs un ja kāds varas pārstāvis uzdos mulsinošus jautājums, tad es ar baltu degunu varēšu visu paskaidrot :)

Bet ja nopietni - vai pašmācības ceļā var iemācīt sunim meklēt narkotikas? Viņu uz atbilstošu smaržu/smaku trenēt?


Lai iemācītu suni meklēt narkotikas, vajag narkotikas. Ja Tu strādā dienestā, kas ar to nodarbojas - noteikti ir kāds, kas zina kā iemācīt, ja nē - tad to nevar iemācīt, jo vajag narkotikas un tas jau ir likuma pārkāpums.
Turklāt tam ir īpaši jāatlasa kucēni, ne visi ir derīgi un pat no atlasītajiem daudzi atkrīt...



Es saprotu, ka par narkotikām tur ir īpašs stāsts, jo tās nedrīkst turēt. Bet ir taču jautri, ja Tu iemāci sunim meklēt, teiksim, cigaretes!
Atnāk draugi un Tu dod sunim komandu, viņš pārmeklē somiņas, kabatas un norāda uz cigarētēm :)
User avatar
Pate
Baby
Baby
 
Posts: 47
Joined: 12 Jul 2012, 17:58
Location: Latvia, Riga

Re: Suņu skola

Postby čība » 15 Aug 2012, 15:33

Pate wrote:
čība wrote:
Pate wrote:Sveiki!

Vai kāds var pateikt/ieteikt veidu (instruktoru), kā sunim iemācīt meklēt narkotikas? Ir tur tāds slidens jautājums par to, kam man tas vajadzīgs un ja kāds varas pārstāvis uzdos mulsinošus jautājums, tad es ar baltu degunu varēšu visu paskaidrot :)

Bet ja nopietni - vai pašmācības ceļā var iemācīt sunim meklēt narkotikas? Viņu uz atbilstošu smaržu/smaku trenēt?


Lai iemācītu suni meklēt narkotikas, vajag narkotikas. Ja Tu strādā dienestā, kas ar to nodarbojas - noteikti ir kāds, kas zina kā iemācīt, ja nē - tad to nevar iemācīt, jo vajag narkotikas un tas jau ir likuma pārkāpums.
Turklāt tam ir īpaši jāatlasa kucēni, ne visi ir derīgi un pat no atlasītajiem daudzi atkrīt...



Es saprotu, ka par narkotikām tur ir īpašs stāsts, jo tās nedrīkst turēt. Bet ir taču jautri, ja Tu iemāci sunim meklēt, teiksim, cigaretes!
Atnāk draugi un Tu dod sunim komandu, viņš pārmeklē somiņas, kabatas un norāda uz cigarētēm :)


Nu cigaretes var iemācīt meklēt :) Ja jau māca meklēt cilvēkus, tad arī citas lietas var iemācīt. Cik es esmu dzirdējusi, ir variants, ka slēpj mantiņu starp cigaretēm un suns asociē smaržu ar mantiņu. Bet tur jau jābūt arī sunim ar dotībām :) Še pat forumā iespējams var uzjautāt dresetajs - varbūt viņai ir kādas idejas kā to panākt.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu skola

Postby OrlandoSeaHorse » 16 Aug 2012, 00:01

Labāk iemāci naudu meklēt, ne tikai viesībās draugiem kabatas patīrīs (pa jokam), bet varbūt tev melno čemodāniņu ar miljonu kādreiz atnesīs.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suņu skola

Postby čība » 16 Aug 2012, 08:00

OrlandoSeaHorse wrote:Labāk iemāci naudu meklēt, ne tikai viesībās draugiem kabatas patīrīs (pa jokam), bet varbūt tev melno čemodāniņu ar miljonu kādreiz atnesīs.


Ar naudu esot sarežģīti, jo katrai naudai ir sava smarža, t.i. latiņš ož citādāk kā eiro utt :D
Bet šādam nolūkam labāk iegadaties pērtiķīti :tikainesaki:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu skola

Postby OrlandoSeaHorse » 16 Aug 2012, 10:15

Jāizvēlas tās stabilākās valūtas. Krīzes laikā nav viegli izvēlēties, kuras, bet nu Zimbabves dolārus toč nav jēga mācīt.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suņu skola

Postby ruu » 27 Aug 2012, 11:35

čība wrote:Ar naudu esot sarežģīti, jo katrai naudai ir sava smarža, t.i. latiņš ož citādāk kā eiro utt :D

:tikainesaki: rekur, viens prot gan atrast naudu :jaa: http://www.tvnet.lv/zala_zeme/dzivnieki/433697-muitas_suns_naiks_prot_saost_naudu
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Suņu skola

Postby čība » 27 Aug 2012, 11:36

ruu wrote:
čība wrote:Ar naudu esot sarežģīti, jo katrai naudai ir sava smarža, t.i. latiņš ož citādāk kā eiro utt :D

:tikainesaki: rekur, viens prot gan atrast naudu :jaa: http://www.tvnet.lv/zala_zeme/dzivnieki/433697-muitas_suns_naiks_prot_saost_naudu


VIDam tak iegadāti vairaki naudas meklētāji :kanepe:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņu skola

Postby jeerime » 13 Sep 2012, 12:20

Sveiki visapkaart :)
jautaajums tiem kas dziivo Carnikavas vai Ādazhu pusee - vai tajaa apkaartnee ir kaads sunju laukums vai vismaz vieta kur var padarboties ar suni...
njemot veeraa ka esmu tikko paarceelusies nav ne jausmas kas shajaa pusee ar sunju laukumiem daraas.. bet rokas niez kautko padariit...
jeerime
Baby
Baby
 
Posts: 24
Joined: 18 May 2010, 07:37

Re: Suņu skola

Postby seila » 24 Sep 2012, 19:43

Negribējās taisīt jaunu topiku, tāpēc rakstu šeit.

Diezgan bieži sanāk braukt garām Deglava biznesa centram, turpat blakus ir privātmāja, pie kuras krūmos ir novietota afiša par suņu skolu. Cik saprotu, tā suņu skola atrodās tajā mājā... bet ne reizi neesmu manījusi nekādas suņu mācības.

Vai jūs ko zināt, tur patiešām ir kāda suņu skola vai vienkārši veca afiša mētājās?
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Suņu skola

Postby muffin » 27 Sep 2012, 12:34

seila, t.k. šī skola atrodas vistuvāk manai mājai, es par to uzraku visu, kas vien internetā atrodams.
Iespējams, esmu aizspriedumaina, bet izvēlējos citu skolu. :koslene:
Viņu mājas lapa --- http://bkf.ucoz.ru/index/obuchenie_sobak/0-8
Facebook --- http://www.facebook.com/pages/Su%C5%86u ... 7147868144
User avatar
muffin
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 14 Jun 2012, 17:01
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Suņu skola

Postby seila » 27 Sep 2012, 15:33

muffin wrote:seila, t.k. šī skola atrodas vistuvāk manai mājai, es par to uzraku visu, kas vien internetā atrodams.
Iespējams, esmu aizspriedumaina, bet izvēlējos citu skolu. :koslene:
Viņu mājas lapa --- http://bkf.ucoz.ru/index/obuchenie_sobak/0-8
Facebook --- http://www.facebook.com/pages/Su%C5%86u ... 7147868144


Paldies par info, izrādās tur patiešām ir kaut kāda suņu skola un pat internetveikals... paldies, tagad zināšu! Es iepriekš domāju, ka vienkārši pieklīdusi afiša.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Suņu skola

Postby n198 » 12 Nov 2012, 15:37

Sveiki,

Vai kāds lūdzu nevar ieteikt suņu skolu: Vecāķos/Vecmilgrāvi/Mežparkā/Sarkandaugavas apkaimē.
Sunelis: Zelta Retrīveris gandrīz 5 mēneši meitene.

Paldies.
n198
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 12 Nov 2012, 15:29

Next

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests