Suns paliek tramīgs iekštelpās

Dogs Teaching

Suns paliek tramīgs iekštelpās

Postby Nickey » 20 Feb 2012, 21:41

Ier viena problēma, vienrez izstāde kur bija rings nelielā halle (diezgan druzmainā) suns sāka histeriski baidities, pieplaka pie zemes un lauzās ārā. Ringā nebija iespējams strādāt. Vai ir kā iespējams pieradināt suni šādam situācijām?
Nickey
Baby
Baby
 
Posts: 22
Joined: 07 Jul 2010, 16:06

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns paliek tramīgs iekštelpās

Postby lauva » 20 Feb 2012, 21:42

domaaju,ka vairaak jaavazaa visur sev liidz,jaasocializee,jaapieradina pie sveshaam vietaam,sveshaam smakaam.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Suns paliek tramīgs iekštelpās

Postby Ligita555 » 20 Feb 2012, 22:10

lauva wrote:domaaju,ka vairaak jaavazaa visur sev liidz,jaasocializee,jaapieradina pie sveshaam vietaam,sveshaam smakaam.

:jaa: :par:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Suns paliek tramīgs iekštelpās

Postby murkata » 22 Feb 2012, 10:07

pieļauju, ka trokšņa fons bija nomācošs. suņa ausis pasauli uztver sdkaidrāk un skaļāk, nekā mūsējās. hallē, kur skaņa "atsitas' no sienām, veidojas arī skaņas juceklis, kas suni var stipri nobiedēt, jo nav skaidrs, kas, kur atrodas un kuru troksni rada. ... cerams, ka es saprotami izsakos.
es ieteiktu vairāk iet uz sabiedriskām vietām, uz staciju, uz DEPO veikaliem un radināt suni pie šī trokšņa, cilvēkiem un aparātiem. tramvaja izmantošana arī palīdzēs.

ir svarīgi pašam saglabāt mieru, suni nerāt, nesteidzināt, ja redzat, ka suns ļoti baidās, nolieciet viņu guļus un nolaidieties pie viņa. neskatieties, nerunājiet, bet uzlieciet roku uz purna, pāri acīm. tas varētu nomierināt :)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Suns paliek tramīgs iekštelpās

Postby Aqua » 06 Jun 2012, 19:44

Es slavēju sunīti par katru drošo soli, kad viņa baidās un samīļoju, kā arī runājos. Ar kārumu pacienāju un pamazām sunīte paliek arvien drošāka. Man šķiet, ka saimniecei jārāda, ka viss ir droši. Protams jāradina pie neierastām situācijām.
User avatar
Aqua
Baby
Baby
 
Posts: 69
Images: 0
Joined: 25 Mar 2012, 00:40
Location: Latvija

Re: Suns paliek tramīgs iekštelpās

Postby Linda B. » 07 Jun 2012, 10:22

Mums arī šādas situācijas,gadās,nu ne tik trakas nekur mukt netaisās,spiežās klāt man,vienkārši paliek tramīga un raustās,ja kāds pieskaras.Parasti ar abām rokām satveru suņa galvu,pavēršu purnu pret savu seju un sāku kaut ko stāstīt.Vai izvelku bumbiņu,vārdu sakot pievēršu uzmanību sev.Cenšos nemīļot,kad viņa baidās,nedod dies izdomās,ka slavēju.Cenšos būt maksimāli vēsa,nenervozēt līdzi sunim,rādīt,ka viss ir kārtībā un mani nekas nesatrauc.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron