Purna siksna

Dogs Teaching

Re: Purna siksna

Postby Linda B. » 26 Apr 2012, 16:10

Nu nekas viņam tur ciet nekabinās.Muti var brīvi atvērt vaļā.Zinu,ka ir krūšu siksnas,kurām pavadu kabina priekšpusē-griež suni otrādi,ja velk,bet par siksnām,kas savelk krūtis...Neizklausās nez ko iedarbīgi.Tā pat tās parastās siksnas savelk gan krūtis,gan kaklu,ja velk.Nu varbūt es vienkārši nestādos priekšā,kā krūšu sažmiegšana varētu traucēt vilkt.Savelkošās ķēdītes taču nez cik iedarbīgas nav,kāpēc,lai krūšu siksna darbotos labāk?
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Purna siksna

Postby Sympathy » 26 Apr 2012, 17:27

Mums ari ir purnu siksna, lietojam mazliet, bija labi, bet atri iemacijas ņemt nost, tapēc nelietoju..
vispar ļoti laba lieta, jo suns bieži kautko zeme meklē [ manējais paiku, badains kucēns :) bet tagad jau pargajis šis laiks ]
pagaidam joprojam lietojom raustīšanas/apstāšanās metodi, bet laikam jāpariet pie purnu siksnas :]
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Purna siksna

Postby vipdu » 27 Apr 2012, 18:52

Man jau ar līdzīga doma ienāca prātā, ka nez vai sunim traucēs tā lai nevilktu, jo kakla siksa jau ar traucē un aizcērt elpu pat reizēm. Bet nu dakteris teica, ka esot labi rezultāti ar to siksnu un labas atsauksmes. Vetārsts it kā labs, līdz šim nav radījis iespaidu par tādu kas piedāvā štruntus. Pats gan teica ka savu apmācījis ar kārumu došanu, bet mums tas nedarbojas, jo sētā, kur ņem kārumus, iet ok, bet ārpus sētas pat smirduļus, kas ir pasaules gardums priekš Ringo, varu ēst es pati. Nav man tā pieredze tik liela un īsti nesanāk, tāpē pamēģināšu to krūšu siksnu. Par purna siksu arī bail ka novilks, jo līdz šim nav bijis problēmu novilkt neko kas kabinās uz deguna.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Purna siksna

Postby Bora » 29 Apr 2012, 16:20

Es tikai PAR purna siksnu velkošam sunim. Man tas pats prieks - nereaģē ne uz savelkošo, ne uz paraušanu, ne uz apstāšanos, ne uz pretējo virzienu - viss pofig. Tikai izstāžu ringā uzvedas kā vajag, jo patīk izrādīties. Lietoju purna siksnu jau kopš marta izstādes, kad nopirku Dino Zoo, esmu ārkārtīgi apmierināta, jo varu pilnīgi mierīgi visur ar suņiem aiziet. Man arī 2, viena dāma (30 kg) cēli čāpo, otrs (25 kg) grib tik lidot uz priekšu, ar abiem paiet normāli citādi nevarēju. Parastais stāvoklis bija - vilcējs pa priekšu, es pa vidu, cēlā dāma brīžiem jāvek ar varu, lai beidzot pakustas uz priekšu, ja viņai uznāk lēnās ierašanas niķis. Tagad viss ok, forši arī pagriezt sunim galvu sāņus, lai nebāž purnu pie cilvēkiem vai citiem suņiem, ja redz, ka labi nebūs.
User avatar
Bora
Puppy
Puppy
 
Posts: 315
Joined: 13 Jan 2010, 16:47
Location: Saldus

Re: Purna siksna

Postby Šarlote » 29 Apr 2012, 19:41

Mums arī tāda siksna. Perfekti! 2 minūtēs saprata, ka iesim tikai tad, ja nevilks. Mīnuss tāds, ka bez tās siksnas velk tāpat (viss pārējais izmēģināts - nedarbojas).
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Purna siksna

Postby Sympathy » 29 Apr 2012, 21:19

Mans māk dabut viņu nost, un tikai lielāks čakars..
ir vel e-walki, kas ir domāti, ja suns velk, izdod ultraskaņu, kas itkā palīdz.. bet es kautkā neticu.. nezinu, jācīnās vien ir, likšu purna siksnu... :chura: :lamajas:
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Purna siksna

Postby Šarlote » 29 Apr 2012, 21:34

Sympathy wrote:Mans māk dabut viņu nost, un tikai lielāks čakars..
ir vel e-walki, kas ir domāti, ja suns velk, izdod ultraskaņu, kas itkā palīdz.. bet es kautkā neticu.. nezinu, jācīnās vien ir, likšu purna siksnu... :chura: :lamajas:


Ja māk nost dabūt, nav pareizais izmērs (es mainīju, jo arī mācēja nost dabūt). Nepalīdz tā ultraskaņa, bija "pamēģināts" ;).
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Purna siksna

Postby Linda B. » 29 Apr 2012, 22:00

Sympathy wrote:Mans māk dabut viņu nost, un tikai lielāks čakars..
ir vel e-walki, kas ir domāti, ja suns velk, izdod ultraskaņu, kas itkā palīdz.. bet es kautkā neticu.. nezinu, jācīnās vien ir, likšu purna siksnu... :chura: :lamajas:

Par lielu tā siksna.Manējā pirmajā reizē ik pa laikam izdomāja sākt psihot,kad saprata,ka neļauj viņai vilkt tā uzparikte.No purna pa pusei nost dabūja(apakšējā daļa iegāja mutē),bet,lai dabūtu nost no kakla es nemaz neiznu,kas viņai būtu jādara,neiespējami.

Ja 3 pastaigas iet ar to siksnu un 1 bez,tad bez viņas tajā vienā reizē nevelk,otrajā saprot,ka nekas vairs vilkt netraucē :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests