Suns viens pats

Dogs Teaching

Re: Suns viens pats

Postby Dagucis » 16 Jul 2012, 15:05

vipdu wrote:Nu, jā tā jau daudziem mēdz būt, ka izliekas, ka nedzird. Man it kā izdevās atrisināt šo problēmu, manā gadījumā izrādījās pavisam vienkārši, jāsauc ir priecīgā balsī, bez dusmu pieskaņas, ja saukšu dusmīgi, izliksies ka nedzird :jautri: Bet citiem zinu, ka nav tik vienkārši. Šobrīd atkal ar kuci darbojoties esmu bišķi sabojājusi kontaktu ar otru suni, nesanāk man nobalansēt uz abiem. Tas šķiet apvainojies un kad redz, ka aiztieku kuci, metas klāt ka traks un dzen prom taranējot ar pauri :apstulbis: bet pret mani arī dievinošā attieksme drusku mazāka palikusi, jau domāju atkal vairāk jāpiestrādā, bet nesanāk man tā lai abi suņi būtu pret mani dievinoši, tieši dēļ to greizsirdības vienam uz otru, ka nevar sadzīvot, kamēr es pa vidu.


Nu šeit tiešām ir jāatrod kāds zelta vidusceļš :) Itkā liekas - ja jau divi suņi, tad viņiem interesantāk, negarlaikojas un blēņas ar mazāk mājās sadara, kamēr vieni, bet no otras puses - saimniekam dubultā jāpiepūlas, lai varētu ar abiem sunčiem vienādas attiecības un kontatu uzturēt.
Nu lai veicas šo veiksmes formulu atšifrēt ;)
Dagucis
Baby
Baby
 
Posts: 61
Images: 0
Joined: 27 Jun 2012, 15:40
Location: Mārupe

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter
Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests