Suns rej - labi vai slikti?

Dogs Teaching

Re: Suns rej - labi vai slikti?

Postby OrlandoSeaHorse » 02 Nov 2012, 01:35

vipdu wrote:Par kamerām es arī domāju. Cik tāda lieta vispār maksā? Man sanāktu no mājas jāvelk kādi 100m un nav arī uz kā piestiprināt (tur klajš lauks, bet kaut ko jau izdomātu)
Nekas nav jāvelk un arī stabus nevajag. Paskat, bet dārgas: http://www.spygeargadgets.com/4g-wirele ... y-cameras/ šitās var kaut kur uzspraust: http://www.spygeargadgets.com/body-worn-cameras/ Bet ja grib pavisam lēti, var kaut kādu pudeles apakšu trubā ielīmēt un vadiņus piekarināt dekorācijai, kurš zin, vai tur vēl kāda ieraksta tehnika arī ir. Putnu biedēkļa princips.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns rej - labi vai slikti?

Postby zeida » 02 Nov 2012, 08:31

vipdu wrote:...Viņai nav problēmu ar suņa agresivitāti, bet to ka suns ir ļoti sparīgs un skrien ļoti ātri (un klusi) un ierejas tikai pieskrienot pie pašas sētas līdz ar to sabiedē viņu ...

Vai nevar vienkārši sunim zvaniņu piekārt? To var ļoti labi dzirdēt , ja suns skrien diezgan patālu pat mežā.
zeida
Puppy
Puppy
 
Posts: 113
Images: 4
Joined: 14 Sep 2010, 12:00

Re: Suns rej - labi vai slikti?

Postby vipdu » 02 Nov 2012, 08:49

Par to pudeli trubā sasmējos :jautri: Bet riktīgās kameras padārgas. Laikam pagaidām nevaru atļauties.

Par zvaniņu tas varētu būt variants (tik ko pats suns par to zvanu visas dienas garumā teiks?). Lai gan viņa to suni nepamana arī gaišas dienas laikā skrienot pāri plikam plaukam (esot aizdomājusies) tad diez vai to zvanu ar sadzirdēs (bet vismaz pateikt varēšu, ka kaut ko esmu darījusi :jautri: )

Šorīt vārtiņi bija vaļā :histerija: Labi, ka suns nemēdz iet ārā arī pa atvērtiem vārtiem (ja vien to speciāli neizmāna ar kaut ko). Nu varbūt sakritība, jo arī agrāk tie vārtiņi bija mistiski atvērušies, lai gan tos atvērt ir grūti, man pat 10 gadīgā māsīca atver ar grūtībām, tā ka negribētos ticēt, ka tie atveras paši. Bet mazums vējš krata kamēr atveras ar.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Suns rej - labi vai slikti?

Postby OrlandoSeaHorse » 02 Nov 2012, 10:45

Drīzāk jau kāds garāmgājējs. Vai tieši tā kaimiņiene, ej nu sazin. Kamēr neaizslēdzām, tikām mums Saulkrastos arī pa naktīm "labi ļaudis" vārtiņus atvēra. Tāpat vien, garāmejot. Laikam pārākais joks skaitās.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suns rej - labi vai slikti?

Postby vipdu » 02 Nov 2012, 10:52

Mums ir tāda ieliņa kur nemēdz iet garāmgājēji, tikai tie kas tur dzīvo, pretējā gadījumā viņiem sanāk mest riktīgu līkumu lai ietu caur mūsu ielu, visi izvēlas blakus ielu (turklāt mūsu iela nav apgaismota tāpēc to neizvēlas pat ja kādam dikti gribās iet līkumu) Pa mūsu ielu dienas laikā pat reti kad gadās ka iziet kāda mamma ar bērnu pastaigājoties, maksimums kādi divi sveši cilvēki pa dienu. Otri vārti kas iziet uz otras ielas, kur cilvēki staigā daudz, gan tika speciāli vērti vārti vaļā (kā minēji baigais joks). Mums tur bija lielie vārti aizsieti ar drāti un katru nakti kāds to drāti sēja vaļā, līdz mums apnika un pielikām piekaramo atslēgu.

Domāju pamēģināšu to variantu ar zvaniņu. Bet kur var nopirkt tādu kas labi zvana? Zooveikalos es reiz papagailim meklēju un tur tādi švaki zvanītāji tie zvaniņi, jākrata riktīgi traki un tāpat slikti skan.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Suns rej - labi vai slikti?

Postby zeida » 02 Nov 2012, 10:58

vipdu wrote:Domāju pamēģināšu to variantu ar zvaniņu. Bet kur var nopirkt tādu kas labi zvana? Zooveikalos es reiz papagailim meklēju un tur tādi švaki zvanītāji tie zvaniņi, jākrata riktīgi traki un tāpat slikti skan.


Esmu redzējusi Depo. Tie ir it kā domāti kaķiem, bet nu zvaniņš ir un paliek zvaniņš. Es pat nezinu ar ko varētu atšķirties suņiem domātie...
zeida
Puppy
Puppy
 
Posts: 113
Images: 4
Joined: 14 Sep 2010, 12:00

Re: Suns rej - labi vai slikti?

Postby maksis » 02 Nov 2012, 11:06

Nu nezinu gan... Iztēlojos, ja man kaimiņu sētā nonstopā zvārgulis skanētu. Lai dievs nogrābstās! :ludzu:
Ā, un starp citu... Vnk informācijai. Lai nav kaķi jāmoka ar nemitīgu zvanīšanu ausīs. Pirms pāris mēnešiem vienā angliski iznākošā populārzinātniskā izdevumā (aizmirsu nosaukumu) lasīju, ka saskaņā ar pētījumiem, zvaniņš nekādi neietekmē kaķa (ne)nomedīto putniņu skaitu.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Suns rej - labi vai slikti?

Postby zeida » 02 Nov 2012, 11:11

maksis wrote:Ā, un starp citu... Vnk informācijai. Lai nav kaķi jāmoka ar nemitīgu zvanīšanu ausīs. Pirms pāris mēnešiem vienā angliski iznākošā populārzinātniskā izdevumā (aizmirsu nosaukumu) lasīju, ka saskaņā ar pētījumiem, zvaniņš nekādi neietekmē kaķa (ne)nomedīto putniņu skaitu.

A tie zvaniņi tam ir domāti? Nevarēju izdomāt priekš kam kaķim vispār tādu vajag :-)
zeida
Puppy
Puppy
 
Posts: 113
Images: 4
Joined: 14 Sep 2010, 12:00

Re: Suns rej - labi vai slikti?

Postby maksis » 02 Nov 2012, 11:13

zeida wrote:A tie zvaniņi tam ir domāti?

Jā.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Suns rej - labi vai slikti?

Postby vipdu » 02 Nov 2012, 11:19

Heh nu zini tā kaimiņiene būtu pelnījusi klausīties zvanu cauru dienu, jo kad pateicu viņai ka lai liekas mierā, tas ir suns un suns rej, es tak nesūdzos, ka viņas suns uz mani rej (un tas rej) vai ka viņas ķēdes suns agrāk (kad bija dzīvs) cauru nakti gaudoja un rēja un es kā zombijs uz darbu gāju. Viņa man atbild, ka viņu netraucētu tas ka suns rietu cauru nakti, viņas pēc lai rejot, tikai lai nepielavoties viņai un nebiedējot. Es jau neteiktu, ka suns skrien tik klusi ka to galīgi nevar dzirdēt, nu nav viņš tāds kas skrien rejot jau pa kilometru kā to dara viņas suns, bet ko tur darīt. Man jau likās, ka tas ir tieši labi ka nevankšķ visu laiku. Protamas es priecātos, ja suns nerietu uz tiem kaimiņiem vispār (ne pa gabalu ne tuvumā), bet šķiet tam nenotikt.
Te vispār ir stupceļš. Man šķiet ka viņa ir totāla debīliķe un histēriķe, viņai šķiet, ka es tāda esmu :jautri: Un sarunāt tur neko nevar. Viņa pat neklausās, visu laiku pārtrauc nemitīgi pa apli izvirzot tās iepriekš minētās prasības, kuras uzskata par pilnīgi sapratīgām, bet es par galīgi nederīgām.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Suns rej - labi vai slikti?

Postby seila » 02 Nov 2012, 12:33

maksis wrote:zvaniņš nekādi neietekmē kaķa (ne)nomedīto putniņu skaitu.


Es Astēs arī par šo lasīju - kaķi it kā iemācījās lavīties klāt pēc iespējas mazaāk kustinot galvu, tikai ejot ķermenis kustās, bet galva paliek taisna vienā līmēni un zvaniņš neskan.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests