HELP! Suņu šmuces istabā

Dogs Teaching

Re: HELP! Suņu šmuces istabā

Postby Agnese un Khalids » 28 Feb 2013, 11:35

Ja bet par to aviziti gan nemsu vera, noliksu tad pie terases durvim ja nu gadiena pa nakti atkal sagrib lauka. :)
Agnese un Khalids
Baby
Baby
 
Posts: 9
Images: 5
Joined: 06 Feb 2013, 13:50

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: HELP! Suņu šmuces istabā

Postby OrlandoSeaHorse » 28 Feb 2013, 15:30

Agnese un Khalids wrote:Liels paldies Jums par ieteikumiem!!!! :)

Nu jau iet otra diena ka prasas pats lauka....stav pie durvim un kunkst :)
Vakar biju loti parsteigta bijam aizbraukusi uz restoranu....ka jau vnm mazais kucens lidzi.
Domaju pie sevim....ludzu ludzu tikai nesataisi smuces restorana. Pec kadas pusotras stundas bijam jau ara un tad vins ari nokartojas.
Loti liels prieks ka tagad beidzot vins sak saprast kad japrasas lauka.

Man Lv mammai ari ir Minikolija sunenite nu jau iet 13 gads. Vina parstaja taisit smuces istaba apmeram 2 menesu vecuma.

Priecājieties, bet nesapriecājieties par daudz - terjers tomēr nebūs kollijs no daudziem un dažādiem aspektiem. Ar individuālām variācijām esiet gatavi, ka līdz 4 mēnešiem būs kā būs, tad viņš pamazām apjēgs, ko prasa un kā to fiziski izdarīt - kontrole pār saviem procesiem. Ap 6 mēnešiem var cerēt, ka viss OK. Bet nebrīnieties, ja arī vēlāk kādreiz kaut kas gadās. Man vecākais terjers pēdējo reizi piečurāja virtuvi 1 gada un 3 mēn. vecumā, kad atvedām mājās jauno kucēnu: tas kā jau mazulis, nezinot, kur jaunajā mājā ir "iekšā", kur "ārā", laida peļķi, bet vecākais un it kā gudrākais acīmredzami nopriecājās "Hei, jauna ēra, suņi čurā istabā!" un arī pārlaimīgs laida blakus. Protams, ka abus izvadījām laukā un saprata abi. Nākošais moments - pēc pārvākšanās uz citu dzīvesvietu. Jaunākais jau pusotru gadu vecs sēdēja gultā, sapņaini skatījās pa logu un es tik klausos, kas tur tā dīvaini skan, kā čurkstētu? Dzīvnieciņš bija tik totāli aizsapņojies, ka nospriedis, ka jau ir tur ārā, kad uzsaucu, pats bija šokā. Pēc šitā ar visjaunāko vairs ne par ko nebrīnījos. Audzētāja ļoti uztraucās, vai mēs apjēdzam, ka mazulis ilgi mācīsies. Kad apliecinājām, ka pieredze ir, tad pilnīgi atplauka.
Turklāt katrā jaunā mājoklī nācās suņiem par jaunu ierādīt, kur ir pareizā vieta, kur drīkst. To, ka istabā nevar, to jau saprata bez teikšanas, bija jāierāda, kur ir tā pareizā vieta. Bet tas jau labi, ka viņi necilā kājas kur pagadās, piem., veikalā uz apģērbiem vai ciemos.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: HELP! Suņu šmuces istabā

Postby Aiccah » 25 Oct 2015, 16:16

Labdien,
arii es esmu suna saimniece pirmo reizi.
Man ir alaskas malamuta un bernes aitu ganu suna krustojuma kucens.
Kucenam nu jau ir gandriz 4 ar pusi menesi, bet mums ir problemas ar nokartosanos ara.
lidz 3 menesu vecumam nelaidam suniti ara, jo vetrsts piekodinaja, ka tikai pec pedejas potes
var laist ara - nu ta ka ta pirma pieredze dariju visu ka teica vetarsts.
Majas liku paklajinus viena vieta un tur ari suns kartojas.. par to ne slaveju ne lamaju.
Kad pienaca gandriz 4 menesi un lava suni vest ara sakam vest ara.. bet nekartojas..
nu jau ir ta.. ka es vakteju katru reizi kad sunitim gribesies ara un uzreiz nesu ara bet vins ara neko nedara :((
un ilgu laiku pavadam ara... pat 1h stavu un gaidu, bet neka.. :(
vienreiz sagaidiju un nenormali pirecajos un vinu apbalvuju.. bet vairs nenokartojas ara.. tiklidz ka pec 1h ievedu atpakal ieksha uzreiz nokartojas koridora... nezinu ko lai iesaak. :((
Aiccah
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 10 Aug 2015, 19:00

Re: HELP! Suņu šmuces istabā

Postby AVEI » 31 Oct 2015, 19:54

Aiccah wrote:Labdien,
arii es esmu suna saimniece pirmo reizi.
Man ir alaskas malamuta un bernes aitu ganu suna krustojuma kucens.
Kucenam nu jau ir gandriz 4 ar pusi menesi, bet mums ir problemas ar nokartosanos ara.
lidz 3 menesu vecumam nelaidam suniti ara, jo vetrsts piekodinaja, ka tikai pec pedejas potes
var laist ara - nu ta ka ta pirma pieredze dariju visu ka teica vetarsts.
Majas liku paklajinus viena vieta un tur ari suns kartojas.. par to ne slaveju ne lamaju.
Kad pienaca gandriz 4 menesi un lava suni vest ara sakam vest ara.. bet nekartojas..
nu jau ir ta.. ka es vakteju katru reizi kad sunitim gribesies ara un uzreiz nesu ara bet vins ara neko nedara :((
un ilgu laiku pavadam ara... pat 1h stavu un gaidu, bet neka.. :(
vienreiz sagaidiju un nenormali pirecajos un vinu apbalvuju.. bet vairs nenokartojas ara.. tiklidz ka pec 1h ievedu atpakal ieksha uzreiz nokartojas koridora... nezinu ko lai iesaak. :((



Turpini tik vest lauka, tas nekas , ka nesen pacurajis. Un 1h ara tik lielam sunim varbut pa maz. Reali sunim tik menesi tiek macits , ka ara jadara lietas. Tas vel maz. Man ir mazais toijs, un sis pats ap 7-8 men izdomaja , ka istaba nekartosies. Pirms tam , kadu laiku , bija ka pa nakti tik. Un tagad gribetu , lai atsak majas, bet sis ne. Ciesas.
Vel lasiju, ka kadi saimnieki esot ara esot sunim devusi gurki ( taja daudz udens) , kamer suns sacis curat.
Varbut citu sunu zimites ir parak maz , kur staigajat?
AVEI
Baby
Baby
 
Posts: 23
Joined: 16 Feb 2010, 20:54

Re: HELP! Suņu šmuces istabā

Postby lauva » 02 Nov 2015, 12:18

pirmkart, es pastaigaas iesaku buut aktiiviem, lai tas beerns izdauzaas un tad jau arii sagribeesies nokaartoties! mums nekad stundu staaveeshana un gaidiishana neko navdevusi. jaafiksee, cik ilgs laiks tam sunja beernam vajadziigs peec eeshanaam un guleeshanas,kad gribas nokaartoties. es nekad neesmu sapratusi shito vetaarstu ¨liidz 3 meen vecumam laukaa vispaar nelaist¨. nes tos paladzinjus vai nu kur nu tas suns iekshaa kaartojas laukaa,lai vinjam aiziet. liec uz zemes un ieraadi. mums bija ¨magjiskais¨ vaards ¨pipi¨, lai suns churaatu un kas noziimeeja,kur driikst. un kad kaartojaas, tad arii ¨pipi,pipi¨,kaa taa lieta nokaartota, tad lielie prieki.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron