Jautājumi par pundurpinčeru (košana un nokārtošanās)

Dogs Teaching

Jautājumi par pundurpinčeru (košana un nokārtošanās)

Postby Kippers » 07 Jan 2013, 10:54

Sveiciens, foruma biedriem! :)
Jau mazliet mazāk kā mēnesi, esam devuši pajumti burvīgam pundurpinčera (un mazliet takša) šķirnes suņukam, kuru dēvējam par Kipperu. Šajā sakarā arī atradu šo vietni, jo manuprāt, tā ir pilnveidīgākā vietne priekš suņiem.

Par cik šis man personīgi ir pirmais suns un līdz ar to daudzas lietas man ir svešas, tad vēlos vērsties pie Jums foruma biedri ar lūgumu pēc padoma, lai suns izaugtu vesels un laimīgs.

Par cik viņš vēl ir mazs, tad spēles viņam labpatīk un arī uzlekt virsū vai iekost arī tīk un līdz ar viņu, mēs audzinām meitiņu (nesen palika gadiņš) un līdzarto vēlos uzzināt, kā būtu pareizāk viņam mācīt, ka bērnu aiztikt vai kā savādāk aizskart nedrīkst, jo bieži vien viņš meitai vēlas uzlekt uz sejas vai arī pastāvīgi viņai atņem pārtiku no rokām. Otra lieta, kura izraisa ne mazak sāpes, ir nokārtošanās. Rodas sajūta, ka viņš ja vēlas, tad to dara tam paredzētā vietā, bet ja nē, tad kur viņam ir ērtāk. Sākotnēji mums bija problēmas ar lielajām lietām, ka viņam labpatika tās nokārtot, kur pagadās, bet nu jau viņš to dara pārmijus (gan mazās, gan lielās darīšanas), te savā vieta, te kur pagadās. Gribēju painteresēties par labāko veidu, kā viņam iemācīt, kur tās lietas jādara. Pret avīzi un tās skaļo skaņu viņam cieņa ir, bet tomēr paklausība gaužām klibo.

Ļoti ceru uz atsaucību un ceru, ka mūsu mazajam draugam tādējādi būs iespēja iepazīties ar savas šķirnes pārstāvjiem un iegūt jaunus draugus, jo esam plānojuši laika gaitā viņam piemeklēt draudzeni, lai būtu pēcnācēji! :)
They call me Kipper... Kipper the dog :)
Kippers
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 05 Jan 2013, 14:13

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Jautājumi par pundurpinčeru!

Postby murkata » 07 Jan 2013, 11:00

iespējams, šķirnes tēmā jums atbildētu kompetentāk, nekā te ;)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Jautājumi par pundurpinčeru!

Postby Kippers » 07 Jan 2013, 11:25

Šeit vairāk jau es prasu par pašu kucēna audzināšanu un es šaubos (bet iespējams es maldos), ka tā tik ļoti katrai šķirnei ir atšķirīga, tādēļ es pievienoju šo ierakstu šeit, bet ja esmu kļūdīgi to izdarījis, tad es atvainojos un palūgšu kādam no moderātoriem, ja iespējams, šo ierakstu pārvietot uz pareizo sadaļu! :)
They call me Kipper... Kipper the dog :)
Kippers
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 05 Jan 2013, 14:13

Re: Jautājumi par pundurpinčeru!

Postby Robins » 07 Jan 2013, 11:37

Kippers wrote:Ļoti ceru uz atsaucību un ceru, ka mūsu mazajam draugam tādējādi būs iespēja iepazīties ar savas šķirnes pārstāvjiem un iegūt jaunus draugus, jo esam plānojuši laika gaitā viņam piemeklēt draudzeni, lai būtu pēcnācēji! :)


Labprāt palīdzētu ar padomu, bet godīgi sakot, nav ne mazākās jausmas, kur šādas specifiskas šķirnes - "pundurpinčera (un mazliet takša)" suņus varētu atrast, droši vien, ka būs grūti. Un priekš kam?
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Jautājumi par pundurpinčeru!

Postby donna-tonna » 07 Jan 2013, 11:39

šeit ir arī audzināšanas sadaļa, ne tikai šķirņu un, ticiet man, ja Jūs būtu pameklējis, tad atrastu arī tēmas, kas atbildētu uz šiem jautājumiem. Jā, Jūs neesat vienīgais ar šādām problēmām 8-) tieši tā - nekāds unikāls gadījums Jūsu kucēna uzvedība nav.
es pareizi sapratu, ka suņuks ir krancītis?
burvīgam pundurpinčera (un mazliet takša) šķirnes suņukam
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Jautājumi par pundurpinčeru!

Postby čība » 07 Jan 2013, 11:57

Savu meitu tak nemāciet ar avīzi iet uz podiņu... Tad kāpēc domājiet, ka tā kaut ko var iemācīt sunim, turklāt kucēnam? Kurš nokārtojas tikai un vienīgi viena iemesla dēļ - vajadzība. Ja suns būtu liels tad var runāt par spītu, atriebību, uzmanības deficītu, bet pie maza kucēna - nedomāju, ka ir kāda cita problēma, tikai un vienīgi nezināšana. Turklāt kucēns diez vai saprot, kāpēc par nokārtošanos viņš dabū ar avīzi. Tas var novest pie tā, ka suns pats sāks savus mēslus ēst, lai tikai nebūtu soda. Bet iemācījies viņš nebūs neko. Un diez vai jums otrais variants patiks, turklāt nevarētu teikt, ka tas tā - nekaitīgi...

Iet nokārtoties konkrētā vietā māca tā pat kā iet ārā. Pēc pamošanās - uz autiņa, pēc ēšanas - uz autiņa, un katrā brīdī, kad izskatās, ka suns taisās čurāt vai kakāt - uz autiņa. Uz autiņa slavē. Bet, ja saimnieks nespēja noķert momentu - ņem lupatu un mazgā un vaino sevi. Man gan autiņš nekādā veidā neiet kopā ar to, ka dzīvoklī ir mazs bērns, kuram kā likums vajag visu pasauli pagaršot vai vismaz aptaustīt...

Vai ņemot suni Jūs nedomājāt par to, ka sunim gribēsies atņemt bērnam ēdamo? :neparliecinats: Nezinu vai to vispār var kā iemācīt, jo vienīgais, ko suns ar sodu sapratīs - ēdamo meitiņai nedrīkst atņemt tad, kad jūs esiet klāt. Turklāt, bērni ļoti biezi paši labprāt dod suņiem ēst. Mans ieteikums - bērns ēd savā krēsliņā, suns ēd no savas bļodas. Sunim nav jābūt tur, kur bērns ēd, jo tas var beigties daudz traģiskāk kā ar bērnam nospertu maizi (it īpaši, ņemot vēra, ka suns ir pundurpinčera un takša jauktenis).

Ar to lēkšanu un košanu varētu būt vēl smagāk. Sunim to nedrīkst ļaut darīt. Bet tai pašā laikā ir skaidri un gaiši jāparāda kā drīkst un kā vajag spēlēties. Suņa dzīve nedrīkst sastāvēt tikai no "nedrīkst", sunim ir jāmāca gan tas, ko nedrīkst, gan tas, ko drīkst. Suni un bērnu atstāt divatā noteikti nedrīkst.

Protams, ar turpmāko tekstu kļūšu par ļauno raganu, bet... man rodas jautājums, kāpēc šāds forums tiek meklēts post factum, tad, kad ir problēmas? Pirms pirkt mašīnu, tak visu noskaidro pirms tam, bet pirms pirkt suni - neko nenoskaidro :ninja: Pieauguši cilvēki bez pieredzes, pie maza bērna majās paņem suni... turklāt ne to pateicīgako pie tik maza bērna - tam ir viegli nodarīt pāri un ņemot vērā kas lācītim vēderā (raksturā) varētu būt - pie pāridarījuma suns visticamāk nepaliktu atbildi parādā.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Jautājumi par pundurpinčeru!

Postby donna-tonna » 07 Jan 2013, 12:03

čība wrote: Pieauguši cilvēki bez pieredzes, pie maza bērna majās paņem suni... turklāt ne to pateicīgako pie tik maza bērna - tam ir viegli nodarīt pāri un ņemot vērā kas lācītim vēderā (raksturā) varētu būt - pie pāridarījuma suns visticamāk nepaliktu atbildi parādā.

tas bija pirmais, kas man iešāvās prātā, lasot to visu... bet - ko nu vairs! Pieauguši cilvēki takš... :velnins: bet brīdingplāni jau nākotnei :kanepe:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Jautājumi par pundurpinčeru (košana un nokārtošanās)

Postby Safohouse » 07 Jan 2013, 12:39

Kippers wrote:Sveiciens, foruma biedriem! :)

Ļoti ceru uz atsaucību un ceru, ka mūsu mazajam draugam tādējādi būs iespēja iepazīties ar savas šķirnes pārstāvjiem un iegūt jaunus draugus, jo esam plānojuši laika gaitā viņam piemeklēt draudzeni, lai būtu pēcnācēji! :)

Jūs rakstāt, ka sunītis ir jauktenītis, tādēļ uzreiz iesaku šo domu atmest. Neatradīsies neviens šķirnes suņumeitenes saimnieks, kas apzināti sapārotu savu meiteni ar krancīti.
Runājot par audzināšanu- ja sunītim "rados" ir pundurpinčers un taksis- neskatoties uz mazo augumu, tā nav vienkārša kombinācija (es tādu sev nez vai ņemtu).It sevišķi, ja ģimenē ir mazs bērns. Protams, ka kucēns rotaļāsies, protams, ka ar nadziņiem skrāpēs bērnu, tādēļ jēdzīgākais ir nekad neatstāt suni un bērnu kopā, jo baidos, ka šādā vecumā nevienam no viņiem neko neiestāstīsiet.
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Jautājumi par pundurpinčeru!

Postby peecis » 07 Jan 2013, 13:29

čība wrote:...
Protams, ar turpmāko tekstu kļūšu par ļauno raganu, bet... man rodas jautājums, kāpēc šāds forums tiek meklēts post factum, tad, kad ir problēmas? Pirms pirkt mašīnu, tak visu noskaidro pirms tam, bet pirms pirkt suni - neko nenoskaidro :ninja: Pieauguši cilvēki bez pieredzes, pie maza bērna majās paņem suni... turklāt ne to pateicīgako pie tik maza bērna - tam ir viegli nodarīt pāri un ņemot vērā kas lācītim vēderā (raksturā) varētu būt - pie pāridarījuma suns visticamāk nepaliktu atbildi parādā.


kad ņēmu suni (divgadīgu VASveidīgu kranci) bija sajūta, ka pats liels un gudrs :D mēs arī bijām iedomājušies, ka suns būs kā dārza rūķis, iebēršu divas reizes dienā bļodā ēdienu un šams tur mierīgi pavadīs savas dienas + suņu skolā iziešu paklausības apmācību.
sākumā jautājumus uzdevu auto forumā tieši šī iemesla dēļ - suņu forumā 100% nolamās, ar "ortodoksāliem suņiniekiem" diskutēt nebija laika, vajadzēja konkrētus padomus :) to, cik daudz laika prasīs mans spalvainais ķēms, nebiju iedomājies. protams, tehniski nav problēmu to pielikt pie ķēdes vai iebāzt voljerā un pataisīt par "dārza rūķi", tomēr suns ir iepaticies, uzvedās visnotaļ labi un turpinu ņemties, lai būtu ideāls suns :D

tagad kādu gānīt jau ir pa vēlu, variet tik mēģināt audzināt :D manā gadījumā esat panākuši, ka suns tiek laists mājā un nakšņo blakus gultai :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Jautājumi par pundurpinčeru!

Postby Safohouse » 07 Jan 2013, 13:47

peecis wrote:
čība wrote: tomēr suns ir iepaticies, uzvedās visnotaļ labi un turpinu ņemties, lai būtu ideāls suns :D

tagad kādu gānīt jau ir pa vēlu, variet tik mēģināt audzināt :D manā gadījumā esat panākuši, ka suns tiek laists mājā un nakšņo blakus gultai :D

Super! Par to, ka Jūsu gadījumā viss būs OK, kaut kā nemaz nešaubījos! :)
P.S. tas, ka suns guļ blakus gultai, gan mazliet izbrīnīja, jo sākumā nostādne bija stingra un principiāla :) Jebkurā gadījumā, sunim ir ļoti paveicies ar saimnieku!
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Jautājumi par pundurpinčeru (košana un nokārtošanās)

Postby Linda B. » 07 Jan 2013, 14:01

Nekur neesat minējuši cik vecs vispār ir kucēns.
Un pirms sadot ar avīzi vispirms būtu jāimāca sunim,kur to drīkst darīt,bet to jau te minēja.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Jautājumi par pundurpinčeru!

Postby čība » 07 Jan 2013, 14:26

peecis wrote:tagad kādu gānīt jau ir pa vēlu, variet tik mēģināt audzināt :D manā gadījumā esat panākuši, ka suns tiek laists mājā un nakšņo blakus gultai :D


Jā, mācīt ir par vēlu, tiesa. Bet es vienmēr ceru, ka to varbūt izlasīs kāds, kurš vēl nav nopircis suni. Un, ja no maniem n-komentāriem par to, ka suns ir atbildība uz visu suņa mūžu, ka suns kakā, čurā, diedelē, rej, neklausa, ka tas ir darbs un laiks un vēlreiz darbs, kaut vienam lasītājam iekritīs galvā un tiks apdomāta suņa pirkšana - arī labi.

Ļoti ceru, ka Kippers tā pat kā Tu arī centīsies, lai mājās būtu ideāls suns. Un tā arī ir jādara! Tikai tas nav ka divus pirkstus apčurāt, tas ir darbs, darbs un darbs. Un ar mazu bērnu, kas prasa laiku, laiku un laiku apvienot to ir grūti (skaidrs, ka ne neiespējami, tikai jābūt ļoooti lielai gribēšanai).

Starp citu, es sāku ar savu ieteikumu kā rīkoties konkrētā situācijā, tikai pēc tam vienā mazā rinkopiņā apcerēju pašu situāciju. Izrādās, šī rindkopiņa laikam daudziem šķiet tā svarīgākā :D No vienas puses - mērķis sasniegts :viltigs:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Jautājumi par pundurpinčeru (košana un nokārtošanās)

Postby čība » 07 Jan 2013, 14:28

Linda B. wrote:Nekur neesat minējuši cik vecs vispār ir kucēns.
Un pirms sadot ar avīzi vispirms būtu jāimāca sunim,kur to drīkst darīt,bet to jau te minēja.


Ja kucēns pie jaunajiem saimniekiem ir aptuveni mēnesi, tad man automātiski veidojas bilde - 2,5 - 3,5 mēneši.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Jautājumi par pundurpinčeru (košana un nokārtošanās)

Postby brex » 07 Jan 2013, 14:48

cik vecs kucens?

nokartosanas - tas jamaca visiem kuceniem, sakums - max atri nest lauka pec pamosanas, pec esanas, dikti slavet, ja lauka nokartojas. podinmacibu katrs apgust savdak - musu suns apmeram 7 men vecuma bija pilnigi apguvis. majas viseratk kartoties uz avizem, nevajag sataisit kadu jauku un mukstu palikni, iepatiksies, pec tam uz paklajiem un visa ka var curat

par bernu un suni - NEKAD, 100% nekad nedriskt atstat bernu un suni divata, it seviski sada vecuma bernu un kucenu. an ir nu jau gandriz 5 gadigs un samera audzinats suns+berns 1,5 gadus jauns, loti labi zinu, ka nevar atstat, suns ir loti pacietiogs, bet bernu idejas ir nebeidzamas: zimuli aci neviens necitis. par ediena nemsanu - vienkarsi var noverts situacijas, kad suns ir pie berns esanas laika, vai nu sez sava vieta vai xita istaba. saja perioda loti jauzmanas, ka berns nenodara pari sunim vai otradi!!!

lekana un kosana - tik macisanas jautajums, kucens ir kucens, gribas jautribu. iemaca kadu vienkarsu komandu - sedi vai vieta, kad sak lekt virsu - komanda, balva par klausisanu, vienkarsi novers so nepareizo sitaciju.

stipri palidz pietiekams pastaigu daudzums (vai var jau iet ara? potes visas ir?), pati vienkarsaka apmaciba.
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Jautājumi par pundurpinčeru (košana un nokārtošanās)

Postby Linda B. » 07 Jan 2013, 16:47

čība wrote:
Linda B. wrote:Nekur neesat minējuši cik vecs vispār ir kucēns.
Un pirms sadot ar avīzi vispirms būtu jāimāca sunim,kur to drīkst darīt,bet to jau te minēja.


Ja kucēns pie jaunajiem saimniekiem ir aptuveni mēnesi, tad man automātiski veidojas bilde - 2,5 - 3,5 mēneši.

Nu ir jau tādi,kas kucēnu atdod mēnesi vecu,tad tik pat labi kucēnam nav pat 2 mēneši.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Jautājumi par pundurpinčeru (košana un nokārtošanās)

Postby Safohouse » 07 Jan 2013, 18:37

Kippers wrote:Jau mazliet mazāk kā mēnesi, esam devuši pajumti burvīgam pundurpinčera (un mazliet takša) šķirnes suņukam, kuru dēvējam par Kipperu. Šajā sakarā arī atradu šo vietni, jo manuprāt, tā ir pilnveidīgākā vietne priekš suņiem.


Var jau dot pajumti arī kādam pieaugušam suņukam... Nez kur tēmas aizsācējs pazudis?
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Jautājumi par pundurpinčeru (košana un nokārtošanās)

Postby Kippers » 07 Jan 2013, 19:26

Centīšos atbildēt uz visiem jautājumiem, kuri ir radušies diskusijas laikā, kā arī centīšos argumentēt sevis teikto.
Suņuks ir vīriešu dzimtas pārstāvis, kuram jau teju būs trīs mēneši (jā, pārāk agri līdzšinējie saimnieki šo sunīti atvasināja prom no savas mammas). Līdz šim saskarsme bērnam ar suni ir laba, ik pa reizei, kad viņš vēlas rotaļāties, tad sanāk kad vēlas uzlekt virsū, bet pa šo vairāk nekā mēnesi nav bijuši nekādi starpgadījumi, kuri būtu traumējuši bērnu un arī turpmāk centīsimies darīt visu iespējamo, lai tā nenotiktu. Sākotnēji suņukam jau bija izveidojusies diatēze (jo šķietami iepriekšēji saimnieki viņu bija barojuši tikai ar slapjajām barībām), bet ātri vien sapratām, ka pie vainas ir vista un tādēļ barojam viņu tikai ar jēra gaļas sauso barību (kas arī viņam ļoti garšo) un svaigu gaļu. Jāatzīst, ka viņš ir ļoti nasks uz cilvēku barību (it īpaši jau uz pastēti) un tapēc arī bieži vien viņš vēlas no meitas atņemt ēdienu (pārsvarā tās ir maizītes, jo visas ēdienreizes cenšamies ēst pie galda, kur sunim nav vietas). Laukā viņu vēl nevedam, jo laiks nav piemērots, līdz ar to dzīvojas pa māju, bet no pavasara radināsim arī iet laukā.
Kāds šeit izteica salīdzinājumu ar mašīnas iegādi, bet manuprāt šis salīdzinājums ir lieks, jo kā gan var salīdzināt kaut kādu bleķa gabalu ar dzīvu dvēlesi? Bija iespēja dot šim sunītim jaunas un gādīgas mājas un tādas arī devām, kā arī cenšamies, lai viņš būtu vesels un paklausīgs, kā jau kārtīgam sunim pieklājas.

Par to jaukumu ar takša sugu, man kā cilvēkam, kurš tieši par šo sugu zina maz, bet aplūkojot dažādas tīras pundurpinčera šķirnes suņu bildes, nenākas secināt, ka viņš diži atšķirtos, tieši otrādi, viņš ir līdzīgs, protams es saprotu tu, ka viņš vēl augs un arī izskatā var mainīties. Vēl viens interesants aspekts ir par ausīm, bet apmeklējot veterinārārstu, noklausījos, ka ja ir jauktenis, tad viņam nav nepieciešams ausis līmēt, lai viņas stāvētu, kaut arī liekas, ka viņas varētu skaisti stāvēt.

Lai būtu lielāks priekšstats, šeit es pievienoju bildes http://foto2.inbox.lv/controller/photo/ ... -1-800.jpg un http://foto2.inbox.lv/controller/photo/ ... G-2961.jpg
They call me Kipper... Kipper the dog :)
Kippers
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 05 Jan 2013, 14:13

Re: Jautājumi par pundurpinčeru (košana un nokārtošanās)

Postby brex » 07 Jan 2013, 20:00

par vesanu lauka - silti iesaku vest lauka, jo suniem nepieciesma socializacija. un tai ir tikai noteikts vecums - ta nav mana izdoma. noteiktais laiks paiet un suni socializet ir daudz, daudz grutak!!! Par to vecumu, lidz kuram ir viegli socializet, domas dalas, tacu 3 men obligati butu jaiet ara, citadi pec tam var sanakt, ka suns lien pa ielu, palecas pie katras masinas rukonas, nikni apruc katru onkuliti ar spieki.
Ja ir bail par aukstumu, var iznest uz mazu britinu, panemt uz rokam, vai uzgerbt kostimu, kaut pa 10 min nest ara. Ja suns sak baidities no kaut ka, nav tas jaukina un jacibina, jaizturas normali - tadas lieta suz ielas ir, saimnieks to zin, nebaidas, tatad suns ari nebaidas, meirigi varam iet talak
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Jautājumi par pundurpinčeru (košana un nokārtošanās)

Postby Kippers » 07 Jan 2013, 20:03

Vest laukā nevedam tikai dēļ tā, ka viņam vēl ir plāna spalva un ka viņš var apsaldēties, jo laukā silts nav, uz rokām viņš bieži dodas laukā! :)
They call me Kipper... Kipper the dog :)
Kippers
Baby
Baby
 
Posts: 5
Joined: 05 Jan 2013, 14:13

Re: Jautājumi par pundurpinčeru (košana un nokārtošanās)

Postby maksis » 07 Jan 2013, 20:04

Kippers wrote: Laukā viņu vēl nevedam, jo laiks nav piemērots, līdz ar to dzīvojas pa māju, bet no pavasara radināsim arī iet laukā.

Cilvēk! Kāds pavasaris? :soks: Ja jums ir kaut mazākā vēlme, lai suns nenokārtojas istabā, radniet viņu pie tā tagad! Ja tagad nav piemērots laiks, tad tāds tas būs kad - maijā? :apstulbis:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Next

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests