Suns un kaķis, attiecības

Dogs Teaching

Suns un kaķis, attiecības

Postby saukums » 13 Mar 2010, 06:39

Mums mājās ieradies kucēns (tibetas mastifs) :starkisp: , kurš taa kaa nevar sadziivot ar maajaas dziivojoshiem diviem kaķiem, vai arii kaķi nevar sadziivot ar kuceenu! Vairaak jau izskataas, ka kuceenam ir interese :kucens: , bet kakjiem bail - "shnjaac, kraac un spljudaas" :lamajas: ! Kaa labaak samierinaat abas karojoshaas puses? Savaadaak tagad kakji lielaako dienas dalju pavada zem gultas! :logs: :jaut:
User avatar
saukums
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 26 Jan 2010, 14:58
Location: Ķegums

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns Vs Kaķis

Postby Demiana » 13 Mar 2010, 09:58

Normāla kaķa reakcija, tāda slēpšanās var ilgt pat vairākus mēnešu :paukojas:
Vienīgi jāuzmana būs kucēnu acis, lai kaķi nesaskrāpē kad šis pārāk tuvu būs pielīdis. Neļauj arī kucēnam uztvert kaķi kā rotaļlietu, tiklīdz redzi ka nebūs labi, stingrā balsī nedrīkst un izšķir abus.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Suns Vs Kaķis

Postby maksis » 13 Mar 2010, 10:09

Manās mājās lietas notiek tā, ka mācīts tiek suns (to vnk ir vieglāk īstenot), bet kaķi tikai pierod pie jaunā iemītnieka. Pareizāk sakot, pierod viens no kaķiem, jo otrs sadzīvo pat ar svešiem ciemiņu suņiem. Resp., kucēnam es kategoriski noliegtu līst pie kaķiem, ja viņi to nevēlas, bet kaķus vnk liktu mierā. Pamazām iemācītos līdzāspastāvēt, zaudētu lielo interesi viens par otru un varētu arī blakus gulēt bez problēmām.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Suns Vs Kaķis

Postby Ieva B » 13 Mar 2010, 22:50

Mums pirmā, nu varbūt pusotra diena bija,kad kaķis pašņāca, bet ilgāk ne. Un pirmais,ko ienesot kucēnu mājās darīju, bija,ka paņēmu kaķi, samīļoju, lai viņš saprot, ka ir joprojām vajadzīgs un vislabākais, un kucēns nav viņa aizstāšanai. :mierina: Tā esot jādara ar to,kas ir pirmais bijis, tam arī pirmajam jāiedod paēst un pirmais jāsamīļo. Mums ātri sākās kopīgās rotaļas kucēnam un kaķim, tāpēc domāju,ka laika jautājums. Mana kucēna māsiņām tieši tas pats, abas kā otrās ienāca jaunajās mājās, kur jau ir pieauguši kaķi. :jaa:
User avatar
Ieva B
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1023
Images: 19
Joined: 13 Jan 2010, 16:18
Location: http://shinkabeads.jimdo.com

Re: Suns Vs Kaķis

Postby Barbariisha » 15 Mar 2010, 08:52

Uz doto brīdi pašiem kaķa nav , bet manai mammai ir trīs pieauguši runči, kuri agrāk dzīvoja kopā ar suni, līdz suņa pēdējai dienai.
Mēs regulāri braucam ciemos un ir tā ka viens runcis nāk spēlēties, ja viņam labs garstāvoklis, bet pārējie divi nolien mamma gultā un tur pārciešs vētru vārdā Monšerī. :logs:
Bet kad bija vecais suns, tad visi kopā gulēja, pareizāk sakot bez suņa neviens negulēja, kamēr suns ārā vai kaut kur arsaimniekiem izbraucis, kaķi koridorī viņu gaida. kādas jūtas... :esmilu: :esmilu:
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Re: Suns Vs Kaķis

Postby kaija » 15 Mar 2010, 11:08

Mūsu mājā ar kaķi un suņiem viss ir :sirsninas2: kārtībā, jo kaķim ir vienkārši burvīgs raksturs.
Toties kaimiņu dobis jau divus gadus plēšās :paukojas: ar savu veco kaķeni. Naids :aizsvilstas: starp šiem abiem ir tik liels, ka kaķis sācis ķēzīties zem gultas.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Suns Vs Kaķis

Postby Ferre » 04 Apr 2010, 09:28

Sunim drīz būs gadiņš, omei ir 2 kaķi, m''asiņas 5 gadi. Tā jau mīļas un labas, bet kad aizbraucu ciemos, tad kaķi ir vienā istabā suns pa visām pārējām. Šausmīgi gribu lai sadzīvo, jo pa vasaru laukos mums un kaimi'jiem ir loti daudz kaki. Un suns kā vētra nesās klāt. protams ka tam kaķim ceru ka nekas nenotiks, jo suns mājās pielavās un kaķis šņāc, kad iet prom suns sāk riet, un kaķīts sabijis mūk, tad nu šis dzenās pakaļ, bet turu pie pavadiņas. Man kkā bail.... Ko darīt? Palaist vaļā un lai katrs dara kā grib un skrien kur var aizskriet?
Image
User avatar
Ferre
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 20 Jan 2010, 12:19
Location: Riga

Re: Suns Vs Kaķis

Postby Feebe » 04 Apr 2010, 12:20

Ferre wrote: protams ka tam kaķim ceru ka nekas nenotiks, jo suns mājās pielavās un kaķis šņāc, kad iet prom suns sāk riet, un kaķīts sabijis mūk, tad nu šis dzenās pakaļ, bet turu pie pavadiņas. Man kkā bail.... Ko darīt? Palaist vaļā un lai katrs dara kā grib un skrien kur var aizskriet?


Suns ir jāaudzina, ka kaķus nedrīkst aiztikt, nevis kopā ar viņu jāskrien kaķim pakaļ! Labākajā gadījumā kaķis aizmūk, sliktākajā var arī sunim uzbrukt, nedod dievs vel acis izskrāpēt, tad jau protams ļaunie kaķi būs vainīgi, nevis suns, kurš viņus trenkā!!!
User avatar
Feebe
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 13 Jan 2010, 15:33

Re: Suns Vs Kaķis

Postby Ferre » 04 Apr 2010, 16:33

Protams ka kaķis ir vecāks un neko ļaunu jau negribu darīt, tikai gribu viņus saradināt. Jo laukos ir viens kuram ir pilnīgi vienalga, var pieskriet klāt un pat bakstīt, tas lūk neinteresā, vairāk jau tie manējie, kuri mūk. Diezgan grūti būtu iedresēt suni, lai neaiztiek kaķi, ja tas kaķis nav klāt.
Image
User avatar
Ferre
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 20 Jan 2010, 12:19
Location: Riga

Re: Suns Vs Kaķis

Postby Feebe » 04 Apr 2010, 18:06

Sāc ar to ka neļauj sunim dzenāt tos kaķus!!! :)
User avatar
Feebe
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 13 Jan 2010, 15:33

Re: Suns Vs Kaķis

Postby Ferre » 05 Apr 2010, 09:46

Kad vinš grib strauāk pieiet, man viņu uzreiz neļaut? \Tas vis noiek pārāk ātri :) bet nu mēģināšu kko liets labā darīt.
Image
User avatar
Ferre
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 20 Jan 2010, 12:19
Location: Riga

Re: Suns Vs Kaķis

Postby keiko » 05 Apr 2010, 10:14

mana kaķenīte pazuda drīz pēc tam, kad mājās ieradās suns... ir divas versijas - viņa tika nozagta vai arī nespējot pieņemt suni, aizgāja no mājām, kā to izdarīja kaimiņu kaķene, kad mājās ieradās suns. Tagad tā kaķene dzīvo pie citiem kaimiņiem un mājās neiet. Kā to novērst? nezinu :(
Pasaulē nav neviena cita dzīve būtne, kura spēj dot tādu beznosacījuma mīlestību kā suns.
keiko
Baby
Baby
 
Posts: 62
Joined: 14 Jan 2010, 22:03

Re: Suns Vs Kaķis

Postby Barbariisha » 06 Apr 2010, 09:13

Kad pirmo reizi aizbraucām ar Sherry pie manas mammas. Kaķi bija vairāk vai mazāk vienaldzīgi, nu, ja par vienaldzību var nosaukt aiziešanu gulēt uz citu istabu. :D Bet tagad kā paveram ārdurvis, mazā triecas iekšā un meklē runčus rokā. Vienam no runčiem patīk ar viņu paspēlēties, bet diviem pārējiem ne visai. Kad saku ,,nedrīkst'' sēž un cerīgām acīm skatās uz kaķiem un mani, kad nu es ļaušu viņai padzenāt runčus, bet kad nesaņem cerēto atļauju dodas prom, es nevarētu teikt, ka viņas purniņa izteiksme ir visai apmierināta. :D
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Re: Suns Vs Kaķis

Postby tiina » 06 Apr 2010, 15:11

Man mājās pirmais bija suns,bet pēc pāris mēnešiem paņēmām kaķi.Suni jau no pirmajām pastaigām mācījām ka kaķus aiztikt nevar.Līdz ar kaķa ierašanos mājās problēmu nebija.Vienīgais tā veselīga interese par jauno ģimenes locekli.Vienīgi tagad, kad suns zina, ka ir suņi kaķa lielumā, uz ielas gribas iepazīties ar kaķiem.Tad nākas paskaidrot, kad tas ir kaķis ne suns. :hih:
User avatar
tiina
Baby
Baby
 
Posts: 16
Joined: 23 Mar 2010, 15:06


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests