Kucēns sargā ēdienu no bērna

Dogs Teaching

Re: Kucēns sargā ēdienu no bērna

Postby Creme de la Creme » 29 Jun 2013, 19:27

Jā, bet suns jau var iet blakus, bet deguns tik un tā būs pie zemes :sarkstosa:
Atceros kā mēs ''mocījāmies'' ar vecāko puiku. Viņš vispār negāja pie pavadas! Burtiskā nozīmē - šļūca uz dibena! Vienalga pa kādu segumu, pat pa asfaltu, vai caur peļķēm. Bez pavadas gāja daudz maz blakus. Tā līdz kādiem 6 mēnešiem (šī iemesla pēc negājām uz izstādēm kucēnos). Katrs instruktors ieteica kaut ko savu...mēs tromēr nolēmām suni pārlieku nemocīt un nogaidīt. Par laimi mums pavada ikdienā nebija jālieto (nedzīvojam pilsētā). Bet tad pēkšņi vienā reizē - aizgāja galvu augsti pacēlis, man pa priekšu! Kopš tās reizies nav bijusi nepieciešama nekāda izstāžu apmācība! Suns ar prieku gāja pavadiņā,smuki blakus, galvu augsti pacēlis, luncinot asti. Kas viņam notika, dies's vien zin!
Takša spīts būs jāmācās savaldīt. Bet taksis samērā viegli padodas apmācībai (ieskatieties taksis.lv mājas lapā, tur daudz interesantu rakstu/bilžu/video no takšu pasākumiem).
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kucēns sargā ēdienu no bērna

Postby zaniitee9 » 01 Jul 2013, 10:18

Jā, to jau es esmu pamanījusi, ka komandas apgūst ātri (izņemot "blakus" :D ), bet ne vienmēr grib tās izpildīt, saspītējas un nedara. Bet nav tik traki, pa reizei tas spīts tik, vairāk pastaigu laikā, kad gribu, lai ejam uz priekšu nevis ošņājamies. Tad arī reizēm mēdz nogulties zemē un nekustēt. Bet uz brīdi, kad izvelku kārumju, tad ir klāt
Ai, nevaru sagaidīt, kad tiksim uz apmācības nodarbībām, gribu mācīties :aptracis:
zaniitee9
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 03 Dec 2012, 19:43

Re: Kucēns sargā ēdienu no bērna

Postby ash » 01 Jul 2013, 10:48

mūsu sunim ir 3 režīmi - blakus tas ir cieši blakus, nekāda ošņāšanās, čurāšana un snakstīšanās apkārt; brīvs - skrien kur gribi, dari ko gribi, bet ja komanda brīvs ir apvienota ar pavadu, tad pavadu vilkt tik un tā nedrīkst; velc - kustība pa ceļu uz priekšu velkot ragavas vai velosipēdu - vienīgā sankcionētā vilkšana.
lai arī suns ļoti labi zin un saprot šīs komandas un atšķirības starp tām, vēl joprojām regulāri pastrādājam, atsvaidzinām iemaņas, jo neatkarīgais raksturs sunim vienmēr liek pārbaudīt - vai blakus gadījumā šodien nenozīmē kaut kur 2-3 metru rādiusā ap saimnieku.
gan jau skoliņā apgūsiet komandu blakus. :) pirms gadiem 10 man bija taksis, kurš perfekti gāja blakus bez pavadiņas. arī pilsētā. ;)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Kucēns sargā ēdienu no bērna

Postby zaniitee9 » 07 Jul 2013, 02:16

Ash , Tu man devi cerību, ka man tomer ir iespeja savu taksenīti izaudzināt par smuku gajēju :meitenedejo:
zaniitee9
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 03 Dec 2012, 19:43

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests