ķinas ceklainā īpatnības

Dogs Teaching

ķinas ceklainā īpatnības

Postby lasse » 03 Jul 2014, 13:19

Lūdzu kāds iesakiet kinologu, kurš ir strādājis ar Ķīnas cekulainajiem??
lasse
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 03 Jul 2014, 13:16

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: ķinas ceklainā īpatnības

Postby begemot » 03 Jul 2014, 14:53

Es pieļauju, ka tādu īpašu kinologu priekš KC nebūs. Bet kādas problēmas ir sunim? Kāpēc domājiet, ka tās varētu būt šķirnes specifika? Man arī ir KC kucīte kura pirms 8 gadiem paņemta no nelabvēlīgas vides..
begemot
Baby
Baby
 
Posts: 45
Images: 2
Joined: 16 Feb 2013, 00:31

Re: ķinas ceklainā īpatnības

Postby lasse » 03 Jul 2014, 21:29

izserfojos interneta un ir skaidrs, ka esmu panjemusi sev enu:) esmu vinja dzives pamats un vieniga motivacija:) bet shitaa motivacija man neder, jo nevaru atstat suni vienu majas - vinsh riko koncertus! un sakara ar to, ka nav nekads Luciano Pavarotti, ne visiem kaiminjiem patik:(
esam megjinajushi atstat mantinjas, tv ieslegtu, manas drebes, nashkjus, atstat uz isaku/ilgaku laiku..nekas nelidz..vinju neinterese nekas - pat nashkji netiek esti.
lasse
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 03 Jul 2014, 13:16

Re: ķinas ceklainā īpatnības

Postby begemot » 04 Jul 2014, 09:25

nu jā KC ir ļoooti emocionāli suņi. Cik ilgs laiks pagāja kopš paņemat viņu? Mana atgāja k.kur gada laikā, ilgi, ja... mums gan bija citas problēmas agresija pret cilvēkiem un citiem suņiem, jo viņa vispār nebija socializēta, 2 gadus dzīvoja dzīvoklī, ārā netika vesta :(
begemot
Baby
Baby
 
Posts: 45
Images: 2
Joined: 16 Feb 2013, 00:31

Re: ķinas ceklainā īpatnības

Postby lasse » 04 Jul 2014, 10:18

musejais ari ir "uz kaushanos"..bet varb tapec, ka nav kastrets. kas attiecas uz "ara neveshanu", tad bija vel viens shoka moments - kad vinjam vajag churat, vinsh neprasijas ara un nevienu nemodinaja, bet klusinjam savas churas nodzera :soks: atradu interneta stastus, ka ir saimnieki, kuri savus sunjus ta iemaca.. :akes: bez komentariem :aizsvilstas: suns pie mums jau teju 2 meneshi - lenam sak izradit, kad vajag iet ara :chura:
lasse
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 03 Jul 2014, 13:16

Re: ķinas ceklainā īpatnības

Postby Eskimo » 05 Jul 2014, 17:38

begemot wrote:nu jā KC ir ļoooti emocionāli suņi. Cik ilgs laiks pagāja kopš paņemat viņu? Mana atgāja k.kur gada laikā, ilgi, ja... mums gan bija citas problēmas agresija pret cilvēkiem un citiem suņiem, jo viņa vispār nebija socializēta, 2 gadus dzīvoja dzīvoklī, ārā netika vesta :(


begemot kā cīnījāties ar agresiju pret citiem suņiem?
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: ķinas ceklainā īpatnības

Postby begemot » 05 Jul 2014, 21:40

da principā nekā, tas bija sen es biju zaļš gurķis :)) nelaidu nekur bez pavadas un viss... turklāt viņa pati neuzbruka, tikai nelaida sev klāt.. tādā agresīvā manierē, man vairāk nepatika agresija pret cilvēkiem, un ļoti izteikta, un bērniem, bet tas k.kā pats pārgāja, laikam suns saprata, ka nav pamana sevi sargāt... šobrīd ir visai adekvāts suns, vienmēr blakus, komandas klausa, mierīgi pastaigājās bez pavadas, bet ar suņiem nekontaktē...
Last edited by begemot on 05 Jul 2014, 21:57, edited 1 time in total.
begemot
Baby
Baby
 
Posts: 45
Images: 2
Joined: 16 Feb 2013, 00:31

Re: ķinas ceklainā īpatnības

Postby begemot » 05 Jul 2014, 21:43

lasse wrote:musejais ari ir "uz kaushanos"..bet varb tapec, ka nav kastrets. kas attiecas uz "ara neveshanu", tad bija vel viens shoka moments - kad vinjam vajag churat, vinsh neprasijas ara un nevienu nemodinaja, bet klusinjam savas churas nodzera :soks: atradu interneta stastus, ka ir saimnieki, kuri savus sunjus ta iemaca.. :akes: bez komentariem :aizsvilstas: suns pie mums jau teju 2 meneshi - lenam sak izradit, kad vajag iet ara :chura:

par kaušanos... man liekās, ka Cekulainie vispār kā jau austrumnieki ir diezgan dominanti, un ja tas netika labots sākotnēji, būs grūti :(
begemot
Baby
Baby
 
Posts: 45
Images: 2
Joined: 16 Feb 2013, 00:31

Re: ķinas ceklainā īpatnības

Postby emy » 09 Jul 2014, 12:13

Mana pieredze saistībā ar Ķīnas cekulainajiem - vairāk manas subjektīvās pārdomas un emocijas bez zinātniska pamatojuma.

Pusgadu dzīvoju īrētā dzīvoklī Rīgā, Ūdens ielā. Mūsu stāvā bija viens ķīnais cekulainais. Un tas bija... kaut kas drausmīgs! Tas suns kliedza un gaudoja katru reizi, kad saimnieki nebija mājās. Tas bija šausmīgi. Citi kaimiņi teica, ka saimnieki īsti nevedot suni laukā un reti esot mājās. To gan sīkāk nezināšu. Sākumā vispār nevarēju saprast, kas notiek un kurā dzīvoklī, jo skanēja viss stāvs. Šķita, ka to suni bendē nost. Tad pāris reizes redzēju puisi ejam laukā pastaigāties ar cekulaino un piefiksēju arī, no kura dzīvokļa nāk skaņa. Vienu nakti biju novesta līdz totālam izmisumam, jo saimnieki laikam visu nakti nebija mājās - bāzu ausīs vates un liku spilvenu uz galvas - tā skaņa, ko tas suns radīja nebija izturama - tuvāk durvīm, tālāk, gaudas, kliedzieni, smilkstēšana un tas viss bez apstājas.
Es galīgi neesmu no tiem, kam patīk sniegt sūdzības, bet, ja es tajā mājā turpinātu dzīvot, tad laikam jau sauktu katru reizi pašvaldības policiju, lai stāda protokolus.

Katrā gadījumā - suns ārdījās tiklīdz kā saimnieki bija prom. Un būt tāda suņa kaimiņam ir briesmīgi. Pie kam mani suņi arī no tās gaudošanas dikti stresoja.

Otra pieredze ir tāda, ka draudzenei bija Ķīnas cekulainā kucīte. Arī nenormāls nervu kamols. Vienkārši hiper jūtīga. Un taisīja savas vajadzības arī visur kur ienāca prātā. Nebija izmācāma.

Iespējams, tagad man ir izveidojies nepareizs priekšstats, bet šī šķirne šķiet vieni no nervozākajiem suņiem un laikam jau, ja tāds suns ir, tad visaz jānodrošina, lai tā gaudošana nebojā dzīvi visiem mājas iedzīvotājiem. Nezinu, vai no tā var atradināt.
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: ķinas ceklainā īpatnības

Postby lasse » 02 Aug 2014, 09:18

par kaukshanu un gaudoshanu - jaa, musejais viens pats majas nepaliek un punkts! esmu izrakajusi internetu krustu shkjersu - jaa, KC vieni majas nepaliekot. A ko tad sanak, ka visi, kuriem ir KC nekur nestrada??:)
nu, un otra lieta ar kuru joprojam netiekam gala - agresija pret viirieshiem un citiem sunjiem. Ari pec "dzimummainjas" operacijas. Pirmkart jau nesaprotu sunja izverteshanas principu - kurhs ir bistams mums un kursh nav, tapec ari noreagjet gruti. Apsveru domu par mazu uzpurniti:(

Visadi citadi cepuri nost - lielisks, priecigs un ljoti ljoti gudrs suns! Nekad un nevienu pashu reizi kopsh maija, kad panjemam vinju no patversmes, NAV piechurajis, piepilinajis vai ka citadu pieshmucejis istabu!
lasse
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 03 Jul 2014, 13:16


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests