Mazās vajadzības uz visa mīkstā

Dogs Teaching

Mazās vajadzības uz visa mīkstā

Postby Sola » 15 Jul 2014, 11:44

Mana 11 nedēļu jaunā kucīte ļoti bieži savas mazās darīšanas nokārto uz kaut kā mīksta - vienalga, vai tā ir viņas guļvieta, vai kas cits uz zemes atstāts drēbes gabals. Esmu lasījusi, ka suņi nemēdz nokartoties tur, kur guļ, bet viņa savu gultu sačurā katru dienu. Uz autiņa arī mēdz nokārtoties.

Kā cīnīties ar šo paradumu?
User avatar
Sola
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 2
Joined: 19 Jun 2014, 12:36

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mazās vajadzības uz visa mīkstā

Postby čība » 15 Jul 2014, 11:49

Tas nav pardums. Suns vienkārši nezina, kur viņam jānokārtojas. Sunim nav atšķirības - mīksts vienreiz lietojamais paladziņš vai kāda cita mīksta sedziņa. Tāpēc iesaka kucēniem izmantot tikai avīzes, jo tās ievērojami atšķiras no auduma.
Un jāmāca iet ārā. Ja vēl karantīnā, tad nu neko - sadzīvo. Es nesu kucēnu ārā - kad piecēlās, kad paēda, kad patrakoja, kad likās, ka viņam vajag, kad nelikās, ka viņam vajag utt :D
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Mazās vajadzības uz visa mīkstā

Postby maksis » 15 Jul 2014, 16:01

čība wrote: Sunim nav atšķirības - mīksts vienreiz lietojamais paladziņš vai kāda cita mīksta sedziņa. Tāpēc iesaka kucēniem izmantot tikai avīzes, jo tās ievērojami atšķiras no auduma.

Mana pieredze arī liecina tieši par to pašu. Viens no iemesliem, kāpēc es esmu "pret" radināšanu iet nokārtoties uz paladziņa, lai gan savulaik man tas likās ieguvums.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Mazās vajadzības uz visa mīkstā

Postby Creme de la Creme » 16 Jul 2014, 09:15

maksis wrote:
čība wrote: Sunim nav atšķirības - mīksts vienreiz lietojamais paladziņš vai kāda cita mīksta sedziņa. Tāpēc iesaka kucēniem izmantot tikai avīzes, jo tās ievērojami atšķiras no auduma.

Mana pieredze arī liecina tieši par to pašu. Viens no iemesliem, kāpēc es esmu "pret" radināšanu iet nokārtoties uz paladziņa, lai gan savulaik man tas likās ieguvums.

:par:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests