ēd savas kakas

Dogs Teaching

ēd savas kakas

Postby ingucel » 24 Sep 2014, 14:06

Manas sunes visu mūžu ir ēdušas savas kakas. Vecākai sunei tūlīt būs 10 gadi un kakas ēda jau no pirmās dienas(no 6 mēn vecuma). Toreiz konsultējos ar audzētāju, vetārstu un arī ar citiem suņiniekiem. Izmēģinājām ķiploku tabletes, vitamīnus, bet nekāda jēga. Tad netā izlasīju, ka, ja suns sācis ēsts savas kakas, tad tas ir uz mūžu. Tā nu samierinājos....Jaunākā sune arī ātri ,,iemācījās,, pretīgo niķi. :histerija:
Iedomājos...varbūt pa šiem gadiem ir izgudrots kāds līdzeklis pret kaku ēšanu? Kāda barības piedeva?
Otrs variants kas agrāk nebija ienacis pratā ir tālvadības dresūras sistema. Nez vai tas darbotos, vai ir jēga mēģināt? Doma tāda- pēc ēšanas vai no rīta sunes izlaižu ārā pagalmā un pati vaktēju pie loga kad ēdīs sū.. un kā ēd tā spiežu pogu. Liekas ar paris reizem vajadzētu pietikt.
Varbūt ir kādi citi ieteikumi?
Jau iepriekš paldies!
ingucel
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Images: 0
Joined: 31 Jan 2012, 16:01

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: ēd savas kakas

Postby julika » 24 Sep 2014, 15:08

Vai jūs gribētu, lai katru reizi, kad jūs kaut ko darat nepareizi, jūs dabūtu ar elektroimpulsu pa kaklu? :sajucis:
man liekas, ka labāka pieeja - nodarbināt suni pastaigas laikā, lai nebūtu velēšanas kaut ko no zemes ēst vai iemācīt stingro "nedrīkst".
Variants nr.3 - savakt aiz sava suņa :kanepe:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: ēd savas kakas

Postby Demiana » 24 Sep 2014, 15:47

Ja saprotat krieviski:
Прочтите более подробно по теме «Собака ест кал. Как отучить? Копрофагия у собак.» на сайте, посвящённом воспитанию и уходу за собаками www.cleverdog.ru Цитирование контента без указания активной гиперссылки запрещено.

Visbiežākie iemesli tādai uzvedībai:
недостаток микроэлементов в рационе питания
привлечение внимания хозяина
материнское поведение у кормящих сук
недостаточность поджелудочной железы
инфекционные заболевания собак

Iespējams pa šiem gadiem, vetārstiem ir parādījusies iespējas noskaidrot un izslēgt pēdējos 2 sarakstā minētos variantus.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: ēd savas kakas

Postby Linda B. » 24 Sep 2014, 23:34

Ir mēģinātās tabletes STOP?
Man šīs savulaik palīdzēja,kad pie manis bija nonācis badināts suns,kas uz ielas rija praktiski visu,nešķirojot vai tas ir benčiks,nokritusi koka lapa,kaka vai kas cits.Diezgan ātri pārgāja tā visa rīšana.
Vispār esmu dzirdējusi,ka kakas ēd,ja ir problēmas ar gremošanu.Iespējams trūkst fermenti,pārtika nesagremojas līdz galam un sunim šķiet,ka kaka joprojām ož pēc ēdiena.Varbūt var vetaptiekās painteresēties pēc tiem,var padot jēlus vai kaltētus liellopu kunģus.Varbūt barība nav laba?Ar ko barojat?
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: ēd savas kakas

Postby Māra » 25 Sep 2014, 09:02

Pieredze pašai gan ar ko tādu nav bijusi, taču nupat izlasīju Dženas Fennelas grāmatu "Saruna suņu valodā" - par pozitīvo suņu audzināšanu un tur kā reiz bija arī šāda situācija, kas esot psiholoģiska un aprakstīts tās risinājums.

Jebkurā gadījumā - vēlu izdošanos!
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: ēd savas kakas

Postby ingucel » 25 Sep 2014, 09:28

julika wrote:Vai jūs gribētu, lai katru reizi, kad jūs kaut ko darat nepareizi, jūs dabūtu ar elektroimpulsu pa kaklu? :sajucis:
man liekas, ka labāka pieeja - nodarbināt suni pastaigas laikā, lai nebūtu velēšanas kaut ko no zemes ēst vai iemācīt stingro "nedrīkst".
Variants nr.3 - savakt aiz sava suņa :kanepe:

Kāpēc ,,katru reizi, kad jūs kaut ko darat nepareizi,,? Runa iet tikai par SAVU kaku ešanu. Ja es būtu suņa vietā, tad droši vien izvēlētos pāris elektroimpulsus pa kaklu, zinot ka pēc tam zobi mūždien nebūtu pilni ar kakām un varētu saimnieku sabučot arī ne tikai pēc zobu tīrīšanas.
Problēmas nav pastaigu laikā, bet mājās. Un stingrais "nedrīkst" darbojas ļoti labi, bet tikai tad kad esmu klāt. Savākt aiz sava suņa ir nereāli(es runaju par savas mājas pagalmu!), jo siltajā gadalaikā mājas durvis praktiski visu laiku ir atvērtas un suņi var iet ārā-iekšā kad grib. Neskraidīšu taču sunim visu dienu pakaļ gaidot kaku. Aukstajā gadalaikā esmu par slinku :sarkstosa: lai tumsā un lietū vai sniegputenī ietu ārā. Tāpēc teritorijai apkārt ir sēta.

Demiana, paldies, noteikti palasīšu.
ingucel
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Images: 0
Joined: 31 Jan 2012, 16:01

Re: ēd savas kakas

Postby ingucel » 25 Sep 2014, 09:44

Linda B. wrote:Ir mēģinātās tabletes STOP?
Man šīs savulaik palīdzēja,kad pie manis bija nonācis badināts suns,kas uz ielas rija praktiski visu,nešķirojot vai tas ir benčiks,nokritusi koka lapa,kaka vai kas cits.Diezgan ātri pārgāja tā visa rīšana.
Vispār esmu dzirdējusi,ka kakas ēd,ja ir problēmas ar gremošanu.Iespējams trūkst fermenti,pārtika nesagremojas līdz galam un sunim šķiet,ka kaka joprojām ož pēc ēdiena.Varbūt var vetaptiekās painteresēties pēc tiem,var padot jēlus vai kaltētus liellopu kunģus.Varbūt barība nav laba?Ar ko barojat?

Tabletes "STOP" nav mēģinātas, būs japamēģina! Liellopu kuņģi arī nav mēģināti( nu tikai tik cik kaltētie gardumu veidā). Kādreiz pēc suņinieku ieteikuma mēģinājām svaigas aknas paris reizes nedēļa meneša garumā, bet tas nedarbojās. Barības 10 gadu laikā ir mainītas vairakas reizes, bet tas nekādi nav ietekmējis kāri pēc kakām. Ir ēsts- Nutra Nuggets melnais maiss, Acana, Ontario. Tagad ēd dakteres ieteikto Josera Balance ar pazeminatu proteīna daudzumu, lai saudzētu nieres, jo pavasarī bija nieru mazspēja.
ingucel
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Images: 0
Joined: 31 Jan 2012, 16:01

Re: ēd savas kakas

Postby ingucel » 25 Sep 2014, 09:52

Māra wrote:Pieredze pašai gan ar ko tādu nav bijusi, taču nupat izlasīju Dženas Fennelas grāmatu "Saruna suņu valodā" - par pozitīvo suņu audzināšanu un tur kā reiz bija arī šāda situācija, kas esot psiholoģiska un aprakstīts tās risinājums.

Jebkurā gadījumā - vēlu izdošanos!

Paldies, Māra! Šo gramatu esmu ātrumā pārlasījusi, laikam kaut kā būšu to tēmu palaidusi garām. Būs jāpalasa cītīgāk!
ingucel
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Images: 0
Joined: 31 Jan 2012, 16:01

Re: ēd savas kakas

Postby ingucel » 25 Sep 2014, 10:34

Demiana wrote:Ja saprotat krieviski:
Прочтите более подробно по теме «Собака ест кал. Как отучить? Копрофагия у собак.» на сайте, посвящённом воспитанию и уходу за собаками http://www.cleverdog.ru Цитирование контента без указания активной гиперссылки запрещено.

Visbiežākie iemesli tādai uzvedībai:
недостаток микроэлементов в рационе питания
привлечение внимания хозяина
материнское поведение у кормящих сук
недостаточность поджелудочной железы
инфекционные заболевания собак

Iespējams pa šiem gadiem, vetārstiem ir parādījusies iespējas noskaidrot un izslēgt pēdējos 2 sarakstā minētos variantus.

Izlasīju ieteikto rakstu. Aizkuņģa dziedzeru nepietiekamība...par to ieminējās dakters kurš pavasarī taisīja sunei usg. Minot kā pamatu tam sunes tievumu. Bet mūsu daktere to noliedza, sakot, ka, ja būtu aizkuņģa dziedzera nepietiekamība, tad sunei būtu mīksta vēdera izeja, bet ar vedera izeju viss ir kārtībā. Un vairākkārt veiktās asinsanalīzes arī neliecinot par kādu iekaisumu vai aizkuņģa dziedzera problemu. Nezinu...laikam atkal esmu nonakusi pie secinājuma, ka tas ir slikt ieradums ar kuru jāsadzīvo.
ingucel
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Images: 0
Joined: 31 Jan 2012, 16:01

Re: ēd savas kakas

Postby Ane » 25 Sep 2014, 18:30

Mana vecā sune pasāka ēst citu suņu kakas, kad zaudēja līderes statusu. :soks: Ja kaka ir liela un nevar visu apēst, tad uzčurā virsū un vēl zemi pakašā. :kanepe: Nu smejies vai raudi, bet neko mainīt nevaram.
Domāju, ka mums tā ir psiholoģiska problēma - vēlme iznīcināt citu suņu smaku un vairot savējo un vēlme atgriezties karalienes tronī. Ar aizkuņģi mums gan kaut kas nav kārtībā, daudz dzer un tikpat daudz čurā pa visām malām, večiņai daudz arī citu problēmu, operēta onkoloģija pirms diviem gadiem. Vecums nenāk viens... :sajucis:
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron