Spītīgs- neklausīgs suns

Dogs Teaching

Re: Spītīgs- neklausīgs suns

Postby suncis » 13 Jan 2015, 20:06

ash

,,un nevajag vainot suni ka viņš spītīgs, vai saimnieku - ka viņš neprot suni apmācīt, bet gan pieņemt, ka sunim ir tāds temperaments, ar kādu viņš ir piedzimis un ar to ir jārēķinās visās dzīves situācijās." :pastaiga:

Tur jums taisnība par visiem 1000%. Lai kā es censtos,bet šķirnes īpatnības ņem virsroku. Atliek cerēt,ka laiks un kopā būšana dos labākus rezultātus.
suncis
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 3
Joined: 09 Jan 2013, 21:03

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Spītīgs- neklausīgs suns

Postby ash » 13 Jan 2015, 20:36

protams - laiks un kopā būšana, regulāra mācīšanās kā ikdienas sastāvdaļa noteikti nāk par labu.
vnk jāpieņem, ka visi suņi nav vienādi un ka tas spītīgais, neklausīgais, tik un tā ir manējais un vislabākais :) vienkārši - īpašs :velnins:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Spītīgs- neklausīgs suns

Postby suncis » 13 Jan 2015, 22:11

Jā...tā ir! Otra tāda nav! Ar daudzām rakstura īpašībām saskaros pirmo reizi,jo pirms tam bija citas šķirnes pārstāvji... Bet,daba ir daba-mācamies sadzīvot ievērojot viens otra intereses. Puika ir zelts! :estevisamilosu:
suncis
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 3
Joined: 09 Jan 2013, 21:03

Re: Spītīgs- neklausīgs suns

Postby Zzanem » 14 Jan 2015, 09:04

šeit viņš ir- 10 mēneši
2620
ar šādu skatienu es tieku modināta augšā :)
2622
savā gada jubilejā
2621

ikdienā neļauju gulēt dīvānā, kad svētki vai gribas paņemt blakus, tad tik.
Zzanem
Baby
Baby
 
Posts: 17
Images: 4
Joined: 12 Jan 2015, 09:00

Re: Spītīgs- neklausīgs suns

Postby Zzanem » 14 Jan 2015, 09:08

Paldies visiem par ieteikumiem un komentāriem.
esam jau tagad 2 dienas pastaigājušies pēc apstāšanās metodes un man šķiet, ka tas darbojas :) lēnām, bet manuprāt viņš tik daudz nerauj, kā arī biežās skatās uz manīm, ko es darīšu, uz kuru pusi krustojumā iešu. parkā vēl nedaudz grūtības viņu sasaukt, bet to es varētu attiecināt un to, ka viņam vienkārši visu gribas uzreiz apošņāt un līdz ar to es tad neesmu interesanta :)
Zzanem
Baby
Baby
 
Posts: 17
Images: 4
Joined: 12 Jan 2015, 09:00

Re: Spītīgs- neklausīgs suns

Postby ievish » 14 Jan 2015, 09:40

Zzanem, kādas attiecības sunim ir ar pīkstošām mantām? Tad kad manējam vēl bija pusaudžu vējš galvā, tad saprātu un uzmanību man varēja atgriezt pīkstošās mantas. Ņēmu līdzi uz pastaigu pīkstošu mantu vai bumbiņu un, ja nedzirdēja parastu "šurp", tad ar pīkstuli piepalīdzēju, jo suns ir traks uz pīkstuļiem. Tas nostrādāja prakstiski vienmēr.
Pašlaik nereti, ja aizrāvies ar skriešanu, skriešanas azartam cauri palīdz izrauties plaukstu plaukšķināšana, tas troksnis pievērš uzmanību un ļauj sākt domāt.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Spītīgs- neklausīgs suns

Postby Zzanem » 14 Jan 2015, 09:46

Pīkstošo mantu ņemu, kad braucam uz mežu vai jūru. Parkā tas nestrādās, jo apkārt ir citi suņi, ar kuriem viņs dauzās, kuri ir vēl trakāki uz mantām :) plaukšīnāšanu arī izmantoju :) kad grib, tad dzird :)
Zzanem
Baby
Baby
 
Posts: 17
Images: 4
Joined: 12 Jan 2015, 09:00

Re: Spītīgs- neklausīgs suns

Postby julika » 14 Jan 2015, 09:51

Varbūt uz to laiku, kad trenējāt piesaukšanu un stiprināt kontaktu, labāk izvairīties no citiem suņiem. Kad viņš varēs nākt pie jums 100% vietās, kur nav citu suņu, tad var pamazām izmantot arī citus suņus kā nākamo grūtības līmeni.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron