Individuālas nodarbības suņa paklausības treniņam

Dogs Teaching

Individuālas nodarbības suņa paklausības treniņam

Postby MarleyBeagle » 24 Feb 2015, 18:09

Sveiki!

Mums ģimenē pievienojies jauks bīglu puika Mārlijs. Kucēnam ir 5 mēneši un gribam sākt domāt par suņu skolu. Bet, negribam īsti iet uz kopējām apmācībām (piem tām, kas spicē), bet uz individuālām nodarbībām. Vai dalīsieties ar pieredzi pie kā vislabāk iet? Ko mēs gribētu redzēt no instruktora? Negribam sunīti trenēt ar savelkošām siksniņām un tamlīdzīgām metodēm. (neko nesakām par šīm metodēm sliktu, bet, vēlamies citu pieeju tīri personiski). Cik esam interesējušies, šķiet, ka pārsvarā gan instruktori piekopj vairāk "vecās skolas" metodes, mēs meklējam kādu progresīvāku (jau atkal, iespējams vecās metodes ir labākas, varbūt nav, par to nav runa, bet, esam izlēmuši par labu šādai pieejai), ja kāds zinātu šādu instruktoru, perfekti, ļoti labprāt iesim pie tā. Bet nu, pirmkārt protams, gribam draudzīgu, labu instruktoru, varbūt kādu ar labu pieredzi ar bīgliem.

Liels paldies jau iepriekš.
MarleyBeagle
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 24 Feb 2015, 17:36

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Individuālas nodarbības suņa paklausības treniņam

Postby čība » 25 Feb 2015, 16:13

Vladislava Akimova, Pēteris Akimovs
http://www.dogs.lv/lv/apmacibas-sports/trenneri/
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Individuālas nodarbības suņa paklausības treniņam

Postby alina_n » 13 Apr 2015, 19:04

Vai izdevās atrast treneri? Mūsu mājās tieši tāds pats jautājums, tikai pēc šķirnes špics un, diemžēl, ar agresijas pazīmēm.
Ļoti priecāšos par zinoša un individuālā pieejā ieinteresēta kinologa ieteikumiem!
alina_n
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 13 Apr 2015, 19:02

Re: Individuālas nodarbības suņa paklausības treniņam

Postby LindaS » 15 Apr 2015, 13:42

(uztvert ar pozitīvu) Lasu un brīnos- laikam daudziem vēl joprojām sķiet, ka suņu dresūra ir suņa mocīšana, fiziska ietekmēšana un visi iespējamie moku varianti kopā :kanepe: nu bērnus viduslaikos arī ar zagariem pēra skolā....
Manuprāt, jau sen ir pagājis tas laiks un ir pienākusi Eiropa(vairāk vai mazāk)- kad suņu treneri strādā ar pozitīvām metodēm, vairumis. Un vienmēr jau paliek faktors, kad mēs varam zvanīt instruktoriem un tā arī jautāt- ar kādām metodēm jūs strādājat, utt... tas ir viņa paša reklāma to paskaidrot.
Sen sen jau vairs neesmu saskārusies ar tīru "veco" skolu, kaut kas jau tiek pamazām aizgūts un apgūts tomēr arī LV.
Bet atsauksmes ievākt, protams, ir labi- nepārprotiet. Mēs arī tā darījām. Un treniņos runājiet, sakiet, ko vēlaties vai nevēlaties nodarīt sunim, esmu par to, ka treneris vispār nepiedur pirkstu sunim, viss notiek ar instrukcijām saimniekam. Un saimnieks izlemj, cik mīksti/stingri to apmācīt.
User avatar
LindaS
Puppy
Puppy
 
Posts: 220
Images: 8
Joined: 15 Jan 2010, 10:10

Re: Individuālas nodarbības suņa paklausības treniņam

Postby Teodors » 21 Sep 2017, 17:34

Heijā!

Paceļu šo pavedienu, jo ļooooti gribētu uzzināt vēl kādas pieredzes ar individuālajām nodarbībām un ieteikumus, pie kā iet.

Es gribu apmeklēt individuālās nodarbības, jo suņu skola barā man īsti neiet pie sirds - dalīta trenera uzmanība, vingrinājumu ātrumu un ilgumu nosaka grupas, nevis mūsu vajadzības, un visas skolas ir kaut kādās bez auto neaizsniedzamās vietās. Spanielam jau deviņi mēneši, vajag paklausības pamatus - nekādu nopietnu problēmu nav, vienkārši vajag pamācīties.

Es dzīvoju Rīgā, Skanstē, pārvietojos ar kājām vai ar sabiedrisko transportu.

Kādi ieteikumi?
Teo! || My wonderful idiot, my velcro dog, the reason I can't do anything social unless dogs are allowed, my biggest fan, my crybaby, my expert at cleaning faces, hands and feet, my night walk companion, my dance partner, my burden, my family.
User avatar
Teodors
Baby
Baby
 
Posts: 36
Joined: 10 Jun 2017, 13:53

Re: Individuālas nodarbības suņa paklausības treniņam

Postby Vēja sune » 21 Sep 2017, 20:37

Man ļoti patika Jūlija Siņicina (223 442 77). Viņai ir nodarbības Spicē Dino Arenā, bet viņa brauc arī pie klientiem uz vietas. Sanāk, protams, dārgāk, bet uzmanība tad tiešām ir tikai uz konkrēto cilvēka un suņa pāri.
Owned by a Saluki.
Vēja sune
Baby
Baby
 
Posts: 57
Joined: 12 Aug 2016, 23:16

Re: Individuālas nodarbības suņa paklausības treniņam

Postby madja » 22 Sep 2017, 09:45

Absolūti neobjektīvi uzskatu,ka InterSportCanis ir labākais apmācības klubs Latvijā, balstoties tā biedru dažādu sporta veidu sasniegumos, bet objektīvi man nav savas pieredzes ar citiem instruktoriem.

Pati esmu gājusi ar vecāko suni pie dresetajs un šobrīd ar sīko krupi pie pixy, skaidrs,ka varu teikt tikai visu to labāko.
abas pamatā strādā Ķengaraga laukumā, Pixy arī Dino Zoo arēnā Krasta ielā, iespējams,ka tur ir vairāk izbraukājams? medusmaize tā braukāšana nekāda nav, arī ar auto - uz agility jābrauc vairāk kā stunda un uz paklausību gandrīz tas pats, jo Čiekurkalns ir ļoti neizdevīga dzīvesvieta treniņiem ap 17-18 Ķengaragā.

p.s. es strādāju uz Skanstes ielas, kādos laikos slavenais Teodors dodas pastaigā? :p
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Individuālas nodarbības suņa paklausības treniņam

Postby Teodors » 29 Sep 2017, 10:39

Paldies par komentāriem! Galu galā izdevās uz individuālajām nodarbībām sarunāt Karīnu Grigori, kas darbojas Ulbrokas angārā. Ļoti, ļoti forša trenere, un prieks, ka parakstījās arī uz individuālajām. Man personīgi jau pēc vienas nodarbības ir skaidrs, ka tieši individuāli ir veids, kā man bija jāsāk ar savu suni trenēties jau sen - grupas noteikti nav mana lieta, lai arī labprāt pievienosimies vēlāk, kad būs jau kaut kādi pamati. Vairāk par suņu skolu varat palasīt manā blogā tepat, links parakstā.

madja wrote:p.s. es strādāju uz Skanstes ielas, kādos laikos slavenais Teodors dodas pastaigā? :p


Teo iet ārā ļoti neregulāros laikos, jo man ir neregulārs darba grafiks - dzīvi pielāgojam tam. :) Bet, ja ir interese satikties, raksti privāti, labprāt kaut ko noorganizēsim! :)
Teo! || My wonderful idiot, my velcro dog, the reason I can't do anything social unless dogs are allowed, my biggest fan, my crybaby, my expert at cleaning faces, hands and feet, my night walk companion, my dance partner, my burden, my family.
User avatar
Teodors
Baby
Baby
 
Posts: 36
Joined: 10 Jun 2017, 13:53


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests