Rūkšana pie bļodas

Dogs Teaching

Re: Rūkšana pie bļodas

Postby Felix_PS » 22 Jul 2015, 13:53

https://www.youtube.com/watch?v=EtvSugE7nx4
Te piemēram var redzēt, ka otrs suns tiek sagrābts aiz rīkles, nospiests pie zemes un tur arī turēts, viņam netiek dota iespēja piecelties, turklāt vēlāk tas tiek darīts atkal un atkal. Un šis viss notiek tikai vieglā un draudzīgā spēles līmenī, dzīvē savā īsajā suņa īpašnieka laikā esmu to redzējusi daudz nopietnākos toņos ne reizi vien. Manējais pat mēdza pusaugu hovjus spiest pie zemes un sēsties virsū, kā uz ķiseņa, lai točna sīkais kājās netiek. :D Nedomāju, ka VAS šajā video nāves šausmās dreb, jo hovis viņu aiz rīkles sagrābis un pie sniega pieplacinājis.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Rūkšana pie bļodas

Postby pixy » 22 Jul 2015, 17:34

LindaB, es arī nostāšos viedokļa otrajā pusē. Man ir divas lielas sunes un, kad jaunākā izved vecāko no pacietības, Keli, neskatoties uz to, ka augumā mazāka, pamanās Habī apgāzt un piespiest pie zemes - un tieši pie rīkles, jo citādi viņa to milzeni nenoturētu. Tici man, viņa negrib Habī nogalināt, bet pateikt, lai izbeidz. Un Habī lieliski saprot, ka spēles beigušās un jāliekas mierā.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Rūkšana pie bļodas

Postby magnola » 31 Jul 2015, 07:12

Mani mazulīši , kad skaidro attiecības, arī ķerās viens otram pie rīklēm rēkdami un spiež viens otru pie zemes, uzrāpjas virsū un tur, kamēr otrs pakļaujas....terjeriem tas ir normāli un nekādu nāves briesmu viņiem no tā nav, bet skats brīžam kā suņu cīņās! :) Zipa ar , audzināšanas nolūkos, citreiz paņem mazo pie sprandas vai pat visu galvu un tur, kamēr mazais apveļas un padodas. Te jāpiemin, ka mazais pat neiepīkstas, tātad viss tiek darīts ar jūtām, bet ar to pietiek, lai dumpiniekam ierādītu savu vietu :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron