8 mēnešus veca suņa agresija pret saimniekiem

Dogs Teaching

Re: 8 mēnešus veca suņa agresija pret saimniekiem

Postby Zuks » 14 Jul 2010, 11:06

NARDICUM wrote:[Nu vot iedomājies, ja tas būtu kaukāzietis, nevis seters... Ko cilvēks var likt pretī bezmaz divus gadus vecam kaukāzietim vai aziātam? Da neko! Jo suns jebkurā gadījumā ir stiprāks. Viņš ir labāk bruņots, ar labāku reakciju, ar augstāku sāpju slieksni.

I nemaz nevajag - mans iepriekšējais suns bija amerikānu buldogs!!!!! :pastaiga:
Svars, iepiepība, miiiiiiiiillllllllllllllllzu galva(lasīt raksturs), par sāpju slieksni nemaz nerunājot - man radās sajūta, ka viņai nesāp vispār............... Spēks - amītis ir kā tanks - nesatricināms......
Flora vietu ģimenē zināja daudz perfektāk. Un, ja par izmēriem, svaru - varēju nolikt viņu augšuppēdus vienā setā un viņa to zināja.
Man pietika tikai toni izmainīt uz ļoti zemu tembru - sune tapa šolkovaja. Un es šo suni paņēmu kad viņa bija 3,5 gadus veca.
Es pat nepieļauju domu, ka varētu domāt, kas būtu, ja viņa sāks savu bruņojumu izrādīt.
Protams, ka šāda tipa suņiem ir jāsāk audzināšana ar smagāku arsenālu izmantošanu un vēlāk var mēģināt maigākus līdzekļus, ja palīdz, bet tā kā runa neiet par šo raksturu suņiem, bet gan par medniekiem - kompanjoniem, uzskatu, ka jāpielieto iesākumā tieši maigākā gala metodes!!! :nadzinji:
Last edited by Zuks on 21 Jul 2010, 14:03, edited 1 time in total.
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: 8 mēnešus veca suņa agresija pret saimniekiem

Postby Gabo » 21 Jul 2010, 11:58

BikDance wrote:AnitaJ
Ļoti jauks kopsavilkums, pilnībā piekrītu.
Varbūt konkrēto jautājumu vajadzēja uzdot ZR tēmā, jo katrai šķirnei, kā redzam pēc postiem, ir sava pieeja. Saviem suņiem arī varu ēdienu atņemt kad vien gribu, bet bez vajadzības nelienu pie viņiem grābstīties ēšanas laikā.

Pepper
Negribu Tevi apbēdināt (tavs vecums pieejams publiski), bet, iespējams, Tavs suņuks neizvēlēsies Tevi par bara vadoni, lai kā Tev to gribētos. Viņš nav muļķis un lieliski saprot ģimenes hierarhiju, un par galveno kuci ( neapvainoties, es arī tā sevi saucu :tikainesaki: ) izvēlēsies Tavu mammu.


Nu šim nepiekrītu...par hierarhiju. Viss ir atkarīgs no Tava rakstura, un nostājas, audzināšanas. Zināmi n-tie gadījumi, kad suns izvēlas savu barvedi, ne vienmēr vadoties no esošās hierarhijas ģimenē. Pazīstu vienu jauku jaunkundzi, gadi 14, kura lieliski ir iekarojusi VASa sirdi, ved uz apmācībām suni, nodarbojas ar viņu ik dienu, kā rezultātā suns klausa, respektē, vienīgi meitēnu, pārējiem ģimenes locekļiem - mātei, tēvam kāpj uz galvas. Arī man pašai ir šāds gadījums, esmu jaunākā ģimenē, suņi bijuši jau kopš bērnības, taču jau no apzinīgā tīņu vecuma, suņu saimniece biju es, ne vien cits ģimenes loceklis...
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: 8 mēnešus veca suņa agresija pret saimniekiem

Postby agich » 21 Jul 2010, 18:02

:jaa: Es ar jaunākā esmu, bet Hēra izvēlējās mani. Pieļauju, ka arī tieši tā iemesla dēļ, ka jau no pašas mazotnes nodarbojos ar viņu tikai es.
Iepriekšējie suņi gan respēktēja tikai tēvu.
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: 8 mēnešus veca suņa agresija pret saimniekiem

Postby agrita » 21 Jul 2010, 18:13

agich gabo


:par: Šēra respektē tika mani( kaut, kad es viņu dabūju man bija tikai 16), pārējiem un mērķtiecīgi kāpj uz galvas un, kad viņa aizraujās ar dauzīšanos utt. savākt arī viņu varu tikai es !
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: 8 mēnešus veca suņa agresija pret saimniekiem

Postby La-lā » 22 Jul 2010, 21:26

Agich Gabo Agrita
:par:

Man arī ir tāpat. Esmu vidējā ģimenē.. Man ir 14 gadi un suns viennozīmīgi ir izvēlējies mani.
Ja kas - Vācu aitu suns.
Viņa man uzticas, mani respektē, klausa.. Un saprot visu, ko es no viņas gribu.
User avatar
La-lā
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1046
Images: 4
Joined: 28 Jan 2010, 12:48
Location: Rīga

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests