Koncentresanas nodarbibai

Dogs Teaching

Koncentresanas nodarbibai

Postby pinki » 23 Feb 2018, 19:41

Gribu uzzinaat pieredzi par to, cik atra laika suns aprod ar sunu skolas kairinatajiem un sak sadarboties ar saimnieku. Daudz ko esam apguvusas majas apstaklos individualajas nodarbibas ar kinologu. Majas un pat uz ielas suns labi pilda komandas, skatas uz mani, gaida ko liksu darit. Paris teizes aizbraucam uz sunu skolas grupu nodarbibu maneza un tur mans suns absoluti nevar savakties- osnajad, stiepjas pie citiem suniem un pat smilgst. Neka nevaru vinu pieverst sev, neinterese ne karumi ne manta. Trenere saka, ka pirmajas nodarbibas ta medzot but un sune emocionala.
pinki
Baby
Baby
 
Posts: 10
Joined: 06 Jan 2018, 14:48

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Koncentresanas nodarbibai

Postby Spigana » 23 Feb 2018, 21:45

Ai, tas ir šausmīgi individuāli. Bet tāda nesavākšanās tiešām ir normāla un pierasta jauniem suņiem, jo viss ir jauns un nepamēģināts. Vienīgais, ko var darīt - turpināt iet uz nodarbībām, bruņoties ar pacietību un turpināt strādāt.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Koncentresanas nodarbibai

Postby Bonny Rain » 26 Feb 2018, 09:06

Spigana wrote:Ai, tas ir šausmīgi individuāli. Bet tāda nesavākšanās tiešām ir normāla un pierasta jauniem suņiem, jo viss ir jauns un nepamēģināts. Vienīgais, ko var darīt - turpināt iet uz nodarbībām, bruņoties ar pacietību un turpināt strādāt.

:par:
Turpiniet iet uz treniņiem un meklējat gardākos kārumus, kas strādā vislabāk pie konkrētā suņa.
Mums ir līdzīgi, es teiktu, ka pat vēl nedaudz sarežģītāk, jo manējā sune arī ārā ārpus pagalma nebija motivējama ne ar ko. Dikti jau nu emocionāla meitene. Bet nu uzlabojumi ir. Cenšamies, strādājam. Nu jau treniņos ir tā, ka ir spējīga pieslēgties lielāko daļu laika. Un šie treniņi ir tiešām ļoti vajadzīgi. Rezultāti ir redzami ikdienā. Suns tiešām ir kļuvis kontrolējams. Un tas jau ir tas galvenais treniņu mērķis.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35


Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests