Asās siksnas pielietošana

Dogs Teaching

Re: Asās siksnas pielietošana

Postby Eta » 30 Jun 2010, 13:36

mēs esam no tiem, kas lieto otrādi apgrieztu aso siksnu.. tas profilaksei. pāris reizes ir uzlikta tā siksna normāli un attiecīgi pielietota. piemērs, es pirmā neievēroju kaķi, nu pagriezos lai bērnu savāktu un hops! es tieku ierauta bujeņu krūmā pakaļ kādam kačītim :hih: tā normāli izgriežot laukā roku. uzliekot aso siksnu ar sariņiem uz augšu sanāk parasta savelkošā, bet suns jau to nezin. Un ne vairs raušanās pakaļ kaķiem, riteņiem vai kam tādam. Tas mums noteikti netiek lietots, lai suns nevilktu pavadu vai ko līdzīgu, jo to viņš nedara un :hih: a dara, ar balsi var tik piekoriģēts.
diendienā lietojot ir dzirdēts par to, ka suns vienā brīdī vairs vienkārši nereaģē arī uz aso siksnu..
es ierakstīju informācijai, ne viss ir balts un melns. nav asā siksna TIK nehumāna, ja lieto ar galvu, vismaz par elektrisko humānāka ir noteikti :)
Atcerējos. par spēlēšanos ar citiem suņiem, esot ar šādi sagrieztu aso siksnu. Mēs nespēlējamies. nemākam. tad, kad mācējām vēl, tad aso nenēsājām un pat ja būtu, tāpēc ir rociņas, lai viņu novilktu :)
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Asās siksnas pielietošana

Postby čība » 30 Jun 2010, 13:43

Eta, nehumāni ir lietot nepareizi. Bet tieši tādam gadījumam, ko tu aprakstīji - suns saprot, ka saimnieks pagriezies uz citu pusi arī redz :jaa: tas pats bezgalīgās rokas princips.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Asās siksnas pielietošana

Postby OrlandoSeaHorse » 30 Jun 2010, 14:05

Am buldogs, protams, nav zirgs, bet ta stabili pie sevis, vienalga ap vidu vai ap stilbu siet kaut ko lielaku par civavu es laikam negribetu. A ja nu tomer parauj? Ar degunu pa asfaltu? Ne, paldies. Es tomer par variantu, ka pavisam cabiga situacija var atlaisties vala.
Te saja foruma nav manits, bet vecajos dogs diezgan atzina par labu esam so panemienu, ka macit nevilkt: ja suns velk, cilveks apstajas. Un stav cik ilgi vajag. Atsak iet, kad siksna kaut uz sekundi un milimetru vairs nav nostiepta. Sakuma gan sanak vairak stavet, neka iet, pirmas pastaigas pec sis metodes var drosi norakstit zaudejumos, bet beigu gala izdodas iemacit neraut pat pilnigiem dulburiem. Un pavadas garumam nav nozimes - suns ar kaklu loti labi jut, vai siksna ir nospriegota, vai briva. Ja vien ar kaut kadiem stingriem lidzekliem nav notirpusi un paralizeta kakla ada.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Asās siksnas pielietošana

Postby aceofspades » 30 Jun 2010, 14:55

OrlandoSeaHorse - paldies par ideju! Šito nezināju, būs jāpamēģina.
Līdz šim mēģinājām ar "nevelc"" un pavilkšanu pretī.
aceofspades
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 20 May 2010, 12:31

Re: Asās siksnas pielietošana

Postby aceofspades » 30 Jun 2010, 14:59

p.s. par to pavadas siešanu ap kāju vai vidukli (stacionāri) - ar šitādu masu es to noteikti nedarītu :) Kā jau rakstīju, tā bija laba metode mazākiem suņukiem. Šitam tāpēc jau arī jautāju, lai uzzinātu, kas būtu labākā metode, vai precīzāk, kādas metodes varētu izmantot, lai sasniegtu rezultātu :)
aceofspades
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 20 May 2010, 12:31

Re: Asās siksnas pielietošana

Postby OrlandoSeaHorse » 30 Jun 2010, 15:26

aceofspades wrote:OrlandoSeaHorse - paldies par ideju! Šito nezināju, būs jāpamēģina.
Līdz šim mēģinājām ar "nevelc"" un pavilkšanu pretī.
Pavilksana preti toc nestrada, ir meginats, bezcerigi. Ta apstasanas faktiski snim saka: ar rausanu tu nesasniegsi savu merki, ne atrak, ne lenak, bet vispar nesasniegsi. Un otrs - kamer jus stavat, sunim veca ideja no galvas iziet, vins var padomat jau par kaut ko citu. Noteikti izies, tikai jastav pietiekosi ilgi. Reizem pat loti ilgi, ka jau teicu, pirmas pastaigas ir 3 soli un stundu stavu domadama..... Pati ka stulbene jutos, kaimini ar ta divaini nolukojas, slima vai? Bet nu rezultats labs.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests