Crufts 2010

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Crufts 2010

Postby Marika&Bernardo » 14 Jan 2010, 09:45

Sveiki, ļautiņi ;)
Kurš plāno doties ar suni uz Cruftu 11.-14.martam :?:
it is very important to me :roll:
User avatar
Marika&Bernardo
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 13 Jan 2010, 14:41

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Crufts 2010

Postby Marika&Bernardo » 04 Feb 2010, 10:37

Vai tiešām neviens no Ljas nepiedalīsies ar sunci Crufta izstādē :roll:
Atsaucās, lūdzu, varbūt kāds zina kurš brauc :idea:
Paldies jau iepriekš ;)
User avatar
Marika&Bernardo
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 13 Jan 2010, 14:41

Re: Crufts 2010

Postby Eklēriņš » 04 Feb 2010, 12:59

Njā, jocīgi, ka neviens nepiesakās, iznāk, ka tikai bīgliem šī izstāde, kā jau šķirnes rašanās valsts lielākā un nozīmīgākā izstāde, ir tik prestiža lai dotos turp. :roll:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Crufts 2010

Postby Ezis » 04 Feb 2010, 20:00

Man domāt, ja cilvēkiem nav naudas ko pieteikties un doties uz izstādēm tepat LV, tad ir tikai normāli, ka arī uz Cruftu negāžas gluži autobusiem :roll:
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Crufts 2010

Postby Hasja » 04 Feb 2010, 20:04

Eklēriņš wrote:Njā, jocīgi, ka neviens nepiesakās, iznāk, ka tikai bīgliem šī izstāde, kā jau šķirnes rašanās valsts lielākā un nozīmīgākā izstāde, ir tik prestiža lai dotos turp. :roll:


Kāpēc tikai bīgliem?
Ir diezgan daudz britu suņu šķirnes :roll:
Labradoriem tā izstāde arī lielākā un nozīmīgākā,bet nevisiem ir tāda iespēja lai turp dotos :roll:
Dāži cilvēki brauc,bet tikai bez suņa.Es divreiz biju tur un šogad arī martā skumā būšu UK,bet nebūšu tieši Cruftā tikai tāpēc,ka gundogs būs svētdien,bet ne sestdien kā parasti (man svētdien jau jābūt atpakaļ) :|
Image
User avatar
Hasja
Puppy
Puppy
 
Posts: 443
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 22:35

Re: Crufts 2010

Postby Eklēriņš » 04 Feb 2010, 20:31

Es jau nedomāju, ka ar autobusiem, bet vai tad pilnīgi neviens no foruma :roll: Saprotu, ka nav naudas, man arī ir savi apsvērumi kādēļ neesmu gatava turp doties (ieskaitot finanšu trūkumu), bet biju domājusi, ka vēl tak kāds dosies, tādēļ brīnījos, ka neviens neatsaucas.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Crufts 2010

Postby donna-tonna » 04 Feb 2010, 21:46

būšu kārtējoreiz nepopulāra, bet perosnīgi man Cruft`s nav nekas... ēēēē... prestižs. Angļu suņi tur piesakās tādi pat, kā mūsu CAC izstādēs (kam nav slinkums). Tas, ka ārzemniekiem atlase varbūt liekās stingrāka, arī nav kvalitātes rādītājs, jo - čem čertji ņe šutjat - BOBu savu reizi var dabūt jebkurš. Man Q ir 3 suņiem, bet domāju, ka nebraukšu ne ar vienu. Ja nu vienīgi kādreiz - bez suņiem pačolēt. nujā, vipetiem arī UK ir izcelsmes valsts, bet... nu, tie, kas ir tur nav mans mīļākais tips :roll: pieļauju, ka ne es vienīgā tāda un tāpēc neredz jēgu stumties ar suni samērā grūtā ceļā. Cik zinu, tad samērā bieži uz turieni brauc Benita ar čivauvām, bet nevaru apgalvot, ka arī šogad brauks. Liekas, ka forumu viņa nelasa.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Crufts 2010

Postby guna » 04 Feb 2010, 22:54

Donaa- tonna -pilnīgi piekrītu ;) Es arī pagājušajā gadā biju aizbraukusi- ļoti skaista izstāde- kā skatītājam :!: Bet suņi- no skaistiem līdz pilnīgiem sū..... ņemot vērā UK tiesāšanas sistēmu nav jau par ko brīnīties. Ja ringā ir 5 kropļi tad trīs, pēc tiesnešu domām, skaistākie kropļi kvalificējas Craftam. Un tā katrā klasē un katrā lielajā izstādē. Un tādu izstāžu UK ir kalniem. Tas FCI valstīs kvalifikāciju dabūn BOB un BOO, bet te visi kam nav slinkums :? Šogad nolēmu pat kā skatītājs nebraukt- žēl laika un naudas. Un tiesā atkal britu tiesneši un atkal tas pat viss no sākuma :roll:
User avatar
guna
Baby
Baby
 
Posts: 41
Joined: 25 Jan 2010, 22:08

Re: Crufts 2010

Postby Lenochkins » 04 Feb 2010, 22:59

Piekritisu Donna, esmu bijusi Cruftaa, un to visu redzejusi, ja runajam par tiem, kurus es zinu, par afganiem tad - jaa, tur atbrauc visi vietejie, kuriem nav slinkums (suni ne visi tie labakie), atbrauc paris eksemplari no kontinenta, un ari panem visas balvas (kas apsveicami) :) azavaki tur vispar neatzita skirne, redzami tikai skirnes stenda (ne izbazti, bet dzivi :))
Lenochkins
Puppy
Puppy
 
Posts: 245
Images: 2
Joined: 15 Jan 2010, 13:23

Re: Crufts 2010

Postby Noise » 04 Feb 2010, 23:57

nu neviens jau tos labos sunjus neveertees, jo neviens jau neaizbrauc.

kriteeriji kvalifikaacijai dazhaadaam shkjirneem ir atshkjiriigi (no taa cik kupli shkjirne ir paarstaaveeta UK). nu jaa, mums skaitaas diez gan OK, ka klasee no 20 sunjiem sanjem 1. - 3. vietu. Eskils nekvalificeejaas, bijaam uz triis izstaadeem, kur vareeja, divas kuceenos, viena junioros.

nu man liktos pietiekoshi forsh fiilings, ja maneejais suns no 100 - 400 tiktu atziits par to vislabaako. tieshaam kaut kaa neticaas, ka ieguut BOB vai grupu vienalga kaada sunja izstaazhu dosjee skaitaas kaa no big deal
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Crufts 2010

Postby zeina » 05 Feb 2010, 09:24

Gan labi, gan slikti suņi ir jebkurā izstādē, par sū..iem suņus gan nevajadzētu saukt :? Protams, ka ar Bobu var paveikties arī ne tik labam sunim, taču, piemēram, bīgliem piedalīties manuprāt ir lieliska pieredze, 200 suņi nav 20-30 tā jau reti esosais maksimalais daudzums, tapat arī citās šķirnēs. Un ja izdodas tikt starp labākajiem, domāju ka tas ir tikpat kruti kā EWinner, Wwinner, tur taču arī var pieteikties kurš katrs, pat atlasi nevajag, šeit ir tomēr atlase.
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Crufts 2010

Postby Eklēriņš » 05 Feb 2010, 11:06

Es jau arī varu spriest tikai par savu šķirni, bet cik ieguvu informāciju, tad mūsu šķirnē Cruftā piedalījās daudzas pasaulē populārākās un atzītākās audzētavas, kā arī suņi no tādām valstīm, kurās tie nav retums vai mazskaitlīga šķirne, kā piemēram Latvijā, kur pat CACIB izstādēs vairāk par 20-25 nemēdz būt. Tā kā manā skatījumā bīgliem šī izstāde ir kruta!
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Crufts 2010

Postby guna » 05 Feb 2010, 13:45

Droši vien ir šķirnes, kurā šī izstāde ir prestiža visas pasaules mērogā, bet ne manā škirnē. Un ja tāda mēroga izstādē piedalās anatomisks kroplis,tas nozīmē, ka ir ieguvis kvlaifikāciju, tad savādā kā par s... nevaru to nosaukt. Piedodiet tie kurus tas aizskāra! :roll:
User avatar
guna
Baby
Baby
 
Posts: 41
Joined: 25 Jan 2010, 22:08

Re: Crufts 2010

Postby donna-tonna » 05 Feb 2010, 21:05

Tieši tā - katram savs. Iespējams, ka bīgliem tas ir kruta. Kā, piem., labjiem specene Potomakā :mrgreen: Man kruta ir Westminster, uz kuru diemžēl tikt ar suni no Eiropas ir ganrīz neiespējami :roll:
Uz Cruft`s gribētu kādreiz aizbraukt pačolēt... babuļus ar zelta bošām, kurām suņi ringā stāv... pakaļkājās pieslējušies saimnieču kājām :mrgreen: Labi, ja šķirnē sabrauc daudz ārzemnieku, citādi fons viņiem ir vienveidīgs - UK tik ilgi ir dzīvojusi "importa suņu" izolācijā, bet viņi laikam ir pašpietiekami. :roll:
Pricipā piekrītu Gunai... Kas grib, tas brauc, es vienkārši izteicu savu viedokli par izskanējošo apzīmējumu prestižs :twisted: un kāpēc tomēr daudzi, kuriem ir kvalifikācija, tomēr nebrauc. Tajās šķirnēs, kur toni tomēr nosaka vietējie suņi, aizbraukt ar suni uz pasākumu, kurš ir gan dārgs izmaksās, gan laikā, laikam nav labākā pieredze... :roll:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Crufts 2010

Postby Eklēriņš » 05 Feb 2010, 21:20

Piekrītu, Pasaule un Eiropa ir krietni pieejamākas 8-)
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Crufts 2010

Postby donna-tonna » 05 Feb 2010, 21:32

nu, mums ar Tevi zelta brošas jau ir - nav jābrauc uz UK lūrēt :mrgreen:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Crufts 2010

Postby Noise » 05 Feb 2010, 21:46

donna-tonna wrote:Tieši tā - katram savs. Iespējams, ka bīgliem tas ir kruta. Kā, piem., labjiem specene Potomakā :mrgreen: Man kruta ir Westminster, uz kuru diemžēl tikt ar suni no Eiropas ir ganrīz neiespējami :roll:
Uz Cruft`s gribētu kādreiz aizbraukt pačolēt... babuļus ar zelta bošām, kurām suņi ringā stāv... pakaļkājās pieslējušies saimnieču kājām :mrgreen: Labi, ja šķirnē sabrauc daudz ārzemnieku, citādi fons viņiem ir vienveidīgs - UK tik ilgi ir dzīvojusi "importa suņu" izolācijā, bet viņi laikam ir pašpietiekami. :roll:
Pricipā piekrītu Gunai... Kas grib, tas brauc, es vienkārši izteicu savu viedokli par izskanējošo apzīmējumu prestižs :twisted: un kāpēc tomēr daudzi, kuriem ir kvalifikācija, tomēr nebrauc. Tajās šķirnēs, kur toni tomēr nosaka vietējie suņi, aizbraukt ar suni uz pasākumu, kurš ir gan dārgs izmaksās, gan laikā, laikam nav labākā pieredze... :roll:


piekriitu, vecaa paaudze spurinaas pretii visam jaunajam, BET viss pluust un mainaas ;) laipni luudzu Tevi ciemos piebiedroties kompaanijaa kaadaa no vipetu kluba izstaadeem un vienreiz paskatiities dziivee anglju vipetus.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Crufts 2010

Postby zeina » 05 Feb 2010, 22:17

Man nav zelta brošas, tāpēc braukšu skatīties. Diskutēt par to, kas nav redzēts un izbaudīts ir, manuprāt, neobjektīvs priekštats par izstādi kā tādu. Tomēr es, ja salīdzinu no maŗketinga puses EWinner, Wwinner un Cruft vai Westminister, pēdējās divas ir šova ziņā iespaidīgākas. Es ar savu suni nebraucu tikai tāpēc, ka tas ir dārgi, bet ja būs šāda iespēja, noteikti to izmantošu. Man tikai ironiski liekās, ka nacionālās izstādes vai Pleskavu neviens nesauc par "galīgi garām",pēc savas pieredzes zinu, ka pie CACA ir tikt samērā viegli, bet Crufts gan ir :mrgreen: Mans viedoklis...
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Crufts 2010

Postby donna-tonna » 05 Feb 2010, 22:27

nu, es noteikti nepiederu pie tiem, kas Pleskavu uzskata par ievērības cienīgu un šādu un līdzīgu valstu Ch par vērā ņemamiem tituliem. Man ir savas konfektes, gluži tāpat, kā izstāžu gradācija :mrgreen: Iespējams, ka kādreiz nožēlošu, ka neesmu ne ar vienu no saviem uz Cruft`s kvalificētajiem suņiem uz turieni aizbraukusi, bet pagaidām...
Un... ēēē... salīdzināt Westminster ar Cruft`s... nav sevišķi korekti :roll: šos abus vieno vārdiņš lielākais..., bet ar to arī līdzība beidzās. :twisted: Vēl varētu pievilkt Eukanuba Challenge...
Noise, es labāk uz Cruft`s, tur tirdzniecība krutāka un šovs leģendārāks. Bet, diemžēl, ne šogad. Man biki citi izstāžu plāni.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Crufts 2010

Postby zeina » 05 Feb 2010, 22:37

donna-tonna:
Tieši tā, katram savs, tikai neviens tev nesaka, ka tu ēd sūdīgas "konfektes", lai gan varbūt ka tu tāda esi viena no 1000. :mrgreen: Kā jau rakstīju Cruft un Westminister salīdzinu šova ziņā, varu redzēt tikai pēc redzētā iņķikā, mans viedoklis organizatoriski šovi ir ļoti līdzīgi- labi atstrādāti, taču par suņu kvalitāti, kamēr neredzu pati savām acīm dzīvajā nespriežu par kvalitāti, varbūt ar laiku būs iespēja salīdzināt un varēsim pie šīs diskusijas atgriesties :P
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Next

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests